Visszajelzés BAHAMARAMA változásai csevegő

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 13.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Kedves mamarygen!
    Bocsánatot kérek a téves tápkeverési idő említéséért, de a Prémium tagságommal együtt járó fürge malom annyira természetes lett a számomra, hogy a keverési időknél már nekem nem tudatosul az eredeti idő.
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A rutin, meg az évek;) Nekem sem tűnt fel még a valós tápkeverési idő.... szóval nem vagy egyedül;)
     
    franyo121 kedveli ezt.
  3. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Szeretném megkérdezni hogy ha a 3620 AB sok, akkor mit kezdenél az én 7512-mel az elért 600-as szinten?
    Szervusz!
    Csak kérdem, mit nevezel "ehhez mérten lévő ajándékok"-nak? Esetlegesen csak nem FarmAranyfára gondoltál? Szerintem arról bőven letehetsz, mert azt úgy adja a BP, mintha a fogukat húznák fájdalom csillapító nélkül.
     
    csillaglili55, csopke1 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Beüzemeltem 12 papucsgyárat...:music: mivel gyorsan érik... hamar pipa lesz a gazdakörön;)
     
    Ms.AbyZu és mimi kedveli ezt.
  5. .polika.

    .polika. Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Kérek szépen segítséget.
    Vásároltam Szörnyera majommaszk magokat,de nem kaptam meg.
     
  6. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Én csak ötöt, azzal is gyors lesz.
    Lehet hogy tájékozatlan vagyok, de mi az a Szörnyera majommaszk?
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Egy új növény.... ki kell váltani a szentélybe;)
     
    achmed1122 kedveli ezt.
  8. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Ha ellenőrzést kérsz, kérlek, a Segítségkérő topicok egyikében a farmod azonosító adataival írj hozzászólást, kérlek szépen.

    Gondold át, a vásárlást követően történt-e beszállítás már az új gazdaköri küldetésekben?

    Ezt magad is ellenőrizheted.

    Ha nem történt feladatteljesítés a gzadakörben ilyen növénnyel, akkor írj, jelentkezz a Segítségkérő alfórumban.

    Köszönöm!
     
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Január közepe régen volt , de szerencsére vissza lehet követni a beszélgetés fonalát . Innen ered .
     
  10. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    Szegény tigris!:wuerg: Jól elintézték:D
    Kirúgták a régi grafikust?:music:

    Kicsit többet vártam;), telhetetlen vagyok:D
    Pocsék nyuszis event:wuerg:, és a bahás változás sem dob fel:oops:
     
    -ujcivis-, Ms.AbyZu, Mici-farmer és 4 más kedveli ezt.
  11. donkartacs07

    donkartacs07 Rutinos

    Szörnyera majommaszkra milyen bónuszok hatnak az ismerteken kívül?

    Egyéb növény kategória.
     
  12. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Kérdezted már a segítségkérőben is.

    Ne legyél ilyen "elveszett", hisz régi játékos vagy.

    Bónuszlexikon -> növényekre ható felhők, termékek

    ITT
     
    -ágianyu33- és achmed1122 kedveli ezt.
  13. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Törzsjátékos

    Szia.
    itt dilemmázok amióta haza értem.:oops:
    Ha ki váltom a terményest, akkor bukom a baha vadaskert, mert mínusz 1000 fa, még kell gyűjteni így is,az utolsó két rekeszbe.
    Szerszám végett ez most így pont nem jött jól, mert 1000 db is tétel. úgy, hogy várat a terményes kiváltása, mert
    ezt hamarabb szerettem volna.
    Tigris papucs várat o_O
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Miért nem 16- ot építettél?
     
    csillaglili55, -Holdfeny-. és magdi06 kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hát izé... őőőő a Topba besöpörtem az összes szerszámot... most meg ennyi tollgyűjtő robotkezem volt:wuerg:
     
  16. csillaglili55

    csillaglili55 Fórumelemző

    Szia Franyó!
    Hát?? Így kb. 10 évnyi játék után az egyik pályámon kaptam egy piccoló ládából 1 db, azaz egy darab (!) farmaranyfát... - nem voltam magamnál... :D:D:D azt hittem, valami hatalmas tévedés történt, de nem vették el, megmaradt.. :D:D:D
    Egyébként ami az ajándékokat illeti, tényleg, mintha a fogukat húznák, mintha a saját zsebük bánná.. :wuerg:
    A 600-as szintet nem is tudom, hogy mikor érem el, talán már ebben az életemben nem is. A főfarmon is alig lehet haladni. Mondjuk, beígértem magamnak, hogy abbahagyom, de aztán úgy kétnaponta mégis idetévedek valahogy. Hiába, a függőség, az függőség! :wuerg::wuerg:xDxDxD

    Nekem álommaszk-gyáram van, már nem tudom, mit kezdjek velük, úgyhogy szépen leszedtem őket.. a fás feladatokból már csak az a bajuszfa meg a párja hiányzik, és be tudnám fejezni a fás feladatokat.
    Valaki felrakta, hogy az összes gazdakörit teljesítette - na, ez az álom, álom édes álom..
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 18.4.22
    semmirevaló, zsani_apja és Kuzdern kedveli ezt.
  17. semmirevaló

    semmirevaló Fórum mestere

    Szia! Nagy durranás már én is végeztem mind a kettővel.
     
  18. mesti5858

    mesti5858 Utánpótlás-írogató

    Kérdésem lenne !!Miért nem lehet a teliholdas állatoknál csökkenteni a táp keveréshez szügséges nővények számát,mert nem tudunk annyit termelni mint ami az olakhoz kell,hiszen itt nem lehet a piacon vásárolni.Valami megoldást ki kellene találni.Köszi.
     
  19. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Mint a Farmerama egészében, itt is a játék készítői határozták meg így a feltételeket, ehhez kell alkalmazkodnunk.
    A termelés idejét lehet csökkenteni, illetve hozamát lehet sokszorozni különböző kellékekkel, termékekkel is a teliholdas időszakban.
    Ezekről az alábbi linkeken tudsz tájékozódni:

    Időbónusz: https://board-hu.farmerama.com/threads/bónuszlexikon.2179/page-3#post-952286
    Termésbónusz: https://board-hu.farmerama.com/threads/bónuszlexikon.2179/page-3#post-952285
     
    stb_farmer és -ágianyu33- kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az új fejlesztéshez tartozó feladatok lassan kipipálva... még néhány nap és a piroskosárból meg lesz a növény is;)
    Jó volt ez az újítás csak kevés volt...:music:
     
    stb_farmer kedveli ezt.