Ariana Teaháza

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: MadameRose, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. andika-2002

    andika-2002 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Na én is megkaptam az őszi csajomat, bele is ugrottam:)
    Idő...második napja szakad az eső, nem is kommentálom.
    Köszöntöm én is az újakat köztünk, érezzétek magatokat itt nagyon jól.
    Arvael, örülök Neked nagyon. Tudod ez elég nehéz suli, de viszont általában a továbbtanulásnál előnyben vannak, akik itt végeznek. 2 nyelvet is tanulnak. Reméljük olyan lesz majd az eredmény, hogy valami jó középsuliba bejut majd.
    Kamylla, én is tanultam németet, emelt szinten, valaha ment is a dolog, de már vagy 15 éve nem beszéltem, így sokat kellene pótolni. Lehet beugrana ám ez, az, néha, ha a gyerek tanul, akkor megértem, miről van szó, de inkább csak szavakat értek meg, a nyelvtani része már nem megy.
    Márk, gondolom, sokat kell tanulnod, de azért milyen szorgalmasan jössz közénk...dícséretes nagyon.
    Clau, imádom a történeteidet, és amik Veled megesnek...nem semmi.
    Kotkoda, én nem nagyon sütök, csak olyat, amit pikk-pakk összedobok, és kész. Holnap pl kókuszgolyót csinálok. :D Nagy tehetség vagyok ám én...:D
    Cuki, kezed hogy van? Tánc hogy sikerült?
    Jucus, én is várom a banneredet, nézegetni is nagyon szeretem mindenkiét. :D
    Na most elmegyek kicsit alukálni, jó éjt Mindnekinek, és nagy nagy ölelés.
     
    Jucusfalva, kamylla64, 97márk és 5 más kedveli ezt.
  2. babahalak

    babahalak Fórum parancsnoka

    Jóóó reggelt!
    Jöttem a gyönyörűűű, új ruhácskámat bemutatni,na és a kalapkámat is!Döncyke nagyon hamar elkészítette nekem,amit köszönök szépen!:DRáadásul ezt a filmet megnéztem vagy 10-20X,mert a kedvenceim közé tartozik!
    Qwertikém- a sportorvosomat úgy hívják,hogy Cukikata;)mindig fogad,nem kell előjegyzés,nem várakozok fél napokat.
    Én is tanultam annak idején németet és angolt is,de mára semmi sem maradt belőle!:(
     
    Jucusfalva, kamylla64, 97márk és 5 más kedveli ezt.
  3. DÖNCYPAPA

    DÖNCYPAPA Járnitanuló

    Szép napot Mindenkinek!
    Csak egy pillanatra ugrottam be,Jucuskának hoztam az őszi ruhát.A többiekét is hozom amint kész vannak!
    banner
    avatar
    Most megyek dolgomra,majd jövök.....persze nem üres kézzel!!;)
     
    Jucusfalva, kamylla64, 97márk és 6 más kedveli ezt.
  4. popey1978

    popey1978 Fórum-zöldfülű

    sziasztok szép napot kívánok mindenkinek
     
    Jucusfalva, kamylla64, 97márk és 5 más kedveli ezt.
  5. Clauriel

    Clauriel Törzsjátékos

    Szép Napot Drágáim!
    DEEE Megjött Arvael-boszi.angyal-mezögazdász-Hugi!!!:)Na ilyen banner kell nekem!!Már látom is,szárnyas farmer,aki kapával a kezében angolos némettel mosolyog elöre a nagy semmibe-hogy ej be sok a szántani-vetni valóm.Suhint egyet a frankó kaszájával,és már pörög is.Bár ahogy magamat ismervén az elsö adandó alkalommal bele nyissz a csöncsön szárnyaimba.Félszárnyú sérült Farmer,meg már hogy a francósba nézne ki.Jah kopott melles farimból kilógni a csipkés trundás bugyeszom.Meg kellene hozzája amolyan pinkes weskó kalap.Amin fent sziréna van,hogy Jöövöökkk nénó nénó!!
    Köszi Arvael hugim a kis mosolyra fakasztó úszós jelenetet.A pasit a béna csaj mögött nem kaphatom meg úszás oktatásra??Talán nem lenél ily béna.:)
    Már lassan pedig tudok úszni,és tutira mindíg minden körülmények között.:)
    Babahalacska-jáj de irigy vagyok!!Imádom a dörti denszinget!Ez az a film,amit nem lehet megunni!!Láttad már szinházi változatban??Nos Párom öccse-Mate Gyenei játsza 5 éve a föszerepet itt a világban mindenhol,de föleg Németországban.Most világ turnéjuk van.Ö a Johny benne.2x láttam az elöadást,de üvöltve .sirva ,állva tapsoltam a végén!Fenomenálisan tették szinpadra a rendezök.Imádom.Most lesz ujra itt Münchenbe,megyünk megint megnézni.!Nagyon büszkék vagyunk rá.Egyet nagyon sajnálok,hogy Magyarba nem játszák.

