Az opera szelleme-csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 15.10.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mazsu57

    mazsu57 Junior szaki

    Sajna, vagy szerencsére, én már minden tenyészetnél a 8-as tenyészállatnál tartok, így nem sok fémhulladékra számíthatok, csak ami a felröpiből jön.
    mazsu57 92/215
     
  2. Sőrés_Róza_[Rózsika]

    Sőrés_Róza_[Rózsika] Fórumfelvigyázó

    Na, csak kell az a szemüveg. xD
    A Te mondatod: A szamártápot nézted szerintem még szupertápnak
    Ami az én olvasatomban: A szupertápot nézted szerintem még szupertápnak.
    Vagy túl korán van, vagy túl későn, de az egész napom ilyen félrehallott-látott-nézett volt. Bocsi. xD
     
    ..Házisárkány.. és dereret kedveli ezt.
  3. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Azért az furcsa, hogy holnaptól lessz szupertáp akció, mert azt általában a boommal együtt szokták.
    Lehet hogy nem is lessz boom?:)
     
  4. dereret

    dereret Fórumőrült

    Barkács akció lesz és az XXXl-es csomag 125 FA helyett csak 30 FA-ba kerül majd.
    Szerintem érdemes legalább egy ilyen nagy pakkot megvenni /1250 db-os/, csak lesz benne jó pár fémhulladék is.
     
    genka53 és csio70 kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Egy cipőben járunk. A mostani ideiglenes fog adni 3 x XL barkácsot és 2 x XXL-es barkácsot. Az XL-esekből eddig nem kaptam csak gutaütést, az XXL-s szokott adni, talán onnan lesz 2 db. A többi fogalmam sincs mikor és honnan lesz meg 8):p
     
    genka53, Linden és csio70 kedveli ezt.
  6. bokorugró133

    bokorugró133 Aktív író

    A fémhulladék még összejön,de 550 farmarany!-benéztem 550fa helyett.
     
  7. dereret

    dereret Fórumőrült

    A bomm mostanában péntek 18 órától kezdődik és tart vasárnap 22-ig.
    A szupertáp akció nem baj, ha hamarabb kezdődik, mert sok gazdánál kifogyott a legutóbbi event miatt /is/, így akinek kevés bájitala van, azok már korábban is bepakolhatják így a szamarakat a kéjlakba és amikor indul a bomm, már arathatják is őket.
     
    genka53 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  8. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Gondolatom - a holnapi eventre érdemes hosszúérésűvel készülni? felröppenők miatt kérdezem. A másik kérdésem - a kergébe kitettem a Pirozsonglőrt, de nem mozog ... nekem egyik figura se. jó ez így, vagy tehetek vmit?
     
  9. Goran

    Goran Fórum hercege

    Azért nem semmi, hogy 40 (vízzel 32) óra lesz a beérése az alap csacsikovácsnak, nem fogja elárasztani a piacot a túlkínálat, kíváncsi vagyok mennyire fog felmenni az ára. :music:o_O:wuerg:

    [​IMG]
     
    Numiz és csio70 kedveli ezt.
  10. kukac42

    kukac42 Mindentudó orákulum

    Milyen event? Milyen felröppenő? Szamártenyésztős event lesz nem?
    Ahhoz szamár kell, meg szupertáp!
    Kapcsold be az animációdat a beállításoknál, mentsd el és mozogni fog minden:)
     
    Utoljára szerkesztett: 15.10.14
    Ninett79 és Marika312 kedveli ezt.
  11. Goran

    Goran Fórum hercege


    Gondolom arra gondolt, hogy hátha a hosszúakból könnyebben lesz fémhulladék már az elején, annyira nem is rossz gondolat.
     
    Marika312, -gyöngy-581 és kukac42 kedveli ezt.
  12. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Köszönöm szépen válaszod kedves Kukac42! -Mozog minden, gyönyörű a virágbébi is, szenzációs. Köszi-köszi.
    (Fémhulladékra gondoltam, -vagy csak rosszul olvastam?)
     
    Utoljára szerkesztett: 15.10.14
    csio70 és kukac42 kedveli ezt.
  13. kukac42

    kukac42 Mindentudó orákulum

    Vagy úgy!
    Ez eszembe sem jutott!
    Tényleg nem rossz gondolat:)
    Kössze Marika:)
     
    -gyöngy-581, Marika312, dereret és 2 más kedveli ezt.
  14. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Nincs mit, szívesen, igen a fémhulladékra gondoltam (mert ugye ha jön íróecset, akkor jöhet fémhulladék is). Én köszönöm a Tőled, és Tőletek kapott sok jó ötletet.
     
  15. csillagocska19

    csillagocska19 Kivételes tehetség

    Le vagyok maradva, mire kell a fémhulladék?
     
  16. kertész2000

    kertész2000 Járnitanuló

    Majd megosztanád velünk mennyi fémhulladékkal dob meg a rendszer? Nekem még van 1-2 kiváltatlan xxl-es barkácsom a gazdaköriben, de ha jól adja lehet én is inkább veszek egyet, a többit meg dédelgetem még a feladatsorokban.

    A szamarak terményesének megépítéséhez kell.
     
  17. csillagocska19

    csillagocska19 Kivételes tehetség

    Köszönöm, közben megtaláltam :)
     
  18. agi967

    agi967 Fórum biztosa

    A fémhulladék gyakoriságára én is kíváncsi leszek.Nálam az elején nagyon gyatrán jött az íróecset,igaz most se sűrű,de nem is építek több pálcikahegyezőt. Azt viszont tényleg jó volna tudni,mikortól adja a rendszer,hogy a barkácscucc vásárlást és a gazdakörből kiválthatóakat tudjuk időzíteni. Boom péntektől lesz vajon vagy csak szombaton számíthatunk rá!?Mindenkinek eredményes tenyésztést,bő szamáráldást kívánok.
     
    Jucus19 és Marika312 kedveli ezt.
  19. etelka2

    etelka2 Fórum-zöldfülű

    Mi kell a terményes megépitéséhez?
     
  20. Harmony12

    Harmony12 Járnitanuló

    [​IMG]
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.