Visszajelzés BAHAMARAMA változásai csevegő

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 13.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Igazad van! Jóra gondoltam, rosszat írtam, javítottam.
     
    -W-595-, -Fülemüle-70, mebajah és 3 más kedveli ezt.
  2. Ivibaba54

    Ivibaba54 Fórumelemző

    Most, hogy láttam az új sziget képét, még inkább várom, mint eddig. Tényleg nagyon szép lesz, s biztosan hasznosítani is tudjuk. Én ettől nem tartok, hogy nem. Minden terület jól jön, annyi már a kitenni és ültetni való.
     
    Cyra65, Fätum, Marika312 és 6 más kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Most akkor nyugodtan ki lehet jelenteni , hogy a Farmerama meccs eredménye : Farm-Baha terület 3-3 lett :D

    Mennyi koalát le lehet majd gyártani :inlove:
    Vagy sokkal több TP-t bezsebelni aki gyűjti , vagy több fát kirakni és prémiummal learatni hetente . :p
     
    -kaktuszable-, Cyra65, -W-595- és 10 más kedveli ezt.
  4. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Vagy a megnövekedett eventnövény- és felröpi-mennyiséggel küzdeni :) De ettől még én is nagyon várom!!! Gyönyörű lesz a képek alapján és valóban nem ártott már ott egy plusz terület. Mivel vízeséses, így jól fognak ott kinézni a fák :) vagy akármi :D
     
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Aloha SzabadEurópa
    Ha már Zuhatagok Szigete lesz a neve , akkor szerintem tripla felröpik jönnek majd 1x1 földenként :D
     
  6. Feca29

    Feca29 Fórumprofi


    Én meg azt remélem,hogy ha már Zuhatag,akkor a bölcs tölgyhez hasonlóan végtelen lesz a vízmennyisége is ;)
     
  7. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Jól olvastam, hogy az összes 6 terület csak 28 db 2x2-es kocka lesz?:sleepy:
     
  8. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Pontosítsunk ezen azért: 156 db 1*1-es terület lesz majd elérhető. 2*2-es terület a tagoltság miatt valóban csak 28 darab fog kiférni a hírek szerint.
     
  9. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Az álmodozás nem egy tiltott dolog, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy közmondást: Az álmodozás az élet megrontója! Kérlek legyetek erre figyelemmel, nehogy nagy csalódás érjen Titeket!
     
    PapaMangó, Cyra65, ljanika6 és 3 más kedveli ezt.
  10. zebrina04

    zebrina04 Kivételes tehetség

    Én is örülök az új területnek. :D
    1x1-es földekkel vagy fákkal fogom telerakni. Remélhetőleg az eventek beadandóit nem fogja jelentősen növelni.
     
  11. Dettibetti

    Dettibetti Junior szaki

    Én örülök a szigetnek ,ezen fogom kiélni kreatív elképzeléseimet,mert a többi helyen úgy is bontani építeni kell mindig.
    szuper leszxDxDxD
     
    -kaktuszable-, Cyra65, Feca29 és 7 más kedveli ezt.
  12. Feca29

    Feca29 Fórumprofi

    Nem fog,álmodozz te is :) :)
     
    -kaktuszable-, Cyra65, Fätum és 4 más kedveli ezt.
  13. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Csak jelezném, hogy ez nem közmondás, hanem egy Vörösmarty-idézet kitekert változata :)

    ,,Ábrándozás az élet megrontója, mely, kancsalúl, festett egekbe néz." (Vörösmarty Mihály: A merengőhöz) :)

    Más. Az tényleg jó kérdés, hogy az új területen is kifogyhatatlan lesz-e a víz, ha már vízesések tarkítják :)

    Amúgy szerintem addig nem tudják nagyon növelni az eventgaz és a felröpik mennyiségét, amíg az új területet nem lehet teljesen felszabadítani, mert most akármilyen ügyes is a farmer, csak 3-at tud megnyitni a 6-ból, ez pedig bekorlátozza az emelés lehetőségét is.
     
    Ditti58, -kaktuszable-, Cyra65 és 10 más kedveli ezt.
  14. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Köszönöm szépen a kiigazítást a Vörösmarty verssel kapcsolatosan. Nem gondoltam, hogy a közmondássá váló elferdített idézetet ezen a helyen kellet volna taglalnom. De mégegyszer köszönöm a tudatlanok nevében is!
     
    -kaktuszable-, Cyra65, pilcsi64 és 2 más kedveli ezt.
  15. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    sziasztok!
    nekem nagyon tetszik az új sziget:)szuperul meg van csinálva:)
    már alig várom hogy holnap birtokba vegyem:plegalább is egy részét
    a feladatot megtudom csinálni AB is van bőven de sajnos farmpengőm nem sok:sleepy:
    nem számitottam erre és elköltöttem:(no de majdcsak össze jön valahogy.
     
    missuzy_53, -kaktuszable-, Cyra65 és 6 más kedveli ezt.
  16. pilcsi64

    pilcsi64 Fórum ismerője

    sziasztok !
    én már 35 éve érettségiztem , de még eszembe jutnak azért bizonyos dolgok . én azt tanultam , hogy ha idézni akarok , akkor azt pontos szövegkörnyezetben teszem és idézőjelet használok . a másik dolog : közmondás sohasem lehet bármilyen irodalmi műből vett részlet . ha valamikor egy irodalmi mű részét citálnánk egy kicsit másképp ( ha teljességében adjuk át akkor már idézet ) akkor inkább azt a kifejezést használjuk , hogy " szólás " legalábbis 20 éve így volt :( , :)
     
    taga1, Fätum, mebajah és még 1 ember kedveli ezt.
  17. Maszatka47

    Maszatka47 Fórum nagymestere

    Nekem erre ingem-gatyám rámegy,de annyira akarom.:cry:Majd csak vissza kapálom és megvigasztalódom a zuhatag mellet.xD
     
    missuzy_53, Gio, -kaktuszable- és 13 más kedveli ezt.
  18. 2626262626

    2626262626 Fórum-zöldfülű

    MOHÓ.
     
    §Böbe13§, Maszatka47, kovacstne és 3 más kedveli ezt.
  19. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Én is várom már az új területet, asszem fákat fogok kitenni először ;).
     
  20. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Belegondolni is szörnyű, ha kézzel aratokxDxDxDDe fejlődni kellxDxDxD