Ariana Teaháza

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: MadameRose, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kamylla64

    kamylla64 Fórum parancsnoka

    Ildikóm drága!Felfordulás nálunk mindennapos,egyik oldalon pakolok össze,a másikon pakolnak szét...Olyan jó éjjel félkómában rálépni egy legódarabra,vagy valami játék alkatrészre...le gyomorba sikítok,hogy fel ne verjem a ház népét...:mad:
    Szia Márk! Csak panaszkodj,jó hallgatóság vagyunk,meg bólogatni is tudunk...Tesit Én sem szerettem,kézen állásból mindig fejre estem,kicsit lapos is lett a fejem teteje,még jó hogy a hajam eltakarja...xDxD
    Évikém! Valamikor csak el kellett kezdenem!mindig nem kapok kíséretet.
    Az utat már tudom,mutogatás is megy,ha nem értik mit akarok,az az Ő bajuk,na meg az enyém is...xD

    Szia Kedves Sony! Szeretettel köszöntünk itt a Teaházban,örömmel látunk mindenkit.
    Hogy szólíthatunk? Eger szép város, sokat és sokszor pötyögjél ide nekünk.Pár infót magadról ha írnál megköszönnénk,persze csak amennyit amennyit szeretnél megosztani velünk.

    Jucusom! Most míg Én gépelek,a férjuram úgy röhög,....kérdem tőle mi tetszik annyira,mire felolvasta a vasalóval való ellenszenvedet..., most már ketten hahotázunk. Ez a picok masina nekem sem a barátom,de kell a pörgős szoknyát,falat kis pólókat kisimítanom,ráadásul duplán...Nah meg a két férfiember ingjeit is.
    Emberem még mindig vigyorog itt mellettem...:D

    Szia Incimami! Megyünk arra az egy tőkére is,leszedjük azt a pár fürtöt.Lehet bor nem lesz belőle,mert befaljuk ott helyben a termést.
    Örülök hogy egy kedves Incikével bővült a teaház,örömmel vennénk ha sokszor betérnél közénk.Jó olvasni humoros írásodat.
     
    Utoljára szerkesztett: 1.9.14
    Arvael, 97márk, Glanthor és 10 más kedveli ezt.
  2. 97márk

    97márk Fórumlakó

    Meg is értem szegényt, már így az első nap 8 óra? Holnapra már fel is adtak nekik jó sok mindent a biztonság kedvéért?:eek:

    Üdvözöllek körünkben, a legjobb helyre jöttél véleményem szerint. :)A cukorfához gratulálok ha jó, ha nem akkor pedig nem is tudom mit mondjak mert a legközelebb majd szerencsésebb leszel itt egyáltalán nem érvényes.:p
     
    Arvael, Glanthor, babahalak és 6 más kedveli ezt.
  3. Jucusfalva

    Jucusfalva Fórum hercege

    Kamyllám annyira megijedtem, hogy vasalásra invitálnak :wuerg: Örülök, hogy nevetést váltott ki az írásom, elég fáradtak lehettek mindketten, Rátok fér egy kis lazítás.

    Erről jut eszembe, mikor akarsz Te munkát vállalni, a nap csak 24 órából áll, akkor sem több, ha két órával korábban felkelsz :D

    Van munkád elég a férfiakkal, Eprecskékkel, a házzal, a kerttel - bocsi, a kerthez talán mégse nyúljál :p
    Gonoszkodtam kicsit, ha boszi vagyok ugye picit még illik is
    .

