Visszajelzés Az alkimista gyógynövényei 6. - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 3.8.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    A macska rúgja meg, úgy belefeledkeztem a minijátékba, hogy ellőttem az első +1 bónuszt.-.- Így jártam, nem figyeltem. A játék gyorsan megy, nem lesz gond vele, ahogy látom.

    [​IMG]

    Úgy tervezem, hogy szombaton letolom egybe a minijátékot és a növénytermesztést is a maradék bónuszokkal + valamennyi Jackkel + KK. Addig kényelmesen megleszek a felröpik.
    Remélem több malőr nem lesz már.
    Jó játékot mindenkinek!:)
     
    -W-595-, jutka190226, kovacstne és 7 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Genka :)
    Töredelmesen bevallom, hogy nem követtem el semmi bűnt, csak nem olvastam a "Genka összes kiadását", így nem tudtam, hogy leírtad. Úgy gondolom semmi sértő nem volt abban amit írtam ettől függetlenül :)
    Gratulálok az eredményeidhez. Okosan és ügyesen játszol és jó eredménnyel. :).
    Én itt tartok jelenleg:

    [​IMG]
    A célom a jobb oldalt végigvinni :)
     
    Fätum, jófarmerlány, -Erbrow- és 6 más kedveli ezt.
  3. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Annyira ügyes vagyok!

    Kitöröltem a beültetett magokat. xDxDxD
     
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Uff:music: A lényeg, hogy a jó kedved megmaradt;)
     
  5. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Cserélni akartam növényt, de ezek szerint béna vagyok, mert nem megy.Már leredukáltam 2/1 arányra.bejelöltem adok kapok, de a csere nem zöldül ki,igy nem sikerült.Próbálkozott már valaki? Biztos ügyesebben mint én.

    Végül sikerült,készen is lettem! Nem volt olyan magom,amelyiket cseréltem volna,a növényből volt, azt néztem el.Jár igy az emberke,ha nem figyel!
     
    Utoljára szerkesztett: 5.8.21
  6. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Eventmagok cserélése
    Lehetőségünk van a meglévő eventmagjainkat átcserélni egy másik eventmagra. Fontos, hogy csak az eventmagokat tudjuk cserélni, a már bearatott eventnövényeket nem!

    Az eventmagok cserélésére szolgáló ablak:

    [​IMG]

    1. A gombra kattintva az átváltási arány javításához szolgáló ablak érhető el (részletek lentebb).
    2. Itt választhatjuk ki, hogy melyik magunkat szeretnénk átcserélni.
    3. Ezen a részen kell kiválasztanunk azt, hogy melyik magot szeretnénk kapni a magunkért cserébe.
    4. Három módon választhatjuk ki a csere mennyiségét: mínusz és plusz 1, 10 gombok segítségével és a jobboldalon megtalálható gombra kattintva a maximális mennyiség kerül kijelölésre (pajtakészletünktől függően).
    Középen láthatjuk az aktuális átváltási arányunkat (a képen 5:1 szerepel).


    Az eventmagok cserélése 5:1 arányban történik. Lehetőségünk van 4:1, 3:1, 2:1 és 1:1 arányra javítanunk az átváltási arányt. A gombra kattintva, megjelenik a már ismerős beadási ablak:
    [​IMG]

    Az alábbiakból lehet pajtaértéken beadni ahhoz, hogy csökkentsük az átváltási arányt:
    [​IMG]
     
  7. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Mindkét oldallal végeztem, most már csak a piacra termelek! xD
    Üdv. mindenkinek! :)
     
    -kaktuszable-, maszilva, Kuzdern és 10 más kedveli ezt.
  8. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Jó event volt.
    [​IMG]
    Már csak a piacra termelek.
    Sok sikert mindenkinek!
     
    cirmi54, PZoli64, -kaktuszable- és 14 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Elültettem az első magokat...:music: Jó lenne venni a piacról... 8) de egyenlőre szürkeség van...:wuerg:
     
    soresne és jófarmerlány kedveli ezt.
  10. whiteswam11

    whiteswam11 Haladó

    Kérem segítsen valaki nekem? Kész van a felhő a magokat kibontottam és nem találom hol lehetnek ,hogy elültethessem őket. Köszönöm ha valaki segít.
     
