Ariana Teaháza

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: MadameRose, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Minny84

    Minny84 Törzsjátékos

    Nagy öröm ért.....az ildimamucin, az utolsó titokólból, amit ma reggel kaptam, lett 1 Axelot tavacskám!!!!!!!
    Egyik farmon sem lett meg a felhő, de bánja - kánya....
    A holnapi eventet nem fogom csinálni, mert kimegyünk majd pár napra a szőlőbe és ott nem tudnák internetezni....majd töltögetem a pajtát. Kamylla merre jársz????
    Jó lenne lányok ha néha benéznétek csevegni, Riska is nagyon szomorú....

    Mai ebéd:::::tökfőzelék sült virslivel.
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 21.3.17
    patakvera és kamylla64 kedveli ezt.
  2. boszibanya

    boszibanya Haladó

    szia mindenkinek szép napot

    18.-án született nagyóóóóóóóóóóóóóóón csinos racka juhunk, aki a Fodroska névre fog hallgatni ( vagy mégsem )
    ma pedig született egy nagyóóóóóóóóóóón csinos kis kecskénk aki a Bársonyka nevet kapta. merthogymivel olyan finom a budácskája
    ő azt hiszem hogy núbiai törpe kecske

    mindenkinek mindenfée jkat és szépeket kívánok
    a kis Hercegről szóló történetek nagyóóóóóóóóóóóón tetszenek

    további jó mulatást
    boszi
     
  3. Shiba86

    Shiba86 Törzsjátékos

    Sziasztok! Szép napot mindenkinek!
    Ismét visszatértem. Nem túl sok időm van de igyekszem lenni. Az eventeket sehogy sem tudom követni, de nem bánom. elég nekem a farm meg majd jövök ide is. Kivel i van? Örömmel látom Kamyllát és Bandit a régi fórumomból.Hogy vagytok? Képzeljétek elkezdtem tavaly szeptemberben önvédelmi tanfolyamra járni. Nagyon jó! Teljesen megváltoztatta az életemet. Azóta teljesen másképp gondolkodok és sokkal tudatosabb lettem. Ja és reikibeavatáson is voltam úgyhogy most böjtölök,egész jól bírom.( Se kávé se cigi se gabona se hús se alkohol semmi ami függőséget okoz) Nagyon jó. Egészségileg mindenképp. A légútjaim is tisztulnak szépen. Az étkezést még ki kell alakítanom. mert rengeteg vega étel/recept van ami jó csak neki kell állni megcsinálni. Fincsik nagyon. Nyuszkóim jól vannak amint tudok rakok fel róluk képet.
     
    patakvera és kamylla64 kedveli ezt.
  4. kamylla64

    kamylla64 Fórum parancsnoka

    Szép napot mindenkinek!
    Verőfényesen süt a napocska,nagyon díjazom...
    Jelentem az eventtel végeztem,igaz csak a két főfarmon csináltam,a zuramén meg kamyn..ennyi elég is volt belőle..event- event hátán,kinek van ideje mindig a gép előtt ülni? ma nem főzök,maradt tegnapról gombócos káposzta,meg azannya..teljesen úri asszony vagyok ma...:D:D:D


    Boszikám drága! jó újra látni itt a teaházban..:inlove:
    Szóval gyarapodtatok?!édesek lehetnek a kis jövevények,a nevük is találó..:D:Dlesz velük gondod bőven..kecskét a fa tetejéről fogod leimátkozni..:D:D

    Ildikóm drága! itten vagyok..néha eltűnök,de rossz pénz nem vész el..:D
    Gratulálok a kis kétéltűdhöz,nálam el sem merem "mondani" mik lettek..:oops:ennyi sárga ól a világon nincs..:pjah..vettem 30 titokólat,bölény még mutatóban sem,de sárgaság az volt bőven..a háromnegyede sajnos ebben a színárnyalatban virított..asszem többet nem veszek sem titokólat,sem titokcsemetét..kissé most betelt a pohár..
    Riskát megetettem,megsimiztem...
    hazajöttetek a hegyről?!

