Visszajelzés Alvilági Saga - eventeken átívelő event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 13.10.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt.
    Kimerészkedtem az oroszlán barlangjából és kibontottam 38 ládát. :)Lett 6 db kristály. Ezt elrakom a párnácskám alá, nehogy véletlenül az első felhőbe beadjam. :D Ha kb. 40 ládánként ad 6 db-t, akkor semmi pánik, meg lehet szerezni az összes kristályt.;)
     
    maszilva, jófarmerlány, ulmo12 és 9 más kedveli ezt.
  2. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Remélem úgy lesz...;).
     
    jófarmerlány, zsani_apja és Kuzdern kedveli ezt.
  3. szeva50

    szeva50 Fórum nagymestere

    Azt szeretném kérdezni, ha csak 2. felhőre pályázok, akkor elég a ládákat csak novemberben kinyitni, vagy most kell kedd 14:00 előtt?
     
  4. Ditti58

    Ditti58 Fórum hercege

    Bocs, hogy magamat idézem, de fejlemény van! :D azt hittem, hogy csak a csomagolt (kék doboz) ajándékokat lehet duplázni, de kiderült, hogy mindent, így az 5. futamban találtam még egy repülős tallért, így a kettővel meg tudtam szerezni a hiányzó időmérőt. :)
     
    ulmo12 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  5. Bahamama

    Bahamama Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. Szertném kérdezni, hogy a boszorkányfőzet ládát mikor és hol kaptuk. Köszönöm a választ:)
     
  6. Zsuzsu40

    Zsuzsu40 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok

    Valamilyen oknál fogva, nem tudom az XXL üzemanyagot használni! Kettőt kevertem ki a malomban, de úgy néz ki, hogy feleslegesen.
    Tudja valaki az okát???
     
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia.
    Az ismertetőből:
    Boszorkányfőzet
    [​IMG]
    Az eventablak azon mezőiből szerezhető, ahol órácska van a bal alsó sarokban.
    Szükséges: a mini játék indításához.
    Szia. Az XXl-t csak akkor tudod használni, ha az előtte levő mezőben ajándék van.
     
    Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  8. Bahamama

    Bahamama Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen a választ mindenkinek sok sikert:)
     
    kukori80 kedveli ezt.
  9. Zsuzsu40

    Zsuzsu40 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen:))
     
    kukori80 kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Ez az event november 3.-ig tart. Utána már nem kapsz kristályt ha kibontod a ládákat, tehát érdemesebb előtte kinyitnod, mert a 2. felhőhöz 13 kristály kell. Keddig a másik event tart, ahonnan a zsetonokat lehet megszerezni, nem függ össze a ládák nyitásával.
     
    GA-BI-O-Farm és inanna11 kedveli ezt.
  11. Marcsi0819

    Marcsi0819 Aktív író

    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lesz még 3 db repülős zsetonom az Alvilági saga játékhoz, ha az Éjféli verseny 5. futamánál tartok és ott csak 1 db-ot lehet szerezni, a meglévőket pedig már beadtam az eventablakba?

    Köszönöm szépen a választ.
    Marcsi0712
    ID: 35028376
     
  12. Matyi2004

    Matyi2004 Junior szaki

    Szia!
    Légyszi készíts egy XXL-es kannát. Nagyon figyelj, hogy mielőtt a zsetonhoz érsz, kattins a 2x-es zöld jelre (a haladás alatti jel!),
    Ezzel 2 zsetont kapsz, és a repülőd is lép egyet. Sajnos egy zsetonod, hiányozni fog,, de ez nem jelenti azt, hogy nem tudod befejezni az eventet. Sok sikert!
     
    nagymami2, Ribiszke és Marcsi0819 kedveli ezt.
  13. Marcsi0819

    Marcsi0819 Aktív író

    Köszönöm szépen! :)
     
  14. szeva50

    szeva50 Fórum nagymestere

    Köszönöm szépen. Akkor gyűjtögetem novemberig, nehogy véletlenül rossz helyre kattintsak.
     
