Az ajtók szentélye event-csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 8.4.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Végre hazaestem, és el tudtam olvasni mi is vár ránk hétfőtől:)
    Az eventismertetőért gratulálok, szépen szájbarágósan (dicséret!!) le van írva minden:)
    Nekem ez az event egyáltalán nem jön be:S Nem tudom hogy csak a bonyolultsága miatt, vagy mert kapa-kapa folyton. Még átrágom rajta párszor magam, mire eldöntöm mihez kezdek majd:)
    Sok sikert mindenkinek:)
     
  2. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Sziasztok,
    Átrágtam magam az event ismertetőn, aztán a csevegőn is:) Ez várhatóan a végére tényleg "Panaszkönyv v2." leszxDxD

    Én bele fogok kezdeni, aztán majd meglátjuk mennyire áll mellettem Indiana Jones szelleme, és mennyi eventnövény és felröppenő kell majd a végéhez:D Hétvégén majd megnézem a mozikat, hátha szerencsét hoz:pxD

    Nekem kell ez a felhő, szőröstül-bőröstül:p mert ahogy megnéztem haladás szempontból nagyon a TOP felhősorok között van, igaz 12 órás tehát könnyű csúszni vele - itt egy nagy sóhaj, hogy legalább 11 órás lett volna:sleepy: - viszont napi szinten 24000 BTP - 16000 TP8), szerintem nagyon elől van, úgyhogy adok neki egy esélyt, maximum a végén majd kimérgelődöm magam.

    Már irták előttem sokan is, lehet megpróbálni, hogy 1 körből a felhősort biztosan kiszedni, aztán esetleg cserenapon beszerezni a hiányzó kitehetőt, az is több a semminél:)


    Ez viszont várhatóan jó ötlet;) már most sok a negativ kritika, és még el se kezdtük. De hogy én is beálljak a sorba, az tény, hogy igazán sok köze nincs a bahához. Ugyanúgy ültetős-felröpis event, úgyhogy a névadás kicsit furcsának tűnik, mert sokan tényleg valami nagyon baha-extra dolgot vártak.

    Teljesen hasonló logikával gondolkodtam:D Letekerek jó pár kört majd, aztán megnézni milyen kulcsokat kapok, igy hamar ki lehet deriteni, hogy van-e esélyem a végére:)

    Sok sikert, és arányos kulcs leosztást mindenkinek aki elkezdi, a többieknek jó pihenést és pajtatöltögetést:)
     
    csopke1, PocsékFarmer, genka53 és 11 más kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Lesz nemsokára bahás gazdaköri, szerintem ott felköthetjük a gatyeszunkat és a fityulánkat is.:) Viszont a névválasztás valóban nem lett jó, sokan bahás beadandókra számítottak.
     
    meszimarsi, genka53, Mikulás48 és 13 más kedveli ezt.
  4. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Azért cselesen megcsinálták a készítők:)
    Az első 4 teremnél elég lenne csak 2-2 ajtót kinyitni, mert hát KK az hanyagolható pl. :) De az utolsó két teremnél meg minden kéne. Ehhez viszont mindent meg kell csinálni elötte is:)
    Mily meglepő:D
     
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    xDxD Kérem szépen egy gazda sorsa a kapálás xD Nem ám csak fekszünk a nyugágyban és napozunk.;)
     
    -Mayacska85-, csopke1, meszimarsi és 15 más kedveli ezt.
  6. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    A névválasztás kitűnő, ha a cél a játékosok átverése.
    A bahás gazdakörikről meg annyit, hogy amíg 150 kukacos gyümölcsért 5 aranybanánt lehet összeszedni, addig a játékszervezőknek kell felkötni a gatyájukat, ugyanis semmi motiváció. A cirkuszi pandákat sem adom addig be, amíg nem lesz 2000 darab ajánlat a piacon. Ehhez csak egy olyan event kell amiben 50 almáért 25 cirkuszi panda jár, és kész. De 25 cirkuszi pandáért adnék 5000 salátát is.

    Azért nem írtam zölddel, mert komolyan gondolom az 5000 salátát. Igaz, egy darabbal sem többet.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.4.16
    északiboszi, csopke1, meszimarsi és 15 más kedveli ezt.
  7. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Kikérem magamnak:p Én nem csak napozok és fekszek a nyugágyba:) Folyamatosan mondogatom hogy 1-2-1-2-1-2xDxD Tudod milyen fárasztó az;):p
     
    kovacstne, csopke1, meszimarsi és 10 más kedveli ezt.
  8. emocy91

    emocy91 Fórum biztosa

    Sziasztok :)
    Az a jó. hogy bárki leírhatja a véleményét, függetlenül attól, hogy az : optimista, realista vagy pesszimista ;)....
    Amíg ez, emberi hangnemben történik, nincs is ezzel semmi gond :p !!!
    Viszont, lehet hogy a szerethető event után, most egy kevésbé szerethető van soron, vagyis annak is meglesz a böjtje.... xD.

