Ariana Teaháza

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: MadameRose, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Napok óta tervezem, hogy jövök... jöttem is.... de a torták lefárasztottak.... bár imádom őket... Minden hónapban kellene egy ilyen bőkezű event... Ma végre elkezdett színesedni a gyerekszoba fala.... az egyik szín már a falon .... holnap a másik... hétvégére a bordűr és a hungarocel díszek is fent lesznek... Nagyon jó ez a festékszóró... szuperül csepp mentesen lehet vele festeni... Utána a fűrdő fog végleges színt kapni ... Tavasz végére már kész is leszünk;) Amilyen buggyant vagyok már a tavaszt tervezem ... hétvégén megyek virágnagykerbe.... muszáj teleültetni a virágládákat.... Mert kell a lelkemnek! A primula szívmelengetően színes, ránézni is boldogság... Holnap látjuk a márciusi programot... remélem olyan laza lesz mint a február volt... Pávákat már kergetném a kupiba....
    Szia! Itt mindenki megpihenhet;)
     
    patakvera kedveli ezt.
  2. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Sziasztok, jó reggelt! :
    Riskának hoztam a bálát és eszi szépen.
    [​IMG]
    Hozok egy finom kávét és reggelit:
    [​IMG]
    Szia . :)
    Ugyan itt csak Riska tejét szoktuk inni, de hogy ha nem baj , akkor hozok egy kis forralt bort csak Neked. :)
    [​IMG]
    Barátosném Drága Kami. :)
    Sütist kilőttem, ennyi torta után diabeteset sütök. :)
    Amúgy Anyukámnak nagyon tetszett. :)
    Hozok egy kis gyümit is:
    [​IMG]
    Tegnapról maradt töltött csirke comb, resztelt csirke máj, hurka,kolbász, dinsztelt káposzta, krumpli,meg lecsó. Eszik- nem eszik, ez van. DDDD
    Reggelire meg lángost kaptak.:inlove: Jaj de hülén fogalmaztam. :(
     
    Utoljára szerkesztett: 28.2.17
    patakvera kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok tea imádók :inlove:

    Pávatenyésztő-verseny

    Jelentkezési határidő: Boom szombati napja (márc. 11.)

    [​IMG]
    Várjuk a március 10.-ei pénteki Boom-ot a "Pávákkal:inlove:

    [​IMG]
    Feltétel:

    2.640 páva (132*4*5) de megoldható kevesebből is
    5 kör teljesítése 132 telepen - azaz 132*2sztáp*5kör= 1.320db szupertáp
    Az öt kör tenyésztés indítása előtt fotó/lezavart 5 kör után is egy fotó. (Ajánlott kép feldolgozó oldal: http://kepkezelo.com/ )
    Jelentkezzen aki beszáll a "Versenybe" 8):D

    Itt kell a jelentkezést leadni


    [​IMG]
    Tilos a piacon való vásárlás az 5 kör teljesítése során. Vagy tételesen le kell írni, hogy mit sikerült elkapni a piacon. De nagyon pontosan, tévedés nélkül feljegyezni

    A körök a Boom alatt aratandóak.

    Lehetőleg az utolsó kép előtt ne váltsd ki a Tölgyről a Joker-pávát. (Anélkül könnyebb lenne mindnyájunk dolga, de ha valakinek van ilyen babonája, hogy megjelenéskor ki kell váltania, akkor tegye meg.) Ha pedig valaki attól tart, hogy elfelejteni később a kiváltását, akkor teszünk azért, hogy ne feledje el. A végső összesítésnél a végére beírom, hogy "most már kiváltható-kiváltandó a magas szintű páva".

    Az eredményt és képeket hozó hszbe tételesen feltüntetni, hogy hány 8. szintű páva, hány 7. szintű páva és tovább... stb.

    A jelentkező hszben lehetőleg legyen benne a: Piac szám, esetleges felajánlás a helyezésekre.
     
    Utoljára szerkesztett: 28.2.17
    patakvera és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Csend van... Riska bőőőőg szomorúan... Adtam neki enni....
    Merre jártok? Hahóóóóóóó
     
    kamylla64 és patakvera kedveli ezt.
  5. ildimamuci

    ildimamuci Fórumprofi

    Szép napot, kellemes hétvégét!
    Látom h nemigazán látogatjátok a teaházat......ez elszomorít.....
    Én igazoltan voltam távol, 3 hétig kórházban feküdtem, elindultam egy rutin CT-re......nem engedtek haza......tüdőembóliám volt, mindjárt felvittek a belgyógyászatra és lefektettek szigorúan az ágyba, több, mint 2 hétre. Ez történt egy hétfői napon, itt Mohácson.
    Szombatra leállt a vesém is, ezért átszállítottak Pécsre mentővel a Nefrológiára. Ott voltam múlt péntekig, akkor hoztak vissza Mohácsra.
    Valahol biztos h van több őrangyalom is.....ugyanis nem kellett kapnom dialízist, beindult magától a vesém. Tegnap délután engedtek haza, de katéterem van még 2 hétig......szép ajándék volt a névnapomra.
    Itt begyújtottam, mert még hideg van és Riskát is elláttam, látom Fülike hozott szénát.
    Ellátmányt is hoztam, hátha valaki erre téved.....
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    kamylla64 és patakvera kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Ajjajj... enyi betegség egy kórházi osztályon is sok... Remélem azért a helyzethez képest jól érzed magad...
    Pávákat tenyésztgeted?
    Köszi a finomságokat... A habos kávé különösen jól esett!
     
