Az istennő ajándékai event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 31.8.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Nekem a nyereménynél elég homályos az, hogy tp és csp feladattól függő. Ez mennyi is???:sleepy:
     
  2. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    csak nehogy megint retro hódvár vagy szilvafa/almafa legyen a jutalom!!!!! Bánnám!!!!!!!!!!!!
     
    zelda1956, Boccio71, -szida- és még 1 ember kedveli ezt.
  3. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Szerintem azt,hogy milyen értékűt kér az egyes kategóriákban.Pl: terményeknél tojás,vagy lápi póc!
    Van különbség!
     
    alpha58, genka53, benedekbobe63 és 3 más kedveli ezt.
  4. csopke1

    csopke1 Fórum hercege

    Sziasztok! :)
    Nekem ez az event a gazdoszkárt juttatja az eszembe,amit csak részben tudtam annakidején megcsinálni.Félek,most sem nagyon dicsekedhetem majd a maximális sikeremmel,mert én eventekkor le szoktam csupaszítani a farmot.Így a termelés elég nehézkes.De majd veszek,amíg tudok.:D Mindenkinek a legjobbakat,azaz sikeres befejezést!! :D
     
    csio70, sziszi1965 és Marika312 kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Kiszámoltam a beadandókat:
    terményeshez:
    vízililiom: 1400 db
    papirusz: 2700 db
    felreppenő: 225 db
    növényeshez:
    vízililiom: 2650 db
    papirusz: 2350 db
    felreppenő: 225 db
    állatoshoz:
    vízililiom: 1400 db
    papirusz: 2700 db
    felreppenő: 225 db
    Fáshoz:
    vízililiom: 2650 db
    papirusz: 2350 db
    felreppenő: 225 db
     
    icus08, Fätum, bogisaci60 és 41 más kedveli ezt.
  6. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    Az előző hasonszőrű eventen ugyanazon "értékű" dolgokat kértek csak más volt a dbszámuk meg az érésidejük xD (pl. 100000 cumisali).
    A megtermelendő eventnövényről már szó sem esik xD, pedig nem kevés kell és mellette lesznek akiknek nem lesz ideje mást termelni csak a pajta marad ha még nem "kong" vagy piac ha még "cseng a pengő" a bukszába (de itt figyelembe ajánlom a FA=>csp konverziós lehetőséget - gazdaboltban elérhető).
    Egyiptom kincséért sokat kellett ásni, ha a felröppentyű is autentikusan röttyen akkor csak üres sz@rkofágot rotyogtatok amit Alibaba kicsontozott:p .
    Ha szabadon eresztik az event kutyáit a piacon (ki is reklámozott így) elszabadulnak az árak, beindul a kufár bazár, áfás számla nélküli parasztlehúzás (kártyaparszt vagy parasztkártya lehúzás - nem kívánt elfelejtendő). A piacon hetek óta a legtöbb dolog 100 tétel alatti (ebben benne vannak a hivatásos 1-5db-os tételek is) sőt.
    Nem értem mi lehet(ne) a probléma az eventtel hiszen "rangyom" A "zIstennő" meg ajándékot fog adni nem pedig nyereményt :D

    A piacomat napok óta felvásároltam aszontyahoty az UP mondta "ez az enyém, ez a Nap" - a terménytőzsdén shortoltam a fahasábot, tele vok evőpálcikarészvénnyel "TOPon vagyok Sanya" (a la Brendon).
     
  7. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Sziasztok! Nos, találgatni lehet, de szerintem felesleges, úgyis csak akkor tudjuk meg, hogy mit és mennyit kér, amikor odajutunk. Akinek szerencséje lesz, az a pajtából beadja, akinek nem, az vár 2 órát és vagy jobb, vagy rosszabb ajánlatot kap.Én csinálom és bizakodó vagyok, hogy lesz mindenből elegendő a pajtámban, ha nem akkor megyek a piacra és vagy lesz szerencsém, vagy nem.
    Mindenkinek sikeres játékot kívánok! :)
     
    zelda1956, Csöpi02, Agnesasszony és 10 más kedveli ezt.
  8. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Sziasztok,

    tetszik az event, a kitehetők pedig nagyon aranyosak és nagyon hasznosak is egyben.
    Gratula a játék készítőinek!:inlove:

    Kicsit tartottam attól, hogy több eventnövényt fognak kérni az új terület miatt,
    de a legjobb történt: az új területen nem vethetünk eventnövényt
    és nem is kell több, mint a "megszokott" mennyiség.
    Ismét egy dicséret: megint valami a mi kényelmünk érdekében történik 8)

    Hát még ha végre a trágyadombot is megoldanák...
    Jó eventezést, sok szerencsét a beadandókhoz Mindenkinek!:)
     
    zelda1956, Csöpi02, Kukackukac és 21 más kedveli ezt.
  9. Almyna0

    Almyna0 Junior szaki

    Pharmer500#2, genka53, nemethpgabi és 8 más kedveli ezt.
  10. cseresznye69

    cseresznye69 Törzsjátékos

  11. Almyna0

    Almyna0 Junior szaki

  12. pacimaci70

    pacimaci70 Fórumelemző

    Az egy történet,hogy az őserdőben nem ültethetünk,de vajon felröppenő azért jöhet?
     
