Visszajelzés Az otthonülők - event csevegője - 2020. április

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 21.4.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Andzsi1971

    Andzsi1971 Fórum nagymestere

    GRATULA, megint a ráérősök eventje. De nincs miről beszélni, home office-ban dolgozók irányítják a játékot.De nem szólok semmit, örülök, hogy dolgozhatok, és az áruszállítás megy tovább,így lesz kaja az asztalon.)))
     
  2. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Andzsi1971!
    Ne tévesszen meg az event címe! Ez nemcsak a ráérősök eventje.
    Akinek van ideje, terve, célja arra, hogy gyűjtsön haladáshoz "kincseket", az megtervezheti a maga szórakozására.
    Nem kell támadni senkit, főleg nem azokat a társakat, akik kényszerűségből maradnak most otthon.
    Némi jóindulat soha sem árt.
    A játék irányítói Hamburgban dolgoznak. Honnan veszed, hogy home office-ban tevékenykednek?
    Az a munkaforma is valós egyébként, ne ítélkezz fölöslegesen, és alaptalanul.
    Játssz a saját szórakozásodra.
    Erről szól évek óta a Farmerama.
     
    parrahviki12, maszilva, he1951 és 17 más kedveli ezt.
  3. zemkit

    zemkit Járnitanuló

    Nekem is ez tűnt fel, nagyon menő! :D Az egész szobája frankó, bár az égő gyertyát nem értem. :)
     
    szellorozsa, Gio, Ribiszke és még 1 ember kedveli ezt.
  4. Andzsi1971

    Andzsi1971 Fórum nagymestere

    Szia! amikor semmi előjel egy eventre, és csak 16.órakor rakják fel az eventismertetőt, arra azt hiszem nincs magyarázat. Ráértek felrakni, mindenki holnap reggel kezdi napot.
    De , amúgy , bocsánat, az én cégem irodistái már egy hónapja homeoffice ban dolgoznak , legalább nyugi van. A forgalomirányítást, vasút, busz, bkv, villamos nem lehet otthonról elvégezni.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  5. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Az eventismertetoket 1 nappal korabban szoktak felrakni, teny, hogy ez az event nem szerepelt a naptarban, tehat meglepetes volt.

    Vannak szerintem sokan, akik kenyszerusegbol otthon vannak, es nem home office-ban dolgoznak, hanem leginkabb sehogy. Szerintem ok ha valaszthatnak akozott, hogy ahogy te fogalmaztal, kaja legyen az asztalon, vagy befejezzek ezt az eventet, lehet sejteni hogy mire voksolnanak.
     
    maszilva, he1951, szellorozsa és 16 más kedveli ezt.
  6. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez az event nem volt az előjegyzési kalendáriumban.
    A fejlesztők döntése alapján került be a heti eseményekbe.
    Épp csak arra volt ideje a team-nek minden országban, hogy az ismertetőt megírja az instrukciók alapján.
    A kiírási idő épp ezért került egységesen mindenhol a keddi nap 17:00 órára.
    A régi játékosok nagyon jól emlékez(-het)-nek arra, hogy a kezdeti időkben közvetlenül event kezdete előtt jelent meg az event ismertető.
    De még mindig az a lehetőség igaz, akinek van lehetősége az eventezik, akinek nincs elég szabadideje, az másként játszik.
    Úgy vélem, hogy saját sérelmeidet nem kellene idehozni a fórumra, mert nem a fórumra tartozik.
    Vannak munkakörök, amiket lehet homeoffice-ban teljesíteni, és vannak amiket nem.
    És sajnos nagyon sokan vannak és még lehet lesznek, akik ebben a helyzetben elvesztették, vagy elveszítik a munkájukat, ezért akiknek még megvan a munkájuk, azok előnyben maradnak velük szemben.
    Bármennyire is sajnáljuk, de ezen mi nem tudunk segíteni, és nem is a mi reszortunk.
    Ez még mindig a Farmerama játék, amit azért kezdtünk el játszani, hogy kikapcsolódjunk, lazítsunk, és kedvünkre játsszunk.
     
