Az opera szelleme-csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 15.10.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Amikor megkezdődik a szamártenyésztés akkor válik hozzáférhetővé. Vagyis holnap délután 14 óra környékétől.
     
  2. gyongyvergazda

    gyongyvergazda Fórum hercege

    Szia!

    A múltkor a pálcikahegyezőnél vettem egy ekkora adag barkacscuccot és egy darab ecset nem volt benne. Most nem fogok venni.
     
    kukac42, kutyaszálló, Susie0509 és 3 más kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Én is vettem kínomba és nekem se adott egyet se. Most jusztse nem fogok venni, próbálkozzanak a szerencsések ;):)
     
    nemethpgabi, genka53, Jucus19 és 3 más kedveli ezt.
  4. dereret

    dereret Fórumőrült

    A szamár ára a piacon már most 2000-3300 csépé körül mozog.
    Ebből is látszik, milyen sok játékos nem olvas fórumot, max. a hivatalost nézi meg vagy a naptárt, pedig Jónás már hetekkel ezelőtt betette a csacsis képet..
     
  5. körtelekvár

    körtelekvár Fórum-zöldfülű


    Egy kicsit utána néztem ennek a barkács-cucc vásárlásnak, és azt olvastam, h ha az "i"-re kattintunk az ikon sarkában akkor kiadja a listát, h mik találhatok a csomagban.
     
  6. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Ezzel egy kis félreértésben vagy, ugyanis a ládák tartalma nem állandó és program előre nem fogja megmondani miből és mennyi lesz a dobozban (véletlenszerűen kapod őket), az infóra kattintva csak a listát látod majd, miféle szerszámok lehetnek benne.
     
    dereret, kutyaszálló és genka53 kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Igen, de ott csak azt mutatja hogy mikből kaphatsz. Én pont ecsetet nem kaptam egy darabot sexD
     
    genka53 kedveli ezt.
  8. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Én küldenék neked, ha lehetne napi ajándékként, van a pajtában 15 db.;)
    De csőpostával is küldhetek, itthon rengeteg ecsetünk van.xDxDxD
     
    zsófibaba3, kutyaszálló és kukori80 kedveli ezt.
  9. boszieva

    boszieva Fórumszaki

    Sziasztok!

    Én is nála olvastam, és elkezdtem tenyészteni őket!
    Most kiraktam őket a piacra, egy része el is fogyott.
    A bájitalkészletüket is rengetegen lenullázták az előző eventnél. Aki megtartotta, most nagyot kaszálhat! :music:
     
    dereret, Jucus1949 és genka53 kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Hááát köszi az ecsetet, de nekem is a sufniban fetreng már pár darab felesleges xD Mostantól a fémhulladékot gyűjtöm, arra koncentráljál inkább nekem ;) Lehet hogy megépítem belőle a bádogembert ;)
     
  11. Alinee2

    Alinee2 Törekvő

    26 darab pálcika hegyezőm van, de nem tudom kiváltani. Illetve ki tudnám váltani a pandát, akkor viszont nem tudom kiváltani a 35 aranybanános növényemet. Na ez a dilemma!:D
     
  12. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Na, ezt megbeszéltük, a szlogen szerint: gyűjtsd a vasat és a fémet.........
    Egy adagot küldök:
    [​IMG] xDxDxDxDxD
     
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szerintem most ne váltsál ki semmit hátha kell aranybanán az új bahás területre. Legalábbis én most nem váltanék ki semmit.
     
    Marika312 kedveli ezt.
  14. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    130 csacsival és 239 szupertáppal várom a bummot. A csacsilétszámot még feltornázom kb. 150-re addig :D, a szupertáp is kavarog folyamatosan. Majd beszámolok, mire jutottam. ;)
     
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Köszi.) Remélem ebben a romhalmazban lesz nekem is a fogamra való 5 db xD
    Szia. Elég kevéskével kezded, de innen lehet szép a győzelem, drukkolok.;)
     
    ulmo12 kedveli ezt.
  16. Numiz

    Numiz Fórum veteránja

    Az evőpálcika kb. 50.000-ig ment, most 9-11.000 körül mozog..... ezt is így saccolom.( hacsak a Méh telepen nem lesz kiárusítás és dömpingben jön a vas :p)
     
    nemethpgabi, Goran, gyongyvergazda és 3 más kedveli ezt.
  17. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia,
    nálam pont fordítva van... 240 csacsi és jelenleg 110 szupitáp :oops: ez még kb. 200-ra feltornászható ;) talán a boom sem kerül el minket o_O hát, majd meglátom, mire lesz elég :p a felhősor, az nagyon kéne... :music:
     
    csio70, Numiz és kutyaszálló kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nálam a méheket már felvásárolták akik időben észbekaptak.) Majd boomkor talán el is fognak adni páran.)
     
    Numiz kedveli ezt.
  19. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    sziasztok
    én a felhősor miatt biztosan belevágok, aztán úgy még nem vót, hogy valahogy ne lett vóna:D:D:D
     
    csio70, Numiz és gyulaika kedveli ezt.
  20. Numiz

    Numiz Fórum veteránja

    Szia.
    Ma az Isten szamara sem lesz elég. Egy ideje készülök, arányok: 1657 / 176 . Oszt möglássuk. ;)
     
    Marika312 és farmerogirl kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.