Ariana Teaháza

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: MadameRose, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Shiba86

    Shiba86 Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Ahogy látom van itt forgalom rendesen, alig győzlek olvasni titteket,de ez jó! Eventeknek a halvány próbálkozásai vannak meg nekem. sajnos esélytelenek nyugalmával,de nem adom fel!

    Kamylla drágám maradok mostmár igen úgy néz ki.harcművészet egészséges életmód. Az a nyuszkó akire te gondolsz a barna Sandyke ő gazdir lelt azóta örökbefogadtam egy ivartalan,fekete kislányt (Pandóra) és Spoty is **** így édes párost alkotnak. Nagyon szeretik egymást. És azóta kb egy 3hónapja megmentettem egy pici cicát aki szintén elcsavarta a szívemet és az életem része lett. (Milu) Ő egy igazi kisangyal a semmiből jött és a mindenem lett. Imádom. tennék fel képeket,de sajnos nagyon nagy méretűek így nem tudok egyenlőre de majd informatikus párocskám megpróbál varázsolni valamit.

    Nem unatkozok épp pihenőn vagyok 1.-én kezdek az új munkahelyemen ami sokkal jobb.A munakidő hétfőtől pénteklig reggel 8-tól délután 5ig. és Fókusz könyvesboltban rendelésösszekészítő leszek. Nem megterhelő és a hétvégém is szabad. Az edzésre is tudok menni meg a jógára is. Szupcsi lesz. harcművészet nagyon bejött nagyon imádom már egy éve a szerelmese lettem!
    Szeptemberben lesz a Kopaszi gáton egy mozgásfesztivál ott mi is kintleszünk hírdetni az igét. :) remélem jönnek sokan mert gyönyörű és nem erőszakos vagy durva.Egy életmód.
    Majd még írok addig is szép napot mindenkinek.
    --------
    sziasztok! Mindenki nyaral? Pihen? Mi lesz így az eventekkel? No jó pont én kérdezem aki hozzá se szagol csak próbálkozik! :)
    Remélem csodásan tellik a nyara mindenkinek! Én még nem voltam sehol,de ha minden jól megy holnap megyünk szerelmemmel strandra! Ma a Dunaparton reggeliztünk meg aludtunk egy jó nagyot aztán mostunk heverésztünk most nekiállunk vacsit csinálni. karfiolleves lesz rántott sajttal meg sültkrumplival! Nagyon meleg van a nyuszikáim is meg a cicám is ki vannak dőlve!Bezzeg este meg virgonckodnak amikor mi meg aludnánk már!
    El kell nektek mondjam,hihetetlenül boldog vagyok és ez nem csupán a szerelem. Szerencsére megtaláltam az igazi lelki társam aki a Társam,a párom a partnerem,aki a tenyerén hordoz és nem lábtörlőnek használ! 10év után furcsa ilyet éreznem,ilyet amit azelőtt még sosem végre hölgy lehetek egy királylány! nem nekem kell a nadrágot hordjam,mert van egy férfi az életemben aki hordja. Megérte a sok szenvedés! Istenke igen is létezik és ismét angyal lehetek és szárnyalhatok! Még tanulgatok újra repülni,de menni fog! Sok puszi nektek és mindenki legyen jól! Mindenkinek küldök sok sok szeretet energiát! :) Aztán írjatok! Élménybeszámoló valami. Valaki esetleg járt külföldön?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.8.17
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok​

    Rrrrrrriiiiiaaaddddóóóóó ! Aki él és mozog , utánam ! :D (Igen , te is gyere)
    Ne kérdezd miért , mert hamarosan úgy is megtudod . ;)
    Gyertek azonnal ide ! :inlove:
    ( Állattenyésztők tapasztalat-csere topicja )
    Szóljatok a szomszédotoknak , haveroknak , barátoknak , ismerősöknek 8)
    Eljött a várva várt nagy pillanat !
    Indul jövőhéten a nnnnnnnnnnnaaaaaaaaagggyyy elefánt tenyésztés :D
    És az elmaradhatatlan tenyésztő verseny !
    Mutasd meg mit tudsz , mert keressük a legnagyobb tenyésztőt
    (Előny a 2 méter)

    És hogy mi a díj ? Hát vidámság nevetés és jókedv .
    Vagy aki úgy érzi , felajánlhat valamit .


    Bővebb infó hamarosan fog érkezni , egyenlőre ez a Meghívó a partyra
    ------------------
    -------------
    --------
    ----
    -

    Megragadom az alkalmat , és felajánlom a 101. helyezetnek , hogy a szomszédom lehet :D
    És egy hónapom keresztül minden nap , kap 1 db Rózsaszín zselét tőlem :p
     
    *bálint* kedveli ezt.
  3. kamylla64

    kamylla64 Fórum parancsnoka

    Kedves Teaházi barátok!

    Szomorú hír hírmondója vagyok ma.
    Ma reggel drága Ildikónk, egy kedves játékostárs,egy édesanya,nagymama,jó barát,örökre itthagyott minket..Hiányoznak majd kedves szavai,nagy űrt hagyott maga után..
    Aki erre jár egy szál gyertyát gyújtson érte..