    ToZso13, parrahviki12, [mendy] és 28 más kedveli ezt.
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia !Nekem megvan ez a kitehető: reggeli aratásnál nagyobb tp bónuszok nélkül olyan 300000-tp -et ad 1 1*1 területen.o_O
    Ha területre vetítjük jobb mint a pocok légyfogó stb..:music:( az olyan félmilló körül van ,de 1*2-es.)
    Persze az tény hogy nekem is probléma hosszabb távon 1 terület kiesés a bahán( etetni kell a szitakötőket és keserű gyömbér elég dgrága a piacon.:music:
    Mondjuk 600 tápom még van talán kibirja utána majd pótolom.
    Nekem megéri ez a kitehető és addig is ad pár hasznos dolgot.;)
     
    he1951, szellorozsa és vm68 kedveli ezt.
  8. Nikike7709

    Nikike7709 Járnitanuló

    Az eventhez egyéb dolgok is kellenek a szigetről pl. lajhár, licsi stb. Mivel ezekhez még nem férek hozzá, így megvenni sem tudom őket. Ezért nagy valószínűséggel elakadtam ezzel az eventtel, nem tudom teljesíteni,hiába is termelném az eventnövényt. A leírásban az szerepel,hogy a feltétel hozzáférés a bahamara szigethez,de ez nem igaz,hisz sokkal több kell hozzá. Sajnálom,mert igazán jónak tűnt. A többieknek sok szerencsét!!
     
    Éva0315 és szellorozsa kedveli ezt.
  9. Bucukipocica

    Bucukipocica Junior szaki

    Szia!
    Az eventre két hét plusz a zuhatagodtól függően 1 vagy két teljesen szabad terület van (jó, egyszer-egyszer be kell dobni a papagáj-fészekvirágot, de azt is össze lehet, sőt, érdemes hangolni. Ilyenkor érdemes egy jól megtervezett aratássorozatot beiktatni mondjuk hétvégén a tp-növelőkkel, nagy tp-s megrendelőket kiszolgálni, stb., hogy jöjjön a banán. Ha figyelmesen átnézed a gazdakörit, abból is sok kiszedhető. Levonható tanulság: Ha szintet is lépsz, ne rohanj egyből a szentélybe, mindig legyen "tartalék banánod". Jó játékot! :)
    +1 tipp: ha már van cápára jogosultságod, építs a műhelyben néhány Cápafog-gyárat, a hozzá tartozó gazdaköri százezrével dobálja a TTP-t ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 23.4.20
  10. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A felröppenő és a gaz mellett még ezek kellenek a pajtából.
    600 db cukkini
    50 db lajhár
    400 db licsi
    15 db mogyoróvaj
    400 db avokádó
    400 db gyömbér
    60 db majom
    15 db evőpálcika
     
  11. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !
    A Tollas ballépés a gazdakörben nagyon jó haladást eredményez, ha még nem csináltad meg.
     
  12. -mami55-

    -mami55- Fórum-zöldfülű

    Sziasztok
    én sem értem a feladatot a fészek építőset
    én elültettem a papagályfészkeket
    van 38 darab tojásfészek és nem tudom a papagályokat megetetni
    MIÉRT?Mit rontottam el?
     
  13. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Szia :)
    Azért, mert a papagálynak feneketlen a bendője és 50 db tojásfészek kell neki!
     
    Éva0315, szellorozsa, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  14. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia -mami55-!
    Az event folyamata:
    1: Ültess Havasszépe növényt (főfarm)

    2: Gyűjts Szakállzuzmó felröppenőt (főfarm)

    3: Keverj belőlük a malomban Hegymászó csemegét

    4: Add oda a Zerge formájú karakternek a főfarmon, ő pedig ad neked Papagáj-fészekpáfrányt (1-2-3-5 darabot)

    5: Ültesd el a Papagáj-fészekpáfrányt az esőerdőben, majd arasd le, lesz belőle papagájfészek (javasolt 2*2-be, mert akkor egy magból több papagáj fészek aratható)

    6: A papagájfészek nem ültethető vissza!!! Add oda a papagájfészket az esőerdőben a papagáj formájú karakternek. Egy etetéshez 50 papagájfészek kell.
    És indul a verkli újból.
     
