Ariana Teaháza

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: MadameRose, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ildimamuci

    ildimamuci Fórumprofi

    Moderátor által utoljára szerkesztve: 14.3.17
    patakvera és kamylla64 kedveli ezt.
  2. Minny84

    Minny84 Törzsjátékos

    Moderátor által utoljára szerkesztve: 14.3.17
    patakvera és kamylla64 kedveli ezt.
  3. kamylla64

    kamylla64 Fórum parancsnoka

    Szépséges reggelt mindenkinek!
    Csuda kellemes melegbe jöttem és terített asztal várt, Ildikónak köszönhetően...bele is kotnyeleskedtem mindenbe...gyönyörű a bokréta is,olyan szépséges rózsaszín...:D:D
    Gulyásleves felpakolva,lángos begyúrva..ez lészen ma nálunk..
    Láttátok a borzongós eventet? asszem nem lesz rossz,jók a dekorok és felhő is van hozzájuk...

    Ildim! jobban vagy? hogy telt a fiad ünneplése?összejött a család?

    Most mentem,de még benézek...
    Többiek hol vannak?
     
    patakvera és ildimamuci kedveli ezt.
  4. Minny84

    Minny84 Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Hát sajnos nem volt sok aranybanánom, így nem tudtam mindent kiváltani, a koalamaci sincs meg többek között......:(
    Erikám, finom halászlevet főzött a párom, Melike pedig szép tortát sütött, finom is volt, bár én csak egy villányit ettem belőle.
    Mára maradt még carbonara spagetti és volt még paradicsomleves ebédre.
    http://kepkezelo.com/images/ox8162zrcn6euswai1yl.jpg
    http://kepkezelo.com/images/z8lkzsi4sp7bdyuck0v8.jpg
    http://kepkezelo.com/images/9s5ivakjwdydtlr7hejx.jpg

    Hoztam egy kis nassolnivalót!!!!!!;):):p
     
    patakvera és kamylla64 kedveli ezt.
  5. kamylla64

    kamylla64 Fórum parancsnoka

    Szép reggelt mindenkinek!
    Remélem ma is olyan kellemes idő lesz mint tegnap..ma rakott burit főzök,levesem maradt tegnapról..

    Nyit délután a horroros,remélem gazdagon adja majd a felröpiket...nem is tudom már mit vetettem..:p

    Ildikó! nálam minden kiváltva és maradt is AB-m..nálad is meglesz nemsokára...
    Végigcsócsáltam a palacsinta felhozatalod,nyami..

    Mennem kell,de még ma benézek...
     
    patakvera és ildimamuci kedveli ezt.
  6. ildimamuci

    ildimamuci Fórumprofi

    Utoljára szerkesztett: 15.3.17
    patakvera és kamylla64 kedveli ezt.
  7. Bandi66

    Bandi66 Fórum mestere

    Sziasztok rég nem látott teaházas Barátaim! :)



    Először a mai nap legfontosabb részéről

    [​IMG]
    Emlékezzünk meg (a módját természetesen rátok bízom) a 169 évvel ezelőtti eseményekről és az akkori fiatalokról, akiknek sok-sok minden köszönhető. Talán az is, hogy még mindig itt élhetünk magyarként, Európa szívében. Igaz egyre kevesebben, de még így is sok milliónyian!


    Egy kicsit visszafogottabban gazdálkodom virtuálisan mostanában. Pont úgy ahogy az életünk ez is változik. Hol intenzívebben, hol kevésbé aktívan létezem. De ez szerintem így normális. Időnként azért csendben a háttérben olvasgatlak titeket. Úgy tűnik máshol is zajlik a valós és virtuális élet egyaránt.... :)

    Event:
    Nos a pávás tenyésztésből annyira jól jöttem ki, hogy kb. 9 millió CSP-vel lettem gazdagabb! Azt hiszem a jövőben is így fogok cselekedni, mert szeretném feltölteni ezt a készletemet is.
     
    patakvera, kamylla64 és Minny84 kedveli ezt.
  8. Minny84

    Minny84 Törzsjátékos

    patakvera és kamylla64 kedveli ezt.
  9. kamylla64

    kamylla64 Fórum parancsnoka

    Szép napsütéses reggelt minden betérőnek!
    Ahogy elnézem,elég szép idő ígérkezik mára is..