    Döncy sem fog unatkozni, ahogy a megrendeléseket olvasom már a jövő hétvége is tele van - esetleg más is ;)
    De Ö tehet róla, miért dolgozik annyira szépen, hogy mindenki az Ö szalonjából szeretne csodálatos ruhákat kapni.
    Majd ha lesz kis szünete én is kérek valami szép őszi ruhácskát felírat nélkül, mert így bárhova felvehető- ígérem, hogy majd tavasszal is fogom hordani
    :)

    Csodás estét és nem nyugodalmas éjszakát kívánok! :oops:
     
    Arvael, 97márk, Glanthor és 5 más kedveli ezt.
  4. babahalak

    babahalak Fórum parancsnoka

    Szép jó reggelt!
    Először is, Döncyke nagyon várom a hétvégét!;)
    Vasalást vállalok,mert én ( ha hiszitek,ha nem )szeretek vasalni:)
    Clau biztos lakásnézőben van,már sikerülhetne Nekik.
    Qwertike nekem is nagyon hiányzik!
    Kedves Sony- üdv a körünkben,gyere máskor is és írjál magadról pár sort.Eger nagyon szép,voltam egy párszor és megunhatatlan.
    Ma hosszú napom lesz. Nem sokára elkezdek virágot átültetni,meg hajtásokat szedni,főleg a mályvákról,hátha marad belőlük jövőre is.
    Nagyon-nagyon napos időt kívánok!:D
    Kamylla- Eperkéknek sok pusszancs,erről jut eszembe,meg van még a lovag Emmának?A nagyok kibékültek?
     
    Arvael, 97márk, Glanthor és 5 más kedveli ezt.
  5. Clauriel

    Clauriel Törzsjátékos

    Sziasztok Drágáim!
    Szeretettel Köszöntöm Uj Tagjainkat!!

    Szia Kedves Sony!
    Mindíg örülünk az Új "arcoknak",gyere kérlek többet!!
    Mióta játszol??
    Legyen szép Napod!!

    Szia Kedves Barackvirág!
    Te is légy sok Szeretettel üdvözölve kedves kis Tea-kávé házunkban!
    Kérlek gyere Te is,ahogy idöd engedi!!

    Évike drága vagyok,,,vagyogatok,,átalakulóban,meg sehogy se.De majd lesz ez jobb is!Édes vagy,hogy hiányoztam.
    Nem nagyon várta Kislányod a sulit igaz?Hát igaz is,hogy nehéz vissza rázódni a nyári szünet után.


    Nah Drágáim...Hogy vagytok??Nálunk Stuttgart és környékén süt a nap,ez meglepö annyi viz után,remélem igy is marad már,mert elegem lett a vizes dolgokból.

    Sztori:-mivel ugye napok óta szakad,dizájnt,és fazont váltottam.Van a picok jó békatalpam,hozzája a 98 dioptriás viziszemcsim,amolyan törökös vizipipával,-tudod amikor nem tudod,hogy szijjad-é vagy fujjad a füstöt-itt spec.csak viz van,na van még nekem hátamon a laza oxidzsénes palackom,ehhez mivel hideg van a bunda béléses tundra bugyeszom,csipke ajjal.:)Na,kesztyü nem köll,mert nem csak hogy kopoltyút növesztettem a hónap alatt,de már kacsahártyáim is kinyöttek,igy nem is tudom hogy megyek el mükörmös barátnömhöz.:)Az ott fog frászt kapni,ha kirakom a mancsom elé.
    Mellrésznél,dupla kókuszkebeles kosarat tettem fel,világító dijódákkal,de ha túl setét kerekedne,vijjog a lelkem,hogy-kék.fehér....kék-fehér...:)Na a macsóbálba már igy elmehetek,max nem kapok inni,de nem is tudnék pipával a szájamba.
    Nah történt az,hogy tegnapig szakadt a bájos és cseppet sem száraznak mondható esö,igy a Motel ahol lakunk egy része beázott.Valamiért senki se állt meglepödöttségtöl eltorzult dójcse arccal,csak én,,,persze nekem ez itt az ujdonság erejével hatott.Nem is a beázott szerkezetet lesték,hanem engem,mert a röhögés kapott el,de mivel csuromos vizes volt mindenki,igy amikor már totál bepisáltam,se vették észre a nadrágon az uj foltot.:)
    Készséges magyar módjára,felajánlottam drága segítségemet,hogy nekem mááá ugy is mind egy,csak nézzenek rám,olyan vagyok,mint egy elfuserált sellöbarbi,oxigén palackkal a hátán,kacsatalpakban,meleg bugyesszel.:)Nah akkor köll-é a segitségem,avagy sem.Mikor is lapátoltuk ki a ejdejóhogybeázott szobát,mert ugye mi ha nem viz lenne bent,csúsztam egy akkorát,hogy az oldalsó szekrény elöre borúlt,aki ott volt meg utánam kapva magamra rántottam.Huu jó hogy Uram nem látta,hogy nedvesen egy másik kedvessel vizipólózok harsányan,mert valószinü,hogy 3 hétig lógnék a szárítókötélen szégyenemben.:)Na,már nem csak a vizihártyáim nyöttek,ki,de far résznél is dudorodik valami,és remélhetöleg nem vizisárkány leszek.Kezd elszínezödni,de sebaj,a diagnózis amit hirtelen felállítottam:ha elkékül ugy is leesik magától!!
    Hát én is játszok a szivárvány minden színében,de mikor rekordot csúsztam a vízben,akkor voltam csak gyönyörü!!
    Nah Drágáim,szép Napot Kívánok!!!:)
     
