Visszajelzés Az alkimista gyógynövényei 6. - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 3.8.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Lassan elkezdtem termelgetni a növényeket... a piac még mindig szürke...:wuerg:
    A jobb oldalon nem magot kapsz... hanem magot rejtő tasakot;) Az event felületen kattints a lássuk gombra ott tudod kinyitni a zacskókat;)
     
    jutka190226, -W-595- és -Erbrow- kedveli ezt.
  2. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Szerintem az utolsó 24 óráig szürke is lesz, utána majd elkezdődik a nagy hajrá
     
    -kaktuszable- és jutka190226 kedveli ezt.
  3. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok eventezők :)

    Szerintetek is pocsékul állok? Mert szerintem marhára.
    [​IMG]
     
    PZoli64, ulmo12, -kaktuszable- és 3 más kedveli ezt.
  4. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Szia. Hát, ha esetleg az vigasztal hogy én sem állok sokkal jobban........... :) Azt hiszem ez a fajta event nem lesz a kedvencem. Úgy döntöttem jutok ameddig jutok. jelenleg baloldal 18, jobboldal 21. A sziget nagyon rosszul adja a felröpiket.
     
    PZoli64, Anyaló, sasoci és 3 más kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Szerintem szépen haladsz. Remélem ez megnyugtat! ;)
     
  6. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    sziaszia :) Hát vigasztalni nem vígasztal, de köszi, hogy leírtad :) bahán most megint sisakbab van letéve, remélem hoz jó sok felröppenőt.
    Szia apja :) Azt mondod? Na jó, akkor megnyugszom :D Köszi :)
     
  7. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Törünk fel, mint a talajvíz, bal oldalon 24 játszott játék, jobb oldalon 34. szinten vagyok :music:
     
  8. zebraful

    zebraful Fórumelemző

    Elakadtam a vizibogyónál. Még 200 darab kell és kész az event. A többi a raktárban várja a vizibogyót. A piac pang.
     
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    ..., mint púpos a prés alatt. Jaa, hogy az alakulunk. ;) Én 59/56- nál tartok.

    haladás...
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 7.8.21
  10. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Én még csak 39/50-nél tarok, de a terveim szerint haladok. Egybe szedtem ki a 2 és 3 mag terménybónuszt úgyhogy most érnek a magok. Úgy igyekeztem, hogy minél több beleférjen a 8 órába. A sziget nem adja túl jól ez várható volt. Most sisakbab fut azt tudom kétszer aratni egy nap. Volt még maja maszkom és egy érésgyorsító bölcsesség esszenciája. Sajnos csak egyet aktiváltam mert kapkodtam szokás szerint. Most felreppenőket gyűjtök a hétvégén úgyis sok a tennivaló itthon. Mivel már csak egy plusz termés lesz nem várom meg az összest játszom ahogy jön. A végére kiderül kell-e még valami plusz terv a teljes befejezéshez. Aki végzett annak gratulálok aki velem együtt még küzd sok sikert és kitartást.
     
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen, jó lett volna, ha Mekk Elek cserélte volna a felröpiket is. ;)
     
  12. milanzs

    milanzs Rutinos

    Kész az event. Meg is lepődtem, nem számítottam rá, hogy ma reggelre meglesz a felhő. 18 órást ültettem a bahán, + a sok XXL fa, ami kint van, a három területről jött annyi felröppenő, hogy 6 malomterméket sikerült gyártanom. Pont ennyi játék kellett a felhőhöz. :)
    Régen volt olyan, hogy szombatra megvolt egy event felhője, főleg úgy, hogy az utóbbi időben nem is sikerült megszerezni mindig, pedig a 230. szinten kapálok. :inlove:
     
  13. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Most néztem ki a piacra, azt hiszem nem termelek piacra, majd veszek ha lesz aki elad.
    Még jó, hogy csak vetettem én is mert a piacról elég bizonytalan lenne megcsinálni az eventet, pedig most szándékomban állt....
     
    jófarmerlány, Sali~*.* és kovacstne kedveli ezt.
  14. petya2007

    petya2007 Fórum biztosa

    Sziasztok

    Az alakzatokról nincs valahol egy kis puska? ;)
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  15. .Macskusz.

    .Macskusz. Fórum ismerője

    Próbálkozz, ha nem sikerül 1 percen belül, töröld ki és kezdd újra. Hamar belejössz.
    Az event ismertető végén van egy bemutató video.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.8.21
    jófarmerlány kedveli ezt.
  16. petya2007

    petya2007 Fórum biztosa

    Az a baj,hogy most nincs türelmem hozzá,de már leküzdöttem ;)
     
    jófarmerlány kedveli ezt.
  17. .Macskusz.

    .Macskusz. Fórum ismerője

    Sziasztok!
    A bal oldallal jól haladok, de a jobb oldal siralmas. Pedig felhasználtam a bónuszokat. Ha végeztem a 60 játékkal lesz tovább magom? Vagy azzal befejeződött, bármeddig jutottam?
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  18. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen, tudsz tovább játszani a magokért, ha tovább folytatod a minijátékot.
    A jobb oldal nálam is elég siralmas, pedig bevetettem minden tudományom. Kevésnek bizonyult.
    Sok sikert kívánok mindenkinek.:)
    Szia!
    Már hogyne lenne!;)

    A mini-játékról egy bemutató:
    [​IMG]

    Bővebben itt: #3
     
    Utoljára szerkesztett: 7.8.21
    Kuzdern, vihence, jófarmerlány és 3 más kedveli ezt.
  19. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Sziasztok. Én most már teljesen elvesztettem a fonalat. Mekkora földbe tegyem a magokat ha, Racs, KK, +1 szezonbónusz, összegyűjtött baloldali +1,+2,+3 bónusz áll a rendelkezésemre? Az a tervem, hogy összevárom a malomtermékeket, ültetek, beérik, elindítom minijátékokat, aratok, vetek. Vagy rosszul matekozok?
     
    jófarmerlány kedveli ezt.
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Olvasd el Toma tanácsait, ha még nem tetted, illetve a csevegő első néhány oldalát is érdemes.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/az-alkimista-gyógynövényei.21418/page-2#post-1214415
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.