Visszajelzés Az alkimista gyógynövényei 6. - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 3.8.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. makkanch

    makkanch Fórum nagymestere

    41 viaszbogyó hiányzik a picolo ládához, de feladom, pedig az utolsó 8 db felröpit farmaranyért vettem meg. Reggel óta próbálom a piacon megvenni eme jelentős tételt, de mindig csak a pörgő napraforgót nézhetem, mivel "egy másik gazda már...". Nem lehet frissíteni, nem tudok másik ajánlatra átkattintani, néhány másodpercig áll az egész... Aki szerint ez a piac így jó, azt csókoltatom.

    Update (13:14) mentőötlet: beáldoztam egy 100%-os arany rekeszes növénytermesztési bónuszt, így a problémám megoldódott az utolsó ültetésből. Ettől a piac még nem jó.
     
    Utoljára szerkesztett: 10.8.21
  2. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Sziasztok! Feladtam, nem tudtam megvenni a hiányzó kék bogyót az utolsó beadáshoz ,a ma reggelihez még kellett volna 100! A többi beadandót kitettem a piacra , remélem ezzel segítettem másokat! Más dolgom van, nem ülhetek itt egész nap! Kár hogy nem 22 órára tették a befejezést!
     
  3. magika

    magika Fórum mestere

    Utálom a Másik gazdát, aki mindig előttem csap le az árukra!:mad:-.-
     
  4. lompi01

    lompi01 Fórum nagymestere

    cserét szeretnék, de ez egyáltalán nem működik...az egész farm tele napraforgóval, esély semmire nincs
     
    jutka190226, -Ilona53-1 és szellorozsa kedveli ezt.
  5. bizsu68

    bizsu68 Fórum-zöldfülű

    Arra azért lehetne a bp-nek egy kicsikét odalesni, hogy tudom sokan vannak fent a piacon, de az, hogy ha valaki lecsap az árura, s ki kell lépjek a piacról, s nem tudok váltani ,ezt lehetne szerintem rugalmasabban is.Valamiért nem úgy működik, mint máskor.Nagyon nem.Ez így nem segítség a játékosoknak.Tudom én vanakinek tuti gyorsabb a gépe is.Nem is azzal van gondom, hogy gyorsabb, hanem azzal, hogy teljesen ki kell lépjek mindenből is, újra be piac, stb.Máskor ha lecaptak, tovább tudtam egy növényhez árúhoz lépni, s mindjárt vissza.
     
    Utoljára szerkesztett: 10.8.21
  6. lompi01

    lompi01 Fórum nagymestere

    ugyanez a gond, nincsenek egyenlő esélyek, mert sz@r az egész farm, rendszer
     
    Matyi1950, bizsu68 és szellorozsa kedveli ezt.
  7. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok én sem tudom befejezni..nincs vizibogyó elég...ami van kiteszem..1200 szúrós meg 680 virág...74 bogyó..sajnos nem találom hányas piacon vagyok:(..sok sikert aki még csinálja.
     
  8. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Én reggel még 57-es szinten voltam és sikeresen eltudtam jutni a piacból a végéig:) csak türelmes voltam és vártam az ajánlatokat 2-3 órás mutatvány :) de sikerülhet :)
     
    Szíriusz, szellorozsa, Anna051955 és 2 más kedveli ezt.
  9. Holdsarló

    Holdsarló Haladó

    Végeredmény 60/74, kibontottam 70 batyut ültethetnék 47 bogyót (nem kell) 21 rózsát (nem kell) 2 szúrós gombát, ez viszont nem segítene semmit mikor 85 hiányzik. Nem piacozok, hiszen nem lenne sportszerű ha lustaságból így fejezném be az eventet! :D
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Bemégy a városba, a postára. Küldesz neki egy levelet, majd felveszed barátlistára. Utána mehet az ajándék.;)
    Visszajöttem, szeretném kiegészíteni még ezzel : #1
     
    Utoljára szerkesztett: 10.8.21
  11. szepesej

    szepesej Törekvő

    Tudod ki a lusta !?, sajnos nincs vetőmagom amit szaporíthatnék mert végig értem a baloldalon.
     
    szellorozsa és Lizikertje kedveli ezt.
  12. Tigrislady

    Tigrislady Fórum admirálisa

    Az ciki, mert utána minden egyes játékért az 5 vetőmagot a játék továbbra is...
     
