Visszajelzés Liccs-loccs pockos móka - (Aquarama) - tenyésztős event - csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Tétováztam, hogy a kipörgetett rózsszín pocokólak után akarok-e bármit beadni az eventbe de végül kukori80 posztja alapján tenyésztettem 225-öt és a bónuszládáért elmentem. Furcsa érzés nem kiváltani a felhőt de úgy ítéltem meg nekem nem éri meg. Nehogy később megbánjam!
     
    mamszi5107, tina07141983 és DevilMókus kedveli ezt.
  2. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia,
    köszi, hogy elkészítetted és feltetted ezt a szép képet! :inlove::)

    Az mi, ahol a két tyúk vízicsúszdázik?
     
    tina07141983 és DevilMókus kedveli ezt.
  3. tercsi

    tercsi Aktív író

    Sziasztok. Én nem pörgettem rózsaszín ólat, viszont elhasználtam rengeteg szupertápot, luxus bájitalt, de sósvízi pocok egy sem jött össze, pedig a nagyértékű beadáshoz igencsak kellett volna legalább 3db. Lehet, hogy nem adok be semmit, megtartom amit tenyésztettem, bár a bónuszládán még gondolkodom, jó lenne tudni mit tartalmaz.
     
    tina07141983 és DevilMókus kedveli ezt.
  4. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia franyo121!
    A főzőpocok és asztropocok az egér tenyésztett vállfaja, amelyek átnevezése kezdeményezés alatt áll.
    A pocokméh nevében bent van, hogy méh, az talán nem okoz fennakadást a tenyésztők körében.
    A DJ P-cok név nem elírás, annak a tenyésztett pocoknak az a neve.
     
    tina07141983 kedveli ezt.
  5. tina07141983

    tina07141983 Fórumgróf

  6. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Kedves Játékostársak!
    Az aranyos kis négylábúak, azaz a pocok tenyésztési event véget ért.

    [​IMG]
    Ők még tovább csúszdáznak, hisz van idejük rá bőven, mi pedig ismét gazdagíthattuk a pajtánkat.

    De nem állunk meg, megyünk tovább, mert ránk újabb kihívások és kalandok várnak a következő eventekben.

    Sok sikert és örömöt kívánunk mindenkinek a kedvelt hobbinkban (is)!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.