  15. rudcsi24

    rudcsi24 Fórumszaki

    Sajnos nem tudom, hogy miért mondják azt, hogy legyünk türelmesek. Sőt olvastam olyat, hogy 300 ládából majd úgyis össze fog jönni! Csak én egyet nem értek. Miből gondolják, hogy 300 láda össze fog jönni? Volt már (sajnos többször is :'( ) hogy hiába játszottam végig, olyan szerencsétlenül választottam, hogy csak 1 ládát kaptam a végén. Az előbb 5 ládából 0 kristály, a jómúltkorában 14 ládából 2 kristály. Eddig összesen 5 kristályom van. Elszomorító, hogy van olyan, aki azt írja, hogy nem kötelező játszani. Részemről nem az a szomorú, hogy azt írják, hogy ha nem vagyok szerencsés, és ennek hangot adok, akkor hagyjam abba a játékot, hanem az, hogy úgy van a program megcsinálva, hogy egyesek szerencsések, kettesek meg nem! Engem ez a megkülönböztetés (negatív) szomorít el. És azt is észrevettem, hogy azok oktatják a ketteseket, akik az egyesek csoportjába tartoznak! :( Viszont én már csak azért is fogom csinálni, lehet szomorú szívvel (ha nem sikerül) de nem fogom azt a rengeteg pénzt és energiát, amit belefeccöltem kidobni az ablakon! ;) :D Nagyon remélem, hogy tényleg nem kell a végén reklamálni sehol, hogy nem jön a kristály! ;)
     
    nagymami2, Pelzsu, csillus35 és még 1 ember kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem vettem magamra semmit, főleg, hogy begyújtottunk. :D Reagálnom kell, mert bizsergett valami bennem, ahogy olvastalak.. ;)
    1720408, így kezdődik a szem. számom, tehát egyes vagyok. Viszont nekem is 5 db kristályom van. Ezek szerint lehet átnyúlok a kettesekbe is.. :D
    Remélem egy picit mosolyogsz most! ;)
     
    z2856, cskati01, maszilva és 13 más kedveli ezt.
  17. pisti243

    pisti243 Haladó

    Kicsit megkavarodtam a naptáron, egész hónapban nyitva lesz a gombaerdő és a teliholdas farm? Elöre is köszönöm a választ. Szépnapot mindenkinek! :) :)
     
  18. rudcsi24

    rudcsi24 Fórumszaki

    2710318. Én így duplán kettes vagyok! ;) :D :D Nem is Te írtál olyat (vagy legalábbis nem olvastam azt a hozzászólásod) ami elszomorított! ;) Ja! Igen, mosolyogtam! ;) :D
     
  19. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Két gondolat:
    1. Ez nem a repcsis event csevegője. Akinek a játék indításával stb van gondja, keresse fel a másik csevegőt, vagy a segítségkérő topikok egyikét!

    2. Ez talán a fontosabb:

    Olvasom az újabb félelmeket, hogy vajon elég lesz-e a sötét kristály a két felhőre és a dekorra.

    FONTOS, hogy odafigyeljünk: addig ne használjuk el másra a meglévő sötét kristályokat, amíg a számunkra legfontosabbat ki nem váltottuk!
    Konkrétan: NE pancsolja el senki a kristályait a kiváltható dekorra! Ha azt mondom, hogy alsó-közép kategóriás, akkor még finom is vagyok.
    Ha jól megnézzük, a 3 ajándék közül, amit sötét kristályért megszerezhetünk, a legutolsó felhő a legértékesebb. ERRE kell tartalékolni a kristályokat. Utána jöhet az "első" felhő. A dekor pedig simán bent hagyható.
     
    maszilva, vihence, alpha58 és 12 más kedveli ezt.
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Az eventóra szerint még 392 óráig nyitva lesznek a Teliholdas területek, ami az Alvilági Saga végéig tart (várhatóan 2020. november 03. (kedd) 14:00 óra.)
    upload_2020-10-18_16-6-13.png
     
    GA-BI-O-Farm, Kuzdern, nagymami2 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.