    Szia Te elveszett lányka...úgy örülök neked...oduba vártalak egy darabig,aztán úgy láttam egyedül maradtam,így becsuktam magam után az ajtót...:oops::sleepy:de újra itt vagy és virul a fejem...:inlove::)
    Szóval áttértél az egészséges életmódra..ezt csak támogatni tudom,bár nekem is lenne annyi akaraterőm mint most neked..cigarettázni sosem,inni sosem....azt sem tudom melyik végét kell bekapni...a hús amit mellőznöm kellene,de mivel emberem ragadozó,ezt nehéz lenne kiiktatnom..nah azért meg kellene próbálom...
    Nyuszkóid imádnivalók lehetnek,ahogy olvaslak, megmaradt a másik is..gondoltam hogy nem tudod tovább adni senkinek...:inlove:

    Vivikém! remélem itt maradsz most már nálunk..tárt karokkal ölelünk itt mindnyájan...

    Most rohantam,vár a teregetés...
     
  5. Shiba86

    Shiba86 Törzsjátékos

    sziasztok! Olyan régen voltam elfelejtettem hogyan is kell képet beilleszteni ide de utánaolvasok. és hozok párat.
    Kamyllám örömmel olvasom soraidat. Sajnos igen bezárt az odu de ne keseredj itt vagyok. igyekszem lenni csak most elég foglaltak a napjaim. Dolgozom 6tól délután 4ig a cba ban a ferenciek terénél. hétfőn szerdán és pénteken álltalában jógázom munka után kedden és csütörtökön pedig edzésen vagyok 2-n is. egy haladón és egy nőin. szombaton gyakorlok a kezdőkkel vasárnap pihi meg itthoni tevékenységek. Szóval nem unatkozok. persze van mkor szakítok több időt a pihenésre. de pl egy jóga legalább annyira fel tud tölteni mintha egy egész napot aludtam volna. imádom.
    Bandink merre jár?
    Egészséges életmód nálunk sem egyszerű uram nekem is ragadozó. Én meg eszek amit találok. de ha ráveszem magam csinálgatok magamnak is vega kajákat. csak nem sűrűn veszem rá magam. pedig annyira jók vannak csak mindhez be kell vásárolni meg több türelmemnek kell lennie mert elég pepecselős az elkészítésük viszont a végeredmény valami isteni.
    No robogok is tovább farmozgatok aratok vetek olvasgatok aztán nekiállok az itthoni teendőimnek. pusz mindenkinek
     
    patakvera és kamylla64 kedveli ezt.
  6. kamylla64

    kamylla64 Fórum parancsnoka

    Szép napot mindenkinek!
    Mindenkinek? Vivi óta senki sem járt a teaházban...még Ildikó sem.:(remélem nincs kórházban és jól van...

    Nah....eventet befejeztem,de a geszti felhőt aktiválnom kellett,különben felröpi hiánya miatt nem lett volna kész..egyre kevesebb a felröppenő újabban...:mad:

    Vivikém! sűrű napjaid vannak,nem unatkozol..:)elég tartalmasan élsz,ami nem baj,különösen ha még élvezed is..ennek a jógának majd utánanézek,jó lenne ha engem is helyrebillentene...:D reggel megkezdem a napot,este fáradtan esek ágyba..valahogy a farmozás is háttérbe szorult,már közel sem hoz annyi kikapcsolódást mint régen és örömöt sem..:oops:
    Pajtát nem tudom tölteni,mert event-event hátán,a piacon arany árban minden,szóval nem jó ez így...:eek:

    Jöttem,ahogy tudok jövök...
     
    ildimamuci és patakvera kedveli ezt.
  7. ildimamuci

    ildimamuci Fórumprofi


    http://kepkezelo.com/images/keurulg9mtznndanrw5i.jpg

    Jó reggelt, csodaszép napot kívánok Nektek! Most éppen bent vagyunk a városban, de már holnap délelőtt megyünk is vissza a szőlőbe. Most már többet leszünk kint, de ahányszor bejövök, majd jelentkezem.

