Az ajtók szentélye event-csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 8.4.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kosagi

    kosagi Fórum mestere

    Szia!
    Kétszer kell végigmenni, ha a felhőt és a rávalókat is szeretnéd. Az csak 12. A közbeeső kamrákban, ahol nincs kitehető, lehet az 1. ajtót választani, a biztos kulcsokkal.
     
    csopke1, heureca3, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  2. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Sziasztok!:)
    Átrágtam magam én is az eventismertetőn :) kicsit meglepődtem, nem erre számítottam. Még számolgatok magamban csináljam-e vagy pihenjek:p nem hagytam ki még egy eventet sem, de ez valahogy nem hozott lázba a szerencse függvénye miatt.:eek: Én szeretek mindennek úgy nekiállni, hogy látom a munkám eredményét előre;) itt viszont nem biztos, hogy sikerül az összes kulcsot előállítani, fölöslegesen meg nem szeretek kapálni:p mit fölöslegesen.... egyáltalán nem szeretekxD
    Lehet maradok a láblógatásnál:pxD pedig a felhősor nagyon jó, aranyosak a kitehetők is, a szupitáp is jól jönne;)
    Viszont a titkos megnyerhetők nekem eddig még nem okoztak kellemes meglepetésto_O
    Mindenkinek aki belekezd, sok sikert és kevés bosszúságot kívánok!:)
     
  3. Tomo1976

    Tomo1976 Törekvő

    Sziasztok ! Nekem már csak azért is tetszik ez az event mivel szeretem a kihívásokat és ez az lesz.:)Látom megint elég sokan panaszkodnak , de legyetek egy kicsit optimisták ill tekintsetek úgy erre , hogy ez csak egy játék , ha nem sikerül semmi baj a következő sikerülni fog.A felhő a leginkább ami megfogott , persze meg kell érte dolgozni .:) Mindenkinek sok szerencsét és sikert kívánok az eventhez
     
    csio70, genka53, Meellcc és 9 más kedveli ezt.
  4. Agnesasszony

    Agnesasszony Törzsjátékos

    Nekem tetszik, még a szerencsefaktor is...
    Ha nem sikerül, nem sikerül, bár szerintem a felhő és a kitehetők könnyen megszerezhetők...A többi csak ráadás...:).
    Sok sikert mindenkinek, aki belevág!...
     
    csio70, heureca3, genka53 és 14 más kedveli ezt.
  5. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Elolvastam, nem izgatom magam. Csinálom és kész! Körbe, körbe,( csak el ne szédüljek!), gazt termelem kulcsokat gyűjtögetem és haladni is fogok, a kérdés csak az, hogy mire és mennyire?? Itt szól majd közbe a szerencse!
    Sikeres eventezést mindenkinek! :)
     
    csio70, heureca3, genka53 és 17 más kedveli ezt.
  6. MrRoy78

    MrRoy78 Fórum mestere

    kukk
    ó igen a pecázós...sok szép régi emlék ötlik fel
    :DD
    azt hiszem nagy csodának kell történnie hogy megint hagyjam a szerencsefaktort kibontakozni
    így hát inkább a trágyából csinálok majd karriert,
    valami azt súgja nagy kelletje lesz..:D

    sok sikert a bátraknak:)
     
    csopke1, Anulu73, heureca3 és 15 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Csak nem tyúkozni fogsz ;) ?
     
    heureca3 és Peszi2 kedveli ezt.
  8. MrRoy78

    MrRoy78 Fórum mestere

    inkább szamarazni, az időben kényelmesebb
     
    heureca3, g.bella és Peszi2 kedveli ezt.
  9. tommycee

    tommycee Törzsjátékos

    Sziasztok, végig olvastam mindent. Értem. Tetszik is, meg nem is. Majd kiderül az biztos h minden kulcsra rá kell számolni + növényt/felröpit. Elkezdem, meglátom mennyi időt tudok rászánni és ha nem úgy alakulna, akkor egye fene... engem azért még az 80 db szupitáp is lázba tud hozni, főleg hogy közeleg a neon is :) úgyhogy megyünk előre! :D
     
    csio70, PocsékFarmer, heureca3 és 17 más kedveli ezt.
  10. alpha58

    alpha58 Kivételes tehetség

    Sziasztok!

    Elolvastam az event leírását és azt is, amit itt írtatok.
    Én az optimisták táborába tartózom. Igaz sok az eventnövény, így munka mellett két farmon és kevés munkáskuponnal, de mint annak ellenére úgy gondolom, hogy sikerülni fog.:)
    Hajrá!!! Mindenkinek meglesz, aki elkezdi!!!
     
    heureca3, genka53, Meellcc és 13 más kedveli ezt.
  11. kissme6

    kissme6 Törekvő

    Sziasztok!
    Elolvastam a kiírást. Semmit nem lehet tudni, hol mi van a kitehetőkön kívül.
    Ez az event nem bonyolult csak apró hiányosságok vannak. A legalapvetőbb hiányosság, ami erre a játékra jellemző a kezdetek óta, hogy soha sehol nem adják meg a véletlenszerű dolgok valószínűségét. Már pedig ez bizonyos értelemben szerencsejátéknak minősül, ergo kötelező lenne megadni, bármely jogszabályt Uniós, vagy hazait tekintem. Most ez a kulcsoknál lesz így, de így van a kergekerékkel, a titok fákkal, ólakkal, a gőzösökkel, és a sok egyéb zsákbamacskákkal, de még a tenyésztésre sem adtak meg semmit.
    Számolni pedig nem lehet, amit ők titkolnak.
    Még nem döntöttem el, hogy csinálom vagy sem. Régóta várunk egy bahás eventet. Ebben semmi bahás nincs. Azon kívül, hogy érthetetlen, tervezhetetlen semmi nincs benne.
     
