Visszajelzés Baba Mau vásárlója (2020. július) eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 30.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Ezt is megértem ma, sokat keresgéltem a röpiket, de keresgéltem.
    [​IMG]
    Még tíz malomtermékre való röpi azaz 280 és ott lesz a vége.;)
    Éjszakára alkonyi árnyvirág, nagyon kíváncsi leszek mennyi röpit ad reggel.
    Eddig nem jól hozta a "formáját".
    Mennyi lesz hétfő 22:00 óráig!?
     
    maszilva, bugavalika40, szöszi50 és 8 más kedveli ezt.
  2. mingo826

    mingo826 Fórum ismerője

    Az ejjelre rozsaszin bogyo volt nalam ultetve 7 bogyopepet tudtam belole keverni a zold bogyoval.
     
  3. boszi52

    boszi52 Rutinos

    A nyeremény elég szemétség,hogy a bahára megy. A bahának a színt lépése senkit nem zavar. A főfarm a lényeg a teliholdas mindig a főfarmhoz tartozott.
     
    bugavalika40 kedveli ezt.
  4. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    Sziasztok! Nekem úgy tűnik, a régi rémálom visszatért a felröpikkel kapcsolatban. Hiába van elegendő növényem, a zsákocskák miatt úgy néz ki az eventet elbukom. Pedig még drága aranyért vettem is, de többet már nem költök rá.
     
    bugavalika40 kedveli ezt.
  5. swarek

    swarek Törzsjátékos

    Tényleg borzalmasan adja felröpit! A 11 órás növény se adja rendesen, teljesen felesleges azt ültetni a felröpi növelés érdekében. Már lassan mindent kipróbáltam, hogy növeljem a felröpik számát, most éppen zseléfülgomba ment 2*2-be szuptrágyával, 1 területen, a másikon szupitrágya nélkül lassan beérik, bár ott kevés területem van kiváltva. A felhő igen messze van, a növények pont meg is lennének hozzá, de kizárt dolog, hogy le tudok termelni még 400 körüli felröppenőt az event végéig, pláne, hogy ennyire nem adja. :(
    Nem tudom, hogy miért kell ennyire elcseszni a játékosok kedvét.
     
  6. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok!Baba Mau elfelejtve egy darabig,nem lesz meg a felhő.Kár volt elkezdenem!xD
     
    Ribiszke és bugavalika40 kedveli ezt.
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia.Nálam 3-4 órás gazok hozták a legtöbb a röpit démonival.Egy délelött lehoztam velök 10 malomterméket 220 röpit. Nem tudom mennyi hiányzik esetleg próbáld meg.:music:Ha a növény hiányzik ara a zöld jó 1*2-esen a legjobb idő hozam röpi arányo_O
    Az 1*2 talajt is érdemes lehet kipróbálni ha az 1*1 nem jó.:music:
     
  8. szöszi50

    szöszi50 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!Szerintetek hogyan lehetne össze hozni még 76db rejtélyes zsákot,hogy meg legyen a felhőm?Akármit vetek alig adja pedig nagyon szeretném meg csinálni!:oops:Nem találom a segítség kérő topikot sem,hogy kérhetnék röpiket!Olvasom Mókuskát,és lehet,hogy ez már késő lenne kipróbálni?:cry:Gratulálok annak aki készen van,és sok szerencsét a küzdőknek!További szép napot!:);)
     
  9. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Én feladtam. Most jutottam el odáig, hogy nem akarom tovább csinálni, mert belefáradtam. Így is elég messze jutottam, a felhő nem lett meg, de mivel vállat vontam, hogy jó akkor nem lesz meg, így valószínűleg nem is érdemes a maradék X órában a felröpikért küzdeni. Ha még vissza lenne egy nap, azt mondanám, hogy oké, próbálkozok, de számomra ennek itt volt most vége :)
    De sebaj, majd a következő ilyenen több tapasztalattal indulok, a tanulságok le lettek vonva. Most még ültettem pár órás növényeket, mert gazdaköri feladatokhoz később jók lesznek.