    Megvagyok, múlt héten voltam kezelésen is. Riskát megetettem, megszerettem, viseljétek gondját Erikám! Hoztam Nektek finom kávékat és reggelit, majd még jövök!
    http://kepkezelo.com/images/eewbjkz9d39afxuijjik.jpg
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 25.5.17
    kamylla64 kedveli ezt.
  8. kamylla64

    kamylla64 Fórum parancsnoka

    Szép napot mindenkinek!
    Végre hírt adtál magadról Ildikém!nem kicsit voltam aggódásban..de hál égnek rendben vagy...
    Kössze a reggelit,nameg a bannereden lévő gyümit,innyát is leettem,leittam róla..:D:D

    Érezzétek magatokat jól a hegyen,friss levegő,kellemes csend, nyugalom vár benneteket..
    Néha benézek,Riskát ellátom,szegényt nem hagyom magára,de írni sajnos már nincs kinek:(...ahogy teheted gyere,itt várlak..

    Vigyázz magadra,pusszantalak és ölellek...
     
    ildimamuci kedveli ezt.
  9. Bandi66

    Bandi66 Fórum mestere

    Halihó drága teaházas Barátok! :)


    Először is a legfontosabbal kezdem!

    Békés, szép HÚSVÉTI Ünnepeket kívánok Mindenkinek! :)






    Ebből az alkalomból küldöm szeretettel Nektek.......

    [​IMG]


    Aranyosi Ervin: A nyuszi kérése

    – Tudod, nem szeretnék húsvéti nyúl lenni,
    nem elég a lelkem pár napig szeretni!
    Ha szeretni akarsz, légy örök barátom,
    mert a szereteted én majd meghálálom.


    Igaz barát leszek, s nem hagylak magadra,
    és csak nagyon ritkán megyek az agyadra,
    inkább vidítalak, a kedvedben járok,
    titkaid megőrzőm, ahogy a barátok.


    Az öledbe bújok, hogy simítsd a bundám,
    mivel vidítsalak, azt pont én ne tudnám?
    Bohóckodom neked, vidáman ugrálok.
    Cserébe, azt nézd el, hogy mindent megrágok!


    Szóval, hogyha kellek, fogadd barátságom,
    életem végéig egy otthonra vágyom,
    ahol szeretet van, ahol szabad élni,
    amit nem szeretnék soha elcserélni!




    Aranyosi Ervin: Húsvéti kívánság

    Meghalt a szeretet, mert megfeszítették?
    Szeretetlen lelkek, rossz emberek tették!
    Tudnál segíteni a feltámadásban?
    Szeretetet keress önmagadban, s másban!

    Mert a szeretet még itt él most is bennünk,
    vezeti lelkünket, jobbá hogy kell lennünk!
    Bizony mondom néked, legyen napod áldott,
    szeresd szebbé, jobbá megkínzott világod!

    Tiszteld ezt a Földet, őseid világát,
    szeretettel öntözd fáját és virágát.
    Becsüld azt a kincset, mit Isten rád hagyott,
    élő természetet, rád ragyogó Napot.

    Adj vizet, kenyeret minden éhezőnek,
    viseld méltón gondját minden létezőnek!
    Képzeld, hogy világod jobb is, szebb is lehet!
    Támadjon fel újra bennünk a szeretet!



