Visszajelzés Baba Mau vásárlója (2020. július) eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 30.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Köszönöm szépen, hogy megosztottad a tapasztalataid. Ha már Te is "vadászatban" vagy nem kicsi a baj. :sleepy:
    Nálam szintén zenész, sem a fák, sem a 11 órás bogyó nem adja "jól" a röpit.
    Baba Maunak most zseléfülgombát dugtam a fülébe, marad a "vadászat".
     
  2. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Szerintem semmi bajt nem jelent, ha egy modi is taktikázik, eventezik és a saját bőrén megtapasztal nehézségeket. Így tudunk hiteles visszajelzést adni. :)
    Köztudomású, hogy a teliholdas területen nem lehet bűvészkedni a felröpikkel. Nem lehet Pannikat kitenni, nem lehet nulla percezni, nincs nemesített teliholdas növény. Itt a próbálgatás az egyetlen lehetőség.

    Te zseléfülgombát dugtál a fülébe, én meg agyvelőt a szájába. Szegénykém! Mi lesz még ebből?
     
    nolina1965, szöszi50, Szabi451 és 15 más kedveli ezt.
  3. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Sziasztok, nekem 11 hiányzik még a felhőhöz, növényeket ültetek én is, a kutyabarlangot nem céloztam meg, így sem használom mindet, ami van. :)
     
  4. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Szegény Bau Mau!:)Ha létezne kúpnövény,már a fenekében is lenne valami:)Én már azt sem tudom mit csinálok,hol ezt hol azt felejtem el...nekem meg kavintont kellene szednem:)
     
    nolina1965, szöszi50, Szabi451 és 10 más kedveli ezt.
  5. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Mindezzel tisztában vagyok, nagyra becsülöm a munkátok.:)
    Próbáltam bűvészkedni, boszi almára turbó, hosszú érésű event növényre szuper trágya, földterületek váltogatása stb.
    Az eredmény eléggé lehangoló volt.
    Nagyon kíváncsi leszek a kettő hatására. Remélhetőleg sok-sok "végtermék" potyog, amit bezsákolhatunk.;)
     
    szöszi50, Szabi451, szellorozsa és 9 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nekem is van pár kutyám, de úgy vagyok vele, hogy szeretném befejezni az eventet és élvezem, hogy nem izomból, hanem taktikázva csinálhatom :)
    Ezt sem a nyereményért csinálom, hanem mert jól esik a játék :D
     
    nolina1965, szöszi50, Szabi451 és 7 más kedveli ezt.
  7. kikike02

    kikike02 Járnitanuló

    Szervusz!
    Augusztus 2.-án 10:15-kor ez az állásom : https://ibb.co/jvk8YJv
    Attól tartok, hogy a hiányzó 26 db "Bogyópép"-hez szükséges 650 db "Rejtélyes zsák" nem jön össze holnap este 22:00-ig.
     
    szöszi50, szellorozsa és Sali~*.* kedveli ezt.
  8. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm, hogy említetted a kúpnövényt. A következő kőr süvöl-tök lesz.
    Ha ezek hatására is szorulása lesz, megetetem gülüszemmel.
     
    nolina1965, szöszi50, bendi1121 és 14 más kedveli ezt.
  9. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    xDxDxD
    Kávéval a kezemben már elkerülöm a pecázós topikot, de hogy még ide se jöhetek "büntetlenül"?
    Törölgethetem a monitoromat.
    :D
     
    nolina1965, szöszi50, Mica67 és 20 más kedveli ezt.
  10. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Felhő pipa.
     
