Visszajelzés Az út az aranyhoz event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 2.3.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Jánosgazda38

    Jánosgazda38 Haladó

    NEM sikerült, még kellett volna 1 óra! Ez az event nem volt a szívem csücske!!! Remélem lesz enné jobb is!!!!! Szomorú vagyok!
     
    jutka190226 és Samborg kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sajnálom:( A való világ az első! Ne légy szomorú z csak játék;)
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  3. Arwen69

    Arwen69 Fórum ismerője

    Szinte utolsó pillanatban, de végeztem! :):inlove:
     
    Zsike49, mamka49, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szai
    Ha volna 100.000.000 db szupertágyád , és egy növény 100.000.000 TP adna , akkor is csak a 298. kerülnél .
    A 300. szint lehetetlen .

    Mármint , tudom , hogy te ezt tudod . :inlove:
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    :music: Ehhez nem csak az aranyhoz vezető utat kell végig járni... de milliárdosnak kell enni:music:
     
    jutka190226 és HéricsBáró kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha az aranyhoz levő utat végigjárod , akkor leszel igazán 300 éves a 300. szintig . xD
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gondolj bele 300 évig itt fórumoznánk;)
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  8. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Szeretem a hozzászólásaidat, de ez most egy kicsit mellbevágott. Valószínűleg én már a 250-es szintet sem érem meg koromnál és egyéb bajaimmal, de játszom ameddig fel bírok kelni és ide vánszorogni a géphez. Ez nekem kikapcsolódás nem hajszolom a tp növekedést amit kapok az van. Persze ameddig tudok játszani addig szeretném a legtöbbet kihozni belőle ami fontos a farmom számára. Nem vagyunk egyformák szerencsére, mert van akinek a szintlépés meg a pár óra alatt végeztem a fontos megértem csak mégsem. Ez egy játék én nem veszem el a család elől a pénzt azért mert én ezt a játékot szeretem haladok ahogy tudok és így a jó nekem. A párom régebben nagyon rákattant valami számomra buta játékra és költött is nem keveset akkor megkérdeztem tőle mi a fontosabb? Az, hogy a gyerekeknek meglegyen minden, vagy a játék? Ő is döntött továbbra is játszik, de nem veszi el a családtól a pénzt. Mindenkinek a szíve joga a döntés csak sokszor rossz látni a szegényebb vagy családcentrikus embernek, hogy havonta mennyi kosarat, meg egyéb drága dolgokat vesznek.
     
    soresne, -ágianyu33-, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok:)
    Hoztam az Út az aranyhoz felhő változását azoknak akik velem együtt elkattintották.[​IMG]
    Vagyis beállt a javított tulajdonságokra, (de az érési idő amit az előző adott nem változott, nem rövidült meg :))
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.