    Utoljára szerkesztett: 24.10.15
    Arvael, 97márk, babahalak és 5 más kedveli ezt.
  6. kamylla64

    kamylla64 Fórum parancsnoka

    Szép reggelt minden betérőnek!
    Idő: zuhog,meg zuhog.....csónakot kérek!!!...:mad:

    Jucuska!Elhiszem hogy megijedtél,aki ennyire haragban van a vasalóval,annak egy rémálom lehet még az emlegetése is.
    Kerthez Döncym nem enged nyúlni,amióta szegény bokrot kicsináltam..:eek:,azóta egy gezemice közelébe sem mehetek..xD
    Valóban lesz munkája a hétvégére,hogy "az televa-é" nem tudom,még nem panaszkodott miatta...xD
    Jól esik neki is,na meg nekem is hogy teszik a munkája,igyekszik,egyre szebb ruhák kerülnek ki a kezei közül...Olvasta kérésed,hétvégére megkapod őszi kosztümödet...




    Szia Cukibaba!Hozzám is jöhetsz,sok aprónép csöpp ruhái várnak most is simításra,ha itthon vannak minimum 3-szor kell őket átöltöztetni,különböző balesetek miatt.Már olyan vagyok mint a mosómedve,szinte minden nap dolgozik a mosógép,többször is.
    Emmának még megvan a kis hódolója,azóta Zóra is kinézett magának egy kiskölyköt,már megverte,úgyhogy alakulnak ott is dolgok...Viszont ma reggel,kissé megdöbbentem.A fürdőben épp fogkrémet nyomtam a lányok fogkeféjére,mikor csengett a telefon.Döncym hívott,hogy fél óra múlva ér haza,együtt vigyük a lányokat oviba,beszélni akar a dadákkal,hogy viselkednek a lányok,meg hasonlók.Megyek vissza a fürdőbe,látom ám hogy valamelyik eperkém,a fogkrémet belenyomta a mosdóba,annyit amennyit a kezecskéjével meg az erejével kitudott préselni.Kérdem hogy melyik volt,amikor Emma németül szólt Zórának valamit..amit sajnos nem értettem,részint mert nem beszélem ,részint meg elég pöszék is még.Gondolom egymás közötti cinkosságot tárgyalták meg,hogy ne árulják el egymást.
    Eléggé ledöbbentem,először szólni sem tudtam,majd megbeszéltem velük,hogy itthon anya előtt magyarul beszélünk,csak apával németül..

    A tanultságot levontam,neki kell állnom tanulni a nyelvet...

    A nagyoknál minden rendben,megoldotta a konfliktusukat közös ágy....xDxD
    Ölelést,pusszancsot átadtam...

    Most mentem, sok a dolog,majd jövök.