    szöszi50, vihence, szellorozsa és 6 más kedveli ezt.
  11. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Gombaerdőbe 1*1-be Zseléfül alap érésidő: 6:30 óra röpi 38.
    Teliholdas terület 1*1-be fojtófű 4:00 óra 30 röpi.
    Elmentem Mauhoz, próbálom újra értelmezni: [​IMG]
    Pimpiri , pampari = vámpirparadicsom?:music:
    seléb = lábgomba?
    Eddig Maunak szerettem volna kedvezni, talán érdemesebb Röfi ízlését figyelembe venni?
    A következő körnél a gombákra és a parira koncentrálok.:)
     
    nolina1965, szöszi50, szellorozsa és 9 más kedveli ezt.
  12. hitchcock

    hitchcock Utánpótlás-írogató

    Nálam a 11órás eventnövény 100 és 90 db-ot adott reggelre, nekem ez a növény adta a legtöbb felröpit eddig.
     
    szöszi50, szellorozsa, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt. :)
    Reggel 14 db felrepi hiányzott a felhőhöz. Sopánkodtam hogy mit ültessek...mit ültessek. Valami rövidet kellene keresni. Mondom megpróbálom az 1 órás Rácsos bűzcsápot, 38 perc rövidítve és azt hittem, hogy elájulok. 17 db felrepit adott a kis drága, ennyire nem számítottam. Innentől csak szépen komótosan, semmi ugri-bugri ebben a nagy melegben. :D
     
    nolina1965, szöszi50, bendi1121 és 13 más kedveli ezt.
  14. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok.Ma egész délelőtt röpiztem démonival és ha minden igaz a következő aratásra ( horrorgaz)meg lesz a hiányzó két malomtermék röpije.:)A tegnapi 200% miatt az eventgaz szerencsésen meglett már éjszakára is alkonyi ment.:)
    Jelenleg 5 pokolim van 4 pirossal, persze röpi akkor is jön ha nem célzom , de ha lesz hát jó ha nem az se baj.:)
    Mindenesetre ez érdekes és taktikus event, mindenféle szupi ilyesmi nélkül teljesíthető szerencsére.:)
    Sok sikert és jó játékot .:)
     
  15. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Event növényt tultermeltem,szerintetek érdemes bekeverni bogyogépre?
    Event fulra kész,maradt 131 felröpim.
     
  16. karesz

    karesz Törzsjátékos

    Én már a fojtó fűvel próbálkozom, hátha megijed Bau Mau :)
     
    nolina1965, szöszi50, bendi1121 és 12 más kedveli ezt.
  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Nálam is az a nyerő, az külön öröm, hogy a felhő hatására az érés ideje vízzel 2:15. Még öt malomtermék ami 140 röpit jelent, enyém lehet a felhő. ;)
     
  18. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Event növény 2 terület 7 órás 125 röpi, alkonyi árnyvilág 124 röpi...:music:
     
    szöszi50, Mica67, szellorozsa és 8 más kedveli ezt.
  19. swarek

    swarek Törzsjátékos

    Ezen a kis farmomon nagyon gyéren adja a felröpit. Sajna elég nagy arra az esély, hogy nem lesz meg a felhő, pedig az nagy segítség lenne ezen a farmon, mert nem sok felhő van, ládát adó felhő meg aztán tényleg nem nagyon van. A növény pont elég lenne, de a felröpiből még több száz hiányzik. Van összehasonlítási alapom egy nagyobb farmmal, és egymáshoz nézve ugyanazt a rémnövényt, ugyanakkora területet, ugyanolyan földbe vetve, a kisebb rovására fele annyi röpit ad. Nem lehetne jelezni, hogy vagy emeljenek a felröpik számán, vagy pedig tolják ki az event végét? Még nem nagyon kértem itt a játékban ilyet, de hát egyszer mindennek eljön az ideje. Bár jobban örülnék annak, ha nem így lenne.
     
    nolina1965 és szellorozsa kedveli ezt.
  20. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    A felho aktivalva , meg az utolso feladat hatra van , reggelre az is meg lesz , zselefulgombat es a 11 oras event novenyt ultettem :)
    A felropikert valtogattam a novenyeket , nem csak eventnovenyt hanem mas novenyt is ultettem, demoni bokretaval roviditettem .
    Sok sikert mindenkinek !
    [​IMG]
     
    maszilva, -gyöngy-581, szöszi50 és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.