Az istennő ajándékai event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 31.8.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Pihepehely

    Pihepehely Törekvő

    Ahogy szokott kezdődni egy event... Sírás-rívás, hogy hú mennyit kérnek, hú mennyit kell termelni! :( Sokan vagyunk akik évek óta játszunk és már csak a matrica megszerzése is dicsőség, vagy az utolsó darabok beadása is jó érzéssel tölt el bennünket, hogy"hurrá ezt is megcsináltuk". Miért ül le játszani aki már előre morog ? :( Biztosan fogjuk szívni a fogunkat, mert kell pl.: 10000 rozs, de már csak azért is...
    Jó játékot, és kellemes időtöltést mindenkinek, fel a fejjel! Irány az égalja :D
     
    zelda1956, Netudki50, Csöpi02 és 21 más kedveli ezt.
  2. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Köszi a felvilágosítást, összemostam a fejemben a két dolgot. :) Sajnos nincs türelmem a gangot folyamatosan olvasni.
     
    Csöpi02, Kukackukac, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  3. dereret

    dereret Fórumőrült

    A fórum kész síkideggé tesz, és ennek már lassan két hete.:cry::mad:
    Írják, hogy valakiknél zökkenőmentes, míg másoknál /miért esek bele mindig a másokbaxDxD, ami rossz ???/ képtelenség a fórumozás. Ha végre képes csatlakozni, akkor mire belépnék egy topicba, csak gondolkodik és gondolkodik..., aztán ha ide is sokadjára bejutok, olvasni már a következő oldalon nem tudok, mert megint jön a gondolkodás, aztán nem tudok idézni, nem tudok tetszikelni, egyszóval... hagyjuk !xDxD

    Tudom, hogy nem volt ilyen, azért kérdeztem rá, de most látod: lesz vagy lehet ilyen !:oops:
     
    kekmaci75, Csöpi02, Kukackukac és 16 más kedveli ezt.
  4. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Szegény embert az ág is húzza alapon az egerem is megadta magát, átállítottam a jobb egérgomb használatára, de mindig mellé nyúlok.:oops:

    Én a szülinapinál is cseréltem mindent a fatermésen kívül. Most is azt a taktikát választom.
    Először végigmegyek a terményes és állatos részen, hogy legyen időm addig cserélni, ameddig a minimális ráfordítással meg tudom oldani a feladatot (méz:D). Ha lesz elég event növényem és felröppenőm, akkor elkezdem a növényes és faterméses részt is. Természetesen ezeket is cserélem a hecc kedvéért, mert gyöngyvessző félékből nincs több tízezres mennyiségem.:D Ekkor már egyszerre viszem mind a 4 ablakot.
    1-2 nap alatt meglátom, hogy haladok a feladattal, ha nem lesz szükségem napórára, akkor majd felröppenőt kérek.
    Most nem akarok 0 percessel felröppenőt csinálni, el kell érjem a 20000-es mennyiséget a szupertrágyából, addig nem pazarlok.:D
    A feladat tetszik, a nyereményektől viszont nem esek hasra: a titokfák, titokólak nálam nem érnek semmit a 15 órás felhőt naponta csak egyszer lehet leszedni. Komolyan nem értem, a felhőknél mik ezek a 3, 15 órás lezárási idők. 10, 20 órás lezárási idővel mindenki tudna gazdálkodni, de a pár órásak nem jók semmire, a 12, 24 órásakkal meg időt veszítünk. Nálam minden héten kimarad egy aratás emiatt.

    A farmon már rutinosan lépkedek ki-be, azt nem mondom, hogy nem gondolok szépeket közben, de hogy a fórumon is ezt kell csináljam...:music:
     
    kekmaci75, Csöpi02, Kukackukac és 18 más kedveli ezt.
  5. Doszi67

    Doszi67 Utánpótlás-írogató

    sziasztok, csillagot nem is ad????
     
  6. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Az event nyereményei között nem szerepel csillag jutalom.
     
    Fätum, -gyöngy-581 és sziszi1965 kedveli ezt.
  7. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Nem a saját készletedből kell az ajándékba szántat finanszírozni, ugyan úgy működik mint az egyéb ajándékok küldése.
     
    genka53, nemethpgabi, hóóvirág és 3 más kedveli ezt.
  8. sziszi1965

    sziszi1965 Fórumőrült

    Csillag nem szerepel a nyeremények között :) Így jártunk xD
     
    Fätum, genka53, nemethpgabi és 3 más kedveli ezt.
  9. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Háát! Nem vagyok elájulva az ajándékoktól ez megint egy lutri event. Nem tudni előre az event növényen kívül semmit, se azt mennyi és mit kell beadni, se azt hogy mit kapunk cserébe.
    Meglátom nem biztos hogy belevágok.:sleepy:
     