    Eventet csinálgatom,nem mondom hogy nagy lelkesedéssel,de elvagyok vele..kevés a felröppenő,hosszú érésű a növény,így kissé uncsi az egész..

    Ildi! reménykedjünk,hogy nem sokáig kell már fűteni...teljesen tavaszias a hangulatom...:)pár napja kivirágzott a krókuszom,pár kis hagymát ültettem tavaly,most látom hogy itt-ott virágzik..sárga,lila,és fehér..annyira szép..aztán pár tulipán is bújik kifelé..

    Szia Bandi! emlékeztünk és nem kicsit fájt a szív..:oops:
    Ahogy megfogalmaztad,még jobban..:oops:

    Már Mi sem akkora lelkesedéssel gazdálkodunk a virtuális világban,valami más lett,valami elveszett..talán a régi szerénysége...
    Gratulálok a sok csp-hez..nekem sikerült a pink ólakat megépítenem,sok-sok szupitáp elhasználása bánta,de megvannak...

    Most el,mennem kell,de még benézek...
     
    patakvera és ildimamuci kedveli ezt.
  10. Minny84

    Minny84 Törzsjátékos

    Moderátor által utoljára szerkesztve: 18.3.17
    kamylla64 és patakvera kedveli ezt.
  11. ildimamuci

    ildimamuci Fórumprofi

    Megjöttem begyújtani és kiviszem megjáratni Riskát is, mert szegény elhízik....
    25 denevért sikerült eddig megetetnem......lett még narancs tevém is és most is kivan rakva 2 ól.
    Vettem eddig 2 titokólat, az egyikből lett narancs rókám! A másikat most raktam ki.
    Csajok, nálatok mi a helyzet? Holdfény nagyon eltűntél.
     
    kamylla64 és patakvera kedveli ezt.
  12. patakvera

    patakvera Fórum félistene

    Szép hétvégét mindenkinek!

    Lett végre Axolot!!:D Vettem titokólat-többet nem teszem.....40ből nem lett egy új sem. Igaz kaptam 3 menyétet. :) A többi jelentéktelen...azt hiszem talán vakond 2szint még nem volt...:sleepy:
    A szemem megint bedagadt-csütörtökön voltunk Pesten kontrollon...doki szerint allergia-hááát nem tudom. A bal szememen meg semmi??? Most már letelt a fél év. Jövő hónapban keresek új dokit....csak már nem tudom,hogy kihez menjek...a környéken végig jártam mindenkit!:( Lehet előbb maszekba csináltatok egy allergia vizsgálatot...bár szerintem ez nem az.o_O
    Legyen szép hétvégétek!:D:music:
     
    kamylla64 és ildimamuci kedveli ezt.
  13. ildimamuci

    ildimamuci Fórumprofi

    Kellemes hétvégét Mindenkinek!
    Én 5 db titokólat vettem és lett 1 bivalyom!!!!!
    A többi---1 narancs róka, 2 sárga bagoly, 1 narancs medve.
     
    patakvera és kamylla64 kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Jöttem egy kicsit olvasni ...
    Vera: Gratulálok az Axihoz... Én most is kihagytam a titokólat.... A csomagra nem futotta... kevesebbet meg nem akartam venni... a lutri miatt... szóval bölényem sincs.... Meg Axim sincs.... De majd lesz!!!! egyszer....
    Gratulálok nagyon szerencsés vagy...
    Én mostanság százszorszépet szaporítok... még kell vagy 20.000 .... Hát olyan mint az eventgaz... mire meg van az elegendő... már nem is olyan szép ....de szintlépés előtt le akarom termelni, mert akkor jön egy újabb....
    Még 48 denit kell megetetnem ...
    Ha tudnék folyamatosan és pontosan aratni jóóóó lenne, de nem tudok.... azért a felhőt szeretném...

