Visszajelzés Alvilági Saga - eventeken átívelő event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 13.10.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Gyűlnek Vuk Viki ládái, még 5 kristály és a bűbájos Ingrid is a váza ikon alá kerül :)
     
  2. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Még 2 kristály, és megvan a dekor is. Reggeli főzetekkel, ládákkal be is zsebelem szerintem azt a 2 db-ot :)
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  3. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    107 ládából 21 kristály (19,6%) 28 ládából 7 kristály (25%), 24 ládából 4 kristály (17%), 4 ládából 2 kristály (50%), 4 ládából 2 kristály (50%). Már nem nyitok többet csak az event vége után mert ez már 36 kristály.
     
    jófarmerlány és enci2009 kedveli ezt.
  4. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Gratulálok! Ez tényleg szerencse!
     
    enci2009 kedveli ezt.
  5. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    A sötét kristályok ládája mit ad az event után?
    Érdemes a megmaradtakat nem kibontani?
     
  6. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. Meg is lett a pontosan 2 db kristály, így dekor kiváltva, és a táblám fullra kész, bónuszládával együtt. Innentől a ládákat nem nyitom, csak gyűjtöm :) Event után fogom csak kinyitni :) Mindenkinek sikeres befejezést kívánok.
     
    jófarmerlány és Sárika555 kedveli ezt.
  7. Eva0220

    Eva0220 Fórumszaki

    Sziasztok! A túlvilági zsetonokat a társasjátékoknak az első köréből lehet csak megszerezni?
     
  8. vihence

    vihence Haladó

    Szia!
    "Az eventből 5 db túlvilági zseton szerezhető az Avilági saga-hoz.
    1 db Macskatündér térképe 2 rész, 18 mező.
    1 db Trutyiszörny térképe 1 rész, 11 mező.
    3 db a trivia boltból váltható ki. "
     
  9. vihence

    vihence Haladó

    Szia!
    Sötét kristályok ládája
    [​IMG]
    Mini játék során szerezhető.

    Tartalma az alábbiak közül egy valami:
    Farmmunkás kupon (3 óra), Farmmunkás kupon (1 óra)
    1 "Lóhere" talányos tiki-tenyészet, 1 "Metope" talányos tiki-tenyészet,
    1 "Spolia" talányos tiki-tenyészet, 1 "Dóm" talányos tiki-tenyészet,
    1 "Zenfirka" talányos tenyészet, 1 "Skótkockás" talányos tenyészet,
    2 "Impalila" talányos tiki-fa, 2 "Maldív" talányos tiki-fa, 2 "Capri" talányos tiki-fa,
    2 "Quesillo" talányos fa, 2 "Sodó" talányos fa, 2 "Drageé" talányos fa,

    1 Sötét kristály (csak az event idején kapható a ládából)
    2 farmpengő, 1 arany banán, farm szint x 500TP, baha szint x 250BTP
    1 Halas láda, 2 bájital, 2 luxus bájital, 1 Paradicsomi koszorú, 1 Kézi gyalu,
    3 szupertrágya, 3 szupertáp, 1 Kacsa Kata szupertrágyája, 3 Kacsa Kata turbótrágyája,
    1 Barkácscucc XL, 1 Barkácscucc XXL, 1 Barkácscucc XXXL


    Az event után bármelyiket adhatja, kivétel a sötét kristályt.
     
    maszilva, Ribiszke és inanna11 kedveli ezt.
  10. vihence

    vihence Haladó

    Kedves Toma!
    Köszönöm szépen hogy szóltál, javítottam a hozzászólásom. Remélem nem okoztam vele galibát senkinél. :oops:
     
    -ágianyu33- és -BombadilToma- kedveli ezt.
  11. Eva0220

    Eva0220 Fórumszaki

    Oke, de a térképről a kettőt csak az első körben lehet, ugye? Mert nekem egyik térképen sincs már. Az egyiket sikerült megszereznem, de a másikat nem.
     
  12. vihence

    vihence Haladó

    Igen, a maradék 3 a botban vehető meg trivia pontért.
     
  13. Eva0220

    Eva0220 Fórumszaki

    Igen, de nekem a második sem sikerült. Csak a trutyiszörnyes. Egyik térképen sincs. Bocs, hogy ennyit kérdezek.
     
  14. vihence

    vihence Haladó

    Ha nincs a térképen, akkor szerintem mégis sikerült kiváltanod. Szerintem csak akkor tűnik el a térképről, ha már kiváltottad. Nem adtad be esetleg az eventbe?
     
  15. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Köszi!
     
  16. Eva0220

    Eva0220 Fórumszaki

    Köszi szépen a választ.
     
  17. emma131119

    emma131119 Utánpótlás-írogató

    Nekem most nagyon nem kedvezett a szerencse. Eddig összesen 17 kristályt tudtam gyűjteni. Sem a ládák sem s kristályok számával nem kényeztett a játék. Most épp öt játékból 8 ládát sikerült kapnom és 2 kristályt. Azért még reménykedem Fortunában. :eek:)
     
  18. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Nem valami jó az átlagod, de próbáld meg a színharmónián keresztül megközelíteni az összerakást, talán akkor jobban fog menni.
    Néha én is fogom a fejem a furcsa logikán, de a hármas átlagot eddig simán teljesítettem.
    Két-három kivétel volt, amikor csak egy ládát kaptam.
     
  19. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Nekem összecsordogáltak a kristályok...kitartást mindenkinek.;)
     
    bubafejgingo, Sárika555, vihence és 7 más kedveli ezt.
  20. Zsike49

    Zsike49 Fórumlakó

    Szervusztok! Látom, hogy sokaknak nagyon nehezen jönnek a kristályok. Nekem már elég régen cca.3 napja
    meg lett az összes kristály, most már van 61 db bontatlan ládám, ami az event végét várja, remélem addig még szaporodik is.
    Elmondom, hogy én hogy csináltam, mindig csak kettőt bontottam egyszerre, legtöbbször volt benne kristály, néha kettő is!
    Próbáljátok meg, nekem bejött, sok sikert kívánok mindenkinek!:inlove::D:inlove:
     
    mayamancs, Sárika555 és Kuzdern kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.