Visszajelzés Baba Mau vásárlója (2020. július) eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 30.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Amikor a tervem szerint történek a dolgok.xD
    [​IMG]
     
    ildiko44, szellőcske, Sali~*.* és 12 más kedveli ezt.
  2. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    ÁÁ Dettó Én is olvastam Tomáét aztán rájöttem hogy életbe van még 1 100% hozam.:):D
    Inenntől esély sincs ezt egyensúlyba hozni:D:D

    Ezt most ahogy sikerül elv alapján közepes majd hosszú és ha kész leszek abbahagyom taktikával játszom.;):D
     
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia:)
    Én a felének is tudtam örülni : [​IMG]
     
    szellőcske, CoraQueen, -W-595- és 4 más kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Nekem teliholdason : [​IMG]


    Gombaerdőben : [​IMG]
     
    Rékuci1111, ildiko44, szellőcske és 4 más kedveli ezt.
  5. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Én a 7 órást viszem végig. Éjjel nappal.xD
     
    Atali, szellőcske, Fatther és 8 más kedveli ezt.
  6. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Van 240 felröpim, az eventnövény meglesz, de akkor mit kezdek vele? Idő nem nagyon lesz, hogy valami hosszúval tudjak még szerezni.
     
    Evita-55, szellőcske, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt.
    Húúhhha, itt most taktikázni kell. :)
    Szia. Bizony itt most résen kell lenni, mert hiába termeled le a növényt, ha nem lesz felrepid. 1200-1400 db-ról beszélünk, ami nem kevés. Érdemes csak az egyik területen termelni a növényt, a másikon Boszorkányalmafákat kirakni és mellé 8 órás növényt. Ólak nem adnak felrepit. Kis statisztika: az 5,30 órás eventes az egyik területen adott 46 db felrepit, a másikon 38-at. Kb. 80 db-al lehet számolni két területen.
    Ha 5,30 órást ültetünk Démonival 1 területen, azt napi 4x lehet aratni= 160 felrepi. Az kevés lesz.
    A másik területen ültetjük az eventest, nem tudjuk rövidíteni a Démonival, ott kevesebb felrepit kapunk. Legyen mondjuk 120 db.
    Hétfő 22 órakor vége az eventnek, ha még 3 napot számolunk, akkor nagyjából napi 366-400 db felrepit kellene összehozni.
    Mindenképpen azt javaslom, hogy ne termeljétek le előre a növényt és csak utána foglalkozzatok a felrepivel, mert nem lesz rá idő. Párhuzamosan kell a kettőt. A szomszédoktól is azt kérjetek.
    Sok sikert.
     
  8. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Én is úgy látom, hogy a felröppenő a szűk keresztmetszet.
    104 db röppent fel indulásra és most van 144. 1232 darab kell, de a másik event megeszi a szupertrágyát. Ott is felröppenő-hiánnyal szembesülök.
    A növényeket letermeltem ott is és itt is készen lesz reggelre, de a szűk keresztmetszet ugye mindkettőnél jelen van.
     
  9. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Köszönöm ezt a táblázatot.Éppen azon gondolkoztam,hogy lehet a gombaerdőben több a hozam, mint a másik földön.Na igy már nem kell gondolkoznom rajta.Már csak 2 utolsó feladat hiányzik, de reggelig várni kell,hogy adja a felröpiket, mert abból kifogytam.Éjszakára 8 órásat ültetek a gombaerdőbe, a teliholdasra pedig a 11 órás eventnövényt.Gondolom csak többet ad majd.Sok sikert az eventhez.
     