    UI: Erám Én a röhögéstől csuriztam most be,eszement egy fruska vagy az már biztos.Most ruhát váltok,mert...mert....
     
    Utoljára szerkesztett: 2.9.14
  7. Jucusfalva

    Jucusfalva Fórum hercege

    Clau Te egy csuda csajszi vagy, ha nem lennél ki kellene találni! Imádom olvasni minden sorod, felvidít ebben a bánatos időben. :D

    Borus az ég felettünk, a hőmérséklet 20 fok. Most éppen nem esik, remélem ma nem is fog, mert rohangálnom kell sok felé.
    Mostanáig a kéményseprőket vártam, megérkeztek, minden OK. Délután Közgyűlés, addigra haza érek, este még jövök ide - ezt nem fenyegetésnek szántam !;)


    Puszi, ölelés Tündérkék, Clau Neked eggyel több! xD

    Kamylla de jó!!!!
    Most olvastam, hogy hétvégén lesz szépséges őszi kosztümöm, nagyon köszi, puszi Neked és add át légyszi a zuradnak is - Tőled biztos szívesen veszi prémiumként :D
    Kamyllám nem úszod meg a német tanulást, nagyon cselesek a kicsikéid :)
    Régen - még én is kicsi voltam - két fiú unokatestvéremmel éppen vitatkoztunk
    és valami "csúnyát" akartunk egymásnak mondani németül. Kértük nagybátyámat, hogy mondjon nekünk csúnyát, mondott: Ich liebe dich !
    Ezt kiabáltuk egymásra és nem értettük, hogy Anyuék miért nevetnek.

    Csodás napot !
     
    Utoljára szerkesztett: 2.9.14
    Arvael, 97márk, babahalak és 4 más kedveli ezt.
  8. Clauriel

    Clauriel Törzsjátékos

    Köszi Baby a puszikat,le se törlöm hetekig,hagyom ma hadd száradjon rám a ruhám a békatalpammal egyetemben!
    Hajam mint a visszafejlödött óvodásnak,és amolyan kifésülhetetlen szerepet játszik velem.Nem is értem,pedig az van a hajlakkokra írva:nem ragad,és kifésülhetö..Jah persze,az én unoka tesóm meg a Dalaji láma,,láma szeme sötétkék,,,,nah de ne énekeljek má,,mert picit süt az a fránya nap!!:)
    Nah és tus alá kell állnom hajat mosni,,,,ez is víííííííííííííízzzzzzzzzzzz!!!

    Jucusfalva,és Mindenki:Ich Dich auch!!:)
     
    Utoljára szerkesztett: 2.9.14
    Arvael, Jucusfalva, 97márk és 4 más kedveli ezt.
  9. Sony76

    Sony76 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!!!
    De hosszú volt ez a nap........De végre a kedvenc fotelomban......
    4 és fél éve játszom,a főfarmon a 91. szintet taposom.......Szeretem a játékot,bár egyszer már abba akartam hagyni,de a szívem visszahúzott......
    Szólítsatok egyszerűen nozsoponek,minden barátom így hív..38 éves leszek mindjárt,férfi.A valósban angolról fordítok magyarra illetve vissza :) A MásikFelemmel élek kettesben,de mivel Ő nem játszik,így róla ennyi.....Bár most hazudtam mert lassan egy hete édeshármasban vagyunk.Történt,hogy egy kellemes este TV-nézés közben egy árnyat láttam suhanni a nappalin keresztül.Ekkor úgy gondoltam,hogy fáradt vagyok és megviccelt a szemem.Gyorsan le is feküdtem....Ám a következő napon fekete kis valamikre figyeltünk fel a parketton.Bizony,bizony egy egér lett a társbérlőnk.Azonnal ragacsot vettünk és mindenfelé leraktuk.De ez az egér okos ám!!!Nem megy rá:( Így holnap a régi hagyományos egérfogót fogok venni,talán azt nem ismeri és lecsapja majd.........
     
