Visszajelzés Baba Mau vásárlója (2020. július) eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 30.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Jó reggelt.

    Homokvár, Koboldkincs,Frankenfrigó,Sült krumpli, felesbár : trágyás láda III egytől egyig.
     
    Ribiszke, DevilMókus, kukori80 és 2 más kedveli ezt.
  2. Olgi52

    Olgi52 Törekvő

    Megírnátok, hogy a "Maldív" tal.fa mit ad? Ezt a sort jó eséllyel kihagyom, pokoli kutyaólam van 11 db, nem is kell semmire. Így spórolok kb. 250 db felröpit és gazokat, ha nem valami nagyon jó ez a Maldív.
     
    Ribiszke és Sali~*.* kedveli ezt.
  3. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    kukori80, -Fülemüle-70, maszilva és 2 más kedveli ezt.
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt. :)
    Szia Niki, jaa, hogy a smaragdosra mondta. Azt nem lehet naponta.
    Felreppenőben nem állok túl fényesen. Most próbából az egyik területre 5 órást ültettem, a másikra 3 órást 2x2-be, mert úgy vettem észre hogy jobban adja, mint az 1x1.
     
  5. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. A tavaszi gomba kunyhóból van jó pár szerintem onnan jön, o_Ode nem naponta hanem 2 naponta talán.:music:
    De megvannak azok is amiket fel soroltattok , trágyád láda 3 is ad időnként aszem:music:
    Igazából nem nagyon időzítem a napi aratásokat mostanában ahogy érik aratom de kb. A lényeg hogy időnként egész sok van lehet nem húsz csak 10 naponta.o_OAnnyira nem követem, láda ad ládikót ki tudja ezt már követnio_O:music:
    A lényeg hogy 1 ládikóért szupizni már nem fogok , mondjuk nem is kell az 1*2-es talajon 164 röpi reggel ,a zöld 64 / terület azaz szűken de beleférhet, egy kis démonival a kért röpi mennyiség.:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 1.8.20
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. A 3 órás 2x2-s = 21 felrepi
    Most én is 2x1-be raktam 1,30 órást, amíg az 5 órás beérik. Kellene ma csinálni még 250 felrepit, akkor kényelmesen beleférne event végéig a maradék.
     
    maszilva, -Fülemüle-70 és DevilMókus kedveli ezt.
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia.Nekem is ez a terv hogy este ahogy a zöld leért, és belefér 3 órásokkal démonival 1*2-es vagy 2*2 es talajono_O röpizek.
    A 21 / terület jó lehet o_Omegnézzem 2*2-esen itt ,1-2 esen a másikon.:music:Este meg megy a pink 1*2 re az bevált azon nem módosítok.:D
     
    -Fülemüle-70 és kukori80 kedveli ezt.
  8. Olgi52

    Olgi52 Törekvő

    Na ez nem jött be :)
    Most kezdtem el számolgatni, hogy mennyi gazom van letermelve és az mire elég. Még ha végig is viszem teljes feladatot, marad 15 malomtermékre való. Innentől már csak röpigyűjtés a cél.
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  9. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Tegnap pánikoltam, hogy alig van felröpim, ma nézem az eventismertetőt, nahát hétfő 10-ig tart az event, igy mindjárt más
    kell még 12 bogyót kevernem és megvan a felhő, nekem elég is lesz
     
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jövök egy kis statisztikával. A 3 órás növény (1,44 óra démonival, vízzel, trágyával ) 2x1-ben , 2 területen : 39, 48, 44 röpit adott, úgyhogy semmi pánik, holnapra kész leszek. Úgy ültettem, hogy az egyik területre a Harapóst, a másikra a Vénuszt, a következő körben cseréltem a 2 területen, nehogy megunják magukat. :D
     
    maszilva, -kaktuszable-, amygrey és 7 más kedveli ezt.
  11. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Felhő aktiválva.
    Maradékot meg szép komótossan csinálgatom.
    Van még idő bőven.
    Sikeres befejezést mindenkinek.
     
    -Fülemüle-70, Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  12. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia .120 röpit összeszedtem este a démonival ( sok rövíd érésű) a hetedik ajándéknál tartok.:)
    Kár hogy a másik event elszívta az energiám ez sokkal játszhatóbb , nem annyira az" erőből ami van bele kategória".o_O
    1900 zöld és 1500 lilla növény talonba, estére alkonyi ment ki.:)
    Jó játékot sok sikert mindenkinek.:)
     
  13. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Helló!

    A felhőhöz a gaz 600 darab híján meg is van. Röpi még 200 fölött kell.
    A pokoli kutyát néztem meg. Testvérek között is fele annyiba kerül az eventes kutya, mint Jaccccccccknél.
    Nem mondom, hogy ez egy megérős event, de most megint csak ilyenre tellett.
     
  14. kikike02

    kikike02 Járnitanuló

    Szervusztok!
    Attól tartok, hogy a fejlesztők egy picit elszabták a felröpi mennyiségét. Ha event növényt termelek, akkor kevés a "Rejtélyes zsák". Ha fákat rakok ki, akkor meg nincs event növény. Az idő meg sajnos fogy.
     
    gionvivien, Evita-55 és ho-hoboy kedveli ezt.
  15. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Ezt nem tudom,hogyan csinálod.
    Simán meglesz.
     
    DevilMókus, -Fülemüle-70 és ho-hoboy kedveli ezt.
  16. KicsiVid

    KicsiVid Járnitanuló

    Sziasztok, A növények megvannak, az utolsó háromhoz hiányzik a felreppenő, a felhőig szeretnék csak eljutni, de 500 felröppi hiányzik. Ráadásul ma nem igazán tudok egész nap gépnél lenni.
     
    Evita-55 és ho-hoboy kedveli ezt.
  17. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Ki tudja? Nálam is nagy röpihiány van mindnél!:oops:
     
    Evita-55 kedveli ezt.
  18. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    A teliholdon a fák se hosszabb érésűek mint az event növények, azért több röpit ad?
     
  19. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Az eventnövényekkel én is készen vagyok. Szintén felröppenő "vadászatban" vagyok.
    Éjszakára ment 1-1 terület fa, 10 és 12 órásak.
    Egy terület 10 órás fa reggelre 52 db felröpit adott. -.-
    Egy terület 12 órás fa reggelre 69 db felröpit adott.
    Egy területnyi 3:30 órás agyvelő az előbb 23 db felröpit adott. Ráadásul a növényeket démonival és/vagy felhőkkel (nagyobb áldozatok nélkül) tudom rövidíteni. Teliholdas fákat nem szívesen turbóznék. Azt a saját farmomon nem tartom gazdaságosnak.

    Maradok a növényeknél mára, az tuti.
     
    GA-BI-O-Farm, szida57, DevilMókus és 9 más kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    9 malomtermékem hiányzik a teljes event végéhez. Növényeket ültetek mindkét területen, azokban jobban megbízom felröpi ügyében. A pókpáfrány számának szaporításában még van némi elmaradásom a többihez képest, így démonival és felhőkkel gyorsítva egész jó ütemben haladok 41 és 30 felröpi jött az utolsó aratásnál. Nem aggódom, hogy ne lenne meg a végéig ami még hiányzik.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.