Az ajtók szentélye event-csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 8.4.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    A tesztelés alkalmával 10-10 darab eventnövénnyel nyitottunk.
     
    csopke1, bindi5454, heureca3 és 11 más kedveli ezt.
  2. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Jós Jónás topicjában olvashatók arra utalások, hogy várhatók fejlesztések.
     
    csopke1, bindi5454, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  3. SZERENCSELOVAG

    SZERENCSELOVAG Fórum admirálisa

    Szia Laboviti:) Az event leírásából véletlenül kimaradtak a kezdő darabszámok.:music:
     
    bindi5454, heureca3, genka53 és 8 más kedveli ezt.
  4. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Az észrevételedet jelzem az illetékes kollégának.
     
    bindi5454, heureca3, genka53 és 7 más kedveli ezt.
  5. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Hogy mennyi az az annyi ...

    Ajtók szentélye event T= 15120*4 + 7770*8 + ~15*185(4+8) = 157116 növényóra

    Húsvéti tojáskörözés T= 15000*5 = 75000
    Víz vilánapja T= 17900*6 = 107400
    Tavaszi nagytakarítás T= 14500*6 = 87000

    A T (összesített növény*óra) egy elméleti szám, amellyel össze lehet hasonlítani az egyes eventek növényeihez szükséges gyártási időt. Ez alapján a jelenlegi event igencsak termelősnek néz ki, ami alapján azt hiszem, hogy én inkább pihenéssel töltöm a következő hetet.
    Mint ahogy sokszor sokan írják, nem kötelező minden eventet megcsinálni, hát én most tartom magam ehhez.
    A többieknek jó játékot, szerencsés kulcsátváltást és sok sikert kívánok!
     
    bindi5454, Katinéni1, heureca3 és 15 más kedveli ezt.
  6. padamak

    padamak Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Az előttem szóló csillagocska19-hez hasonlóan, az event elnevezése alapján én is több fantáziát vártam a fejlesztőktől a Bahama hasznosítására, jellegének és terményeinek/állatainak belekombinálására... Mindenesetre hajaz kissé a maja majmok szentélyére a grafika - ez se semmi! ;)
    Az eventleírást egyszer elolvasva és a szükségleteket figyelve ez a mondat kissé megnyugtatott: "Tesztelések alatt mi magunk és a külföldi kollégák tapasztalatai alapján nagy átlagban körülbelül 15 kulcs maradt vegyesen a fölösleges 2 kulcsból, mire a harmadik kulcs mennyisége összejött."
    Ezt még hozzászámítva a szükségesekhez: A többi kulcsból 14-14-14 darabra lesz szükségünk ( kör, háromszög és hullám ) Ez összesen 7770 Lándzsarózsa, 7770 Rákollóvirág és 756 felröppenő
    Számításaim szerint 10545 (+7350 a négyzetkulcshoz = 17895) lándzsarózsa és 10545 rákollóvirág és 1026 felröppenő kellhet átlagosan!
    Jó készülődést, hétfőn aratáskor találkozunk! 8)
     
    csopke1, bindi5454, csio70 és 14 más kedveli ezt.
  7. patkosi-tunde

    patkosi-tunde Junior szaki

    körülbelül én is erre az elhatározásra jutottam....pihi...ezt most kihagyom
     
    bindi5454, heureca3, Peszi2 és 2 más kedveli ezt.
  8. kiszab

    kiszab Junior szaki

    Köszönöm
     
    bindi5454 kedveli ezt.
  9. Trace76

    Trace76 Törekvő

    Mint ahogy te is alapbol egy panaszal inditottal:p Jo lesz ez, lesz majd mergelodes itt a forumon dogivel xD
     
    csopke1, bindi5454, heureca3 és 9 más kedveli ezt.
  10. LongNight

    LongNight Fórumgróf

    Versenyben lesz a --Legtöbbet Szidott Event--címért.xD:D

    De valóban kemény,:p Hajrá aki elkezdi!!;)
     
    csopke1, bindi5454, csio70 és 18 más kedveli ezt.
  11. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Egyszer lehetne tesztelni azokon a farmokon is, ahol panaszkodunk.