    Éva0315, szellorozsa, inanna11 és 2 más kedveli ezt.
  15. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Nem olvastál semmit.
     
  16. Atali

    Atali Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Azt hiszem kezdek agylágyulást kapni a "karanténtól". Nem tudom, hogy a csudába kerülte el a figyelmemet, de csak most fedeztem fel ezt az eventet. Pedig néztem a naptárat. Na mind1, gyorsan elkezdtem most. Remélhetőleg még nem csúsztam meg nagyon. :)
     
    Éva0315, he1951, szellorozsa és 3 más kedveli ezt.
  17. Andzsi1971

    Andzsi1971 Fórum nagymestere

    Szia!Azért írok ritkán a fórumra, mert sajnos, mindig vannak , akik alapból máshogy gondolkoznak , mint én.Már nagyon rég megcsinálok minden eventet, szeretek eventezni.
    Hogy mi volt évekkel ezelőtt, ez is egy érdekes kérdés, mert akkor még mások voltak az eventek, nem kellett ennyi gazt megtermelni, lehetett kézzel aratni, amíg azt is megnehezítették, hogy vegyük a munkást. De ez még hagyján, attól kapok idegbajt, mikor erőlködni kell a felröppenőért,pedig nem vagyok alacsony szinten. Akkor még nem tűnt ennyire pénzéhesnek ez a játék.
    De mindegy, saját örömömért játszok, szeretem a játékot, a grafikáját, ez egy nagyon jó kis békés, stratégiainak mondható játék, nem is játszok mást. Ötletes, nagyon jó a grafika.Csak éppen felhúztam magam, mer már állandóan a fórumot kell lesnem, ha mindent tudni szeretnék. Ezt az eventleírást a nyugdíjas barátnőm sem vette észre.Egyébként nem cserélnék egyetlen olyan emberrel sem, aki elvesztette a munkáját, erről szó sincs, mert el tudom képzelni, milyen önfeledten játszik, aki nem tudja, hogy holnap miből vesz kenyeret....Nagyon sajnálom őket, örülök, hogy van munkám.
     
    Éva0315, farmerogirl, szellorozsa és 6 más kedveli ezt.
  18. vm68

    vm68 Kivételes tehetség

    Köszönöm a biztatást, fiam segítségével termelem a növényt. :)
    Lassan szaporodik, főleg úgy hogy ma reggel csatni nélkül arattam :D
    Jó hogy írtad a szitakötő tápot, nekem csak 300 van.
    Én csak akkor teszem ki a szitakötőket amikor a pillangóbáb 2 szitakötőt ad. ( így is van már 25 ezer db)
    A fennmaradó időben termelem a keserű gyömbért
     
    Éva0315, vihence, szellorozsa és 6 más kedveli ezt.
  19. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia .Hát lassan halad pedig tegnep életbe volt a+3 bónusz. o_O
    Estére keserű gyömbért rakok majd ki mert röpi is kell.:)
    Én most már 2 neon pillangót is elbambultam egymás után szinte üresen mentek.:oops:
    Sebaj úgyis kell pótolni az állatokat amit elvisz az új event és a piac majd életbe léptetek 1 ólbevételi bónuszt.;)
     
    Éva0315, szellorozsa, vm68 és 2 más kedveli ezt.
  20. Nikike7709

    Nikike7709 Járnitanuló

    Köszönöm a jó tippet,megcsináltam az egészet és máris lett elég arany banánom,hogy kiváltsam a hiányzó dolgokat :) Köszi!
     
    Éva0315, he1951, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.