    [​IMG]
     
    ancika010199 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  4. bündihugi

    bündihugi Törzsjátékos

    Sziasztok Teaháziak!
    Személyesen nem ismertem Ildikót,de nagyon rosszul érintett a hír :oops::cry:
    Az Angyalokkal van már!! Nyugodjon békében,hiányozni fogsz a szomszédságból :oops:
     
    kamylla64 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  5. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Drága Kami,
    Barátosném nem találom a szavakat most annyira megdöbbentett ez a hír.:(

    [​IMG]
     
    kamylla64 kedveli ezt.
  6. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia Kamylla! Én sem ismertem sajnos. Ő volt ildimamuci? :(
    Nagyon sajnálom, nyugodjon békében!
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 16.10.17
  7. kamylla64

    kamylla64 Fórum parancsnoka

    Szia Ninett!
    Igen Ő volt Ildimamuci és Minni is,két farmot kapálgatott...áldott jó lélek volt..:oops:

    Szia babám! minket is lesújtott a hír..:oops:
     
    Imi* és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  8. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Engem is, mert az Édes anyukámat most veszítettem el, 28 .napján végső nyugalomba helyezzük Apukám, Bátyám mellé, s ez egy kicsit ne haragugdjattok meg , nem találom most a megfelelő szavakat. :):cry:
     
    Utoljára szerkesztett: 16.10.17
    Imi*, HéricsBáró és kamylla64 kedveli ezt.
  9. kamylla64

    kamylla64 Fórum parancsnoka

    Tudom babám! Én is keresem a szavakat hogy is hozhatnák enyhülést a fájdalmadra...:oops:
     
    Imi* és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  10. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Babám nem haragszol meg ha ide hozom,mert itt keresem a szavakat :
     
    Imi* és kamylla64 kedveli ezt.
  11. k.krisztinka

    k.krisztinka Aktív író

    Kedves Teaházi vendégek!
    Nagyon régen jártam erre, már az idejét sem tudom...most csak eszembe jutott, hogy benézzek. Szomorúan látom a hírt, és meg is döbbentett.. a régről emlékszem Ildikóra (Minnire).... :(
    Nyugodjék békében.
    [​IMG]
     
    kamylla64 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  12. juditka53

    juditka53 Fórum hercege


    Szia Kamylla!

    Én csak "olvasó" üzemmódban ismertem Ildikót, de megdöbbentett a hír. Nagyon sajnálom Őt, nyugodjék békébe!

    [​IMG]
     
    kamylla64 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  13. patakvera

    patakvera Fórum félistene

    :( Uhh nem találok szavakat.... Ildimamuci:cry:
     
    kamylla64 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  14. Bandi66

    Bandi66 Fórum mestere

    Sziasztok Teaházas barátok és játszótársak!

    Jó régen jártam már erre felé......és úgy tűnik nagyon nem jó hírre érkeztem hozzátok. :(


    Ildimamuci!
    [​IMG]
    Jó utat kívánok Neked! Remélem békére találsz Odaát, mint ahogy mélyen hiszem, hogy Édesapámmal is így történt több mint 6 évvel ezelőtt!

    [​IMG]



    Fülikém!
    [​IMG]
    Nem tudom miért történik Veled/Veletek az ami, de oka kellett, hogy legyen! Most még nagy valószínűséggel nem tudod Te sem (mint ahogy anno és sem tudtam Apa elmenetelének okát még hosszú hónapokig), hogy mi lehet ebből a számodra fontos, a további Földi utad folytatásához.



    Ölelésem, szeretetem és együtt érzésem küldöm Neked!
     
    Utoljára szerkesztett: 25.10.17
    kamylla64, patakvera és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  15. incimami

    incimami Fórum bárója

  16. boszibanya

    boszibanya Haladó

    fentebbi hír nagyon elszomorított, hiszen Ildimamuci tartotta sokszor bennünk a lelket, meg az életet a teaházban, sosem fogytunk ki a finomságokból és jó meséket hallottunk az ő unokáiról
    nyugodjék békében

    szia mindenkinek szép napot

    nagyóóóóón régen jártam erre, gondoltam ismét meglátogatlak titeket.
    remélem mindenkinek rendben van az élete, és persze főleg a farmja,
    szomorúan látom hogy kevesen vagyunk és nem tetszik hogy kedves mesélőnk Elzemari beteg, tessék meggyógyulni hamar
    talán több időm lesz nekem is és jövök ha másért ne, hát olvasni
    velem nem történik semmi
    kecskéink. birkáink és a macskák is remekül vannak velünk együtt
    persze azért azt elmondom még hogy megszületett az első unoka a férjem fiánál
    nagyon aranyos, olyan babaszerú és én leszek a gonosz pótlékos mostoha nagymama

    sziasztok
     
    -Fülemüle-70 és kamylla64 kedveli ezt.
  17. kamylla64

    kamylla64 Fórum parancsnoka

    Boldog Karácsonyt!

    Karácsony

    A szeretet nem csupán egy napra kell szóljon,
    Minden napon a szívedben daloljon,
    De van egy este mikor összeül a család,
    S igazi melegség tölti meg a szobát.

    Anya süt, főz szorgosan,
    Az asztalt megteríti szépen, gondosan.
    Mindenki izgatott, megszólal a csengő,
    S szobában áll már a feldíszített fenyő.

    A család körbeállja, csillognak a szemek,
    Az ajándék-bontást várják a gyermekek,
    Közösen mondanak el egy-egy imát,
    Ezután meglesik a csomagok titkát..

    Ha egész évben nem is, de most van idő egymásra,
    Mindenkinek szüksége van egy kis megnyugvásra.
    Ma este barátaim szánjunk időt mi is a családra,
    De ne feledjük: Nem csupán egy napunk van a boldogságra!
     
    patakvera, Imi* és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  18. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Sziasztok Drágák!
    Enyhén megkésve, de Boldog, békés ünnepeket kívánok nektek! :)
    [​IMG]
     
    patakvera, kamylla64 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  19. incimami

    incimami Fórum bárója

  20. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Minden kedves topiklakónak Boldog Új Évet Kívánok! :)
    [​IMG]
     
    patakvera és kamylla64 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.