Visszajelzés Az alkímia titkai - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 7.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. incimami

    incimami Fórum bárója

    Sziasztok!
    Az utolsó résznél járok még 2000növény és kész az event, Sietek mert megyek horgász versenyre 3naposra. Leakarom tudni ezt a játékot még ma.ha síkerül. További jó játékot mindenkinek.[​IMG]
     
    ulmo12, maszilva, heureca3 és 13 más kedveli ezt.
  2. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    A Bahát még el sem kezdtem, de a felöpi már több, mint amennyi kell. A tervezésnél azért hagytam a végére szabadon a Főfarmot, mert hátha kell nullpercezni.
    De nem kell!
    Pedig már úgy kipróbáltam volna a frissen kinemesített amarántot!!! :music:
     
  3. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Na, úgy szúrtam el, ahogy a nagykönyvben meg van írva. 8)xD
    A farmot hagytam a végére. Már reggel kiszámoltam, hogy 2 aratás kell és készen leszek a bahával.
    Peeersze, hogy a farmon csak 3 órával később érik be az a növény, amit odaültettem. Kikapálni nem fogom, mert a legújabb (nemesítési) őrületemhez kell az a fránya szagos müge.
    Ha 1-2 éve azt mondtad volna, hogy "vénségemre" szagos mügét fogok kapálgatni, körberöhögtelek volna.:D:D
    -------------------------
    Ahogy haladunk előre, tisztul a kép sokak számára itt a fórumon is, és ahogy a játékomban változik az eventablak képe, egyre jobban tetszik ez az event.
    Tudom, hogy az eleje ijesztően bonyolultnak tűnt még nekünk is, de egyre jobban tetszik. Mert látom benne a kitalálójának az eszét, az ötleteit, a fantáziáját és a végiggondolt lépéseket. Hogy az ismét klassz grafikáról ne is beszéljünk.
    Ide igazán ideillik: minden jó, ha a vége jó!
     
  4. 99patto7015

    99patto7015 Járnitanuló

    A kész pályákról nekem folyamatosan a kávékapszulák jutnak szembe :) Lehet innom kellene...
     
    heureca3, marcsi152, soresne és 7 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nevess csak Te is, mert én jelenleg zsázsát rakok be az üvegházba viszonylag folyamatosan nagy cserepekkel. Ha lesz időd próbáld ki, meg fogsz lepődni az eredményen :music::D;)
     
  6. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia Zsu ! Sziasztok !

    Valóban jó kis event és hihetetlen módon, hiba nélkül csinálom, ami nálam elég meglepő.
    A kezdeti sokk, az event ismertető után elmúlt, nekem mindig az event ablakot ha látom, akkor lesz tiszta a kép.
    Most délben lett kész a Teliholdas, és még ahhoz is volt eszem, hogy a farmra ne a narancs árvácskát tegyem, hanem rövidebbet, így most már 1x1-be van a zöld lóhere.
    Elégedett vagyok magammal, ami szintén ritkán szokott lenni ::))
     
  7. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem fogok meglepődni, mert tudom, miről van szó. :)
     
  8. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Na, ezt megkaptam xDxDxDxD. Bezzeg, nekem nem vóóóóóót...
    Ágianyu, tudtam, hogy rád számíthatok. :inlove::inlove:
    Hangosan röhögök az írásodon. xD
     
  9. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Tééééényleg! xD
    Most, hogy mondod... jéééééé

    Kérek kááááávééééét! 8):music:
     
    MamaMeseKertje, heureca3, Mica67 és 9 más kedveli ezt.
  10. bendi1121

    bendi1121 Fórumszaki

    De jó nektek, én csak nemrég kezdtem a másodikat - a drága jó netnek köszönhetően. 3 napig akadozott és tegnap reggel 8-tól este 8-ig nem volt. Tudom, innen szép nyerni...
     
