Visszajelzés Bárcsak itt lennél - Trópusi event eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 12.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nixi6565

    nixi6565 Utánpótlás-írogató

    Két farmomon is buktam az eventet. Nagyon sajnálom. Kitehetők megvannak, de nincs mire kitenni. Gratulálok mindenkinek aki teljesítette, ügyesek voltatok.
     
    Gio, kisvirág, Fenyvesi1010 és még 1 ember kedveli ezt.
  2. cskati01

    cskati01 Törekvő

    Gio, brekkencs., igaba és 5 más kedveli ezt.
  3. vitezz75

    vitezz75 Járnitanuló

    Buktam én is az eventet 32 sikerült összegyűjtenem :(
     
    Gio, igaba és kovacstne kedveli ezt.
  4. szérüsgazda4747

    szérüsgazda4747 Fórum-zöldfülű

    Egy árva értékelés hiányzott ! KÁR - KÁR ! Annó 5 farmon ügyködve minden eventet sikerült befejeznem most 3 ra redukálva egy felhőm sem lett ! A röpik sehol ! Bedugult a lik ! Gratulálok mindenkinek akinek sikerült akinek nem velem együtt bízzunk a következőben !99 szinten azért nagyon reménykedtem !
     
    Gio kedveli ezt.
  5. insignia75

    insignia75 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Én is buktam, 3 db hiányzott csak a 35-höz! :(
     
    Gio kedveli ezt.
  6. Dedike86

    Dedike86 Utánpótlás-írogató

    Szintén zenész, mármint én is 99-es szintű vagyok és 32 értékelésem lett:((
     
    Gio, igaba és olahkatus1 kedveli ezt.
  7. diki79

    diki79 Utánpótlás-írogató

    Már az eventet sem lehet befejezni úgy, hogy ne költene rá valaki. Nagyon bosszant, hogy sima játékkal, időt nem sajnálva sem tudtam befejezni. Nem szoktam kosarakat vásárolni, két farmon játszom 118 és 110-es szinten még nem volt rá szükségem. Most viszont kosár vásárlása nélkül így jártam, Köszönöm a szomszédaimnak a sok ajándékot.
     
    Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  8. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Sziasztok Gazdatársak! :D:D Event utolsó pillanatokban befejezve. Kicsit hamarabb is kész lehettem volna, óriásbambusz ültetés helyett tegnap betettem állatokat, a lényeg, hogy sikerült. :D:D:D Még maradt is utalvány. Aki meg tudta csinálni, Mindenkinek gratulálok! :):)
     
    Gio, brekkencs., alpha58 és 3 más kedveli ezt.
  9. Linzer72

    Linzer72 Járnitanuló

    Nagyon sok farmoson segítenének,ha hosszabbítanának. Ez egy elég nehéz kihívás volt.
     
    borhas, Fenyvesi1010 és Ditti58 kedveli ezt.
  10. szenga6565

    szenga6565 Junior szaki

    Ez az event kicsit nehéz volt. Aki dolgozik és nem tud állandóan a gép előtt ülni csak pénz ráfordítással tudja befejezni. Nekem is csak így sikerült az utolsó pillanatban.
     
    Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  11. pkata78

    pkata78 Utánpótlás-írogató

    :D
    Legalább éjfélig :D
     
    Fenyvesi1010 és Ditti58 kedveli ezt.
  12. vitezz75

    vitezz75 Járnitanuló

    vége
     
    Gio kedveli ezt.
  13. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Az event véget ért, találkozunk a következő eventnél.
     
    HéricsBáró és Gio kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.