    Jaj Drágáim,most osonok,de megint leszek...hogy ne unatkozzunk már!!:)
    Legyen esömentes gyönyörü napotok!!Millió Napsütéssel!!Dee persze,tudjuk,az idöjárás ha nem változik,igy marad.

    Segítséget szeretnék kérni,hogy tudok feltenni média elemet,hogy ne teljes nagyságában jelenjen meg??Köszönöm annak, aki segít!!:)

    Ui:Sziaaa Popey!!!Légy üdvözölve Köreinkbe!!Kérlek irj többet!!:)
     
    Utoljára szerkesztett: 3.9.14
    Jucusfalva, kamylla64, 97márk és 6 más kedveli ezt.
  6. kamylla64

    kamylla64 Fórum parancsnoka

    Szép napot mindenkinek!
    Most csak bekukkantottam,olvastam,....amint lesz időm jövök.
    Szia Popely! Üdvözöllek itt körünkben,gyere bátran,és sokszor.
    Pár dolgot ha elárulnál magadról,örömmel vennénk.

    Erásom! Nagyon odavagyok Cukibaba banneréért,kicsit irigykedve is nézem.
    Óriásom,mos irtó hatalmasat alkotott.
    Köszi a videót,most nem,...... de ha letudom tenni a sejehajt.
    Arvael.Köszönök mindent,de leginkább azt,hogy újra látlak...itt vagy velünk.

    Most rohannom kell,ölelek mindenkit.
     
    Jucusfalva, ildimamuci, 97márk és 6 más kedveli ezt.
  7. Glanthor

    Glanthor Utánpótlás-írogató

    Huuu Évike micsoda Öszi Bannered van ám!!
    Gyönyörü lettél!!
    Viseld egészséggel,,,és most néztem vissza Jucuska,és Arvael uj bannerét is,,na nem semmi,a Szabó Mester,és Mesternö tud valamit!!Gratulálok Nekik a csodálatos Munkájukhoz!!
    Pusza Mindenkinek.
    Clau voltam:)
     
    Jucusfalva, kamylla64, 97márk és 4 más kedveli ezt.
  8. Szia Erásom! Csak a linket másold be,nem kell megjelenítened.

    Kizárólag Ogremé az érdem,Én csak irigykedő vagyok,ha valamit olyat varr ami nekem is tetszik.
    Az igazság az hogy mindenkié szép,de Cukibabáé szuper.Ezt a filmet nem is tudom mennyiszer megnéztem,de rengetegszer az biztos.
    A táncospár meg magukért beszél...többször is felnézek ma a fórumra azért hogy láthassam Cukibaba ruháját...
     
    Jucusfalva, Glanthor, ildimamuci és 6 más kedveli ezt.
  9. Arvael

    Arvael Aktív író

    Sziasztok Farmerek és Farmerlányok!

    Most kicsit hamarabb ideértem...ma nem én zárom a T.házat!
    Evike...szép ez a bannered! Nekem tetszik, hogy több variációja is van! És én is úgy vagyok, mint Te:nagyon szeretem nézni és nagyon tudok örülni a Többiek szép bannereinek! Hát ebben (is) nagyon hasonlítunk!
    A kicsi Lányod ezek szerint egy erős általános iskolába jár...de a továbbtanulásnál ez csak akkor előny, ha a középiskolába felvételit kell írni, nem? Mert a tanévek végén és 8. félévkor szerzett jegyek is számítanak....Márk! Segíts! Te erre jobban emlékszel! Kamylla?
    Na csak azért írtam mindezt, mert egy erős iskola csak az erős gyerekeknek jó, a Többieknek inkább kedvét szegi és a középiskolába már úgy érkeznek, hogy utálnak mindent, ami az iskolával vagy a tanulással kapcsolatos...Egész másképp látjuk mi és másképp látják Ők ezt a dolgot. Remélem, hogy a Ti kis huncut Boszitok "helyén kezeli" ezt a dolgot és nem fog úgy járni, mint a fiatalok többsége.
    Cukim és Baba! Táncos topic lettünk! Micsoda bulik lesznek itt a (kint) fagyos téli estéken! Ilyen bannerekkel táncra perdül az ember!
    Döncy, Kamylla (mert hiába a szerény visszautasítás...Te mindig benne vagy minden bannerben...mint Anna Szabó Lőrinc összes rezdülésében....)
    Anna örök