    Arvael, Jucusfalva, 97márk és 4 más kedveli ezt.
  10. kotkoda39

    kotkoda39 Utánpótlás-írogató

    Szebb napot Kedves Gazdák!Jöttem jelenteni pocsék az idő,esik,esik,esik.Már nem is tudjuk milyen a napsütés.Azért remélem mindenki jól van.Kiosztottuk ma a növényeknek az úszó gumit,meg ladikot,ússzanak oda a "vásárlókhoz"mert azért vannak akik úgy gondolják akkor kell menni mikor jól esik.
    Köszöntöm én is új tagjainkat,legyenek velünk sokat.
    Drága Kamylla:Bírjátok még a 4 fal között,ez a legnagyobb "büntetés" ha a gyerekek nem tudnak kimenni,elég nehéz őket lefoglalni.Vasalást vállalok,mivel nálunk minden héten program.Jót nevettem a fogkrém sztorin aranyosak lehettek.
    Kedves Márk:Nyugodtan panaszkodj meghallgatlak,át tudom érezni milyen a helyzeted,mivel Fiaméknál is hasonló felállás van.Bár ma jött haza és közölte hogy Úszással talán megoldották ezt a tumultus kérdést.Mivel abba az iskolába jár ami szomszédos a Fotex edzés termével így egy kicsit bonyolultabb volt a helyzet.
    Kedves Andika 2002:Szívesen hozok neked recepteket,de a hétvégén,akkor több időm van gép előtt lenni.
    Event meg lett reggelre,most egy kis pihi következik.
    Most mentem azért legyen szép napotok,nagy ölelés,sok puszi mindenkinek!!
     
    Arvael, Jucusfalva, 97márk és 4 más kedveli ezt.
  11. babahalak

    babahalak Fórum parancsnoka

    Na,de Clau! Megirigyelted tőlem a vízben hasalást? Ráadásul még takarót is húztál magadra!!??:)
    Nozso- végre még egy manó a csapatban,nagyon híján vagyunk ám!;)
    Kamyllám- lesz még bajod a két csajszival,valóban neki kell állnod németezni!:inlove:
    Ja, és most értem haza reggel 9-től. Energiákat kapjátok már???
    Most megyek és keresek valami kaját!
     
    Jucusfalva, Arvael, 97márk és 3 más kedveli ezt.
  12. Sony76

    Sony76 Fórum-zöldfülű

    Nem dicsekvésből,de nálunk gyönyörű napsütéses idő volt :) Ha gondolod,beszélek a napúrfival és elküldöm felétek is.......Csak azt nem tudom merre is kellene küldenemxD
     
    Clauriel, Jucusfalva, babahalak és 4 más kedveli ezt.
  13. 97márk

    97márk Fórumlakó

    Sziasztok! Szép napot!:)
    Az idő napos, felhős és kellemes.
    Ma már megvolt a tanulás, 8 óra volt az utolsó 3 angolt nem volt könnyű túlélni, de sikerült.
    Látom a német is téma volt ma, nos ha már arról volt szó akkor...
    új tanárt kaptunk, nem kellett sok idő hogy kiderüljön hogy a rosszabb csoportot kapta, fel viszont nem adja azt mondta hogy ő kitart a végéig. Pedig nyilvánvaló hogy reménytelenek vagyunk. Személy szerint én nem is szeretem nem is értem ezek tudatában pedig egyenlőre célom sincs vele a későbbiekben, inkább rágyúrok az angolra azzal jobban állok. Kamylla, úgy látszik hogy nem úszod meg ezt a német tanulást, sok sikert hozzá!:p
    Holnap lesz tesi majd megérdeklődjük ezt az edzőtermes megoldást, csak hát nem olcsó egy belépőjegy azért, még akkor is ha nagyon szép környezetben van maga a hely.
    Nozsopo, ilyen váratlan látogatók nálunk is előfordulnak alkalomadtán, nem igazán szívleljük őket mi sem, én még rettegek is tőle emellett.o_O
     
    kotkoda39, andika-2002, Jucusfalva és 4 más kedveli ezt.
  14. Arvael

    Arvael Aktív író

    Sziasztok!
    Ez egy gyors köszönés...banner és ava próba....fórum teszt.
    És este jövök hosszabban.
    Sziasztok!
     
