Visszajelzés Bárcsak itt lennél - Trópusi event eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 12.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Akinek nincs még kész a gyógyászata annak nagyon jól fog jönni a TP és azért ne felejtsük el hogy baha TP-t is ad, szóval nekem kell. :);)
     
    Peszi2, agg-farmer, Swordfish és 14 más kedveli ezt.
  2. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Lassan már pszichiáterem is lesz, nem hogy gyógyászatomxDxDJó lesz ez, csinálja aki akarjaxDxD
     
    Peszi2, agg-farmer, Swordfish és 12 más kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Aloha -Fülemüle-70

    Nem olyan nehéz , mint amilyennek látszik . Csak 2 event növény , 2 felröpi , 1 különleges kellék és 3 malomtermék kell :p

    Hogy miből mennyi kell , itt és itt van :p

    Malomtermékek :inlove:
    • 1.) Üdülési prospektus [​IMG] = 45 db óriásbambusz event növény [​IMG] és 8 pöttyös kagyló felröpi [​IMG]
    • 2.) Üdvözlő ajándék [​IMG] = 10 virágfüzér felröpi [​IMG] 5 pöttyös kagyló felröpi [​IMG]és 1 mentás mocktail [​IMG]
    • 3.) Mentás mocktail [​IMG]= 20 víz [​IMG] , 15 marokkói menta event növény [​IMG] és 15 cukornád ami a bahán van

    Különleges kellék : Értékelés a vendégtől
    [​IMG]
    • Miután teljesítettük a 4 házat, aratni kell az eventablakban.
    Aloha kovacstne
    Csak el ne téveszd az irányt , mert ha nőgyógyászhoz mész ......:D
     
    Peszi2, Fatther, -gyöngy-581 és 17 más kedveli ezt.
  4. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    xDxDxDNem írok, nem beszélek, befőzök!!!xD
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 12.7.17
    hóóvirág, Peszi2, Fatther és 14 más kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D:D Van aki pszichiáterhez megy, én meg csak játszom. :D
     
    hóóvirág, Peszi2, agg-farmer és 15 más kedveli ezt.
  6. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    az 5-ik szintért nem hajtok mindenem 5-ik szinten van:)
    ami megéri nekem az arany banán szupitáp:p
    a felhősor nem sokat ad :(bár én 358sz vagyok
    nagyon vártam eszt az eventet de nem gondoltam hogy ilyen gyér lesz:wuerg:
    a felröpiket sokallom:( hogy meló mellet hogyan tudom csinálni majd meglátjuk
    szép estét mindenkinek:)
     
    agg-farmer, Swordfish, Maszatka47 és 8 más kedveli ezt.
  7. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    xDxD
     
    Swordfish, Maszatka47, meszimarsi és 3 más kedveli ezt.
  8. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Sziasztok! Megint előjön az, amit én már jó ideje mondogatok (és mások is), hogy miért nincs még a Bahán növénynemesítés? ha ott is lenne egy fél órás sárgadinnye vagy egye fenyő, egy 2-3 órás sárgadinnyés verzió, mennyivel könnyebb lenne legyártani a felröppenőket. Ráadásul a BP se járna ezzel rosszul, mert akkor úgyis szupertrágyázni kéne, ami pénzbe kerül, szóval ez win-win helyzet. Nemesítés nélkül a leghosszabb növény 16 óra, nem a legideálisabb, ha kéne pár röpi...Az ólaknál meg lutri, hogy melyik hogyan fogja adni, tök kiszámíthatatlan amúgy, mert (kosaras tapasztalat) néha a rövidebb érésidejűek (természetesen felszorozva a többszöri arathatóság miatt) jobban adják, mint a hosszú társaik és ráadásul két különböző farmon nem is feltétlenül ugyanaz az ól válik be. Marad a növény, amiből meg a tuti befutó 16 órás, mert nincs nemesítés.

    Én a magam részéről kizártnak tartom, hogy ennyi idő alatt ilyen sok röpit összeszedjek, aki meg nem tudja eléggé lerövidíteni az időt, az meg eleve nem tudja befejezni az eventet, mert 210 óra jócskán többnek tűnik, mint a 144 óra. Pannim sincs (illetve egy van, kölcsibe), általában mázlim sincs, szóval ez bukó. Abban az egyben bízom, hogy esetleg az ilyen nagy mennyiségű röpire tekintettel erősen állítanak a röpik szabályozó gombján egyet és ontani fogja. A holnapi első eventes aratásnál döntöm el, hogy van-e értelme csinálni, mert ha nem lesz meg egy tetemes felröpi-mennyiség, akkor számomra teljesen esélytelen.
     
    Peszi2, agg-farmer, Swordfish és 17 más kedveli ezt.
  9. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Az nem érdekel hányféle malomtermék van, mert 1000 óra kellene hozzá. A különleges meg különlegesen nem érdekel. Akarom mondani pláne nem vetek, ha már úgy sem ültetek.
    Az 1-2 részt lehet megcsinálom a partipöriért, de a többit elfelejtem... Ja az 1-2 t sem holnap fogom elkezdeni, hanem pénteken, és csak ha nagyon unom magam.
    A felhősor az valóban erősnek tűnik. Nem nulla az biztos, hanem 0 a köbön.
    A kincsesre már csak olyan cuccot teszünk ami farmos tpt ad. Kit érdekel, hogy menyi BTPt ad egy felhő, ha nem napi 300000től kezdődik? Egyébként sem számít a baha ebben a játékban, és soha nem is számított.
     
