Visszajelzés BAHAMARAMA változásai csevegő

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 13.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. HéricsBáró

HéricsBáró Fórum elő legendája

Sziasztok

Tenyésztettem , és így kiváltottam az új területet . :inlove:

Még nem tudom , mit teszek ki oda . :p

2. mitnemertesz

mitnemertesz Kivételes tehetség

Sziasztok!

Van dekorlista, h mi helyezhető ki a Hajótöröttek-re? Minden, ami a Kincses Szigetre, vagy vannak spec. dekorok, amik pl. nem...

3. -BombadilToma-

-BombadilToma- Mindentudó orákulum

Szia!
    Nem hiszem, hogy lenne ilyen lista. Magam csak két dekorral találkoztam, amit a Kincses szigetre ki lehet tenni, de a Hajótöröttek partjára nem: a Farmaranyfával és a Varázsfával.

4. szepi40

szepi40 Fórum-zöldfülű

Rámész a Hajótöröttekre majd katt a a munkások Építőmester funkcióra: nos az rögtön megmutatja!

denisadina és mitnemertesz kedveli ezt.
  5. mitnemertesz

mitnemertesz Kivételes tehetség

Kösz a tippeket, csak mivel a K. Sziget bevezetésekor készült ilyen, ezért gondoltam.
    Nyilván a puding próbája az evés, meg is eszem... :D

-BombadilToma- kedveli ezt.
  6. farmerogirl

farmerogirl Fórum ezredese

A semmit nem adó dekorokat sem lehet kitenni, mint pl. Szeretet fája, Svájc zászlója, Minden gazdák legjobbika, stb. - de gondolom, ennek nincs sok jelentősége. Viszont ami (szerintem) jó hír, hogy az eddig termőterületet foglaló Titokzatos tojásokat ki lehet tenni...

Update: Ami viszont kevésbé jó hír, hogy géppel nem lehet learatni - sem a sima aratóval, sem a tojásossal, csak kézzel, egyesével. (Vagy ez a többi területen is így van ezekkel a tojásokkal? Már nem emlékszem, hogy működött, amikor utoljára tettem ki ezekből...)

Utoljára szerkesztett: 10.10.20
    maszilva, -ágianyu33-, Chate-farm és 2 más kedveli ezt.
  7. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Igen, ezek így működnek.

Tudnivalók a különleges tojás dekorokról:
    - Érési idő: 01:00 óra
    - A nevükben benne van, hogy mit adnak.
    - A grafikájuk megegyező, csak nevükben és tulajdonságukban térnek el egymástól.
    - Ha az egeret a dekor fölé visszük, látható, hogy mit ad és mennyit.
    - Az aratógép NEM szedi le.
    - 5 alkalommal aratható róla ajándék.
    - Ha elveszítette ajándék adó tulajdonságát, akkor csak kézzel lehet kitörölni.
    - A dekor törléskor elveszik. Akkor is, ha még adna ajándékot.

Itt olvashatsz róla többet: https://board-hu.farmerama.com/threads/nyuszifüles-tojáskörözés-húsvéti-event.19362/

farmerogirl és maszilva kedveli ezt.
  8. farmerogirl

farmerogirl Fórum ezredese

Szia!
    Köszi a részletes infót. :)

Magam is tisztában vagyok a fentiekkel, csak valahogy ez a csak kézi arathatóság nem ugrott be. Akkor szoktam kitenni ezeket a tojásokat, ha egy nagyobb mennyiség összegyűlik belőlük, valamint van is időm óránként rápillantani. Azonban a nagyobb mennyiség viszonylag hosszú idő alatt jön össze, a memóriám pediglen már nem a régi. (És lusta voltam utána nézni...)

És egy apró pontosítás a fenteikhez: Ha elveszítette ajándékadó tulajdonságát, nem kell kézzel törölni, hanem egyszerűen eltűnik. (Ezt épp most tapasztaltam.)

Utoljára szerkesztett: 10.10.20