    kamylla64, ildimamuci és patakvera kedveli ezt.
  7. patakvera

    patakvera Fórum félistene

    Nyáron mi is tervezünk festeni...jól jönne egy-két tanács!:)
    Szép napot kívánok neked és nagyon boldog névnapot....és nagyon nagyon jó egészséget!:)

     
    kamylla64 és ildimamuci kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Festés: Mi készre kevert festéket vettünk... / ha márka érdekel akkor bagolyban.../ A ráírt tanács ellenére 25% hígitással festékszóróval vittük fel.... Egyenletes szín... remek fedés... minden cseppje a falra került... oda ahova szántuk...
    A bordűr ragasztás azonban rémálom... Két gyerek mellett...
    Közben a páváimat bűvölöm a maradék táppal... jók lesznek a gazdakörbe;)
     
    kamylla64, ildimamuci és patakvera kedveli ezt.
  9. patakvera

    patakvera Fórum félistene

    Bagolyban majd írd meg légyszi a részleteket. Pl. festékszóró milyen-hol vegyem? Köszönöm!
    Na és sikeres a páva keverés?
     
    kamylla64 és ildimamuci kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Siker, van egy rózsás pávaólam .... császáron kívül a többi meglesz a gazdakörbe...
    Ez siker? Akkor van ;)
    Ok megy a bagoly....
     
    kamylla64, patakvera és ildimamuci kedveli ezt.
  11. patakvera

    patakvera Fórum félistene

    Köszönöm-kedves vagy. Ráér a bagoly ám,ha lesz szabadidőd....bár gyerekek mellett ez elég ritka kincs!xD
     
    kamylla64 kedveli ezt.
  12. ildimamuci

    ildimamuci Fórumprofi

    Sziasztok!
    Csinálom a pávatenyésztést, itt egyszer körbeértem és már a 2.-ik körnél tartok, de alig van tápom, most leállok. Kifogytam csengőpengőügyileg is. Ügyesek vagytok, mi is mindig kiválasztottuk a színt és kikevertettük. Húsvétig még jó egy hónap, addig még sok mindent lehet csinálni. Hozok finom sütiket!!!!
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    kamylla64 és patakvera kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hm ezek a fánkok.... Holnap sütök is... már csak 1 azaz egy szupertápom van .... ááááááááá
     
    kamylla64, Minny84 és patakvera kedveli ezt.
  14. patakvera

    patakvera Fórum félistene

    A kis piszok Axolotra pályázom! ;)
     
    kamylla64 és Minny84 kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Pályázni én is pályázok... de most sem veszek titok ólat ... annyi más jó dolog ígérkezik a jövőben...
    Valami új kereskedő... Új felhő... Régi felhő.... meg még mittudoménmi....
    Visszatérve a titokólra... Még nincs elég a menüben... pár darabot meg nem teszek ki... majd ha több lesz...
     
    kamylla64, patakvera és Minny84 kedveli ezt.
  16. patakvera

    patakvera Fórum félistene

    Venni én sem szeretnék,de most adtak 5db-ot a pávások!;)
     
    kamylla64 és ildimamuci kedveli ezt.
  17. ildimamuci

    ildimamuci Fórumprofi

    Szerbusztok, jó reggelt!
    Nálunk éjjel esett egy kis eső, de napközben is esőt jósoltak errefelé.
    Ma van a fiam szülinapja, jönnek ebédre hozzánk, meg anyukám is.
    Férjem halászlét főz, ez volt a kívánság, Melike pedig tortát süt.
    Hoztam ellátmányt, be is gyújtottam.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    kamylla64 és patakvera kedveli ezt.
  18. patakvera

    patakvera Fórum félistene

    Szép napot Neked!

    Köszönöm a kávét....most ittam csak meg. Kicsit lustiztam ma-kislányom elment anyukámmal. Sajnos mehetek éjjelre megint.>:( Ja és nem lett Axolott.....lett 3 teve 3.szint-tigris-hangyász. :mad:
    Szép délutánt továbbra is.
    Nyaminyami halászléééé!:D
     
    kamylla64 és ildimamuci kedveli ezt.
  19. Minny84

    Minny84 Törzsjátékos

    patakvera és kamylla64 kedveli ezt.
  20. kamylla64

    kamylla64 Fórum parancsnoka

    Szép napot minden betérőnek!
    Örömmel látom hogy voltatok azért páran..Ildikó kórházban tartózkodásáról is olvastam,sejtettem hogy ez volt az oka az elmaradásnak...Ildikóm! küldök egy extra nagy adag gyógy energiát..
    Fiadat Isten éltesse sokáig...:inlove:

    Páva tenyésztésnél lett hat szivárvány,egy császár...bevágtam a kupiba négyet,hogy egy császár még legyen..megépítettem a terményesét és egy pink pávaólat..tegnap betettem még egy keverést,3 sima,egy nap pávát és adott még egy szivárványt..most keresem a piacon a párját,de szürke a helye...:(nah majd legközelebb...
    ;)


    Fülike! hatalmas gratula a színt lépésedhez..megyek utánad..

    Hajni!gyűjtögető vagyok jómagam is,megvárom hogy érdemes legyen kirakni a titkosokat...

    Verám!festéstől már nyürrögök,de nálunk is esedékes..ha bevált ez a festékszórós,káccs nekem is...festék kapirgálásban nem vagyok jó...:D:D

    Szépeket mindenkinek!
     
    patakvera és ildimamuci kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.