  13. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    Aki ezt az eventet betette, míg a piac működését nem rendezték, az egy .... nah....
    És hogy ne legyek off., a főfarmon 2. nap végeztem az eventtel.
    A kicsiken meg még küzdök a piacon.
    Sok sikert mindenkinek, aki még nem adta fel!
     
    Utoljára szerkesztett: 10.8.21
  14. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Szia Szellőcske !
    Itt meg tudod nézni, hányas piacon vagy ! :)
    >>LINK<<
    Egyébként a játék szempontjából teljesen mindegy , hogy hányas piacon vagy, ha venni akarsz növényeket, azoktól a játékosoktól tudsz venni ,akiket ott látsz a piacodon !
    Ha el szeretnél adni és jelezni kívánod itt, akkor nézd meg a linket , amit adtam ! Ezután még egyeztetni is tudsz bagolyban azzal, akinek szívesen adnál .
    Ölellek ! :D;)
     
  15. Tigrislady

    Tigrislady Fórum admirálisa

    Szia! miért nem cserélted le azt a vetőmagot, amire jobban szükséged van?
     
    Szíriusz és szellorozsa kedveli ezt.
  16. Lizikertje

    Lizikertje Rutinos

    Szia! ne a gazdára haragudj, a Bigpoint csinál valamit most rosszul. lehetetlenség belépni a piacra, vagy a birkák kergetik egymást vagy a napraforgó forog.( én ennek a látványát utálom már) Technikai és szervezési gond van itt , de nagy.
     
    szellorozsa, jutka190226 és kovacstne kedveli ezt.
  17. helvécia46

    helvécia46 Utánpótlás-írogató

    Hát ismét egy olyan event zárul le, amit nagyon sokunknak nem sikerül befejezni. Nagyon felháborító, hogy nem tudták összehangolni az ajándék és a feladat mennyiségét /az egyik miért 60, és a másik meg 75?/Az elmúlt ugyanilyen eventeken még szokás volt, hogy a kibontott batyuk úgymond hivatalos mennyiségéhez kettő, három, néha 5 ajándékmagot is kaptunk!!! Ez most miért nem volt megoldható? Ja, akkor nem tömjük a kedves játéktervezők "buxáját" igazi forinttal. Ezen felül a háromféle eventnövény háromféle érésidejű, sehogy sem lehet összehozni az aratásukat - ha csak nem állandóan 24 órában itt ülök a gép előtt. Szemétség az a mérték is, amennyi farmaranyért be lehet fejezni egy feladatot! Már ezt is alkalmaztam, de hiába! Miért nem kaphatunk elegendő vizibogyó magot, amikor a másik kettőből dömping van? A piac meg egyértelműen egy idióta hely, ahol az égvilágon semmit sem lehet megvenni, mert pörög a margaréta, no meg érdekes módon mindig valaki már lenyúlta előlünk a hiányzó eventnövényt! Hát ezzel az eventtel sem lopták be a szívembe magukat a kedves pénzhajhász játéktervezők. Már tényleg nem érdemes a játékot folytatni, nincs sikerélmény csak bosszúság, az meg kinek kell!
     
  18. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Egyetlen tanulsága van ennek az eventnek, mégpedig az, ami egyszer elromlott, az soha többé már nem lesz az igazi.
    Az ez a nem lesz az igazi, a farmerama.
    Több, mint fél éve klienseznek. S még mindig nem stimmelnek dolgok a játékban.
    Vagy több fizetést kell adni az informatikusoknak, vagy el kell őket zavarni. Ez nem munka. Valami tébolyda a piac.
    Ritkán megyek éppen azért, mert akadozik, fagy és a többi. Normális játékidőben is.
    A piac a legrosszabb, ja és a nemesítés, ami ezzel a játékkal történt.
     
  19. Anyaló

    Anyaló Járnitanuló

    Igen, elég elkeserítő, hogy a piac ennyire szivatja az embert. A jobb oldalt nekem sem fog sikerülni befejezni, bármennyire is szerettem volna. A piac lehetett volna még segítség, de csak pörög, pörög... elmegy a kedvem az egésztől. :(
     
    szellorozsa, jutka190226 és kovacstne kedveli ezt.
  20. Tigrislady

    Tigrislady Fórum admirálisa

    Szia! Csak ismételni tudom magamat neked is: miért nem cserélted be azt a magot, ami nem kell, olyanra, amire szükséged van?
     
    Szíriusz, szellorozsa, -babika9- és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.