Visszajelzés Alvilági Saga - eventeken átívelő event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 13.10.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Sziasztok! 4 ládából 3 kristály. Már csak 1 hiányzik a két felhőhöz, aztán irány a dekor xD;).
     
  2. _angela76_

    _angela76_ Rutinos

    Sziasztok!

    Nem szoktam mostanában írni - sem időm sem energiám. Most azonban muszáj felháborodásomnak hangot adni. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de aki a sötét kristályokat programozta, az nagyon fukar ember lehetett. Mivel véletlenszerűen adja ezt az ajándékot a láda, ezért van vele probléma. Már nem is tudom, hányadik körös Ingriden vagyok túl - de még az első felhőre sem jöttek össze a kristályaim, nemhogy a másodikra. Egyszerűen nem adja nekem a rendszer. Tudom, hogy úgyis csak olyan válaszokat fogok kapni, hogy törődjek bele, meg nem is, mert a programozással éterien rendben van minden, de nekem ez ismételten egy nagy csalódás. Bár tudom, hogy ez senkit nem érdekel rajtam kívül, leírom, hogy rögzítsük. És reménykedem benne, egyszer ez olyannal is megtörténik, aki számít valamit ebben a játékban. És akkor talán lesz egy javulás.
     
    északiboszi, enci2009, magdoka és 6 más kedveli ezt.
  3. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!

    Igen, igazad van, a kristályokat véletlenszerűen adják a ládák. És abban is igazad van, hogy ez egy újabb kényes pont. Nem csak nálad, másnál is.
    Ezt tudtuk 3 hete is, hogy ez így lesz. Arra biztattunk mindenkit, hogy akit érdekel a 2 felhő és a dekor, tegyen meg mindent annak érdekében, hogy a lehető legtöbb ládát beszerezze.
    Igen ám, de a ládák számát sem tudjuk befolyásolni. Ezt is tudom, sajnos.

    Azt tudtuk csak befolyásolni, hogy mennyi mini-játékot végzünk el.
    Ehhez két dolog kellett: megszerezni a lehető legtöbb zsetont a másik 3 eventből és naponta leszedni az eventablakból a boszorkányfőzeteket. (Tudom, a repcsisben el lehetett veszíteni egyetlen boszorkányfőzetes ablakot, ha valaki nem duplázott.)

    Nem tudom, te mennyi mini játékot játszottál le, de a saját farmomat megnéztem az ellenőrző panelen. A mai játékokat még nem játszottam el. Eddig 80 kész "dobálásom" van. Kosarat nem vettem, de a 2 plusz darab boszorkányfőzetet megkaptam a "majdnem tökéletes" dobásért. Minden eventet normál üzemmódban végigvittem, kiszedtem minden zsetont és naponta leszedtem az eventablakban a boszorkányfőzeteket.

    Ha adsz ID-t, meg tudom nézni, hogy neked eddig mennyi teljesített mini játékod van. Ha látjuk a számodat, meg tudjuk ítélni, hogy valóban a rendszert kell-e "hibáztatni", vagy te nem éltél minden lehetőségeddel.
     
    Melan, senga77, Matold és 9 más kedveli ezt.
  4. fakír1020

    fakír1020 Fórum nagymestere

    Még 20 kristály kell a két felhőhöz.A kitehetőt szereztem meg először.Abban bízok hogy az utolsó nap csak úgy ontja a ládákból a kristályokatxDMindíg sikerül megcsinálnom az ilyen jellegű feladatokat minden vásárlás nélkül.A remény hal meg utoljára:)
     
  5. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Az összes lehetségest kiváltottam a sötét kristályokkal.Most már nosztalgiátok ;)
     
    Ribiszke, csopke1 és erzsike511 kedveli ezt.
  6. erzsike511

    erzsike511 Törekvő

    A felhoket kivaltottam meg 3 drb kell a kitehetohoz, de az meg lesz, meg van ido. Sok sikert !
     
    sutimami57, soresne és Ribiszke kedveli ezt.
  7. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia,

    Szerintem minimum ket napot kihagytam hogy begyujtsem a fozeteket, az eventeket is csak a magam szep, lassu, komotos modjan csinaltam, ma delutan meglett a kitehetore is a kristaly, tehat lassabban is volt lehetoseg megszerezni a kristalyokat, a felhokre szerintem mindenkeppen.
     
  8. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia! :inlove:

    Köszönöm, hogy ezt elmondtad.
    Ezek szerint még annak is sikerülhet, aki nem csinálta feszes tempóban. :)
     
    Melan, senga77, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  9. varga1234

    varga1234 Fórumelemző

    Nekem rosszul ment a kristályok megszerzése de már minden megvan és plussz 15db van .
     
