Az istennő ajándékai event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 31.8.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Nekem is a trágyadomb a gyengém! Jól elszúrták az biztos.Míg ólakat raktam ki sokszor kárba veszett a trágya.Na jó,figyelhettem is volna,de ez így elég nem jó,különösen event idején.Vagy egekbe az ára,vagy egyáltalán nincs!Valahogy megoldjuk trágya nélkül is, ha nem lesz!
     
  2. pacimaci70

    pacimaci70 Fórumelemző

    Köszi,majd kiderül az első aratásnál:)
     
    genka53 kedveli ezt.
  3. VividDarer

    VividDarer Fórumlakó

    Sokaknak nem lesz egy könnyű event. Nekem sem. Főleg, hogy a napokban dobáltam be mindent, amit lehetett a gazdaköri feladatokba, hogy kiválthassam majd az Esőerdőt.
    Remélem, azért sikerülni fog annak, aki akarja.
     
    mária4702, csio70, Kukackukac és 12 más kedveli ezt.
  4. bonita333

    bonita333 Rutinos

    Szia! Maximálisan egyetértek! Nekem is az egyik gyengém a trágyadomb! Ha az ólak vannak kirakva mindenhol és nem használok trágyát, hiába figyelek! 100 egységet 300 CSP-ért lehet eladni..., ezért figyelni sem érdemes! Bezzeg növénytermesztős eventnél van, hogy 1 egység trágya kerül 500 CsP-be! Erre valóban megoldást kellene találni!
     
    kekmaci75, mária4702, magdi06 és 10 más kedveli ezt.
  5. nemethpgabi

    nemethpgabi Fórumelemző

    Sziasztok!

    Nekem tetszik az event. A nyereményt pedig ajándéknak "nézem", így annyi, amennyit kapok a beadott dolgokért. Ritka event volt, ha volt olyan, amitől meglódult volna a csp, vagy tp, pláne, ha magasabb szinten van a farmer lánya/fia. ;)
    A 8 órás növény jól jön a dolgozó népnek! A 4-gyel meg majdcsak elboldogulunk, - mint ahogy szoktunk.
    Szóval tetszik az event: ötletes, látni, hogy dolgoztak vele, nemcsak elénk vetették, amire már mintha lett volna példa...:p
    A nyeremények/feladat olvasása közben vigyorásztam: növényeknél 100 szupitrágya...:D
    Olyan izgatottan olvastam az állatokig: gondoltam 100 szupitáp üti a pajtámat...:cry:xD Nem volt humoruk V-nak...xD
    A végső nyereményt meg kell szerezni ugyebár, - nemúgy, mint a kókusz/mackó ámokfutásnál...:wuerg:
    Szia!
    Sajnálom, hogy nem volt időd termelni. Nekem dugig a pajta az utóbbi 1 hét "event-szünet" miatt.
    Szia -gadget-!
    Hallod-e?! Lassan már Téged is kétszer kell olvasni, kétszer kell olvasni, hogy egyszer értsem, hogy egyszer értsem..., mondjam, hogy kire gondoltam? Na ugyi, hogy kitaláltad! :p
    ...és ne morogj, árt a szépségednek...xDxDxD, ...úgyis megcsinálod!!!;)
    Szia!
    A berakott példaértékek nekem is nagyon tetszettek. ;)Ugyan mennyi idő alatt termelhette le a példa-farmerünk? xD
     
    Utoljára szerkesztett: 31.8.15
    kekmaci75, Kukackukac, pikom és 10 más kedveli ezt.
  6. Almyna0

    Almyna0 Junior szaki

    Igen, ezzel tisztában vagyok, meg szinte mindenki, de tudod, hogy ez az egész event "szerencsefüggő", mert hiába kérsz újat, akkor is kérheti többször ugyanazt, amit elutasítottál :) Mint a szülinapinál is többen jártak úgy pl.: a fazékkal. :) Ráadásul egyforma szintűektől sem egyforma mennyiségű és árú cuccokat kérnek. Pl.: van, hogy egy nagyobb szintűtől jóval olcsóbb piaci árú és kevesebb darab terményt kérnek, mint egy kisebb szintűtől.
     
    bohoc0424 kedveli ezt.
  7. -jancsiszeg-

    -jancsiszeg- Haladó

    te még hejettem is gondolkodsz harmatcsöppem. ketten kiteszünk egy felet.:p

     
    Csöpi02, Kukackukac, sziszi1965 és 2 más kedveli ezt.
  8. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórum biztosa

    nem tudom Ti hogy vagytok vele, de eddig csak a fórummal volt gondom. Most már az aratásnál is frissítenem kell, hogy megjelenjen amit csináltam. Ha így folytatódik, mi lesz itt holnap, ha indul az event?

    Tudom, ez nem a HIBA topik, de ott az a válasz, hogy az illetékesek tudnak a hibákról, javításuk folyamatban van.

