Az Adventi tenyésztés (Az utolsó gyertya) csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 10.12.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. soramay72

    soramay72 Fórum hercege

    Csak a plusz baby állatokhoz :music:
     
    tszabina6 és -vadocka70- kedveli ezt.
  2. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Hivatalos közlemény ezzel kapcsolatosan:

    https://board-hu.farmerama.com/index.php?posts/121079/

    Kérlek vedd figyelembe, hogy a topik nem a malomról szól. Köszönöm.
     
  3. fraudragon

    fraudragon Fórum hercege

    Az a gond,hogy már van kutyaólam...narancs is.Végűl is minden megvan amit nyerni lehet,de amiket kér a feladatba semmi.xD
     
    mária4702, kutyaszálló és szemike50 kedveli ezt.
  4. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Kakukk :)
     
    Tigrislady kedveli ezt.
  5. agi967

    agi967 Fórum biztosa

    Szia! Valóban nem a malomról szól a topic, hanem egy tenyésztős eventről, aminek a teljesítése során elég sok tápra szükség van.:)
     
    maszatka2010 és szemike50 kedveli ezt.
  6. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Nem panaszkodtam sem az eventre, sem az ajándékokra, csak a véleményemet írtam le. Biztos vannak akiknek nincs kutyájuk, de sokan vannak akiknek van és azoknak, illetve csak a magam nevében mondom, hogy nekem nem az, mert megy a másik mellé a pajtába. Szívesebben vettem volna, ha olyat kapunk, ami mindenkinek meglepetés ( a karácsony jegyében) és mindenkinek új. Mondjuk az ötödik virágot a majdani felhősorra, vagy akármi mást. De örülök a kutyátlanok örömének is.
     
    strawberry49 és csio70 kedveli ezt.
  7. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Ahogyan írtad is: a hibajelző topikban kaptál választ a kérdésedre, így szerintem itt a csevegőben többre semmivel sem jutunk, várjuk a megoldást ezzel kapcsolatosan.
     
    agi967 kedveli ezt.
  8. danika910

    danika910 Járnitanuló

    Még akkor is érdemes nekiugrani, ha nincs bumm, nincs csp-d és tenyészállatod. Az ezüst feladatokat meg lehet anélkül is csinálni, némi szupertáppal meg be próbálni (először pl. a kecskénél) a többivel és a nyereményekből haladgatni.

    Szemike, igazad van, de hát ezt kaptuk. Nem is azért idéztelek, hogy panaszkodtál volna (nem is annak vettem), csak így lehetett a témához a legjobban csatlakozni.
    Jó játékot, jó eventet!
     
  9. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    ciklon23 és csio70 kedveli ezt.
  10. hagnes534

    hagnes534 Fórumszaki

    Sziasztok! Az senkinek nem tűnt fel, hogy végre BTP-t is kapunk és a Bahamán is lehet egy kicsit jobban haladni? Én már csak ezért is megpróbálom végigvinni, remélem sikerül.
    Nektek is jó játékot.
     
  11. dereret

    dereret Fórumőrült

    Az egyik kisebb szintú farmomon csak göndör bárány és matróz kacsa van a pajtámban, szerintem azokat is a keréken forgattam ki, de szupertápom van több mint 100 db, illetve tyúk és nyúl 500 db. felett. Így ha lesz bomm, ha nem, a hétvégén mindenképp tenyésztem ezt a két állatot, mert a party pörgetések és a 7 arató kupon mindig jó egy kisebb farmon is, és a tyúk-nyúl színesek beadása után máris kapok annyi szupertápot, hogy a minigidást is kitenyésszem, a pajtából beadom a göndört és a matrózt és a végén a kis farmomon is egyetlen csépé-kiadás nélkül kész lehetek az eventtel úgy, hogy több szupertápom marad, mint amennyivel kezdem majd az eventet.
     
    macska49, Tigrislady, Bokalmgazda és 11 más kedveli ezt.
  12. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    De feltűnt. :D Csak először a szupertápokat adtam össze, kétszer is leellenőriztem, mert nem hittem el, hogy ennyit adnak. :D A többi ajándék már csak hab a tortán.
    Sok sikert az eventhez!
     
    macska49, Bokalmgazda, ciklon23 és 5 más kedveli ezt.
  13. dereret

    dereret Fórumőrült

    georga06 a második oldalon készített egy összesítést:

