Visszajelzés Alvilági Saga - eventeken átívelő event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 13.10.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Szép jó napot!

    A sötétség ebbe az eventbe! A második felhősoromhoz egy /azaz 1 db/ sötét kristály hiányzik, ami, ha a fejem tetejére állok, már akkor sem lesz meg. Utálom az eventeket!!!
     
    Papírgyároslány és bindi5454 kedveli ezt.
  2. Andzsi1971

    Andzsi1971 Fórum nagymestere

    Szia kedves BackOffice!
    Én szeretném veled megnézetni,hogy mennyi dobálásom volt.Végigcsináltam az összes, ehhez a játékhoz kapcsolódó eventet.
    Egy zseton hibádzott, mert a röpcsisnél figyelmetlen voltam, és nem dupláztam. Mindennap nyitogattam a főzeteket, tegnap este volt az egyetlen,hogy nem voltam hajlandó este 10-ig fent maradni, mert az már mindegy volt, ma reggel arattam le a főzeteket.
    Meg kell még jegyeznem, hogy szinte az összes alkalommal legtöbbször csak a negyedik, ötödik dobásra adott valamit, szóval csak csepegtette a ládákat.
    A saját farmomban 3 darab kristály hiányzik, a férjemében 7 darab, a dobálások számában sok különbség nem volt.
    Nem sokat számít az a kitehetős, de ez nem szerencsejáték, azt gondolom.
    Andzsi1971 ID 38122818, apa9154 ID 37149962.
    Köszönöm a segítégedet előre is.
     
    Ribiszke és Sárika555 kedveli ezt.
  3. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    6 főzetett nyitogattam, igaz azt perc pontossággal...10 kristályom maradt...nekem ez így sikerült:)
     
    bummka219, inanna11, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  4. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!
    Felhők, dekor bezsebelve. :) Egyedül az utolsó bónuszládát nem váltottam ki. Maradt 46 kristályos láda, amit event után bontok ki. ;)
     
  5. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Két farmon játszottam ezt az eventet. Egy 100 alatti szintűn, és egy 200 fölötti szintűn. Na most, a kicsi még úgy is szerencsésebb volt kristályok, és dobások terén, hogy kevesebb zsetont tudtam kiszedni az eventekből, mert az előzőnél is olyan beadandókat kért, amik nincsenek még kiváltva a kisebbiken. Érezhetően jobban adta a kristályokat és a dobásokat is, mert napok óta megvolt a két felhőhöz szükséges kristályok száma, és 2 napig szívózott velem a játék, hogy a 9 mellé megadja végre a 10. kristályt az Ingrides dekorhoz. A nagyon viszont a mind a dobások, mind a kristályok száma elmaradt a másikhoz nézve, pedig itt még több játékot is tudtam játszani, hiszen az összes szükséges zsetont kiszedtem ahhoz, hogy a főzeteket megkapjam. Szerencsére így mindkét farmomon megvan a 2 felhő+a dekor is, és még maradt kibontatlan láda is, kicsin 30 darab, nagyon 47 darab. A különbség abból fakad, hogy a nagyon több főzetet tudtam "aratni". Azt nem tudom, hogy mennyi ládát sikerült kibontani a farmokon.
    Sajnálom, hogy sokaknak nem adta úgy a kristályokat, hogy meglegyen a két felhő+dekor. Ezért sem örülök annak, hogy egyre több eventben játszik szerepet a szerencsefaktor. Most kivételesen szerencsém volt nekem is, mert nem szokott minden ilyen simán menni, pláne a kisebbiken nem.
    Remélem, hogy BP elgondolkodik azon, hogy ezt a szerencsefaktort mérsékelje, mert az nem korrekt, hogy mások is minden tőlük telhetőt megtesznek a cél érdekében, és mégsem sikerül.
     
    Nagyii58, magika, apa9154 és 2 más kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Aránylag tetszett ez a jó hosszú event , remélem jön még ilyen fajta event .
    A két felhő megvan , plusz láda nincs , kristály nem maradt ki .
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  7. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Megnéztem mindkét farmon. Pontosan 70-70 mini játékot játszottatok le.