    ........
    Mert benne élsz te minden félrecsúszott
    Nyakkendőmben és elvétett szavamban
    És minden eltévesztett köszönésben
    És minden összetépett levelemben,
    És egész elhibázott életemben
    Élsz és uralkodol örökkön, Amen.
    Szépeket hoztatok! Megint! És tudom, hogy nehéz lehet ezt a sok kérést teljesíteni...de olyan örömöt okoztok minden alkotással mindenkinek! Evikével már meg is fogalmaztuk ezt...de talán már mindenki írt valami ilyesmit! Köszönjük, hogy "beleférünk" a mozgalmas életetekbe!
    (Clau, az én bannerem nem új...ezt a csodaszép ruhám már viseltem odaát...de mindig örülök a dicséretnek!)
    Kamyllám! Ugye-ugye én megmondtam, hogy nem halogathatod azt a német tanulást! Kicsi, okos és eleven Eperkéitek kezében nagyobb fegyver a nyelvtudás, mint az olló! Hajrá Kislány, ess neki!
    És nagyon-nagyon köszönöm a kedves visszaváró és üdvözlő szavaidat! Régen hasonlítottak már napfényhez...és ez nagyon simogató érzés!
    Claum! Tetszett a videóm? (Amit ugyanúgy töltöttem fel, mint egy linket!) Hát igen, gondoltam, hogy fogsz (illetve Kamyllával fogtok!) benne némi párhuzamot és hasonlóságot találni a mostanában általában jellemző ázott állapotokra....és a "wet look" frizurákra!
    De egy dolgot nem értek: a pompás (has és egyéb) izom és forma ellenére, hogy tudtad szimpatikusnak találni a videón szereplő,de a szerencsétlen nő (vizes) problémájára totálisan közönyös pasit? Tőle akarsz úszni tanulni? Vagy nem úszni?

    Kotkodám, Baba, Márk, Nozsopo...majd jöttök!

    Sziasztok!
     
    Glanthor, kamylla64, 97márk és 5 más kedveli ezt.
  10. Clauriel

    Clauriel Törzsjátékos

    Jaj Tücsök-Bogárkám,ha a linket bemásolom,megjeleníti nagyban.már próbáltam az elöbb,és itt diszelgett egész pompájában.Töröltem is hamarjában,nehogy kikapjak érte.Ugy miért nem tudom mint Döncy is,vagy Arvael??Mert a válasz egyszerü-béna vagyok no.:)
    Juj Hugi mennyit irtál,deee ugy se birod behozni már a lemaradásod,,,vagy még is??Na jó hagyok neked pár napot rá!
    Ha engem az a nyakigláb zoknis kigyúrmázott herczegke megtanít úszni,befonom a mellszörzetét,szines gyönyökkel!!:)Majd kitüntetem a legokosabb-amit arcáról leolvasva kétlek-címer gyöztesének!Nah,amugy is baba nekem elegem van a vizes dógokból nah!!
    A csaj veres ruciba meg mámoros de zűrösestés hangulatban volt.Meg minek is lép medence szélire az akinek kiolvashatatlan a lába!:)
    Csók özön!!:)
     
    Jucusfalva, kamylla64, 97márk és 4 más kedveli ezt.
  11. babahalak

    babahalak Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Jövök,hogy gyönyörködjetek a rucimban!Döncyke telibe a közepibe!
    Legszívesebben kimennék Münchenbe,hogy megnézzem,de a tehetségem kevés hozzá.:(mármint anyagilag!
    Clau drágám,majd csinálunk egy gyönyörű vízi balettot békatalppal,uszonnyal,meg mindennel amivel jár és csodánkra fognak járni!:cry:
    Üdv az új betérőnek!
    Ui.: na és figyelitek,hogy tudok idézni?? Naaaa
     
    Jucusfalva, Glanthor, Arvael és 5 más kedveli ezt.
  12. incimami

    incimami Fórum bárója

    8)Szép délutánt mindenkinek!
    8)8)Hogy vannak a betegeink??? Egy pár sort hozta a barátságról..:) Fogadjátok nagy szeretettel ahogy én írom nektek.:)
    8)" A barát olyan, aki ismeri a szívedben rejlő dallamot,8)
    Vissza tudja azt neked énekelni akkor, ha te elfelejted..."8) A barátság ilyen bár mikor számíthatsz rá...
    :) Legyen szép délutánotok. incimami.:):)
     