  10. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Van pár ismerős aki játszik, reménytelenekxDxDxD
     
    agg-farmer, Swordfish, Boccio71 és 7 más kedveli ezt.
  11. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Nálam a baha több, mint 2 szintet lép, míg a farm egyet, így farmos TP-nek sokkal jobban örülök. Persze csinálom az eventet, mert legalább egy kis változatosság a bahának az örökös állat-fa kombó után. Meg amúgy is, ha meg tudom csinálni, miért ne? És hát matrica is van... :)
     
    agg-farmer, Maszatka47, magdi06 és 9 más kedveli ezt.
  12. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Ismertető elolvasva.
    Annyi maradt meg bennem, hogy nem olyan bonyolult mint elsőre tűnikxDxD
    Én ennyi infóval el leszek egy hétig, köszönöm:):D
    A parifáim árnyékába majd hűsölök egyet és élvezem a semmit tevést a farmon :):inlove:
    Kitartást azoknak akik neki kezdenek:)
     
    hóóvirág, Fatther, agg-farmer és 17 más kedveli ezt.
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nem értek egyet. :D Egy felhőért 5-6 napot kell szenvedni de utána amíg a játék tart hozza a hasznot. Most lehet hogy haszontalannak tűnik a gyógyászat de nem biztos hogy véletlenül rakták be, lehet hogy fejleszteni fogják 6. szintre és ott már nem mindegy hogy kapsz ingyen napi 800 TP-t. A bahás TP meg mindig kell. Megértem azokat is akik nem akarják csinálni, de én biztos hogy nem hagyok ki ilyen lehetőséget.;)
     
    ViriTündi, Peszi2, Fatther és 16 más kedveli ezt.
  14. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Aloha Hérics Báró:)
    Köszönöm szépen nem adom fel, mert kell a felhő:)
    De jó Neked hogy a Baha ilyen gyorsan lép szintet.
    Nálam kezd belassulni.:cry:
     
    brekkencs., agg-farmer, Swordfish és 9 más kedveli ezt.
  15. cumoci

    cumoci Járnitanuló

    Szóval! Letermelem a növényeket és a felröpikkel megcsinálom az 1-4-ig feladatot. Legyen mondjuk szombat este, mire ezzel kész vagyok a felröpik miatt. Addig nem tudok értékelést aratni, kiesik 48 óra a rendelkezésre álló 144-ből.
    Gyorsítóval 5 óránként kapok egy értékelést, ha éjjel felkelek és mindig pontosan gépnél tudok lenni. 35 x 5 óra= 175!
    Most jut eszembe, nem is leszek kész 48 óra alatt, hiszen állatokat is kell kitenni, hogy kapjak több száz felröpit, és addig növényt sem tudok termelni.
    Nem lehet, hogy előbb kellett volna elmenni a BP-s kollégának szabira, hogy azután kipihenten végig tudja gondolni, mit is alkotott?
    Vártam ezt az eventet, de ilyen elvárások mellett az én értékelésemet máris learathatják! :mad::mad::mad:
     
    repashock, Fatther, agg-farmer és 15 más kedveli ezt.
  16. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Az a gondom, hogy a természetgyógyásznál már kellene legyen sok 10000 pontom, ami az 5 szint fölött van és már megtermeltem a hozzávalókat. A másik gondom, hogy a természetgyógyászatban egyetlen olyan recept sincs, amit az elmúlt 1 évben előállítottam volna. A harmadik gondom az, hogy egyetlen mesterség sem ér semmit, mert nincs hozzá fiók, vagy drága előállítani és még sorolhatnám. Valamelyik nap néztem, hogy ilyen 500.000 fölött van a mesterségi felröpik száma a pajtámban, és rohamosan nő, mert a kerék sem ad azokon kívül semmit, legfeljebb cspt. A negyedik gondom az, hogy a baha csak van. Hozni nem hoz a játékban, inkább csak visz.
     
    hóóvirág, Farmer*54, szili48 és 20 más kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Elég csak növényt kiraknod, az ad mindenféle felrepit, nem kellenek állatok. A varázsfát rakd ki ha van, az ad virágfüzért. 1 gyorsító kevés lesz, minimum 3-at kell csinálnod ahhoz hogy kész legyél időben de inkább 4-5-t.
    Nekem is van már gondolom pár ezer pontom a gyógyászatban de ez nem tart vissza attól hogy megcsináljam az eventet. A baha szintet is fogják emelni, ahhoz se árt a TP. De Te tudod. Én meg fogom csinálni.;)
     
  18. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Mert már biztos nagyon magas szintű a bahád. :)

    Lehet, hogy nálam nem is a baha gyors, hanem a farm lassú.?!?:music::oops:xD
     
    brekkencs., agg-farmer, Swordfish és 8 más kedveli ezt.
  19. Gio

    Gio Fórum bárója


    Szia, akkor már ketten vagyunk, mert én is megcsinálomxD Bár, úgy látom elég szupertrágya igényes event lesz:oops:, de sebaj maradt még bőven a majomkirálynő adományából:D Öszintén nem egészen ilyen eventre számítottam, de hát ez van ezt kell csinálni. Legalább az eventnövény érésideje lehetett volna rövidebb, de akkor meg kevesebb röpi jönne belőle. Jól ki van ez találva:oops:
     
    hóóvirág, Fatther, Farmer*54 és 13 más kedveli ezt.
  20. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Első ránézésre örvendetesnek tűnt,az event leírás,főleg a dinnyevarázslat,de amikor jobban átbogarásztam,sajnos rá kellet döbbenjek,hogy a dinnyevarázslat elég kásás mert az egyéb kategóriában nem sok értelmes dolog van,ezért marad a csp gyűjtés a bahán,az sem egy utolsó szempont.
     
    agg-farmer, Swordfish, Maszatka47 és 10 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.