    Ha csak ennyi kell, szerintem nyugodtan próbáld ki azt, amit Mókus írt :) Még belefér az időbe :)
     
  10. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia szöszi50!
    Minden egyes csevegő első oldalán a nyitó hozzászólásban bent van a felröppenők kérésére utaló link, de segítségképpen idehozom:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/hiányzik-még-néhány-felröppenő-megoldás-lehet-a-hirdetőnk.12306/
    Szerintem estig, azaz 22:00-ig van még időd, ha szupertrágyázva, karácsonyi sütivel meg fehér ártatlansággal az eredetileg 7 órás növényt 1*2-ben (vagy 2*2-ben) megfuttatod szükség szerint. Az bizonyára ad annyi felröppenőt, amennyi még hiányzik.
     
    maszilva, GA-BI-O-Farm, vihence és 7 más kedveli ezt.
  11. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Ez szerintem is ez biztos ha tuttira mész.o_OHa nem akarsz szupperezni akkor Démonival 1 db 4 órás fojtófű , sírkő vízzel trágyával 2,20 körül jön . Ez is jó lehet 1*2 vagy 2*2 talajono_OSzerintem ezt is megpróbálhatod az egyik területen és a röpi adatból kiszámolhatod kell -e szuper-trágyáznio_O
    Szerintem nem de ha még is beleférhet időbe este 10-ig. :music:Sok sikert.8)
    Közbe kikerestem például a kísértet 3,27 vízzel démonival( drága a trágya )az szerintem 2 területen jó lehet én 1*2 es talajon próbálnám.o_O
     
    Utoljára szerkesztett: 3.8.20
  12. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Szöszi50!
    Ha véletlenül van horror-vadaskerted, rakd ki. 2x2n 8 ól csak ad valamit! Akármit teszel bele... Nekem a 4 órásak Démonival adtak átlag 30 zsákot, igaz, én mindig 1x1-n termelek. Lehet, h. neked nem ad annyit, de a 4 órás cucc 2,53 körül jön le Démoni bokrétával. 2 területen, még legalább 3 körnek bele kell férnie. Ha már 12 db-okat ad, van esély. Ha nagyon szorít az idő, a trágya nem sokat rövidít, de ha épp annyi kell... Toma érésidő táblázata jó, abból vegyél le még 20%-ot a démonira (bár lehet, hogy olyanja is van...). Az 5 órás növénynél olyan, mintha a 4 órással dolgoznál. Rövidebbeknél arányosan kevesebb.
    (Csak zárójelben, nekem tegnap délben megvoltak a röpik, igaz, az elején kaptak 3 kör szupertrágyát az eventgazok, mert %-os bónuszaim voltak.) A fenti adataim a normál termelésre vonatkoznak.
     
    bugavalika40 és DevilMókus kedveli ezt.
  13. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Sajnos nem jó ötletet adtál:
    Rejtélyes zsák (felröppenő)
    [​IMG]
    Hozzájutási lehetőség:
    - Felröppenőként fák és növények aratásából Teliholdas terület, Gombaerdő)
    - Szomszédoktól ajándékba (2 FA/ db amennyiben elfogy az ingyenes napi ajándék)
    - Vásárlással
    Démonival a fojtófű nálam többet adott mint az alkonyi árnyvirág.
     
    Ribiszke, Kuzdern, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  14. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Igazad van, valóban, Szöszitől elnézést kérek! Mivel nekem van 2-2 fás és ólas raktárház is, és az egyiken ezek, a másikon azok vannak kinn, nem figyeltem, melyik mit ad. Ami viszont igaz, hogy (szupertrágyázás nélkül) a füvészkertbe is 8 db 1x1-es dolog (=fa) tehető, ami érésidőben jó lehet. Esetleg 8 zoknit is megérhet...
    Ja, és - bár nem kérte - küldjünk már neki néhányat, ha már a szemem elé hoztad a lehetőséget. Ez is lehet neki 15-20 db, hátha segít.
     
  15. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Igen én is azt tapasztaltam időarányosan ( persze ha van idő aratni) a 3-4-vagy 6 órás növények jobbak.:)
    Én is Toma táblázatából kerestem ki érdemes átnézni mi hogy fér bele aratás szempontból.o_O
    Ui Most arattam 1 terület boszikorsó( igaz 1*1-en ) 32 röpi .o_O Két területen 64.;) Szerintem meglehet simán.:D
     
