Az ajtók szentélye event-csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 8.4.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Trace76

    Trace76 Törekvő

    Dehogyis! A sima novenyekre ertettem de persze azert az eventet se fogom kihagyni! Amugy en is azt mondom kicsit csatlakozva a panaszkodokhoz hogy erre az eventre azert egy kicsit komolyabb felhosort is kitalalhattak volna jutalomkent mint ami csak ad ketfele tp-t es slussz!
     
    csopke1, magdalena1967, heureca3 és 4 más kedveli ezt.
  2. McTeknös

    McTeknös Aktív író

    Hát ennek tutira nem állok neki. Sosem kapok semmi különlegeset a titokfából sem meg a titokólakból sem, a többi ajándék meg nem igen érdekes. Aki elkezdi majd annak sok szerencsét kívánok a szerencsés befejezéshez.
     
    csopke1, heureca3, sárgazanót és 6 más kedveli ezt.
  3. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Huha! Lesz dolgunk az event noveny letermelesevel :eek: Jo sok kell belole , a felroppenok szama nem tul veszes , de a kulcsok , ez egy kicsit lutri lesz ki milyen kulcs format fog kapni :( Mindegy bele vagok mint mindig , nekem kell a felhosor es az ajandekok is ;) Azt hiszem most teljes lebontasra kerul a farmom :mad:
    Sok sikert mindenkinek ! Megyek ujbol atolvasok mindent :)
     
    csopke1, csio70, heureca3 és 18 más kedveli ezt.
  4. dada081990

    dada081990 Fórum veteránja

    Sziasztok!
    Végre, eventismertető... igen, szentélyek... meg a szokásos ajándékok... és hol van az "event"?
    Sokkal, sokkal többre számítottam. Mellesleg meg semmi köze sincs a bahamához.

    Vajon meddig tart ott fent megérteni, hogy olyan eventre vágyunk ami tényleg a bahához köthető?
    Kellenek állatok, növények, fatermések... valami izgalmas. Mert hogy ez nem izgalmas event, az biztos.
    Fekete pont beírva.
     
  5. Chate-farm

    Chate-farm Fórum biztosa

    Érdekes eventnek tűnik.
    A felhőért elkezdem. Max. csak azt a 2 kört teszem meg ;)
    Azután meglátom mennyi idő/növény kell a többihez.
     
    csopke1, heureca3, genka53 és 11 más kedveli ezt.
  6. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Mivel nem lehet tudni, hogy mennyit kapsz a 3 véletlenszerűen érkező kulcsból, így azt sem lehet előre megmondani, hogy mennyi növényt és felreppenőt kell ráfordítanod. Csak a négyszögletes kulcs darabszáma és a hozzávalók a fixek. A másik 3 kulcsnál csak minimum darabszám adható meg, a pontosan kellő mennyiség farmonként eltérő.
     
    heureca3, genka53, alex0824 és 10 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Pl egy arany banánt dobáló felhőt ;)
     
    csopke1, H-Anita, heureca3 és 14 más kedveli ezt.
  8. Netudki50

    Netudki50 Törekvő

    Szia. Akkor magyarul: jó a feltételezésem, mert elképzelhető, hogy az én farmomom már lesz harminc kör, de csak 5 hullámkulcs, mire az event véget is ér?
     
    heureca3, genka53, alex0824 és 6 más kedveli ezt.
  9. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Előfordulhat. Ezért írta a kolléga az ismertetőben, hogy amíg a 14-14-14 darab kulcsot biztosan le nem gyártottad, addig nem dőlhetsz hátra. Ám az eddigiekben elmondottak szerint, ez kinézhet úgy is, hogy mire az egyikből megvan a 14, addigra a másik kulcsokból jóval több lesz, mintegy feleslegben.
     
    heureca3, genka53, alex0824 és 6 más kedveli ezt.
  10. mineral76

    mineral76 Utánpótlás-írogató

    Így van.
     
    genka53 és alex0824 kedveli ezt.
  11. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Egy kicsit csalódott vagyok, mert ugy gondoltam ha már bahás event akkor már köze lesz a baha változásokhoz, akkor biztos nagyot szólt volna:sleepy:
     
    heureca3, genka53, levianyu1 és 7 más kedveli ezt.
  12. Netudki50

    Netudki50 Törekvő

    Igen, de sok hasznom nincs belőle, mert akkor az ahhoz valókat én is feleslegesen termeltem meg!!!!!
    Köszi a választ!
     
    heureca3, genka53, alex0824 és még 1 ember kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én is azt vártam ... hogy alacsony szintű bahás dolgoknál felrobban a piac ;) Na de majd a gazdakörieknél ;)
     
    csopke1, heureca3, levianyu1 és 8 más kedveli ezt.
  14. Editanya51

    Editanya51 Aktív író

    Sziasztok!
    Bevallom nagyot koppantam! Mitől Baharama ez az event?
    Sajnos el kell gondolkoznom, hogy a rémálomszerű eventbe belekezdek-e vagy sem. Még van 2 és fél napom. Ez a rengeteg gaz!!! Förmedvény, én játszani jövök ide és nem rabszolgának és még idegeskedni is, lesz elegendő "kulcsom" vagy sem. Mennyire szeret vagy nem szeret a rendszer azon szervere ahová be lettem sorolva.
    Nagyon sajnálom a Módikat már előre, nagyon sok energiát nekik! Hosszú egy hét lesz.
     
  15. pietro52

    pietro52 Törzsjátékos

    És ez most mitől bahás event?xD
     
    Boccio71, heureca3, levianyu1 és 7 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Azon gondolkozom .... Az összes szobát ki kell nyitni a felhősorhoz ? Mert ha nem .... elég nekem a felhő is ... nem kell a többi ...
     
    csopke1, heureca3, genka53 és 10 más kedveli ezt.
  17. Editanya51

    Editanya51 Aktív író

    Szia!
    Ha jól értelmeztem, akkor a 6. feladat középső részéig biztosan el kell jutni a felhőért. Utána esetleg a cserenapban bízva, a kitehető megszerzését, ami szerintem nagyon nehéz és durva feladat lesz.

    Minimum összesen 22890 db gaz kell, de ez lehet jó pár ezerrel is több. Nem beszélve arról, hogy nagyon sűrű gép előtti jelenlétet is igényel.
     
  18. Gio

    Gio Fórum bárója

    Sziasztok! Hát fel kell kötni azt a bizonyost, ha meg akarjuk csinálni ezt az eventetxD. Én nekiállok az biztos és a fehősorig megcsinálom. Útközben majd kiderül, hogy akarom-e folytatni. Letermelem a kb. szükséges növényeket és meglátjuk. Kár már az elején morgolódni, ráérünk majd közben isxDxD
     
    Leho69, csopke1, meszimarsi és 28 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Plusz kitehetőre nem hajtok ... ha meglesz a teljes felhőm ... utána már csak lazán csinálom ameddig tart az eventezős kedv ;)
     
    csopke1, heureca3, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  20. Chate-farm

    Chate-farm Fórum biztosa

    Két kört kell megtenni. A másodikat azért, mert 6. szobában van a felhő és 1 kitehető.
    Én is csak ezt a 2 kört teszem meg.
     
    csopke1, csio70, heureca3 és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.