    MamaMeseKertje, heureca3, vihence és 7 más kedveli ezt.
  11. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia bendi1121!
    Ha a technika ördöge Murphyvel társul, akkor annak nincs jó vége, az biztos!
    De ne idegeskedj, ma még csak péntek van.
    Sima menetben is meglesz kedd 14 óráig, de adhatsz neki szuper trágyát is, ha sietni akarsz.
    Te tudod mid van, és mi az, amit erre beáldozhatsz, vagy beáldozol... de anélkül is megoldható.
    És így igaz ahogy írtad, innen szép nyerni. :D
     
  12. TaraWels50

    TaraWels50 Haladó

    Sziasztok:)
    A bahát befejeztem,összegyüjtöttem 20 magot amit ma nagy sietségemben bekevertem bahásra:(
    Most per pillanat míg várok 5 órát közben tépem a deres hajam mérgembe:(
    A többi farmon már könnyű volt odafigyelni:)
     
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt.
    Szia, gratulálok. Közben én is befejeztem az eventet.
    Szia Beko. Biztos úgy voltál vele, hogy túl egyszerű az event és kicsit megbolondítottad. :D
    Igen, most már letisztult mindenkinek. Az első rész volt nehéz, a többit már csak ismételni kellett.
    A malmot végül nem próbáltam ki, mert csak 5 magot tudtam volna szerezni. Dee ezt most elraktározta az agyacskám és ha lesz ilyen event, akkor résen leszek. :)
    A szagos müge nagyon szép :D, géppel kapálj, nehogy megfájduljon a derekad. :D
     
  14. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. Váltottam volna farmra de 1,5 óra a malom és 2,5 óra még az árvácska.:oops:;)xD
    Tegnap is elszúrtam keserű gyömbérrel azt kiszedtem, de ezt már hagyom, majd holnap reggel letudom :mad:
    Na mindegy még 4 nap már az esti árvácskát hagyom.;):D
    Bár már mindenki kész van ,de aki ilyen öregurasan csinálja mint én;) annak érdemes figyelni az időzítésre.:wuerg::D
     
  15. angiemuci

    angiemuci Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Segítséget szeretné kérni, Meg van a lila kulcs és nem kapok hagymát, hogy a maloba keverni tudjak magot. Szerintetek mi lehet a gond?
     
  16. Vilmos05

    Vilmos05 Fórum nagymestere

    Hova ez a nagy sietség. Nagy kár volt kiszedni a keserű gyömbért. Itt az időzítés éppen a fordítottja a megszokottnak. Én már mehetnék az utolsóhoz, de tudatosan lent vetettem a főfarmon, hogy az a fránya gazdaköri is haladjon, addig is gyűlik a hagyma, és aztán már gyerekjáték lesz az utolsót letudni. Most 25 hagymám van, reggelre 30 lesz, avval már érdemes kezdeni.
     
    Utoljára szerkesztett: 10.7.20
  17. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Ha nem tettél félre akkor ki kell várni míg a rendszer 5 óránként ad hagymát.o_O;)

    Szia . igen igazad van. tegnap volt üres idő amíg tudtam ültetni 1 kört,ma már nem férne bele.:music:
    De valóban holnapra lesz 30 hagyma azzal egyszerűbb.:)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.7.20
  18. angiemuci

    angiemuci Fórum-zöldfülű

    köszönöm , akkor várok
     
  19. TaraWels50

    TaraWels50 Haladó

    ÖÖ,na most kaptam meg és kezdtem 5 maggal:(
    A többi farmon persze a 2-dik köro_O
     
    heureca3 és juliannakoczkas kedveli ezt.
  20. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Szia!
    Én sem vagyok még kész :) A főfarmon nyomom, és hátra van a baha.:oops: Szóval nálam igen messze van a vége. Persze vannak az ügyesek akik már azt is elfelejtették hogy event van xD Nekik gratulálok!:D
     
    Kuzdern, heureca3, juliannakoczkas és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.