     
    patakvera, kamylla64 és ildimamuci kedveli ezt.
  15. ildimamuci

    ildimamuci Fórumprofi

    Szia Holdfény!
    Csak hogy hallok felőled.....mennyi munka van még a felújításból vissza?
    Hogy van a kis kutyusotok?
    Itt még majdnem 70 denit kell megetetnem......kaptam több ólat, de egyikből sem lett semmi különös.
    Most begyújtottam és Riskát is elláttam, szegényke elvan árvulva teljesen. Nálunk éjjel esett az eső, szerencsére napközben már nem.
    Hoztam finom sütiket!
    http://kepkezelo.com/images/fe1w0yutnmbbalad9i0n.jpg http://kepkezelo.com/images/p66905xovni9q2esa3xu.jpg
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 19.3.17
    patakvera és kamylla64 kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szép napot Neked!
    Kérem szépen festünk... illetve a párom glettel és fest... szépen lassan komótosan munka mellett... talán április végére végez is... Jó munkához idő kell! Kiskutya végül csak 1 lett és nem is puli... Az én Hercegkisasszonyom beleszerettet egy kölyök vizslába... Kerge egy jószág de szeretjük.... Ma a kert hinta helyét alakítottuk ki.repülnek az órák ha nekiállunk valaminek...
    Nekem még 31 kebabot kell készítenem de nincs felreppenőm hozzá... 13 várakozik a sorára a malomba... Szeretném sőt akarom azt a felhőt... szóval meglesz.... Én is kaptam ilyen olyan titok izéket... de nem tettem ki egyet sem ...
     
    patakvera, kamylla64 és ildimamuci kedveli ezt.
  17. ildimamuci

    ildimamuci Fórumprofi

    Nálunk marhahúsleves volt májgombóccal és borjúpörkölt nokedlival, céklával, nekem meg tojásosnokedli a menü.
    Délutánra meg hozott a cukiból krémest.
    Nálatok mi volt a mai menü?
     
    patakvera és kamylla64 kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Öcsi Herceg rendelte a mai menüt... Nyokit / Nokedli/ Husss és megnyalja a száját... szóval szaftos hús... most csirkepaprikás volt...
    Meg beleves.... becsinát leves.... Hm a krémest én is megenném... Még nyitva a cuki... el is küldöm a párom... Köszönöm az ötletet...
     
    patakvera, kamylla64 és ildimamuci kedveli ezt.
  19. Minny84

    Minny84 Törzsjátékos

  20. ildimamuci

    ildimamuci Fórumprofi

    Jó reggelt, szép napot kívánok!
    Gyönyörű idő van, igazi tavasz......süt a nap ezerrel.
    Tervezzük is hogy péntek-szombat kint leszünk a szőlőben, így a párom jobban tud ott dolgozni.
    A teraszt kell kitakarítani h ki lehessen vinni a virágokat, asztalt, székeket a házból.
    Van még vissza 3 sor szőlő, amit megkell metszeni és el kell vetni a borsót is.
    Mi mindig tavasszal vetjük, sokan ősszel is vetnek, de már 2.-ik éve h elfagy nekik....
    Idén törpemuskátlikat akarok ültetni a nagy cserepekbe, körül kell néznem az Oázisban......
    Nagyon úgy néz ki h itt sem lesz meg a felhősor, még 25 db denit kéne megetetnem.....a Minnyn biztos h nem lesz meg.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    http://kepkezelo.com/images/7vma6u596pdg25ey5g33.jpg

    Jól kiszellőztettem, megjárattam Riskát és elláttam.
    Hoztam friss virágot is...
    http://kepkezelo.com/images/ollycybijc2sle1hft4c.jpg
     
    patakvera és kamylla64 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.