    Egy kis osszefoglalo az eventhez:
    Beadandok:
    40-40 db alap allat (tyuk, nyul, kecske, kacsa, juh)
    25-25 db termenyuk (tojas, angora, kecsketej, pehelytoll, birkagyapju)
    2-2 db 4. szintu tenyeszallata az alapallatoknak (disztyuk, gyavanyul, mini gida, matroz kacsa, gondor bari)
    Nyeremenyek (osszesitve):
    177.600 TP
    24.030 CSP
    90.340 BTP
    310 szupertap
    250 szupertragya
    11 party porgetes
    7x 3 oras farmmunkas kupon
    1 sima es egy narancs kutyaol

    https://board-hu.farmerama.com/inde...só-gyertya-csevegője.11649/page-2#post-120978
     
  14. tszabina6

    tszabina6 Fórum biztosa

    Az ezüstöket persze megpróbálom. A többit még meg látom.:)
    Még alszok rá egyet. xD

    Azért lesem a piacot mert 2 milla csp-m az van.. legalább a farmmunkás kuponokat jó lenne benyalni.. Azokat mostanában úgyis gyűjtöm, néha használok belőlük csak. :)

    Na jó, döntöttem... egyszer van budán vagyis BP-n kutyavásár, ami nekem még nincs. Bevásároltam. Maradt a 2 millámból 150ezer. Majd feltöltöm. xD
     
    Utoljára szerkesztett: 10.12.14
  15. bazsarózsa17

    bazsarózsa17 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Arra nem gondoltatok hogy az alap állatokat se lehet vásárolni, hanem ólakat kell kirakni? Ki mit gondol?Én lehetségesnek tartom az event hosszúsága miatt és a 10 -20 állatok miatt.
     
    macska49, csio70 és dereret kedveli ezt.
  16. maszatka2010

    maszatka2010 Törzsjátékos

    Sziasztok! Igaz nem idevaló téma de szeretném megkérdezni tőletek, hogy ti tudtuk e tápot keverni, mert nálam nem működik! Köszike a választ előre is!
     
  17. nemethpgabi

    nemethpgabi Fórumelemző

    Szia!

    Idefigyu! Nekem nékakukkoljá', nékakukkoljá'! xD
    Ha meg csuklasz, igyál nagy kortyokban vizet! ;)xD
    (Egyéként akkorát nevettem. :))

    Ó, dehogynem! 90.000 BTP lesz a jutalom, ha végig visszük. De! A többi se kuty':szupitáp, szupitrágya, party pöri, 3 órás kuponok, stb. Nagyon kitett magáért a BP.
    Úgyhogy ne csak próbáld végig vinni, vidd is végig! Nagyon jók az ajándékok, szépen fognak a karácsonyfa alatt "mosolyogni".
    Neked is jó játékot, nagy ugrásokat és sok sikert, én szorítok Neked. :)

    Szia!
    Aludhatsz rá egyet, de utána rögtön állj neki megcsinálni a feladatokat! Még kapsz vissza a teljes feladatsor elkészítése után 24.000 csp-t, ami tudom nem egál a 150 ezerrel, de a többi ajándék kárpótolni fog érte.
    Sok sikert! :)
     
    Claunyuszi, macska49, Petramama és 2 más kedveli ezt.
  18. Jucus1949

    Jucus1949 Fórumszaki

    Szia! Szerintem is nagyon érdemes megcsinálni, mert szuper nyeremények vannak még akkor is ha rá kell
    áldozni jó pár szuper tápot.
     
    macska49 kedveli ezt.
  19. tszabina6

    tszabina6 Fórum biztosa

    Köszi! Ez igaz. A szupertápok meg pláne.... már csak egy akciós dísztyúkot kellene ki fognom. xD Igaz h azzal tényleg lenullázom magam, de szerencsére van annyi minden a pajtámban, hogy nem fog földhöz vágni a nullázás. Ha meg lesz Boom, akkor pláne..)
    Neki állok, kb 4 óra után amikor hazaérek a munkából.xD
     
    nemethpgabi és csio70 kedveli ezt.
  20. padamak

    padamak Fórum nagymestere

    Kösszépen a teljes összefoglalót!
    Szerintem is nagyon jók a nyeremények, bár - magyar voltomat meg nem hazudtolva ;) - nyürrögök egy kicsit: a kutyaólak helyett jobb lett volna, ha titokólakat kapunk a feladatsor végén. Hátha farkas-béka-galamb (kinek mi nincs) fejlődött volna ki belőlük. 8)
    Vagy narancs tyúk-nyúl-szivarXXL xD
     
    Utoljára szerkesztett: 10.12.14
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.