    Na csak eljutottam ide is végre valahára!!! Jobb későn, mint soha! Remélem Ti is így gondoljátok!!! :) Eventeket egyre nehezebben tudom összehozni. Sőt szinte az utóbbi időben egyiket sem tudtam befejezni! Főleg azokkal voltam így, amiket el sem kezdtem! :) :D


    ***********************************************************************************
    2017.04.17. HÚSVÉT Hétfő


    Pécsi reggel


    ***************************************************************************
    2017.04.21. péntek

     
    Utoljára szerkesztett: 21.4.17
    kamylla64 és ildimamuci kedveli ezt.
  10. Shiba86

    Shiba86 Törzsjátékos

    Sziasztok! Szép napot mindenkinek!
    Ahogy látom nemigen bővelkedtek írás kedvetekben,de semmi baj gondolom itt a jó idő mindenki kiszakad a gép elől a szabadba. én is így teszek elkezdek ismét bicajozni ez van tervben de ehhez egy bicajos sisakot kell beszerválnom. Harcművészetet továbbra is végzem,imádom. A jóga sajnos most a háttérbe szorult anyagiak hiányában.Munka halad még mindig cba ban fornettizem,de 11.-én megyek a Decathlonba felvételizni. remélem össze is jön legalább helyben lenne és közel állna hozzám mint sport.
     
    kamylla64 kedveli ezt.
  11. Bandi66

    Bandi66 Fórum mestere


    Úgy látom a lehető legjobbkor érkeztem. :)

    Na halika Vivikém! :)
    Holnap délelőtt megyünk Hajnikámmal anyósomhoz a kertbe. Szerintem estig ott is leszünk, szokás szerint. Permetezni és fűkaszázni fogok. Legalábbis a terv ez! Hajni meg nyírja a sok-sok füvet. Meg ami még kell. És hát ugye egy több mint 1000 négyzetméteres kertben van bőven mit csinálni ezen kívül is. :)


    Többiek szerintem is csatangolnak, ebben a (végre) tavaszias időben. Holnap még kellemesebb lesz!
     
    kamylla64 kedveli ezt.
  12. ildimamuci

    ildimamuci Fórumprofi

    Szerbusztok!
    Kint vagyunk a szőlőben, mostmár kint is maradunk. Most kezelésen vagyok éppen, holnap megyek haza, de ahogy számolom, csak estefelé fogok innen szabadulni. Párom behozta a laptopot, mert itt tudok netezni. Ezután majd ezt csinálom.
    Képzeljétek ma hajnalban megszületett 5.-ik unokánk-----LILI. 2750 gramm és 50 centi. Anya és pici lánya jól vannak.
    Puszilok Mindenkit!!!!! Holnap még jelentkezem!

    Szia Erikám!
    Remélem Nálatok minden rendben? Elfoglalom magam a nettel.




     
    Utoljára szerkesztett: 10.5.17
    kamylla64 kedveli ezt.
  13. kamylla64

    kamylla64 Fórum parancsnoka

    Szia drága Ildikó! örülök hogy "látlak" hallok felőled...ritkán nézek be,mert nagyon kihalt a teázó,meg az igazság az,hogy a játék sem a régi...:oops:
    Gratulálok a legújabb kis tündérkéhez,sok örömöt boldogságot hozzon a családba..

    Nálunk minden rendben,éljük mindennapjainkat..

    A játék már annyira nem,de hiányoznak a teaházi barátaim,meg a nyüzsi,ami itt volt valamikor..
    Puszillak,vigyázz magadra és ha tudsz jelentkezz újra...
     
    ildimamuci kedveli ezt.
  14. ildimamuci

    ildimamuci Fórumprofi

    Jó reggelt, szép napot kívánok!
    Erikám, remélem azóta is minden rendben van nálatok, én megint kezelésen vagyok tegnap óta.
    Egyedül vagyok a szobában, de jobb szeretem ha van társaságom.....
    Már süt a nap, bár napok óta azt hallom h jön az eső, nagyon kellene a földre h minden kitudjon bújni.
    A pici lányka nagyon aranyos, szépen szopizik.
    Majd csak vasárnap megyek hozzájuk, mert ilyenkor teleraknak gyógyszerekkel-----"mérgekkel"......
    Hoztam finom reggelit.....
    Nem enged képeket feltölteni, már múltkor is így jártam......:wuerg:
     