    Jucusfalva, Glanthor, Arvael és 6 más kedveli ezt.
  13. Minny84

    Minny84 Törzsjátékos

    Szép estét Mindenkinek!
    Ma itthon dekkolunk, mosás nap volt és úgy döntöttünk, hogy nem megyünk vissza a szőlőbe.....szinte egész nap esett az eső.....a szüret még vissza van és epret is akarok még ültetni, de.....nagy a sár a földeken!
    Remélem jól vagytok, látom sok új taggal bővült a Teaház.
    Ildikó (Minny84)
    Puszi Mindenkinek!
    Segítsetek légyszi....már elfelejtettem h hogy kell az aláírásomat és az avataromat feltöltenem......controll és még mit kell megnyomni?
     
    Utoljára szerkesztett: 3.9.14
    Jucusfalva, Glanthor, Arvael és 6 más kedveli ezt.
  14. kamylla64

    kamylla64 Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Ideértem,most amíg nyugi van,írok pár sort..
    Arvael drága!Édes vagy,és van benne némi igazság amit írtál,minden bannerében ott vagyok egy kicsit...;)
    Lányaink egyre több szót,sőt már mondatokat raknak össze,elámul még az apjuk is fejlődésük láttán.Nekem is muszáj lesz tanulgatnom a nyelvet,hogy mikor lesz rá időm az más kérdés...nagyon kevés a 24-óra,az alvási időmet kellene rászánnom,de akkor meg egész nap mint a kómás egér bolyonganék..
    Ez a malőr a csajszival nagyon gáz...először röhögtem rajta,majd belegondoltam milyen ciki lehetett neki,akkor meg sajsaj volt.
    Nagyon örültem neked hogy újra itt vagy,megláttam banneredet és rohantam,majd beszakítva a teaház ajtaját...

    Erásom!Látni akarom a videót,hozd a linkjét,majd kattints rá a végtelen jelre(vagy láncra) majd rakd be a linket...akkor csak a link jelenik meg..
    Nah azt a fonást megnézném....xDxDa csajszinak meg lehet sok volt a tütüke..

    Szia Cukibaba!Én is táncolnék veled,de nem lehet, mert nincs hozzá merszem...:music:tánciskola felvezető dala,emlékszel rá?
    Ez a ruci tényleg találó és rád van szabva...közepibe-telibe...

    Szia Incimami!Gyönyörű idézetet hoztál,köszönet érte...itt egy kedves baráti társaság jött össze,téged is beleértve...gyere gyakran..pár szót családról? természetesen csak annyit amennyit megszeretnél osztani velünk..

    Szia Ildikó drága! Huh de jó hogy jelentkeztél!! már nagyon hiányoltunk,párszor emlegettelek is...Ha lesz időd gyere,mert annyi kérdésem lenne...Uncsikáid? pocaklakó,család?mindent tudni akarok....:D
    Ildikóm! belépsz a fórumba,ott látod a nevedet:katt rá,majd az avatar(üres) képre.Kiválasztod az avát, beillesztés.Majd menj rá az aláírásra,képfeltöltővel feltöltöd a banneredet,kép ikonra rá,beillesztés.Ha megvan lent a változások mentésére katt...Középre illesztése meg a vízszintes vastag vonalakra,ott jobb,bal,közép lehetőséget dobja ki,katt a középre,ha isten is úgy akarja akkor középre tolja a banneredet...Remélem érthetően tudta elmagyarázni...Cupp.:wuerg:

    Kotkoda Ildikóm! Ma sem nagyon tudtunk kimenni,bár nem esett egész nap,csak ahogy a kedve tartotta ennek a fránya időjárásnak.
    Lányok az óvodában kitudják magukat őrjöngeni, nekem meg van némi eperkékmentes órám...
     
    Utoljára szerkesztett: 3.9.14
    babahalak, Jucusfalva, Glanthor és 5 más kedveli ezt.
  15. boszibanya

    boszibanya Haladó

    szia mindenkinek szép napot és további szép estét kívánok, egyszer majdcsak jövök még, de mostan aztat akarom tudatni veletek hogy élek még egy kicsit a többit meg majd meglátjuk

    puszi az újaknak és a régieknek is

    most akkor hol van az én mindenféle szépséges képem????? ki vitte el?
     
