Az istennő ajándékai event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 31.8.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -krumplika-

    -krumplika- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, a beadando allat akar teknos vagy jegmadar is lehet?

    Mondjuk azokat lehet passzolni...
     
    genka53, Csöpi02, Gio és 2 más kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. A jégmadarat és a teknőst úgy fogom passzolni hogy ideje se lesz nálam megmelegedni:))
     
    progabi, Kukackukac, Hermione72 és 15 más kedveli ezt.
  3. Bigi2276

    Bigi2276 Junior szaki


    Igen elovastam és csak arra szeretem volna rávilagitani hogy, nem másik módja van hanem egyetlen: kosár megvásárlása. Ahhoz hogy ajándékba küldjem, elöször meg kell vennem :sleepy:

    Köszi a választ.

    Üdv
     
    genka53 és iboly54 kedveli ezt.
  4. dereret

    dereret Fórumőrült

    Szia !
    Értem én a "véletlenszerúséget", de valami csak határt fog szabni a dolognak.?
    Ezért írtam, hogy ha mindig struccot kapnék, akkor feladatonként fog változni a véletlenszerúen beadható állatok pajta-értéke, vagy a pajtaérték mindenkinél azonos lesz függetlenül attól, hogy ki milyen szintú játékos.
    pl. 15-ös szintúnek is 1500 pajtaértékben kell beadni tyúkot, míg 78-as szintúnek szintén 1500 pajtaértékben kell beadni hódot ? Míg előbbinek tyúkból 1500:25 = 60 db. tyúkot kellene beadni csak az 1 feladatba, addig a másik játékos letudja alig 4 hóddal /420 pajtaértéknél/ ?
    Így kell érteni ?
     
    Kukackukac, Fätum, hóóvirág és 5 más kedveli ezt.
  5. alpha58

    alpha58 Kivételes tehetség

    Nekem tetszik az event, úgyhogy meg fogom csinálni. :)
     
    zelda1956, Agnesasszony, csio70 és 6 más kedveli ezt.
  6. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    A tesztelési eredmények azt mutatják, hogy "titok állatokat" nem kér a rendszer.
     
    Kukackukac, Fätum, times84 és 12 más kedveli ezt.
  7. Gdominik

    Gdominik Fórumprofi

    Sziasztok
    Sajna szupertáp sincs. :( A terményeket sajnálom. A másik eventbe is elég sokat kért. Igazából nem is tudom, még gondolkodom egy kicsit.
     
    Utoljára szerkesztett: 31.8.15
    Pumukli17, Kukackukac, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  8. pormacska1

    pormacska1 Fórumfelvigyázó

    Volt már hasonló metódusra épülő event és ha minden igaz a különböző kategóriák beadandó darabszámai nem változtak (ámen).
     
    Kukackukac, genka53, nemethpgabi és 8 más kedveli ezt.
  9. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Idézek az event leírásából:

     
    Kukackukac, genka53, nemethpgabi és 5 más kedveli ezt.
  10. janos6750

    janos6750 Aktív író

    Szia, már miért kellene megvenned, csak szimplán meg fog jelenni a szezonálisan küldhető ajándékoknál, ugyanúgy mint bármelyik eventnél.;)
     
    Pumukli17, Fätum, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  11. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Sziasztok!
    Én aggódom a véletlenek miatt, mert az elmúlt eventek miatt nem igazán tudtam pajtára termelni, és a csp-m is nagyon lefogyott:(
    Nem vagyok biztos benne, hogy eljutok a felhőig:cry:. Azért mindenkinek Hajrá!!!:pxDxD
     
    Pumukli17, csio70, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  12. ggreta08

    ggreta08 Törzsjátékos

    Szia!
    Én ezt úgy képzelem, hogy mivel a nyeremény is változó bármelyik szinten kaphatsz több vagy kevesebb csp értékű feladatot és annak megfelelően kapsz csp-t és tp-t :)
     
  13. _angela76_

    _angela76_ Rutinos

    Sziasztok!

    lehet, hogy én vagyok vakhangya, de valahogy nem találom az eventismertetőben a különböző nyeremények leírását. Így pl fogalmam nincs, hogy mit is ad majd a felhősor. (Na nem mintha számítana, mert a felhősorért úgyis elindulnék.... :D ) Most akkor én nem látom, vagy ez tényleg elmaradt?
     
    genka53 kedveli ezt.
  14. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!
    A fórumba még mindig nem egyszerűen tudok belépni, de végül sokadik próbálkozásra sikerült, így végig olvastam az event ismertetőt, tetszik belefogok kezdeni, aztán majd meglátom, hogy be is tudom e majd fejezni.
     
    Gio, -gyöngy-581, sziszi1965 és 2 más kedveli ezt.
  15. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek, figyelmesen tanulmányozd a táblázatokat: https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/az-istennő-ajándékai.12990/#post-326375
     
    genka53 és nemethpgabi kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Frissíts egyet, a legalján vannak a nyeremények:

    • Lezárási idő : 15 óra
    • Jutalom :
      • 6500 Tapasztalatpont
      • 6500 Bahama Tapasztalatpont
    • Tematikus felhősor : csak az eventen nyerhető dekorációs elemek helyezhetők rá (Obeliszk, Szfinxcicus, Sivatagi bújócska)
     
    Kukackukac, Fätum, nemethpgabi és 3 más kedveli ezt.
  17. .kutty.

    .kutty. Fórumlakó

    Úgy látszik, a BP átment szerencsejátékba! Ez az event is lutri lutri hátán. Véletlen a feladat is, meg a nyeremény is.
    Köszönöm, ezt már kihagyom! :(
     
    északiboszi, Mohály, vblanka28 és 2 más kedveli ezt.
  18. Akela

    Akela Fórum ismerője

    Sziasztok.Még agyalok,hogy nekifogjak e,de inkább nem,a pajtát igen kiürítené,nagyon úgy fest a dolog.
     
  19. -tankoa-

    -tankoa- Junior szaki

    Köszi:) látom már javítva lett.
     
  20. _angela76_

    _angela76_ Rutinos

    Tanulmányoztam. Hol van benne, hogy mit ad a felhősor?????? Tpt- Cspt, boldogbúbánatot? Kérlek tételezz már fel rólam annyit, hogy átolvasom, mielőtt reklamálok! A táblázatban mindössze annyi van, hogy " Az istennő ajándékai felhősor". Mik a tulajdonságai????
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.