    Csak egy észrevétel, nehogy úgy járjunk mint pár hónapja a Vidámparkos akadásnál
     
    mária4702, bogisaci60, farmeres53 és 4 más kedveli ezt.
  9. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok
    Nekünk, függőknek -akárhogy is tagadjuk, mi 90 fölöttiek azok vagyunk már :D -, szinte kötelező/elvárás (önmagunkkal szemben) nem csak megcsinálni, hanem végig is vinni az eventet. Úgyhogy hajrá! Először is átrendezem a Bahát, ami a B1-en volt: fák, állatok magas BTP-jű csecsedlik, amelyek már nem fértek el a kincses szigeten, átmennek a B2-re, pedig azt akartam végleges Baha növénytermesztésre szakosítani. :p Az összes retró hód ismét a pajtát lesegetheti majd (belülről), mert a főfarmot meg a szédültet telerakom szegfűvel, meg rozzsal, mert nullázni csak végső esetben akarok. Kímélni kell az eklézsiátxD. A tisztás event-kezdetig marad, ott vannak a mamutok, majd beérés után tarolom le őket holnap estefelé. A laptopomat meg jól elrakom még este a táskámba, hogy reggel munka előtt még véletlenül se kapcsoljam be, mert a végén még képes leszek learatni ;)xD.
    Jó játékot mindenkinek! :inlove:
     
    csio70, Kukackukac, bogisaci60 és 24 más kedveli ezt.
  10. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    A hiba topikokban nem tettél fel semmilyen kérdést, így ilyen választ sem kaphattál. Ezt azért tegyük hozzá.

    A fórum hibáiról valóban tudnak és dolgoznak rajta, a farmon jelenleg nincs akadási vagy lefagyási probléma. A szokásos takarítást kellene elvégezni, illetve a Chrome böngészőt kihagyni a játékból, hamarosan úgyis alkalmatlan lesz valószínűleg a játék megfelelő futtatására.
     
    kekmaci75, Kukackukac, _tHUNder_ és 5 más kedveli ezt.
  11. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórum biztosa

    Nem én vetettem fel abban a topikban a problémát, hanem már mások. Megnéztem mielőtt kiírtam ide. Tudom takarítani kell, meg böngészőt váltani, de hihetetlen hogy egyik napról a másikra "meghülyül" minden.

    ( nem Chrome-ot használok )
     
  12. VividDarer

    VividDarer Fórumlakó


    Nekem is jó ideje ólak vannak, de nem is figyelem a trágyát. Nem éri meg. Ha event van, akkor meg úgysem lehet tartalékolni és egekbe szökik az ára.
    A piacon lehet eredményesebben is ügyködni. Lusta vagyok, nem kereskedem trágyával :)

    Messze vagyok a 90-től, de függő. Tudatosan veszek már vissza :)
     
  13. orchidea6969

    orchidea6969 Junior szaki

    Ha csillagra van szükségünk nem segít a fa akármibe kerül....
     
    genka53 kedveli ezt.
  14. Boccio71

    Boccio71 Fórum ismerője

    pedig, van rá sanszunk ! ;) :)
     
    mária4702, genka53 és iboly54 kedveli ezt.
  15. kisszakács75

    kisszakács75 Fórumszaki

    Estét!
    Vártam ezt az eventet, meg is fogom csinálni, ha a holdállás engedi xD
    Jó játékot!
     
    Kukackukac, Agnesasszony, csopke1 és 10 más kedveli ezt.
  16. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Én kilencvenötös vagyok de azt hiszem nem vágok bele, mert nem vagyok függő és nem tetszik ez a lutris event, az ajándékok sincsenek összhangban a befektetett munkával, már leszoktak a szupertápról, a munkáskuponokról.;)
     
  17. taga1

    taga1 Fórum biztosa

    De igen kért nagyobb mennyiséget, búzából, salátából, répából, szénából, és rozsból. Én a sárgarépát fogtam ki, a salátára emlékszem az közel 100ezer db volt, rettegtem is tőle, de szerencsére megúsztam. Én nagyon szeretem az ilyen tipusu eventeket. Sok sikert mindenkinek.
     
    Agnesasszony, csopke1, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Meg tyúkból is kért nem is keveset. De megsúgták hogy már nem fognak ekkora mennyiséget kérni semmiből. ;):) A terményest gyorsan megcsinálom, mert azon szeretnék leghamarabb túl lenni, utána jöhet a többi. Nálam már horror árak vannak a terményesnél, gondolom ehhez hozzátartozik az esőerdő is.
     
    Kukackukac, genka53, Gio és 2 más kedveli ezt.
  19. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Szia,

    a kitehetők naponta 2x adnak minimum 320 BTP-t egy 1x1-es területre vetítve, ami szerintem egész jó.

    Hórusz - nyakék (termények beadása) /8 feladat, jutalom: 3 x 12 órás farmmunkás kupon

    A nyeremények közt van még:
    - 10 szigetes titokfa
    - 10 farmos titokfa
    - 5 titokól
    - 6 party pörgetés

    Szerintem nem lehet okunk panaszra, nem néztél el valamit?

    A földek eventkezdő aratásra készen,
    lehet, már be sem lépek event kezdésig - vagy csak a tevéket aratom le;)

    Hajrá! Holnap indul a mandula:)
     
    kekmaci75, csio70, Kukackukac és 9 más kedveli ezt.
  20. imike913

    imike913 Utánpótlás-írogató

    Én is úgy látom, hogy a befektetett munkához képest most visszavettek a jutalmakból. Talán, ha egy területen nekivágok (esetleg) és megcsinálom a 2x2-es kitehetőt. A növénytermesztés még el is menne, de 48 beadást végigszöszmötölni, nem nekem való. Ezt is meghagyom a függőknek.
     
    mária4702 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.