  10. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok . Az elején is pedzegettem hogy a röpi miatt a talaj nem mindegy .:sleepy:Szerencsére a hozamok megegyeznek a különböző talajokon.o_O
    Érdemes 1*2-es vagy 2*2 -es talajt próbálgatni,szerencsésebb lehet röpi szempontjából és estére mindenképp a rózsaszín a jó.o_O
     
    Utoljára szerkesztett: 31.7.20
    -Fülemüle-70 és szellőcske kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Igen, a szűk keresztmetszetre mentek rá mostanában az eventeknél. Ha nem Smaragdos ládát adna, akkor nem is érdekelne, deee kakaskának kell. :D

    smaragdos láda:8 -16-24 szupertrágya3-6-9 db KK sz.trágya1 db répás-almás csatni1-2-3- 5 db aranybanán5000-10000-25000-50000-100000 TP2500-5000-12500-25000-50000 CSP
    Szia . Nahh én nem bíbelődök 2 növény szaporításával. Elmegy vele egy csomó idő. Éjszakára 12 órás Boszorkányalmafát rakok, addig ültetem az 5,30-s eventes növényt.
    Bocsánaaat. Valamit elrontottam. A Smaragdos láda volt keretben és nem tudom hogy került máshova. Pff..... Próbáltam kiszedni, de nem tudom.

    Megoldottam a javítást./mamarygen
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 31.7.20
  12. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    A boszorkányalma jó ötlet , de nekem nincs 1 terület:cry:A rózsaszín ha nem ad két területen 100-120 nál többet akkor nem biztos hogy görcsölök ezzel a ládikóval. Szupizni már nem fogok érte.Valóban jó a ládikó , de napi 20 körül jön:)
     
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Látom én is, hogy mostanában a sz.trágyára mentek rá, ezért is írtam a másik csevegőben, hogy nem csinálom végig az eventet. Aki nem kezdett nagyon jól felrepiben és nem tud sz.trágyázni, annak nagyon nehéz event lesz ez is.
     
  14. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    Nálam 1,5 naponta csak, elárulod a titkod hogyan jön napi 20?
     
    Utoljára szerkesztett: 31.7.20
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia mamarygen. Köszönöm szépen a javítást. :) Hiába, aki tud, az tud. :)
    Szia Niki, szerintem összekeverte a ládákat. Naponta 20-t nem lehet, de 10-t lehet.
    A hatalmas koboldkincset naponta 3x lehet aratni, Frangenfrigó napi 1, Homokvár építész VI -napi 1, Sült krumpli - 1, felesbár -1, és a felhő ad 3-t. Lehet hogy van még egy felhő ami ad, de azt most lusta vagyok kikeresni.:D
     
    Utoljára szerkesztett: 31.7.20
    -Fülemüle-70, maszilva, ildiko44 és 4 más kedveli ezt.
  16. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Egyszerűen a szövegeket kellett csak felcserélni, a láda tartalmát a keretes formába visszapakolni.
    Az idézés meg a komplett jelek között tudott "költözködni" a kereten kívülre.

    Ennyi volt a "javítás".

    Igyekszünk mindent megoldani, amit lehet. :D
    Köszönöm a dicséretedet!
     
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Soha nem jutott volna eszembe, hogy a szöveget kell felcserélni. :D Ma is tanultam valamit. :) Köszönöm a segítséget, legközelebb alkalmazom. :)
     
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!

    Nem nagyon tudtam "szaporítani" a növényt. Nublonok után elég kevés volt a trágyám. Mondhatnám, hogy kevés lett, mint malacnak a nedves dara. :D
    Orvosoltam, de hoznom kellett, hogy megnyugodjak. ;)
     
  19. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Azon kaptam magam, hogy a gondos ültetési tervem az kirepült az ablakon, én meg integettem utána. :D Mindegy, ilyen az élet. :music:
    Így viszont annyi növényem lett, ami bőven elég, bár felröpiből most kicsit... nehezen vagyok meg, de bizakodok :) Amit lehetett azt megtettem a siker érdekében.
     
    -Fülemüle-70 és szellőcske kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Most arattam 5 órás gülüszemet, Démonival. 2 terület 1x1-es 70 db-t adott. Cakát.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.