    Utoljára szerkesztett: 3.8.20
  16. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Mókuska!
    Tapasztalatból írtam, még röpi vadászatban vagyok. A fák nem adták jól a röpit még akkor sem ha gondosan ügyelve zoknit kaptak.
    Szerintem két kör fojtófű és borítékolható a hiányzó felröppenője Szöszinek, de az sem elképzelhetetlen, hogy már az elő kör is hozza.
    Azt sem lehet figyelmen kívül hagyni, hogy vizezve a két kör nincs öt óra démonival.;)
     
    Kuzdern, GA-BI-O-Farm, vihence és 4 más kedveli ezt.
  17. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Már nem olvastado_ONálam 32 röpi / terület a boszikorsó .o_O Egyetértek ez a legjobb. A fák nem jók röpire most .én már nem röpizek visszatettem őket ,de tegnapig a füvészkerteket is kiraktam. A boszi alma gyengébb mint bármilyen növény / terület.:oops:
    "Seper söpör és megint tisztaság van" -meglett a kutyus is o_O, talán a 2 titkos is ad valami jót.;)xD
     
    Utoljára szerkesztett: 3.8.20
  18. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Olvasom, hogy sokan vadásznak még felröpire.

    Nálam démonival mindkét területen gombszem megy. (Tápba kell.)
    Azt tapasztalom, hogy egy terület 8-11 felröpit ad. Óránként aratható. Tehát némi szerencsével óránként majdnem egy malomterméknyi felröpi összejön nálam.

    A tölgyön mindkét legendám készen van. Tudjátok, az egyik amibe a kupákat kellett belepakolni és a másik pedig az, amibe 1 Pannit kellett beadni.
    Más hókuszpókusz nálam sincs.

    Toma mindig azt hangsúlyozza, hogy a felröpi vadászatnál arra kell figyelni, hogy ne álljon órákat beérve semmi.
    Tehát, ha valaki tudja, hogy 4 óra múlva tud majd aratni, akkor olyan növényt ültessen, ami 4 óra alatt érik be, nem pedig 2,5 óra alatt.
    Remélem, érthető, mire gondolok.

    Azzal is tisztában vagyok, hogy nem mindenkinek van excel program a gépén, de akinek van, mindenképpen töltse le Toma aláírásából a táblázatot és szánjon rá egy kis időt, hogy elolvassa Toma érthető és pontos magyarázatait.
    Használjátok, mert tényleg olyan segítség, ami páratlan.

    Sőt, még azt is meg merem kockáztatni, hogy ha tudjátok, hogy hány óra múlva tudtok aratni, kérdezzetek a csevegőben. Nincs rá garancia, hogy lesz itt éppen valaki, akinek meg van nyitva a táblázat és azonnali választ tud adni, de egy próbát megér.
    Mondjuk így:
    "Sziasztok! El kell rohannom vhová, talán 3-4 óra múlva újra gépnél leszek, mit ültessek a teliholdra vízzel-trágyával-démonival?"
    Ha van itt valaki, aki tud segíteni, gyorsan ideír 1-2 növényt és máris lehet rohanni tovább.
    Olyan sok mindenben segítjük egymást, hátha ez is működhet. Ahogy írtam, nem biztos, hogy gyorsan kap segítséget a kérdező, de hátha mégis.

    Nagyon drukkolok mindenkinek, aki még küzd a teliholdas eventtel. Tartsatok ki és tegyetek meg mindent, amit csak tudtok!
    Ha mégsem sikerül, akkor sem dől össze a világ.
    Akkor tessék valami más szépséget találni a mai napban! :inlove: Mert egészen biztosan van. :)
     
    orfisxo, Ribiszke, kovacstne és 14 más kedveli ezt.
  19. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Az én mai napi szépségem, 1 bogyó kell és meg lesz a felhőm. Felszedtem a hagymát a vv kertben, nagyon szép termés lett. Most meg eleredt az eső, úgyhogy nagyon ügyes voltam, nem áztam meg , én sem , és a hagyma sem. Az utolsó részt nem csinálom meg, így a 105 .ös szintre érve, nálam, még sok a termelni való.
     
  20. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok !
    Este kész lettem az eventtel.
    Érdekesen jöttek a felröpik, valóban sokat kellett taktikázni.
    A 2 fullos fűvészkert boszorkányalmával adott pl. 6 felröpit, de volt, hogy a vámpírpari 1 területen 3 db adott.
    Nekem a sírkő jött be a legjobban.
     
    Ribiszke, Kuzdern, Sárika555 és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.