    Melan, soresne és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Javaslom, ha kiváltottál mindent, amit szerettél volna, az event végéig ne bonts több ládát.
    Event után ugyanis már nem ad több kristályt, csak a többi jutalomból kapsz. :)
     
    Fuhur, varga1234, inanna11 és 7 más kedveli ezt.
  11. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Szia! Általában egyetértek Veled, de most nem. Meg van a két felhőm (még három nappal ezelőtt nem bíztam benne) , azt hittem, sikerül a dekor is ( amúgy lényegtelen, mert csak porosodnak). Ma nyitottam legalább 20 ládát, de nem adott egyetlen egy kristályt sem. Úgy gondolom, hogy ennyire szerencse függővé nem szabad tenni egy játékot. Ez nem pénzre megy, ennek csak a játékosok örömét kellene szolgálni. Van aki csak immel-ámmal játszik és nem törődik az eredménnyel, de aki szívét-lelkét beleadta és nem sikerül neki, annak igazán el tudja venni egy ilyen szerencsén alapuló , sikertelen játék. Van, akinek 50-60 láda is lapul már a felhőkön, dekoron túl a váza alatt (nem irigylem) , más pedig a körmét rágja, hogy sikerül-e esetleg az utolsó pillanatban megszerezni, pedig lehet, hogy nagyobb intenzitással játszott. Bocs, nem szeretnék vitát kezdeményezni, de most úgy érzem, hogy amit írtál a lehetőségről, nem mindenkire igaz.
     
    nolina1965, Melan, enci2009 és 5 más kedveli ezt.
  12. _angela76_

    _angela76_ Rutinos

    Szia!
    Köszönöm a kedvességedet. Szívesen megadom, de az, hogy mennyi lehetőséggel éltem, az bizony több tényezős, és nem is a játéktól függ. Bármennyire szeretném, a nap még mindig 24 órából áll, én dolgozok, gyereket nevelek, itthoni munka stb. Amikor van lehetőségem, akkor jövök játszani, immáron 7 éve mindig. Azt nem tudom mondani, hogy minden lehetőséget kihasználtam. De azt, hogy magamhoz képest minden lehetőséget kihasználtam, azt igen. Volt egy időszak, amikor nem nagyon jöttem. Rossz lett a szám íze pont az ilyen "szerencseelemek" miatt. Mert én valahogy mindig a rossz végére kerültem az osztásnak. Nagyon szépen kérlek benneteket, ne frusztráljatok tovább. Van éppen elég a való életben. Pihenni szeretnék, jól érezni magamat. Veletek. Segítsetek, hogy ez teljesüljön.
     
    nolina1965, bugavalika40, Ribiszke és 6 más kedveli ezt.
  13. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    A második felhő is megszerezve.
    Nekem az egyik játékostárstól olvasott 7 láda egyszerre nyitás vált be, így nagyon jól adta a kristályokat.

    ;)
     
    bugavalika40 kedveli ezt.
  14. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Sokan, sokféle háttérrel vagyunk itt. A játékban és a fórumon egyaránt. Sok sors kirajzolódott már az írások alapján.
    Az, hogy te jól érezd magad a játékban, rajtad (is) múlik. Igazad van, a fórum hangulat is sok mindent befolyásol. De ha te játszani és kikapcsolódni jössz ide, akkor tegyél is ezért. :inlove: Úgy értem, hogy ne hagyd, hogy bármi vagy bárki elvegye a kedved. Ez egy játék. Ha itt nem sikerül valami, vagy elhibázunk valamit, tényleg semmi nem múlik rajta.
    Ma reggel akkora hibát vétettem, mint talán eddig sosem. Amikor elmeséltem valakinek, kapkodta a levegőt. Én meg röhögtem egyet. Tudod, sokszor mondom: nagyobb bajom sose legyen. :)
    Írod, hogy dolgozol, gyermeket nevelsz, háztartást vezetsz. Hasonlítunk. :)
    Ha tudod, hogy mi a sorrend az életedben (az írásodból úgy látom, hogy tudod), akkor a lista sokadik helyén lévő játékot csak annyira vedd komolyan, amennyire "megérdemli".
    Hidd el, hogy ezt a játékot jókedvűen/lazán is lehet játszani és morcosan, mindenért morogva, görcsölve is. Vajon ki érzi jobban magát, mikor a kapálás végeztével bezárja a farmot? Vidor vagy Morgó? :)

    Tűzzél ki magad elé kisebb célokat, amiket némi tervezéssel el tudsz érni! Keress olyat, amit nem befolyásol a véletlen-generátor! Vagy ha mégis belebotlasz valami szerencsén múló dologba (lásd kerék), örülj minden apróságnak!