    északiboszi, genka53 és nemethpgabi kedveli ezt.
  13. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    A felreppenők valószínűleg ott is jönnek, ilyen szempontból azonos értékű a bahama szigettel.
     
    Csöpi02, Kukackukac, Fätum és 10 más kedveli ezt.
  14. taga1

    taga1 Fórum biztosa

    A sót, a cukrot sem veszed meg még is tudod ajándékként küldeni.
     
    Kukackukac és genka53 kedveli ezt.
  15. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Azért az akkor megszerzett felhősor triplájára értékesebb mint a most megszerezhető:)
    Nem is a felhősor miatt, hanem a játék miatt fogom megcsinálni, az ajándékok nem csábítanakxD remélem a beadandók mennyisége és milyensége is annyira elenyésző lesz mint amit kapunk értexD minden esetre minden beadás előtt számolok, mert lehet jobban járok ha piacozni megyek inkább.:music: A jelenlegi piaci árak ..... határ a csillagos égxD
     
  16. Alexa123.

    Alexa123. Junior szaki

    Kukori80 Köszi a táblázatot, a neon ólaknál is segitséget adott. Most is leirtam, és lehet tanakodni, merre is induljunk el. Mindenképpen a
    felhősorral kezdek, s viszem végig. A többit a pajtám és a piac befolyásolja.
     
    heureca3, kisszakács75, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  17. vízinyuszi

    vízinyuszi Járnitanuló

    "Gyerünk!" "Csináljuk meg!" Miért is? Csak, mert itt van... Sok sikert hozzá mindenkinek! :)
     
    Csöpi02, Kukackukac, Agnesasszony és 8 más kedveli ezt.
  18. pikom

    pikom Fórummogul

    Sziasztok! :)
    Eléggé kis "ürítgetős" event, de a 3 kitehetős ágat megcsinálom, a felhősort feleslegesnek tartom..
    Főleg ha az ismertetőből kicsípett mondat igaz, miszerint is " Itt belépve a következő ablak tárul elénk "
    Várni fogom a 99999 értéket mindenből xDxD:p
    Sok sikert Mindenkinek! :)
     
    Kukackukac, Fätum, MamaMeseKertje és 6 más kedveli ezt.
  19. Almyna0

    Almyna0 Junior szaki


    Az igaz :) Ráadásul 1000 db-bal és 100 db-bal nőtt a kért event növények száma és 20 db-bal a felröppenőké. Aztán itt a csillámpor is és a búvárszemüveg... Ki tudja, azt kérhet-e a terményes feladatsor. Mert ha igen, akkor azzal lehet sokan gondban lesznek, mert a piacról lennének kénytelenek beszerezni, aki nem kapott a gőzösről vagy a macskás eventen illatszertárat és nincs búvárboltja se titkosból, se a gazdaköriből... Mindenesetre a piacon így is, úgy is nagy lesz az áremelkedés.
     
    iboly54, csio70, heureca3 és 3 más kedveli ezt.
  20. BBke

    BBke Fórumlakó

    Amennyiben úgy döntünk, hogy a feltételek nem megfelelőek számunkra ( az eventes kellékek száma minden esetben változatlan marad, csak az oltárnak megfelelő beszállítandó változtatható! ) akkor a piros "Mégsem" gombra kattintva elutasíthatjuk Basztet kérését.
    Ebben az esetben 3 lehetőség tárul fel számunkra :

    1. 2 óra várakozás után Basztet új ajánlatot ad nekünk, ezt az oltáron egy visszaszámláló órán kísérhető figyelemmel.

    2. Egy bizonyos összegű Farmarany megfizetésévél a várakozási idő átugorható, a következő ajánlatot azonnal megkapjuk. Amennyiben nem fizetjük meg a Farmaranyat rögtön, úgy a 2 órás várakozási idő alatt a kért Farmarany mennyiség csökken.

    3. Mindezt az átugrást Farmarany nélkül is elvégezhetjük, mivel itt kerül képbe a már említett speciális kellék, a Napóra.
    Egy bizonyos mennyiségű Napóra befizetésével ugyanazt az eredményt érjük el, tehát az ajánlatot rögtön el tudjuk utasítani, és a következő ajánlatot azonnal meg is kapjuk. Ha nem ugorjuk át azonnal, a 2 órás várakozási idő előrehaladtával a kért Napóra mennyiség csökken.
     
    kisszakács75, pormacska1 és genka53 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.