Visszajelzés Az alkímia titkai - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 7.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. radóci

    radóci Járnitanuló

    Szerintem ezt az eventet el kell engedni,túl időigényes.
     
  2. boszi52

    boszi52 Rutinos

    Kös
     
  3. Hrózsa

    Hrózsa Fórummogul

    10 magot kap az, aki prémium gazda, 5 magot aki nem prémium gazda. Ezért lehet 5 vagy 10 db-ot keverni
     
    ursa11, Kuzdern, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  4. boszi52

    boszi52 Rutinos

    olvasd el a 140 hozzászólást és megérted.
     
    inanna11 és Ribiszke kedveli ezt.
  5. Szelia

    Szelia Járnitanuló

    Az evenhez Én még magokat sem kaptam
     
    inanna11 és Ribiszke kedveli ezt.
  6. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Harom kulonbozo szinu loheret kell ultetni harom kulonbozo teruleten.

    Az egyetlen trukk az eventben most, hogy nincs kezdomagunk, azt a MALOMBAN tudjatok lekeverni.

    Kaptatok egy Osi kulcsot, ha beleptek az event feluletere, akkor harom kulonbozo szinu teruletet lattok, a harom teruletenek a kozepe VILLOG. Az egyik villogo mezore lepve be tudjatok adni az Osi kulcsot amit kaptatok, es kaptok cserebe olyan szinu tinkturat (lila, vagy sarga, vagy zold).

    Ha ez megvan irany a malom, es le tudjatok kevereni a megfelelo szinu loheret (amit kivaltottatok), ami az eventnoveny. A viraghagyma is akkor lathato, amikor a malomban keverni akartok.

    Ennyi az egesz.

    Tehat:
    1. Belepni az eventfeluletere
    2. Kivaltani az egyik villogo mezot (sarga, zold, lila)
    3. Beszaladni a malomba, es legyartani a megfelelo szinu eventnovenyt.
    4. Elkezdeni a szaporitast, azon a teruleten ahol megvan az eventnoveny, ami lekevertetek a malomban (sarga - baha sziget, zold - farm, lila - teliholdas terulet)
    5. Le kell termelni a szukseges eventnoveny mennyiseget abbol amit eloszor kivaltottatok, azt ha beadjatok az eventfeluleten lepesenkent, az utolso lepesben kaptok egy masik Osi kulcsot, amivel a fenti lepeseket megismetelve lehet kivaltani a kovetkezo szinu teruletet/eventnovenyt.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.7.20
    maszilva, MamaMeseKertje, ursa11 és 16 más kedveli ezt.
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok . Nem bonyolult. Kérsz 1 kulcsot :-ahoz a területhez mész ahol ültetnél
    Lilla -telihold
    Sárga -Baha
    Zöld-farm
    itt beváltod az 5-vagy 10 hagymát prém vagy sem alapján.
    Lekevered a malomba a színek megfelelő magot.
    Majd ültetsz ahogy szoktunk.;):)
    69 röpi( csak a teliholdon arattam ott szépen el is ültettem.:)
     
    MamaMeseKertje, ursa11, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  8. Kisfenyő

    Kisfenyő Kivételes tehetség

    huhhh...nagyon szépen köszönöm a részletes választ. nagy segítség volt !
     
  9. Mykuszy

    Mykuszy Törekvő

    Sziasztok! Amikor először elolvastam az eventleírást,kínainak tűnt! Elolvastam még 2x,hozzáolvastam pár hozzászólást és teljesen világos lett! Erre bátorítom a "rögtön-kérdezőket",tényleg nem nehéz,csak meg kell találni a fonalat;)
     
  10. kerge-30

    kerge-30 Junior szaki

    Az addíg rendben egyféle növényem lesz. Utánna a másik kettő miként lesz meg? :)
     
    Ribiszke és DevilMókus kedveli ezt.
  11. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Azzal a szinu terulettel kell vegezni, amit eloszor kivalasztottal. Ott ha letermelted a szukseges eventnoveny mennyiseget, es szepen beadod sorban, a vegen kapsz egy masik Osi kulcsot, amivel kivalthatod a kovetkezo szinu teruletet, es ezzel az eventnovenyt.
     
    MamaMeseKertje, Kuzdern, kovacstne és 4 más kedveli ezt.
  12. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia, magokat úgy kapsz, ha az eventes felületen valamelyik kulcslyukba, amik a körök közepén vannak, beteszed a kulcsot és oldalt a Felfedés zöld gombra kattintasz. Akkor be kell menni a malomba és az olyan színű lóherét kikeverni. 5 db-ot tudsz, ha nem vagy prémiumos gazda, 10 db-ot tudsz, ha prémiumos vagy. És akkor azokat a lóheréket kell elkezdeni felszaporítani, azon a színű területen.
     
    MamaMeseKertje, Kuzdern, inanna11 és 2 más kedveli ezt.
  13. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Folyt köv: befejezed a területet kapsz megint 1 kulcsoto_O és a hátralévő két terület közül ismét kiválasztasz 1-et.
    Majd ha kész újra
    Aztán a harmadiknál ismét.;):)
     
  14. karesz

    karesz Törzsjátékos

    Az eventvadászoknál volt szállóige az OVB! Ez egy rövidítés, értsd, ahogy tetszik :)
     
    MamaMeseKertje, Zatini, BackOffice és 2 más kedveli ezt.
  15. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    A klemátiszom nekem sincs megcsinálva. :music:
    Komfort talaj, növény, szupertrágya, szupertrágya imádat bónusz, trágyaimádat együttes csomag bónusz, karácsonyi süti, fehér ártatlanság. És akkor 0 perces a krókusz felhő nélkül. :)
     
  16. Nolwe

    Nolwe Junior szaki

    Most az jutott eszembe a virághagyma kapcsán, hogy ha berakom a malomba a kapott 5 db-ot, az már nullának számít? Mert ha igen, akkor így lehetne gyűjteni a következő felszaporításokhoz. Berakni valami hosszút a malomba (mondjuk sok szupertáp), és mögötte indítani a lóhere malomterméket a meglévő tinktúrákkal. Amint jön az újabb 5 db virághagyma, ezt lehet törölni, és utána 10-et berakni, és így tovább egyre többet. Aztán amikor kiváltásra kerül az újabb szín, csak azt kell az így összegyűjtött "sok" virághagymával keverni. Persze figyelni kell, hogy a sorban előtte lévő ne járjon le közben...
    Ez megvalósítható?
     
    Atali, rokaro1, ho-hoboy és 17 más kedveli ezt.
  17. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Sokan ismerjük az eredeti jelentését. xDxD

    Most mondjuk azt, hogy OLVASS VISSZA BARÁTOM! Elég szalonképes így, ugye? 8)8)
     
    Szaby200342, maszilva, Zsoka7510 és 19 más kedveli ezt.
  18. karesz

    karesz Törzsjátékos

    Persze meg is van, de ha klemátiszra nyomtam és megszórtam, akkor már nem szedem le..
     
    juliannakoczkas és Ribiszke kedveli ezt.
  19. karesz

    karesz Törzsjátékos

    Feltétlenül, csak nem biztos, hogy hat. :D :D :D
     
  20. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Az ötlet mindenesetre remek, várom a rendszer 5 magját kipróbálásra. :p:)
     
    Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.