    A fórumot olvasgatva biztos te is felfedeztél már olyan neveket, akiket szívesen olvasol. Vagy azért, mert jó a stílusa, vagy azért, mert kedves és segítőkész, vagy azért, mert csuda okos és sokat lehet tanulni tőle, vagy azért, mert olyan "lökött", hogy megnevettet. Ezeket a neveket keresd! :inlove: És ha belefutsz egy Morgóba, görgess tovább! xD
     
    bugavalika40, soresne, steve223 és 20 más kedveli ezt.
  15. mayamancs

    mayamancs Junior szaki

    Sziasztok!
    Én is mindig kettesével nyitottam őket, és ha nem is minden nyitásra, de minden másodikban volt egy kristály. Olyan viszont talán egyszer fordult elő, hogy kettőt is kaptam egy bontásra. Nehézkesen akarta meg adni magát :D
     
    GA-BI-O-Farm és kovacstne kedveli ezt.
  16. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Sziasztok! 3 farmon játszom és elmondhatom, hogy tényleg szerencsefüggő az is, hogy hány ládát tudunk szerezni és az is, hogy mit nyitunk ki belőle.
    A legnagyobb farmon - ahol a legtöbb boszorkányfőzetet szereztem - álltam végig a legrosszabbul. Egyik farmon sem hagytam ki semmilyen lehetőséget, tehát minden boszorkányfőzetet megszereztem, de nyugis tempóban (főleg a kisebb farmokon szinte az utolsó pillanatban mindig). A legkisebb farmon kevesebb boszorkányfőzettel előbb szereztem meg mindent, mint a legnagyobbon. De tegnapra itt is minden meglett és azt tapasztaltam, hogy több kristályt kaptam az utolsó nyitásoknál, mint előtte (tegnap pl. 20 ládából 8 kristályt). Még van egy kis remény, egy boszorkányfőzet-szüret talán még mindenkinek belefér.
    Akinek még hiányzik kristály kívánom, hogy sok ládát kapjon sok kristállyal!:inlove:
     
    Melan, bugavalika40, kismadár2000 és 6 más kedveli ezt.
  17. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Sziasztok. csatlakozom az előttem íróhoz. 3 farmom van,és ez a farmom nem a véletlen kegyeltje. Ugyan a két felhő nagy nehezen összejött, de én Ingridet is szeretném begyűjteni. A másik két farmomon egy nagy és egy kicsi farm, már 100 feletti ládával rendelkezem, tényleg nagy a különbség. Én mindent megteszek, de valóban nem rajtam múlik. És ez nem panasz, csak a csupasz valóság.
     
  18. Hagymácska55

    Hagymácska55 Fórum ismerője

    Szia, gratulálok, hogy sikerrel jártál. Ez a megállapítás, így nem fedi a valóságot, a lehetőség és szerencse nem jár kéz a kézben. Nekem ugyanannyi játékkal és nyitogatással 114 ládám van, a megszerzett kristályokon felül. Ma még begyűjtöm hozzá 7 főzetből amit lehet. Máshol, meg hiába töröm magam nem járok sikerrel, ennyi. Pedig ugyanúgy játszom .
     
    Kuzdern, Ribiszke és soresne kedveli ezt.
  19. spagetti24

    spagetti24 Kivételes tehetség

    Sziasztok!
    Csütörtökön írtam,hogy megvan a 2.felhő :) kristályok száma 0 volt.Utána napokban 3 db csurrant cseppent,ma viszont,azt hiszem 21 ládából meglett a maradék 7 db így megvan Ingrid is. :) Hasonló szerencsét mindenkinek! Azt hozzáteszem nagyon béna voltam a célba dobásokkal,sokszor volt,hogy csak 1-1 ládát nyertem.
     
    maszilva, GA-BI-O-Farm és Ribiszke kedveli ezt.
  20. sárkány-ka

    sárkány-ka Fórumprofi

    Utálom ezt az eventet, még 3 hiányzik a dekorhoz, ma 12 ládát nyitottam és egy kristály sem volt benne. Már az elején tudtam,hogy nem fog összejönni. Nem az bosszant, hogy nem lesz meg egy dekorom ez már a 223-as szinten nem zavar, de az nagyon zavar, hogy minden nap belépek, csinálom a logikátlan semmit, mert a variációk lehetősége több 100 lehet és majd ha a beállítás úgy dönt akkor lesz valami.
     
    nolina1965, Ribiszke és Sárika555 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.