Visszajelzés Bárcsak itt lennél - Trópusi event eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 12.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Én meg most szabadítottam fel apránként a területet, az egyiken a 7 órást fogom ültetni, a másikon a 6 órást. Amikor kész lesz a 3000 db 6 órás akkor ide is megy a 7 órás. Hogy mi lesz ebből azt a jó ég tudja. xD
     
    marcsi152, agg-farmer, Swordfish és 11 más kedveli ezt.
  2. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    HOgy mi lesz ebből? Szokásos én nem csinálom, nehéz bla bla majd event vége előtt 1-2-3 nappal beüzemeltem a felhősort írások sora :D
     
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D:D
    Azt szoktam mondani hogy: mindenki azt csinál amit akar csak utólag ne bánja meg.:) Én megbánnám ha nem csinálnám meg, ezért megcsinálom. ;) Nem mondom hogy könnyű event, de ha könnyű lenne akkor az lenne a baj. Most kell egy kicsit taktikázni hogy mikor mit csinálunk mert könnyen kicsúszhatunk az eventidőből.
     
  4. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    pontosan. De attól függetlenül én még azt mondom, hogy aki épp nyaral, az nyaraljon.
    Érdemest mindent megtervezni, vagy legalább a nagyokra hallgatni, akik vannak oly kedvesek, és elmondják, milyen időbeosztással kell dolgozni, hogy jó legyen ;) még az a szerencse, hogy teszten nem úgy működik mint élesben :D
     
    hóóvirág, Fatther, marcsi152 és 12 más kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    De egy farmeres függő még a Balaton közepén is arat úszás közben.:D:D:D
     
  6. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Na, akkor én nem vagyok farmer függő o_O:eek: igaz nem is balaton lesz xD8)
     
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ahha, szóval távoli vizekre evezel. ;) Érezd jól magad és nehogy egy pillanatig is ránk gondolj mert megsértődünk. :D:D
     
    Fatther, HéricsBáró, Jucika és 11 más kedveli ezt.
  8. Piaclady

    Piaclady Fórum bárója

    Én 100 % , hogy kifogok csúszni az időből.
     
    Swordfish, Maszatka47, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  9. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Vagy nem.
     
    Swordfish, Maszatka47, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Igen, sajnos benne van a pakliban. Azért mondtam hogy nehéz mert nagyon időigényes. De az 1-2 szobát ne hagyjátok benn, azt meg lehet csinálni és van benne AB.
     
    Fatther, agg-farmer, Swordfish és 9 más kedveli ezt.
  11. BBke

    BBke Fórumlakó

    Én is megyek majd a hónap vége felé nyaralni 1 hétre, de a laptop is jön :D

    Igen, sajnos így nehéz ha az értékelések learatása 6 óránként lehetséges. A rövidítésére meg egy csomó felröpi kellene. Reméljük, hogy finomítanak még rajta egy kicsit, mert ez így sok játékosnak nem fog menni...

    Alaphelyzetben naponta négyszer lehet értékelést leszedni.
    6:00-kor, 12:00-kor, 18:00-kor, és 00:00-kor
    Ez így nehéz dió...
     
    Utoljára szerkesztett: 12.7.17
    Fatther, Swordfish, maszilva és 10 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D:D
    Reméljük hogy a németek szava elér felülre is. Az üdülési beadását kellene levenni és akkor már jó is lenne.
     
    Fatther, agg-farmer, Swordfish és 9 más kedveli ezt.
  13. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Az első és a harmadik feladatot némi szupertrágya beáldozásával hamar meg lehet csinálni. Ezekhez csak eventnövény kell.
     
    Fatther, agg-farmer, Swordfish és 9 más kedveli ezt.
  14. BBke

    BBke Fórumlakó

    Levehetnék a felére, de ha lejjebb viszik annak csak örülni fogunk :)
     
    Fatther, agg-farmer, Swordfish és 8 más kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D
    Vagy vegyék le az értékelést 35-ről 25-re. Nekem mindegy.xD
     
    Fatther, agg-farmer, Swordfish és 9 más kedveli ezt.
  16. BBke

    BBke Fórumlakó

    Igaz :)
    Na majd meglátjuk, hogy event kezdésre lesz-e valami változás.
     
    Swordfish, Maszatka47, alpha58 és 5 más kedveli ezt.
  17. BBke

    BBke Fórumlakó

    :D :D :D
     
  18. Pharmer500#2

    Pharmer500#2 Fórumgróf

    Sziasztok!