    kotkoda39, andika-2002, Clauriel és 3 más kedveli ezt.
  15. Sony76

    Sony76 Fórum-zöldfülű

    Márk,ennyire nehéz az angol???Hányadik osztályt koptatod????????????Én az egértől nem rettegek,csak undorítónak találom.Remélem,a hagyományos egérfogó elkapja majd......A napi tesiórával egy bajom lenne.Mégpedig a tusolás.Ha egy osztálynak 0. órában van,hogy tusolnak????Egésznap izzadtan ülnek egymás mellett??A helyhiányról nem is beszélve......
    A német egy könnyen tanulható nyelv,poroszos logika mentén.Kamylla,mindent bele,gyorsan elsajátítod!!!!
     
    babahalak, kotkoda39, andika-2002 és 4 más kedveli ezt.
  16. Jucusfalva

    Jucusfalva Fórum hercege

    Clau biztos gyönyörű lett a hajad, azért ez kicsit más, mint a beázás :)
    Küssen Sie


    Nozso egérkét csak óvatosan, ne fájjon neki. Kislányommal a rajzfilmekben nagyon szerettük őket.
    Légyszi Budapestre küldeni egy kis napsütést, bár ma próbálkozott, de tartok a holnaptól. Itt most 20 fok van.
    Én is üdvözöllek, még nem vagyok törzsgárda, de haladok szépen előre :D


    Arvael, nagyon jól sikerült az új ruhád, gyönyörű vagy benne!
     
    97márk, babahalak, kotkoda39 és 3 más kedveli ezt.
  17. 97márk

    97márk Fórumlakó

    Az angollal nincs bajom csak fárasztó 6-7-8. órában egyhuzamban 3 angol. Egyébként 11-es vagyok gimnáziumban. Tusolási lehetőség elméletben van gyakorlatilag azonban senki sem használja főleg a higiéniai körülmények miatt valamint azért mert 10 percbe nem fér bele az öltözés a tusolás és még a következő órára való előkészülés, még egy óra előtti gyors felkészülés, eljutás.
    A némettel nagyobb problémám van én egyszerűen nem érte bár a tanárunk azt mondja hogy szerencsésebb lett volna ha német tudás mellé kerül az angol, nem pedig úgy jön be a német hogy előtte angolt tanultunk évekig, szóval mivel ezt jól megmondtam, azt mondta hogy német tudással könnyebb elkezdeni az angolt mint angol tudással elkezdeni a németet. Remélem így érthetőbb lett.:p
     
    Utoljára szerkesztett: 2.9.14
    babahalak, kotkoda39, andika-2002 és 3 más kedveli ezt.
  18. Sony76

    Sony76 Fórum-zöldfülű

    Nem fog neki fájni,megígérem!Legalábbis remélem...csak egy 'csatt' lesz xD Reggel megbeszélem a napúrfival;)
    Ezt az elméletet alátámasztom én is.Aki először angolt tanult,soha nem fogja megszeretni a deutsch.
    Mondjuk,én könnyen beszélek mert a németet szinte az anyatejjel szívtam magamba.....
    Vacsora letudva,most egy nagy tus.And bedtime.....Schlaft schön!!!!!!!!
     
    kotkoda39, babahalak, Jucusfalva és 3 más kedveli ezt.
  19. kamylla64

    kamylla64 Fórum parancsnoka

    Sziasztok Mindenkinek!

    Most nézzétek el nekem hogy nem leszek szószártyár,de dolog van.
    Cukibaba! Döncym megvarrta a ruhádat,de nem volt már ideje átadni neked,így most Én hoztam:Remélem elnyeri tetszésedet.