    északiboszi kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ezzel én is így vagyok, de ettől függetlenül tetszik a feladat és már csak "buliból" is megcsinálom:D. A titokólak és fák nem vonzanak túlzottan engem sem, túl sok XL-es banánt kaptam a hétvégén:cry: és annyira nagy szükségem volt rájuk, hogy csak na:oops:, még azt sem mondhatom, hogy jó lesz a gőzösre két okból sem(nem írom ide, mert nem ennek a topicnak témája). Ha úgy adódik természetesen én is taktikázni fogok a napórával, de nem látom át jelenleg, hogy mi az aminél használni fogom a bioragacson kívül:). Azt hiszem, hogy már egy eventet nem biztos, hogy csak a nyereményekért csinálok meg, hanem mert feladat, élvezem, szeretem és ott van előttem. :) A felhőkre pedig talán a megoldás az arató lesz, ha bevezetik valamikor egyszer és még jól is fog működni... A lezárását pedig azt hiszem kénytelenek vagyunk lenyelni, esszük, nem esszük ez van, aratjuk napjában egyszer, vagy kétnaponta:oops::music:.
    A fórummal minden gond nélkül elvagyok, de a farmon az F5-re úgy repülök, mint az őszi falevél a szélben... nem győzöm újra indítani a játékot :cry:
     
    Fätum, farmerogirl, kisszakács75 és 4 más kedveli ezt.
  11. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Akkor remélhetőleg a felejthetetlen nagyságrendű saláta mennyiség és társai is kimaradnak ebből az eventből:music:xD én a terményesek mennyisége miatt aggódok, a szülinaposnál többször is jártam úgy, hogy 3-4 szer egymás után ugyanazt kérte, lápi pócot:oops: amilyen szerencsém van, most biztosan a hasábfát fogja nálam folyamatosan kéregetni, de nem adomxD
     
    Utoljára szerkesztett: 31.8.15
    csio70, kisszakács75, nemethpgabi és 5 más kedveli ezt.
  12. bohoc0424

    bohoc0424 Járnitanuló

    Nem tudom miért ilyen spur a bp sose jön össze a csillagom az esőerdőhöz, jelenleg 99 van és már csak húzós feladatok vannak a gazdaköriben vagy olyan ami nem ad csillagot.:sleepy:
     
    zelda1956 és Doszi67 kedveli ezt.
  13. apuci30

    apuci30 Fórumőrült

    Sziasztok

    hááááát izéééé a feladatleírást jól értem vagyok majdnem 80-as és pl ha a terményesnél mondjuk kér 50 tojást akkor nem kapok annyi csp-t tp-t mintha annaál a feladatnál mondjuk lápi pócból kérne 5-öt de ha mondjuk állbajuszt kér akkor még több csp-t tp-t kapok mivel a feladathoz mérten adja a csp-t tp-t?!
     
    Csöpi02, Fätum, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  14. Doszi67

    Doszi67 Utánpótlás-írogató

    ez az, csillag nuku...ki van ez találva.
     
  15. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    Ugyan már ! Jó kis event ez ! Csillag nélkül is , jó nyereményekkel ! Csak számold a titkosok árát FA-ba,mennyibe került volna ?
     
    zelda1956, progabi, kisszakács75 és 5 más kedveli ezt.
  16. busand

    busand Junior szaki

    A terményes leadástól kicsit félek, de várom a sok sok sok csengőpengőt amit kapok :)
     
    zelda1956, MamaMeseKertje, Gio és 3 más kedveli ezt.
  17. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Nekem tetszik:Dvisszagondolva a szülinapira, terményesnél talán 3x-4x passzoltam, állatosnál, növényesnél 1x vagy 2x, elemet nem használtam 1 db-ot sem és megvan a felhősorom, tehát kész lettem vele. Azóta a legendám 1 szintet lépett, 2 hete csak a pajtának termelek, főleg terményt, állatot, 900 röpi és 18000 növény letermelésére is volt mostanában példa, nem lehet gondom az eventtel. Az első nagy aratás és a felszaporítás után most biztos le lesz ürítve 3 teljes terület, és természetesen csinálom és arra számítok, hogy be tudom fejezni:) Ne görcsöljünk rá szerintem...jó lesz!
     
  18. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Tetszik az event,bár ha nem tetszene is csinálnám,hogy megoldjam a feladatokat/ ha tudom/ A játék kedvért is .Az ajándékok is mindig jól jönnek, még ha sokszor nem is adja olyan jól. Egyszer majd mindennek hasznát vesszük,előbb,vagy később. A feladatokat csak 3 területen fogom csinálni.Az esőerdő és a tisztás marad eredetiben/ az esőerdőben egyébként sem lehetne/A tisztáson pedig többségben a mamutok vannak pár darab neon és pink ólakkal.Szerintem így is készen lesz 4 nap alatt/+ - 1 nap?/
     
    zelda1956, taga1, kisszakács75 és 7 más kedveli ezt.
  19. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    adok neki 2 napot:) :D

    Mindenkinek sikeres eventet kivánok:)
     
    Agnesasszony, csio70, alpha58 és 5 más kedveli ezt.
  20. -Mayacska85-

    -Mayacska85- Fórum bárója

    Én mindenképp megpróbálom végigvinni... :)
    Sok idő kimaradt nálam a játékban, így le vagyok kicsit maradva, de arra még emlékszek, mikor alig voltak eventek, csak sóvárogtunk utána. Most legalább sűrűn vannak, ha nem is sikerül mindegyiket befejeznem, én akkor is örülök nekik!!!
    ;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.