    Efelől semmi kétség.:)

    Mint ahogy afelől sem, hogy SZOKÁS szerint hozom a KIVÉTELt, és én meg azt mondom, hogy "én itt leszek, és nem csak bárcsak":D: mert hát mit is mondott Kennedy az Apollo-program, "az évtizeden belüli Holdra szállás" meghirdetésekor...?;) Hát ahhoz tartva magamat én meg pont műsoron kívül fogom megcsinálni, és pont azért, mert nehéz (vagy csak szupertrágya-igényes?:wuerg: - sztem nem: ehhez fog kelleni stratégia, legalábbis én természetesen nem "erőből" fogok "nekimenni", hanem minimálisra szorítva az erőforrás-pazarlást, ami ebben a formában tényleges játékbeli kihívást jelent - talán ez az első olyan event, ahol lesz tényleges, eventen belüli értelme és érdemleges, sikert meghatározó fontossága (ill. kifejezetten erőforrás-spórolást nyújtó perspektívája!) a GYORS befejezésnek:D).

    Hogy haszna/értelme van-e? Ez már fogósabb kérdés (még játékon belül is értve a kérdésfeltevést - FŐLEG HA VALAKI NEM IS TERVEZI RENDSZERESEN ARATNI A FELHŐSORT...:eek::p).

    Mindenesetre egy "személyes biztos" és egy "össznépi remélhetőleges" értelme mindenképp van:
    A személyes biztos az volt, hogy eme event üdvözletére úgy döntöttem, hogy "újdonság" ide, "újdonság" oda, de 2194 AB-mből megválok 77-től, és finnyásan ugyan, de kiváltom a szentélyből az utolsó kamrát és az ezúttal taktikai jelentőséget kapó sárgadinnyét...8)
    Az össznépi remélhetőleges pedig az lesz, hogy bízom abban, hogy ha másért nem, ezért megmoccannak majd a fejlesztők, és végre applikálnak egy MTP-mutató információs buborékot a mesterségek szintjelzőjéhez is (│Tamás│, ennek előmozdítására nem tudnátok közbenjárni? - Csak mint ötlet...)...:music: (Egyúttal kérdezem Kukori Kartársat, akit talán még nem üdvözöltem a 200-asok klubjában (mint olvasom itt nemrégiben, Susie-val együtt:)), de így apropó nyílik rá: a farmos szintjelzőnél mutatja továbbra is a TP-t, vagy ott is csak jóhiszemű feltevésekre lehet hagyatkozni, hogy biztosan jóváírja-e egy esetleges szintbővítésre/a nemzetközi TOP10-es listára aspirálóknak? Tényleg, mit ír ki: ott is az a szöveg van még, hogy "biztosan várod már a kövi szintet, úgyhogy ragadj kapát-kaszát, de rögvest-azonnyomvást, tenyérkérgessedésig, mer' máskülönben itt ragadsz, bár egy-két évig szinte mindenképp"?o_OxD (minden bohóckodás nélkül: komolyan kíváncsi vagyok!!:)))

    Mindenesetre, eventre visszatérve, itt a titok nyitja tényleg az lesz, hogy ki tudja előre minél jobban kiszámítani, hogy mikor lesz legközelebb újra gépnél, lehetőleg 3-4 óránként, amikor épp nem alszik vagy strandol vagy a "dolgozóban" "húzza az igát", hogy ne szórja el az üdülési prospektusait a vendégértékelésekért fölöslegesen, viszont üresjáratokat se hagyjon sokat, ha épp nem nullzágatásra dobálja be...

    Mindenkinek jó szórakozást, agyalást, izgulást, aki belevág!

    Ph.

    Ui.: Az sem utolsó szempont, hogy egyszerre két eventet is lehet csinálni párhuzamosan (ami közül a másik megérős is!:D) - persze bizonyos szemszögből zsúfolt, de más szemszögből meg kifejezetten klappol, hogy egybeesik...:) Sőt, újabb taktikai kérdéseket ad: a szomszédoktól ki melyik felröppenőt kéri inkább: EZÜSTKANÁL VS PÖTTYÖS KAGYLÓ!!!
     
    hóóvirág, Fatther, brozsa és 17 más kedveli ezt.
  19. Gio

    Gio Fórum bárója


    Játszunk egy jót:D, legalábbis remélemxD Én már felszabadítottam és be is ültettem a 2 leghosszabb érésidejűvel a területeket, vadaskert, manifaktúra és 9 ól van a növények mellett. Majd holnap kezdés után eldöntöm, ha látom élesben az érésidőket, hogy mit fogok először ültetni.
     
    Fatther, Swordfish, Maszatka47 és 7 más kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Farmer:)
    Örülök hogy megint jó sokáig kellett olvasni a hozzászólásodat. Mi a manó hogy ennek az eventnek nekikezdesz?
    Köszönöm, nem ír ki semmit, kiakadt a mutató, ha tudni szeretném hogy mennyi TP-t kaszíroztam be aznap akkor össze kell adnom.
    A másik event nem nagyon érdekel, be is fejeztem, már a pajtát töltöm mert azt többre értékelem, úgyhogy kérem a szomszédaimat hogy pöttyös kagylót küldjenek holnap. ;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.