    északiboszi, Peszi2, emocy91 és 5 más kedveli ezt.
  12. csopke1

    csopke1 Fórum hercege

    Sziasztok! :)
    Volt idő,mikor nem tudtam végig vinni az eventeket,akkor is nekikezdtem! :)Aztán ment,ameddig.
    Azért így fél úton 100 felé bár izgulósan nekikezdve,de csak befejezem mindet.:)
    Az izgalom annak szól,ha itt azt olvasom,hogy ez vagy az az event borzasztó nehéz lesz.Aztán rájövök,hogy nézőpont kérdése.
    Remélem ezzel is így leszek! :)
    Szóval hajrá mindenki! ;)
     
    heureca3, genka53, Agnesasszony és 12 más kedveli ezt.
  13. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Sziasztok,

    ha jól értelmeztem az eventismertetőt, előre legyárthatjuk az összes kulcsot,
    csak azt nem lehet tudni, milyen arányban kapunk majd kört/háromszöget/hullámot.

    Ha lehet, először ledarálom a minimum szükséges 8 órás növényt,
    majd hozzá a 4 órásakat és megpróbálom megszerezni a 14-14 db kulcsot
    a három bizonytalanból:[​IMG][​IMG][​IMG]
    Csak ezután vágok neki a négyzet-kulcsoknak - HA van értelme.

    A szerencse faktorért ugyan nem vagyok oda, de imádom az Indy-filmeket,
    ezért biztosan elkezdem az eventet.



    Jó eventezést, sok szerencsét mindenkinek!:)
     
  14. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Én vagyok a megtestesült szerencse:D

    Mindig szerencsém van a játékban;) aki ismer az tudja:D
     
    csio70, meszimarsi, heureca3 és 10 más kedveli ezt.
  15. Lieber0414

    Lieber0414 Fórumszaki

    Aki hiányolta a bahás eventet kinn van a tikinaptár leírása:)
     
    heureca3, genka53, csopke1 és 8 más kedveli ezt.
  16. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szerintem csak azoknak lesz meg, akik be is fejezik. Hosszú evett lesz! Már aki elkezdi és be is akarja fejezni.
     
    heureca3, csopke1, kissme6 és 2 más kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Kerti szomszéd:) Én is átrágtam magam a négyzeteken, hullámokon, stb...
    Megnéztem hogy a nyereményekből mit szeretnék elsőre kivenni és én legyártok 7 db négyzetet (3 db-t a 2. szobába és 4 db-t a 4. szobába). A többit Bubó vagy az utókor elmeséli:)
     
    meszimarsi, vje0315, heureca3 és 12 más kedveli ezt.
  18. ildi11

    ildi11 Járnitanuló

    Sziasztok! Én is gondolkodom még hogy neki álljak vagy ne. Az utolsó két játék elvette a kedvem az ólakból semmi új nem lett . a fákból kettö db Mangosztán lett! Pedig volt ól elég szépen! Lett galamb sün stb amiből van már böven a pajtába. További jó játékot ! Szép hétvégét mindenkinek!
     
    heureca3 és emocy91 kedveli ezt.
  19. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Optimális esetben (azaz, ha mindig azt a kulcsot kapod a háromból, amire szükséged van - amihez ugye nagy mázli kellene) a szükséges event-hozzávalók száma:
    15120 Lándzsarózsa
    7770 Rákollóvirág
    756 Kőtábla

    Ugyanakkor mint ahogy moderátorunk is írja: "Tesztelések alatt mi magunk és a külföldi kollégák tapasztalatai alapján nagy átlagban körülbelül 15 kulcs maradt vegyesen a fölösleges 2 kulcsból, mire a harmadik kulcs mennyisége összejött. Természetesen volt olyan, ahol kevesebb beváltásból is sikerült, és olyan is ahol ennél többre volt szükség."

    Én ezt úgy értelmezem, hogy "nagy átlagban" a fenti növénymennyiség mellé még 15 kulcsnyi eventnövényt és felröppenőt kell termelni, illetve szerezni. Ez mindkét eventnövényből + 2775 db-ot /azaz 15x185 db-ot/ (mindkét esetben plusz egy kör teljes területen 1x1-en csatnival!) és +270 felröppenőt jelent. Így már nem is hangzik annyira gáznak, mint első olvasatra...

    Azaz körönként kb. nettó 2800 növény aratásával számolva:
    15120 Lándzsarózsa + 2775 db = 17895 db --->> 6,4 kör
    7770 Rákollóvirág + 2775 db = 10545 db --->> 3,7 kör

    756 Kőtábla + 270 db = 1026 db felröppenő

    Nem tudom, ki hogy van vele, de én nem szívesen hagynám ki az 50 szupitápot a 6. teremből... ;) Ehhez viszont végig kell vinni a 3. kört is.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.4.16
    csio70, meszimarsi, Domos52 és 22 más kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Kata:) Bizony, bizony, ha már lúd akkor legyen jó kövér:) Természetesen ha már nekikezdek akkor végig is viszem, de sajnos az 50 táp lesz a legutolsó amit ki fogok váltani, van előtte két fontosabb. :);)
     
    csio70, meszimarsi, heureca3 és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.