    Utoljára szerkesztett: 3.9.14
    babahalak, Jucusfalva, Glanthor és 7 más kedveli ezt.
  16. 97márk

    97márk Fórumlakó

    Sziasztok! Szép napot!:)
    Az idő ma is napos és kellemes volt az ilyen idő tetszik nekem.
    Jó látni hogy lassan mindenki ideér vagy már ide is ért. Üdvözlöm a régi-új és új betérőket is. Közben látom Boszika is betért!
    Skorpió, Arvael (már nem tudom hogyan szólíthatlak), hát most hogy felfedted kiléted már felismerlek igen. Jó nekem az utolsó pad is azok után hogy évekig a második, harmadik pad volt a lakhelyem.:p A másik kérdésedre hogy hogyan számítanak az általános sulis jegyek a továbbtanulásra, azt tudom mondani hogy mikor é voltam még abban a helyzetben akkor az 5-6-7. osztály év vége és a 8. félévi jegyeket vittük tovább, azon belül viszont emlékeim szerint minden jegy kellet (vagy talán csak egy két kivétel volt). Középsuliból továbbtanulásnál már csak öt tantárgy utolsó 2 éves jegyeit viszi tovább az ember.
    Végigolvastalak benneteket de mire ezt írom már el is felejtettem a jó részét...:oops:
    Ma volt tesi megkérdeztük ezt az edzőtermes dolgot, de még ők sem tudtak semmit egyenlőre, úgyhogy nem tudom még hogy oldom meg, és még rajtam kívül vannak egy páran akik ilyen problémával küzdenek. Matek is volt sajnos kifogtam azt a tanárt akit nem akartam, de ez van most már valószínűleg ő tanít két évig...:cry:
     
    babahalak, Jucusfalva, Glanthor és 4 más kedveli ezt.
  17. Clauriel

    Clauriel Törzsjátékos

    Na Drágáim mepróbálom betenni amit talán tudok,,,
    A képen látható fekete ruhás srác a Párom öccse,ö játsza Johny-t a Dörtiben.Ez egy amolyan nép csábítás,mikor is a nagyobb városok föterén bemutatót táncolnak.Nekem ez is tetszik,és mint irtam,kár,hogy magyarba nem adják!!


    Legyen szép Estétek!!
     
    Utoljára szerkesztett: 24.10.15
    babahalak, Jucusfalva, Glanthor és 5 más kedveli ezt.
  18. ildimamuci

    ildimamuci Fórumprofi

    Sziasztok!
    Erikám drága, sajnos a képet nem tudom betenni, addig eljutok h feltöltöm a képfeltöltővel, de már beilleszteni nem tudom.....nem jön elő a beillesztés szó.....hiába megyek a képre.....
    Unokák jól vannak.....Grétinek megkezdődött az utolsó év az oviban, jövőre már iskolába megy, bár már most is ment volna, ha lehetne, de október végén született, így évvesztes...Szonja édesen beszélget, de a bilibre még csak néhanap ül rá és nem produkál semmit....másfél éves.....Marci maholnap 11 hónapos nagyfiú és már tesz néhány lépést egyedül, persze, amikor ő akarja.....
    A kis pocaklakó már nagylány....azt mondta a doki bácsi....1 hónap van hátra a szüléséig vagy már annyi sem....
    Mindenki jól van, a szőlőben még van munka....
    Puszilok Mindenkit!
     
    babahalak, Jucusfalva, kamylla64 és 4 más kedveli ezt.
  19. Clauriel

    Clauriel Törzsjátékos

    Ildimamuci Drága!
    Irom sorban az aláirás beillesztését.

    -kijelölöd a beillesztendö Bannered-Másolás opció
    -A nevedre katt,azon belül :Aláírás
    -majd bejön egy nagy felület,felül ikonokat látsz,és balról a 15-ik ikonra katt.-kép beillesztése
    -majd másolás.
    -tedd középre a bannered a balról a 9-ik ikonnal,
    -sorba rendezésre katt(9ik ikon balról)és ezen belül középsö ikon-középre zár-
    -adatok mentése.
    Sok sikert neked.
     
    babahalak, Jucusfalva, Glanthor és 4 más kedveli ezt.
  20. Arvael

    Arvael Aktív író

    Pusza Clau!
    Leírod, hogy "videó"...vagy akármit.
    Ezt a szót kijelölöd...."bekékíted"....
    Azután mégy rá a videóra és kiválasztod a (nálam legfelső) menüt (?) "videó-url másolása".
    Azután a "láncra" és ott beilleszted.

    Na hajrá!
    (Én ezt Evikétől tanultam!!!! Köszi Evi! Emlékszel?)
     
    Utoljára szerkesztett: 3.9.14
    kamylla64, éva030202, babahalak és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.