    További szépeket... :)



    Farm 123/295
     
    csopke1, genka53, gyfa és 11 más kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Minden tiszteletem azoké akiknek nem remeg meg a keze beadáskor 25 cirkuszi pandáért. Az enyém már az elsőnél is megremegett, így ezt a feladatsort az ükunokáim fogják örökölni és sok sikert kívánok nekik előre is. xD A mostani bahás szerintem más lesz, új dolgokat fogunk kiváltani banánért.
    Nahh ,de kíváncsi vagyok hogy Te nekikezdesz ennek az eventnek? ;)
    Legalább gyakorolod a mély légzést. xDxD Szerintem nemsokára fog kelleni ;)
     
    csopke1, meszimarsi, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  10. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Vasárnap estig valszeg lesz időm ezen gondolkodni. Akkor majd felnézek a Holdra, és ha a Hold visszhangzik, akarom mondani a Hold is ugatja a kutyát, akkor feldobok egy érmét. Ha a pénz leesik, nem marad a Holdon, akkor megnézem, hogy melyik felére esett. Ha a jobb felére esik, akkor eldöntöm, hogy csinálom-e az eventet vagy sem. Ha a bal felére esik, akkor nem fogom eldönteni, hanem megvárom a reggelt. Akkor megint felnézek az égre....
     
    csopke1, meszimarsi, Magdusnéne és 10 más kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    xDxDTelihold event 27.-től lesz, akkor már lekésed az eventet ;)
     
    csopke1, meszimarsi, PocsékFarmer és 6 más kedveli ezt.
  12. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Event ismertető és a sok hozzá szólás elolvasva.:)
    Nem kevés az event növény mennyisége, munka mellett nem lesz könnyű össze hozni, no és még a szerencse faktor is bele fog szólni mikor a kulcsokat fogjuk gyártani.
    Elkezdeni elkezdem, aztán jutok ameddig jutok... persze arra fogok törekedni, hogy be is tudjam majd fejezni.
    Sok sikert mindenkinek .
     
    csopke1, csio70, genka53 és 12 más kedveli ezt.
  13. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ez újhold event. Csak az újhold tudja ugatni a kutyát. A telihold csak a kísértetekre hozza frászt. Tegnap este kezdődött az újhold event, és csütörtökön első negyed lesz. Tehát szerdáig el kell dőljön. De hétfő reggel is felnézek az égre, és ha elég borús lesz, még a napot sem fogom látni.

    Azt viszont végképp nem értem, hogy hogy jutok az első teremből a másodikba? Úgy, hogy mind a három kriptát bekulcsoltam?
     
    Utoljára szerkesztett: 8.4.16
    csopke1, PocsékFarmer, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, egy javaslat. Ha nem számít hogy milyen nyereményeket szedsz ki és tudod hogy kevés időd lesz, viszont a felhőt szeretnéd megszerezni akkor a négyzetes feladatokat csináld meg, az nem szerencse kérdése.Utána már tényleg szerencse kérdése hogy háromszögből vagy körből kapsz többet hogy tovább tudjál haladni.
     
    csopke1, meszimarsi, -W-595- és 10 más kedveli ezt.
  15. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Az idealistákat ne hagyd ki. Ezen a fórumon abból van a legtöbb, igaz keményen palástolják.
     
    északiboszi, Othep, csopke1 és 5 más kedveli ezt.
  16. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    [​IMG] Ha az 1. teremben az egyik - általad kiválasztott - kriptát "bekulcsolod", a játék átdob a 2. terembe. Ott is kiválasztasz egy kriptát, "bekulcsolod", majd átdob a 3. terembe és így tovább. Amikor a 6. teremben is bekulcsoltad az egyik, általad kiválasztott kriptát, visszadob az 1. terembe, ahol már csak 2 kripta közül tudsz választani. Ha az egyiket bekulcsoltad, átdob a 2. terembe, és így tovább, amíg a 3. kör végére meg nem szerezted az utolsó ajándékot (várhatóan a szupertápokat). Capisce? :)
     
    csopke1, csio70, meszimarsi és 15 más kedveli ezt.
  17. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Úgy döntöttem, hogy mindenképpen elkezdem

    Olyan mindegy, hogy répát ültetek, vagy event növényt

    A sarokfákat természetesen nem szedem le, aztán majd meglátjuk mi sül ki belőle
     
    csopke1, genka53, sziszi1965 és 2 más kedveli ezt.
  18. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Si, Signorina!
    Csak azért aggódom, hogy így el fogok szédülni. A 17 landolás sem semmi!
     
    Utoljára szerkesztett: 8.4.16
    csopke1, meszimarsi, genka53 és 7 más kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én eddig úgy tudtam , egy kép felér ezer szónál , de csalódtam most. Nem erre számítottam. -.-
    De a játék tecnikai menete , hogy haladnál előre , de nem enged , mert csak szerencse kell , ez különösen motivál.:)
    Az elvem szerint , hogy mindig az jön ami még nem volt , ilyen eventre végképp nem számítottam , és bátran ki merem állítani , hogy nehogy már kifogjon egy ilyen event rajtam . Igenis megmutatom a játék készítőjének , hogy engem nem olyan fából faragtak ,aki az első akadálynál meghátrál és feladja .
    Csak előre gazdatársaim felszegett fejjel . Vetni ,aratni és imádkozni Varun szent oltárján , a mennyei manna felröpenők miatt.
     
    csopke1, meszimarsi, genka53 és 10 más kedveli ezt.
  20. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Szia Kukori!

    Nincs is malom benne.:p Csak egyszerűen átváltjuk az eventgazt.
     
    csopke1, -W-595-, genka53 és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.