    Megnéztem a saját játékaimat és engedélyt kértem pár kollégától, szomszédtól/baráttól, hogy benézhetek-e hozzájuk.
    Azok, akik minden zsetont beadtak, 90 vagy ennél is több játékot játszottak le. Olyan ismerős, aki hozzátok hasonlóan, a repcsisnél nem duplázott, 80 feletti mini játék számmal el tudta érni a felhőkön kívül a dekort is.

    Igen tudom, hogy dupla szerencse kellett, hiszen az sem mindegy, mennyi ládát tudsz szerezni egy mini játékkal és az sem, hogy a láda mit ad.

    Sokszor és sok helyen elhangzik, hogy ez nem szerencsejáték. Sajnos azt kell mondanom, hogy nagyon sok helyen bizony az. :(
    Titokfa/ól, válogatás, ládabontás, kerék, több minijáték (dobálós, pecás). Ezeket te is ismered, nem okoskodni akartam ezzel.

    Igen, engem is bosszant, hogy a szerencsén alapuló mini játékoknál nekem sokkal többet kell melóznom, hogy elérjem azt, ami másnak "röhögve" megvan.
    Hidd el, hogy számtalan helyen visszajelezzük a központnak. Akár kart karba öltve más ország moderátoraival. Aprócska változásokat elértünk, de szinte kizárt, hogy el tudjuk töröltetni ezeket a "lutri-dolgokat".

    Ahogy az elejétől hangsúlyozzuk, ez a dekor elengedhető. Olvasom, hogy ezzel te is egyet értesz. De megértem azt is (nem csak nálatok), hogy ha már végigdolgoztátok a 21 napos eventet, akkor miért ilyen kevésen múlott a teljes "siker".

    Szemmel látható a sejt formájú eventablakban, hogy a logika szerint oda "kívánkozott" valami plusz ajándék még. A lebutított tulajdonság pedig pont azért van, hogy azok számára, akik ezt nem tudták a dupla szerencsfaktor, vagy időhiány miatt elérni, ne bánkódjanak egy pótolhatatlan értékes holmi miatt.

    Nem akarok nagy szavakat használni, de pont a hétvégén kattogott az agyam azon, hogy milyen fontos az, hogy értékelem a saját életemben azt, amit elértem, amim még vagy már megvan. Millió dolog hiányzik, számos dolgot elrontottam már, de nagyon hálás vagyok minden kisebb-nagyobb kincsemért. Apukámmal "beszélgetve" fogalmaztam ezt meg magamnak.
    Tudom, ez csak egy játék és nem kell túlmisztifikálni, de igyekszem a fentieket a játék nyelvére is lefordítani. :)
    A felhők megszerzésének örüljetek. Az is siker. Sőt. :inlove:
     
    GA-BI-O-Farm, imi010, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  8. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusztok kedves Játékostársak!

    A három eventen átívelő Alvilági Saga esemény véget ért.
    Van, aki happy hangulattal zárta, a játékosok egyik része meg kevésbé.
    Egy a biztos, az eventekben bekövetkező események sikeres és eredményes végig-vitele

    megköveteli a megfelelő tájékozódást, mert nem lehet mindent a szerencsefaktorra ráfogni.
    A moderátorok nem azért írják meg az event leírásokat, mert az egy számukra kiadott feladat, hanem azért,
    hogy mi, játékosok minél könnyebben és céltudatosabban megoldhassuk a bennük levő feladatokat.
    Ezek az event kiírások olyanok, mint egy iránytű, mutatják az utat és a célvonalat.

    Nekünk a birtokunkban levő eszközeinket kell csak okosan és taktikusan hadrendbe állítanunk, hogy
    a kitűzött terveinkhez a legcélravezetőbb módszerrel eljuthassunk.

    További sikeres játékot kívánunk!
    Találkozunk a következő event csevegőjében!

     
    GA-BI-O-Farm, incimami, imi010 és 11 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.