Az opera szelleme-csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 15.10.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. bakter012

    bakter012 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm.
     
  2. Ilus45

    Ilus45 Fórum bárója

    Köszi, akkor nem izgatom magam.
    Megnéztem a két bahamásból is megcsináltam már ezeket, csak az új növényes sorok hiányoznak, ott meg nincs barkács.
    Na, meg azt nem értem, hogy ezek a nyeremények nem most lettek betéve a gazdaköribe, akkor, hogy lehet bennük fémhulladék????
     
  3. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    A fémhulladék megjelenésekor átállították a barkácscuccok tartalmát, hogy a régebbi eventnyeremények barkácsaiban is lehessen.
     
    barbi021951 kedveli ezt.
  4. Ilus45

    Ilus45 Fórum bárója

    Ez egy érthető válasz.
    Nagyon köszönöm.
    Már feltettem ezt a kérdést és azt a választ kaptam, hogy a gazdaraktárban az "I"-re kattintva megnézhetem, hogy mit kaphatok, de ez a feladatoknál nem látható.
    Mégegyszer köszönöm.
     
  5. Olginagyi

    Olginagyi Utánpótlás-írogató

    Nekem csalódást okozott a mostani event, mindössze két fémhulladékot kaptam és végig csináltam az eventet. Nem tudom mi alapján osztják, de ha már ennyit áldoz az ember, az alap csacsikovácsot adhatta volna a végén. Így most nem tudok mit kezdeni a csacsikovács narancs változatával, amíg az alapólat nem tudom megépíteni, de erre a közeljövőben semmi esélyem nincs, mivel hiába küldenek a szomszédok barkácscuccot, egyetlen egyet sem kaptam napok óta.
     
    Bátyus kedveli ezt.
  6. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Sajnos ezzel Én is így vagyok...2 db fémhulladékom van a felröpikkel egy sem jön. Laboviti modi egy másik topikban azt javasolta, hogy kérjek a szomszédoktól ajándékba barkácscuccot.. De minek, ha abban sincs! ...No meg a felröpikkel is barkácscuccok jönnek,,,vagy nem?....Akkor hébe-hóba abban is lenni kellene egynek-egynek....vagy nem?:oops:
     
    Bátyus kedveli ezt.
  7. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A fémhulladék a ritka felröppenő barkácscuccok közé tartozik.

    Az előteremtéséhez a komfort termőtalajos (hosszú érésű növény, nemesítéssel) ültetés is segíthet.
     
  8. csillekerek

    csillekerek Járnitanuló

    Valamikor a kalapácsra majdnem fél évet kellet várni Úgy hogy ne csüggedjetek majd lesz ez csak egy játék!!
     
  9. Palacsintax

    Palacsintax Fórumszaki

    Nekem is eddig egyetlen egy fémhulladékot adott aratáskor még a legelején gerberára. Azóta semmi. 1 csacsikovácsra valót azért összeszedtem a még kimazsolázható XXL-es barkácsokból, de azóta semmi.o_O
    Mondjuk speciel tollgyűjtő robotkezet sem kaptam kb. 1 éve (de lehet, hogy több). Nem hiányzik, de nem is változik a száma, pedig ültetek rövidet hosszút.
    Az íróecset lassan azért gyarapszik.:)
    Szóval a fémhulladék is a nagyon-nagyon ritkán felröppenők közé tartozik az eddigi tapasztalataim szerint. (Remélem a tollgyűjtőnél azért gyakoribb lesz. ;))
    Laboviti tanácsára kinemesítek valami hosszú érésidejűt (nem a szegfűt, mert az olcsó) és azzal próbálkozom.
    A hagymára komforton, nemesítve nem igazán adott eddig. (Nemesítés nélkül meg több 10 órára nem kötöm le a farmterületeket komforttal:p.)
     
  10. lütyi2000

    lütyi2000 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok,nekem bejött az event a kovácsom is megvan és ma egy arany szamarat is kipörgettem!Amúgy a régi gazdaköri feladatok 2xl és a 3xl-es barkácsaiban volt fémhulladék.
     
    Harmony12 kedveli ezt.
  11. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Mázlista!
     
  12. Piaclady

    Piaclady Fórum bárója

    Olvasgatva ezt az oldalt kiderül belőle, a fémhulladékok továbbra sem jönnek. A mai gazdakörimben feláldoztam a tölgyön kapott szamaracskámat de nem adott a barkácsban azt amire annyira várok. Elkönyveltem kb. 4 év múlva talán megtudom csinálni a piros fejlesztésű ólamat ha olyan ütemben adja a gép mint a tollgyűjtőrobotot, amiből most van 18 db és 2 papagájtollászkodó ól ( 4 év távlatában). Így jó hosszú idő eltelik mire összejön annyi fazék ami kell a gazdaköribe. Nem tudunk mit tenni várjuk a "CSODÁT"
     
  13. Viktória7878

    Viktória7878 Fórum-zöldfülű

    sziasztok ezeket a fémhulladékokat mikortol fogja adni a rendszer vagy mit kell tenni?? üziben irjatok kérlek aki tud segiteni mert nem vagyok fenn itt sokáig. köszönöm
     
  14. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!
    Már most kaphatunk.
    a Fémhulladékot felröppenőben kapjuk vagy pedig barkácscuccban fordulhat elő.
    Barkácscuccot többféleképpen tudunk szerezni.

    • Szomszédtól kapunk
    • Gazdaköri feladat teljesítésével kapunk
    • Vásárolunk a gazdaboltban
     
  15. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Az event véget ért a mai napon, ezért a topikot zárjuk, találkozunk a következő alkalommal.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.