    Ölellek benneteket,remélem holnap bővebb leszek,meg még sok is..Cupp
    :wuerg::wuerg:
    banner
    ava
     
    97márk, kotkoda39, babahalak és 3 más kedveli ezt.
  20. Arvael

    Arvael Aktív író

    Sziasztok!
    Na itt vagyok én is: Skorpi álénéven és álruhábanxD! Mindenkit szeretettel üdvözlök felújított Teaházunkban!

    Kedves Ria! Én is hálásan köszönöm, hogy itt is, most is együtt lehetünk! És Kamylla Neked is, hogy bájos és figyelmes háziasszonyként vigyázol ránk!
    Bandikám! Az asztalunk megvan még? Hirtelen nem találom....lehet, hogy faragnod kellene egy újat!
    Claum, jó hogy itt vagy és köszönöm, hogy vártál!...Csak egyetlen kérdés: van Neked átlagos...hmmmm...normális napod is...vagy csak ilyen extra? Már nemcsak Cuki büszkélkedhet bajnoki címmel közülünk, hanem Te is? Köszöntsük szeretettel a stuttgarti uszonyos ruha mentők új, szépséges királynőjét!:cry:
    Evikém, hogy lehet egy 6. (7.?) osztályos gyereknek 8 órája???Azonnal vidd másik iskolába!
    Márkom...Felismersz? Igeeeeeeeeeeen, Skorpi itt van és tanul Veled ha kell;)! Nem menekülsz....de nem is akarsz, ugye?
    6-7-8 óra??? Nem probléma! Ülj az első padba! Lökd ki onnan gyorsan az aktuális strébert vagy lúzert!!! Miért??? Mert ott kénytelen vagy mindig és végig figyelni! És akkor otthon nem kell annyit tanulnodxD...ki van ez találva! Mostantól sűrűn leszek...és tudod?! ...figyellek! És az a kondi termes dolog is tetszik nekem...de ugye mondanom sem kell, hogy okosan csináld! De egy jó futásnál nem sok hasznosabb fejlesztést ismerek...tehát a helyi futókört is felkereshetnéd:p!
    Baba....(és Cuki és Kamylla)...én is szeretek vasalni...az olyan mint a díszítés....korona valamire....és annyi mindent lehet közben csinálni...a házimunkák közül nekem ez és a kertészkedés a kedvencem. Baba várom az új itteni ruhádat én is...a tünci télid nagyon szép! És Baba! Ugye láttad, hogy egy angol szakos!!!!!!! érkezett a Teaházba??? (Tea)Házhoz jött a Tudás! Használd ki! Te mostantól csak angolul írhatsz!
    Cukim...ott "hagytalak el", hogy hazajöttél a sárbírkózói bajnoki címmel;)...és fájó végtagokkal! Azután már azt olvasom, hogy olimpiára készülsz? Ki a sportorvosod? Azonnal add meg, kérlek, a telefonszámát! Szükségem lehet egy ilyen csodadokira!
    Dr B. Pitt:inlove:.....
    Kotkodám...itt Qwerti....de jó itt (is) látni Téged! Veszprém gyönyörű város....és sportos! Én ezt a kombinációt nagyon szeretem!
    Mesterem...az én kedvenc művészem....megköszöntem már? Döncy! Nagyon kedves, hogy így szépítgetsz mindannyiónkat! Én nagyon hálás vagyok minden ránk "pazarolt" percedért! Kamylla, Eperkék! Vigyázzatok erre az értékes emberre!:)
    Sziasztok Nozsopo/Sony és Barackvirág! Én is örülök Nektek! Nozsopo! Veled igencsak jól jártunk! Az angol nyelv és az angol(szász) kultúra megérkezett Veled a Teaházba! (De én is az egérkének szurkolok...élve, de jó messze a háztól!)

    Az Erikáknak (katt ide) sok szeretettel! Illetve az Erikáknak is!!! Boldog névnapot és nem névnapot mindenkinek! Mert nevetni jó!

    Jó éjszakát Nektek!
     
    Jucusfalva, kamylla64, 97márk és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.