Az Adventi tenyésztés (Az utolsó gyertya) csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 10.12.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Krida84

    Krida84 Járnitanuló

  2. agi967

    agi967 Fórum biztosa

    Most csak viccelsz,ugye? Ennél könnyebb event mostanában nem is volt.
     
    _Cygnus_ kedveli ezt.
  3. Ery860528

    Ery860528 Fórum-zöldfülű

    sziasztok
    lesz baby bumm????
     
  4. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Én tegnap 120 szuper tápból megoldottam az állatokat.Igaz csak 1 mini gida és egy göndörbárány hiányzott.Szerintem ez nagyon szuper feladatsor,köszönet a BP-nek. Ha a karácsonyi event is ilyen pozitív meglepetés lesz,annak nagyon fogok örülni és meg is csinálom!
     
    Evita-55 és Jucus19 kedveli ezt.
  5. DesTiny

    DesTiny Utánpótlás-írogató

    Nem hiszem, alig kell valami tenyésztős (úgy értem nem 30db 4 szintű állat kell pl).
     
  6. _angela76_

    _angela76_ Rutinos

    Sziasztok!l

    megnéztem a feladatsor, és azt kell mondanom, a nyeremények listája nagyon szuper.! :D Ugyanakkor a tenyészállatok nincsenek meg mind - neki is álltam pótolni a hiányzókat, még a matróz kacsákkal vannak problémáim, abból nincs egy sem, de szépen fokozatosan azokat is megcsinálom ... :D
     
  7. Jucus19

    Jucus19 Fórumprofi

    Szia! Drukkolok neked biztosan megtudod csinálni idő is van rá rengeteg, ezt a szuper eventet nem szabad kihagyni.
     
    _Cygnus_, magdi06, Evita-55 és még 1 ember kedveli ezt.
  8. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    sziasztok! :)
    Szerintem eddig a decemberi eventek szuper jók, nekem tetszenek !! :D Remélem a karácsonyi és a szilveszteri is jó lesz;)
     
    nemethpgabi és _Cygnus_ kedveli ezt.
  9. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Azért jó lenne a boom mivel 125db termény is kell azok jó hosszú érésűek nem árt nekik a szupertáp
     
  10. békata

    békata Fórum-zöldfülű

    Köszönöm szépen az infót! bkata
     
  11. Sziguska

    Sziguska Törzsjátékos

    Várom már a boom-ot, mert olyan jó áron mentek az állatok, hogy eladtam őket. :music:;):p
     
    kekmaci75 és dereret kedveli ezt.
  12. dereret

    dereret Fórumőrült

    Nálam is ez a helyzet. A csépémnek jót tett, viszont az eventhez szükséges 5 fajta tenyészállatból jóformán csak a 2 db. beadandók maradtak meg illetve az e felettiek.
    Ha egy hét múlva kérnék ezek 1-4-es szinten lévőit, igencsak nézhetném a szürke helyüket.xD
     
    csio70, Anyóca61, mebajah és 4 más kedveli ezt.
  13. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Ehhez az eventhez,ahhoz képest mit kapunk érte,nem sok minden kell!Ezt bárki megtudja csinálni,ha akarja.Én soha nem az eladásra összpontosítok,nekem annyi elég,hogy minden állatom meg van hozzá!Ha lesz majd CSP bevételem a tenyésztésből,annak örülök, mert azért egy kis bevétel is kell,viszont nem hajtok a milliókra.Mindenki másként csinálja!!!!!
     
    Marika312, dalmata10 és dereret kedveli ezt.
  14. georga06

    georga06 Fórum hercege

    Lesz Baby-boom, Jonas is rabollintott;) Raadasul nem csak 1. szintu tenyeszallatok kellenek, hanem 4. szintuek es azert, ha nem ugralnak neha, akkor eleg sok tapot felemeszt a 10 db 4-es szintu tenyeszallat. Boom-kor viszont nagyobb esely van ra, hogy akar 2. vagy 3. szintu allatot is kapjunk.
    Nem hiszem, hogy a BP-nek az az erdeke egy pajta uritos oszi event utan, hogy ne csinaljak meg a gazdak az eventet. Na meg nem utolso sorban mast is lehet tenyeszteni a kert allatokon kivul, ezaltal a szupitap vasarlas is menni fog.
     
    Jucika, nemethpgabi és Tüsike56 kedveli ezt.
  15. Sziguska

    Sziguska Törzsjátékos

    Alapvetően csak a következő állatot adja a tenyésztés (hiába rossz szerveren vagyok -.-), remélem hétvégén szerencsésebb leszek. :music:
     
    dereret kedveli ezt.
  16. boldika88

    boldika88 Fórum bárója

    Event készen van. Ez könnyű volt.
     
    kutyaszálló, geliko és dalmata10 kedveli ezt.
  17. Dalmacska20

    Dalmacska20 Fórum bárója

    Sziasztok.Ilyen se volt még 7 perc alatt kész az event.Szuper nyeremények bezsebelve :D
     
    kutyaszálló, geliko és dalmata10 kedveli ezt.
  18. dalmata10

    dalmata10 Fórum biztosa

    Sziasztok!

    Nálam az "Utolsó gyertya" a gazdaköri feladat sor nem jelenik meg. Minden rendben van, a gép takarítva, gyorsítótár és a sütik is.
    Mit tegyek, hogy nálam is megjelenjen? A segítséget előre is köszönöm.
    Üdv: dalmata10
    UI:Sikerült elővarázsolni a gazdaköri feladat sort, már hozzá is kezdtem.

    Sok sikert mindenkinek. Üdv:dalmata10
     
    Utoljára szerkesztett: 11.12.14
    Anyóca61 kedveli ezt.
  19. geliko

    geliko Aktív író

    1 matrózkacsa hiányzik, megvárom hátha lesz boom. A többi kész, csp szépen gyarapodott. Jó kis event, szupi nyeremények :)
     
  20. északifény

    északifény Junior szaki

    Köszönöm ezt a szuper eventet :) Szeretek gyűjtögetni , igy már kész is vagyok sőt eladni valóm is volt. Legeslegjobban a szupertápoknak örülök :)
     
    Anyóca61, kutyaszálló és Dalmacska20 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.