    Az első pecásnál - mivel elhangzott itt a csevegőben, hogy csak a h**** nem tudják megszerezni a kitehetőket - mérgemben legyártottam annyi prémium csalit, amennyiből Csocso megszerezte a teljes felhősort (előtte sem ültem ölbe tett kézzel, hisz másfél nap alatt szinte minden eventet befejezek), de nekem üresen állt a felhőm a prémium csalik után is.
     
    joc91, bindi5454, vje0315 és 16 más kedveli ezt.
  12. nyaf-nyaf

    nyaf-nyaf Fórum veteránja

    Sziasztok ..
    Hát nem mondom , szépen kicifrázták ezt az eventet..
    Főleg a 3 féle kulccsal..
    Felrepit még csak megoldom na de ennyi növényt ültetni ??? Hát majd kiderül.. Mert ha jól értem akkor ott akadhatnak majd gondok a kulcsok miatt..
    Kicsit meglepett hogy szerencse dolga lesz a harmadik szoba..
    Na de ráhagyom a morgást másokra. Szerintem olvasunk majd belőle úgy is eleget az event ideje alatt..
     
    Utoljára szerkesztett: 8.4.16
    ildiko44, csopke1, bindi5454 és 13 más kedveli ezt.
  13. Trace76

    Trace76 Törekvő

    Az konnyen elofordulhat ;) en orulok neki hogy szamolatlanul kell termelni az eventnovenyt, ugy lefognak fogyni a piacon a novenyek hogy degeszre fogom keresni magam xD
     
    bindi5454, heureca3, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  14. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem a harmadik szobáról van szó, hanem a 3 különféle kulcsról ami nem kiszámíthatóan kapható a beadott növényekért és felreppenőkért. Sajnos ezt így előre nem tudod tervezni, mert lehet, hogy 10 darabbal több hullám kulcsod lesz egy adott pillanatban, de a körből meg 6 mínusz.
     
    bindi5454, Katinéni1, heureca3 és 12 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Azért bízzunk benne ... sokan meg tudják majd csinálni ;)
     
    csopke1, bindi5454, heureca3 és 10 más kedveli ezt.
  16. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Egyetértek. Már az eventismertetőbe is majd' belezavarodtam. Hát nem tudom,hogy elkezdem-e.
     
    bindi5454, heureca3, maszilva és 11 más kedveli ezt.
  17. kelemeny

    kelemeny Fórum veteránja

    Sziasztok!
    Átfutottam az event ismertetőt.
    Majd menet közben ráérek mérgelődni, ha úgy alakul! :D
     
    csopke1, bindi5454, csio70 és 11 más kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Piacképes lesz az eventgaz ?
     
    csopke1, bindi5454, heureca3 és 5 más kedveli ezt.
  19. Netudki50

    Netudki50 Törekvő

    Sziasztok. Elég húzós event lesz, az biztos. Számomra az nem egyértelmű, hogy elképzelhető, hogy az egyik kulcsból lesz 30 db., míg a másikból csak 8, mire megcsinálom az összes eventnövényt? mert az írták, hogy minimum ennyi növény kell. Vagy nem lesz több a kulcsokból, csak nem tudni előre, hogy mikor melyik jön? Tehát jók az össz. darabszám, csak a sorrend a szerencse kérdése? Ha tudja valaki a választ, előre is köszönöm!
     
    bindi5454, heureca3, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  20. **viola**

    **viola** Járnitanuló

    Sziasztok!

    Egyet értek, érdekesnek tűnik, de a "szerencsén" múló dolgokat nem szeretem és ez nekem se tetszik, még meg gondolom hogy elkezdem-e. Előre is mindenkinek nagyon sok " szerencsét " kívánok hozzá. Érdekes lesz majd ha valaki termeli a hozzávalókat bőségesen és a felröppenő is meglesz, nagyon sok időt, energiát fektet bele és még sem tudja befejezni a megszokott módon az eventet, kíváncsi leszek a sok reklamációra. Legalább mindenkinek lenne meg egyformán az esélye, de senki nem tehet róla hogy melyik szerveren van ez éppen olyan mint a titkos dolgok van akinek minden meg van egyszerre a másik embernek meg bármit csinál akkor sem adja meg a gép, ezt tapasztalatból írom mert a két farmomból az egyiken mindig sokkal jobban kapom a "szerencse" dolgokat mint a másikon, pedig mind két farmon teljes mértékben ugyan úgy egyformán játszom.Minden kedves játékos társamnak szép hétvégét kívánok.
     
    Margó631116, csopke1, bindi5454 és 20 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.