    kamylla64 kedveli ezt.
  15. kamylla64

    kamylla64 Fórum parancsnoka

    Szia drága Ildikó!
    Örülök hogy hallok felőled..annak kevésbé,hogy megint kórházban vagy..:oops:remélem nincs nagy baj...
    Nálunk minden rendben,viszont kapálni már csak itt és Döncyn kapálunk..amilyen lett a játék,sokszor ez is sok...

    Jó hogy a kis tündér szopizik,az anyatejnél nincs jobb a számára...Jó egészséget a babának és a mamának...

    Gondolom megint mentek ki a hegyre..pihenj sokat,gyógyulgass...ha gépközelben leszel újra,itt várlak..puszillak...

    A reggelit ideképzeltem...;)
     
    ildimamuci kedveli ezt.
  16. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Szia Kamilla,
    régen találkoztunk.Jól vagytok?Lányok nőlnek?
     
    kamylla64 kedveli ezt.
  17. kamylla64

    kamylla64 Fórum parancsnoka

    Szia Marcsikám! bizony rég "találkoztunk"..azért Én itt-ott olvasok felőled:)...nőnek bizony?! kész kis hölgyek már,visszabeszélni is egyre jobban tudnak..:p tiszta anyjuk...:D:D:D:D
    Hozzáfogsz a tenyésztős eventnek? Nekem kell a pingvin,imádom ezt az állatkát..szupitápom nincs sok,jutok ameddig jutok vele..venni nem fogok,hónap vége van...-.--.-
     
    -elzemari- kedveli ezt.
  18. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Nah gondoltam, hogy a "hölgyek"már szépen nőnek.Visszabeszélni, ó egek, mi talán nem tetteüK??
    Igen hozzáfogtam, de nem valószinű, hogy ma meglenne, mert annyi tápom nincsen.No majd holnap is lesz még nap, akkor majd talán, mit talán, biztosan meg lesz.
    Nekem, a vendégmunkásokkkal kell zöldágra vergődni, illetve venni, mert különben nem tudnám ezt a sok négyszögöl földet betakaritani.
    A német nyelv hogy megy?
     
    kamylla64 kedveli ezt.
  19. kamylla64

    kamylla64 Fórum parancsnoka

    Szépséges napot minden betérőnek!
    Fúj erősen a szél,de nálunk ez már megszokott..
    Sütőben a rakott burgonya,mára ez lesz a menü..

    Marcsikám! gyerekként szájaltunk volna,de édesanyám nagyon erős személyiség volt,megkövetelte a tiszteletet..emellett a világ legcsodálatosabb édesanyja volt..:inlove:
    A család minden tagja beszéli a nyelvet és Én is alakulok mint púpos gyerek a présalatt..:D:Dszóval már nem tudnának eladni..

    Eventet befejeztem,az összes szupitápom ráment..egyre több pénztálcanyitogatós eventet tesznek be,el is tűnt jó pár kedves szomszédom a régiek közül..otthagyták a birtokukat,mert már nem az a játék ami volt..sajnos...
     
    -elzemari- kedveli ezt.
  20. Ilonka

    Ilonka Fórum-zöldfülű

    Üdvözöllek Titeket Kedves Játékos, gazda társaim. :)
    Nem is tudom hogy mit is mondjak, talán egy kis ismertető személyemben.
    Nyugdíjas vagyok, özvegy, 74 éves és el veszítettem legnagyobb bánatomra a Fiamat. (
    Betegségem, bajom meg van, de ami igazán kárpótol azok az Unokáim, Leánykám. ( Baba ).
    Bocsánat a zavarásért.
    Üdvözlettel:
    Csöpi
     
    kamylla64 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.