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kibontottad a zsákokat?:music::music::music:
     
  12. böbe764

    böbe764 Fórumlakó

    Légyszi áruld már el, hogy a bahamán miből jönnek a felröpik? Nálam egy kissé akadozik.:music:
     
  13. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia!

    Az eventismertetőből másoltam ki a lentit a Pecsétgyűrűről --> https://board-hu.farmerama.com/threads/az-alkimista-gyógynövényei.21417/

    Személyes megjegyzés: nekem most Bahán ólak vannak kint körben fákkal. Az event kezdete óta így van, mivel ezzel az eventtel nem nagyon foglalkozom, kivéve, ha úgy magától összegyűlik a felhőre való felröpi - és még egy darabot sem tenyésztettem. És most, az event felénél sem vagyunk még már a bahás felröpik 503 db-nál vannak Pannik és odafigyelés nélkül. Nem tudom, hogy nálad mit jelent az "akadozik", az én tapasztalatom az, hogy Bahán nincs ezzel gond.

    Korábban több társunk, köztük Namiamano is osztott meg matekot, hogy mennyi felröpi kell: "az indulón felül 39 malomtermék kell, ami 858 farmos szkarabeuszt és 1131 bahás pecsétgyűrűt igényel" (forrás link: https://board-hu.farmerama.com/threads/az-alkimista-gyógynövényei.21418/page-2#post-1214392)

    Pecsétgyűrű
    [​IMG]

    • Felröppenhet:
      • az alábbi területeken: Bahamarama ültetvény, Esőerdő, Zuhatagok szigete
      • az alábbiakból: növényekből, ólakból, fákból
    • tenyésztésekből közepes százalékos arányban felreppenhet, felreppenés esetén 1 db tenyésztésenként
    • Ajándékozás: napi ajándékként ajándékozható. Napi ingyenes mennyiség felett 2 farmarany / db áron ajándékozható.
    • Varázsfa: nem adja.
    • Visszaváltási érték: 29 BTP, 20 CSP
     
    Utoljára szerkesztett: 6.8.21
    Kuzdern kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    nálam xxl fák és tárolók vannak kint... :music: simán meg lesz a felhőre való ;) - persze nem 2 nap alatt..
     
  15. whiteswam11

    whiteswam11 Haladó

    Igen kibontottam a zsákokat és 1 darab sincs most ,hogy ültetni szeretnék.ID:21206344
     
    böbe764 kedveli ezt.
  16. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Szia!
    Elég sokat tenyésztettem (többet, mint kellett volna!;)), vettem is felröpit FA-ért, meg zöldségeket termeltem a szigetes területeken az érésgyorsítókkal! :)
    Üdv. cirmi54:)
     
  17. whiteswam11

    whiteswam11 Haladó

    Szia ! Légyszi nézzétek meg mi történhetett a birtokomon ,hogy 1 magom sincs amit elültethetnék? Köszönöm. ID: 21206344 Kész van a felhőm.
     
  18. vukicsgabi

    vukicsgabi Aktív író

    Szia. Nálam is gond volt a kiváltott magokkal, még a kiváltott munkásokkal is. A megkapott termésnövelükkel úgyszintén. minden müvelet után frissiteni kelett, akor helyrehozta.
     
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    Végre végeztem. A végével megkínlódtam egy picit, de Ziegfrid segített és a piac is. Nem figyeltem a földterület méretére és így kevesebb növényem termett, mint amennyit az event jobb oldala kért volna. 4-5 minijátékkal túl mentem a tervezetnél, hogy elegendő völgyi rózsám és szúrós gombám legye (ezt végül is a piacon sikerült pótolnom) Az 5 játékból kapott magokat pedig becseréltem és elültettem. az eredményt itt látjátok:

    [​IMG]

    Hasonló sikeres, sőt jobb játékot kívánok mindenkinek aki még játszik :)
     
  20. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ez egy csevegő, nem segítségkérő topik! Szívesen segítünk, de nem itt...
    Kérlek, keresd fel a segítségkérő topikok valamelyikét, és ott kérj tőlünk segítséget.
    Köszönjük!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.