Visszajelzés Aquarama - tenyésztős event - csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. sadrika97

sadrika97 Fórumlakó

Tétováztam, hogy a kipörgetett rózsszín pocokólak után akarok-e bármit beadni az eventbe de végül kukori80 posztja alapján tenyésztettem 225-öt és a bónuszládáért elmentem. Furcsa érzés nem kiváltani a felhőt de úgy ítéltem meg nekem nem éri meg. Nehogy később megbánjam!

mamszi5107, tina07141983 és DevilMókus kedveli ezt.
  2. Ribiszke

Ribiszke Fórumfelvigyázó

Szia,
    köszi, hogy elkészítetted és feltetted ezt a szép képet! :inlove::)

Az mi, ahol a két tyúk vízicsúszdázik?

tina07141983 és DevilMókus kedveli ezt.
  3. tercsi

tercsi Utánpótlás-írogató

Sziasztok. Én nem pörgettem rózsaszín ólat, viszont elhasználtam rengeteg szupertápot, luxus bájitalt, de sósvízi pocok egy sem jött össze, pedig a nagyértékű beadáshoz igencsak kellett volna legalább 3db. Lehet, hogy nem adok be semmit, megtartom amit tenyésztettem, bár a bónuszládán még gondolkodom, jó lenne tudni mit tartalmaz.

tina07141983 és DevilMókus kedveli ezt.
  4. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia franyo121!
    A főzőpocok és asztropocok az egér tenyésztett vállfaja, amelyek átnevezése kezdeményezés alatt áll.
    A pocokméh nevében bent van, hogy méh, az talán nem okoz fennakadást a tenyésztők körében.
    A DJ P-cok név nem elírás, annak a tenyésztett pocoknak az a neve.

tina07141983 kedveli ezt.
  5. tina07141983

tina07141983 Fórumgróf

6. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Kedves Játékostársak!
    Az aranyos kis négylábúak, azaz a pocok tenyésztési event véget ért.

Ők még tovább csúszdáznak, hisz van idejük rá bőven, mi pedig ismét gazdagíthattuk a pajtánkat.

De nem állunk meg, megyünk tovább, mert ránk újabb kihívások és kalandok várnak a következő eventekben.

Sok sikert és örömöt kívánunk mindenkinek a kedvelt hobbinkban (is)!

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.