Az opera szelleme-csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 15.10.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    A kódról egyenlőre nagy a csend, remélem nem felejtődik el.
     
    farmer221278 kedveli ezt.
  2. ubisali1952

    ubisali1952 Fórum-zöldfülű

    A gazdakörikből nekem is csak alig-alig maradt beadható, de a tölgyön eddig nem használtam fel a tenyésztői csomagokat, így onnan tudok néhányszor 10-10 db-ot felszabadítani.
     
  3. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Ha már edényekről van szó, véletlenül nem valami másba lógattad a kezed? :D
     
    Marika312 és dereret kedveli ezt.
  4. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Szia! igazad van . Én sem terveztem előre :oops:, elszórtam az aranyaimat a titkokra, ami nem hozott semmit. Nálam a mozi sem működik és FA fám sincs. Mostanában a berakókban se adnak aranyat. Abból kell gazdálkodni, ami van !!! :D xD
     
  5. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Én is látom, hogy nagyon a pénz felé ment el a játék, ezt kár is lenne tagadni. :( Egyelőre még szórakoztat így is, ha majd nem fog, akkor keresek valami mást.
     
    északiboszi, Gio, Jucus1949 és 6 más kedveli ezt.
  6. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Ügyi vagy,lehet,hogy szerencsés is leszel,de én reggel korán learattam,azóta pedig egy párszor. Majd jönnek a fémhulladékok,de ha nem,akkor kimegyek a garázsba és gyártok egy párat!
     
    Utoljára szerkesztett: 16.10.14
  7. Lizikertje

    Lizikertje Rutinos

    sziasztok:) kiszámolta már valaki hogy mennyi szupertáp kell az eventhez? Pörög a malmom, 100 db van, ez elég lesz vajon?
     
  8. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Én meg most tettem oda vaslábosba Héber knéglit sütni/ugyan is elfogyott a kenyerem!/ De ezt jobban is szeretjük: feltekerve kaprosan és sült beconnal!!Ha kell elforgácsolom a vastetőt,hogy legyen miből felépítenem a fazekat,azaz a fazekas üzemet!
     
    Utoljára szerkesztett: 16.10.14
    nemethpgabi, Marika312, ildics1981 és 2 más kedveli ezt.
  9. misómasa

    misómasa Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. Többen írtak a baby-boom-ról. Hol olvastátok, hogy lesz? Én nem találtam a naptárban sem. Köszi
     
  10. felixx75

    felixx75 Fórum ismerője

    Az első csacsikovácsom már dolgozik, az 5. szintű tenyészállat sok helyen ad xxl barkácsot.
     
    csio70, -gyöngy-581, borbelyandi és 2 más kedveli ezt.
  11. Kornél

    Kornél Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Csak reméljük, hogy lesz bomm mert új tenyésztéskor szokott lenni illetve a hónapban sem volt még.
    Illetve Jónás is ezt jósolta...
    Szép napot.
     
  12. misómasa

    misómasa Utánpótlás-írogató

    Értem :) Köszi és neked is!

    Vettem XXXL barkácsot. Hát, 1db ecset volt benne, fémhulladék semmi :(

    Hsz. összevonás /Laboviti/
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 16.10.14
  13. Tmarie

    Tmarie Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Learattam a farmomat: 2 terület mamut fák -> 0 fémhulladék, 1 terület állatok / terményesek -> 1 fémhulladék.

    Üdv.:
    TM
     
    Marika312 kedveli ezt.
  14. Robi80

    Robi80 Aktív író

    Nálam is beindult a fazékgyártás.:p
     
  15. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Aratás után hulladék helyett 1 ecset!!:cry::cry:
     
  16. lkukorica

    lkukorica Utánpótlás-írogató

    De jó lenne tudni, hogy lesz e baby boom! :)
     
  17. békácska

    békácska Junior szaki

    Sziasztok!
    Próbaként vettem mind a 3 fajta barkácscuccból:) XXXL-ben nekem sem volt fémhulladék,viszont minden egyes XXl-ben volt!:) Nem biztos,hogy mindenkinél így van,csak megosztottam a tapasztalatom:)Ennek köszönhetően,már nekem is kint van az első csacsikovács!:)Sok sikert mindenkinek!:)
     
    csio70, borbelyandi és misómasa kedveli ezt.
  18. gyongyvergazda

    gyongyvergazda Fórum hercege

    Három csacsikovács dolgozik, több xxl-es gazdakörit most nem végzek ki. Biztos lesz még új terményes bevezetve, egy kicsit tartalékolok is. Tenyészteni? Majd boom-kor :)!
     
    dereret, kukac42 és *Zita42* kedveli ezt.
  19. felixx75

    felixx75 Fórum ismerője

    Én az őrméhéből kapta 6 xxl barkácsból 5 hulladékot, a fűrkész struccból 5 xxl ből 5 db-ot, így már 2 gyár gyártja a fazekat.
     
    csio70, Marika312 és *Zita42* kedveli ezt.
  20. *Zita42*

    *Zita42* Járnitanuló

    2 kovácsműhelyem dolgozik :)
     
    csio70 és Marika312 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.