Visszajelzés BAHAMARAMA változásai csevegő

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 13.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Ahogy az ismertetőben a modik megírták, még várnak az új fa nevére (mert a tesztben lévő neve megegyezik egy korábbi fáéval). Türelmünket kérték, míg meglesz a neve.
     
    edina242, Kuzdern, Marika312 és még 1 ember kedveli ezt.
  2. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Durián az új fa is még nem változtatták meg a nevét, de így néz ki, az utolsó kamrában keresd aztán simán meg tudod venni
    [​IMG]
     
    maszilva, Kuzdern és Marika312 kedveli ezt.
  3. Tothland

    Tothland Járnitanuló

    Azt a durián fát, ami a gazdaboltban jelenleg van nem érdemes megvásárolni, mert az még a régi, ugyan ilyen nevű fát adja, amiből még XXL is közel tíz van, terméséből pedig majdnem harmincezer.
     
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem. Ez az új fa, csak ugyanolyan a neve, mint a régié. De a grafikája más, az adatai mások. Én vettem egyet, láttam egymás mellett a raktárban a kétféle fát.
    Ugye nem felejtetted el megvenni a piros kosárból magát a fát? A szentélyben csak jogot váltasz ki, fát nem kapsz.
     
    maszilva, Rizstej, Lenczy és 6 más kedveli ezt.
  5. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Ez az a "problémás" új fa a baha tartalmi frissítésében, amit írtunk a hír bejelentőjében, a többi érintett új anyag ismertetőiben.

    Nem történt meg az ígért javítás még!

    Nagyon figyelj, nagyon figyeljetek a piros kosaras vásárlásnál, majd az esetleges piaci értékesítésnél!

    A "könyvelés" kódja a két duriánfának, a terméseknek szerencsére más. A rendszer ezt fogja követni folyamatosan.

    A megjelenésre, a név cseréjére az új jövevénynél még várnunk kell!

    Ez az a fa, ilyen a kinézete, ezek az árak, melyek jelzik, új a fa és két fejlesztése:

    Új fa neve: ...
    (Az ismertető írásánál, teszt idején a fa neve egy már a játékban lévő fa nevével azonos volt, ami miatt itt még nem szerepel a kezdeményezett új név.)

    Hozzáférés: a ... fa szobra: 14. kamra, 62 AB-ért.
    Ezt követően a szigeten a piros kosár alatt a fák csoportjában - ácsműhely - vásárolható a fa és fejlesztései is.


    Az új fa kihelyezhető: Bahama ültetvényre, Esőerdőbe, és a Zuhatagok szigetére

    [​IMG]
    [​IMG]
    Hozzáférési jog: a 14. kamrában 62 AB-ért.

    Gazdabolti ára: 17.000 CSP
    Érési idő: 12:00 óra
    Tapasztalatpont: 320
    Termény: 4 db ...-gyümölcs
    Ültethető: Bahama ültetvény, Esőerdő, Zuhatagok szigete
    Pajtaértéke: 1.165

    ... XL
    [​IMG]
    [​IMG]

    Gazdabolti ár:
    42.500 CSP
    Érési idő: 10:45 óra
    Termény: 4 db ...-gyümölcs
    Tapasztalatpont: 320


    ... XXL
    [​IMG]
    [​IMG]

    Gazdabolti ár:
    113 FA
    Érési idő: 07:15 óra
    Termény: 4 db ...-gyümölcs
    Tapasztalatpont: 320
     
    maszilva, PZoli64, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  6. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia,
    az új fa neve Duriánfa (lila termésű).
    ((sajnos van másik ilyen nevű duriánfa is, DE a lila termésű az új fa. A legutolsó kamra a szentélyben, ki is kell váltani az átlépést.
     
    Kuzdern, alex0824, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Talán átírják ifj. Duriánra majd. :D
     
    rjolka, maszilva, PZoli64 és 7 más kedveli ezt.
  8. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Szia! Igen, itt megkavarta a dolgokat, hogy simán Nessia-nak (durián) nevezték el a Nessia synandra-t.
    :)
    Kíváncsi leszek az elnevezésre mert, ugyanott őshonosak, de ettől még lehetne Maláj durián, vagy kapszulafa, de attól tartok, hogy nagyon fantáziadúsan, simán "lila durián" lesz a neve.
    :D
     
    Anulu73, maszilva, PZoli64 és 4 más kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nekem ez tökéletes lenne. Nálunk már úgy is felszállt a lila köd. :D Kicsit nosztalgiázhatok. ;)
     
    PZoli64, Marika312, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  10. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Háááát kétségbeesve gondolkodtam, hogyan lett hirtelen 52 db Duriánfám, mikor abban a pillanatban váltottam ki a szentélyből!
    Mondom, ez valami új funkció, hogy a kiváltáshoz mindjárt jár 52 db. xD Szóval az idősebb Duriánok már a pajtában vannak ... az ifjabbak nevére még várni kell. Nekem is jó a Lila durián. ;)
     
    Marika312, edina242, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  11. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Most akkor rakjuk ki az összed durián fánkat,hogy megtudjuk melyik az új lila virágú?
     
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Megfogod ismerni az újat. Nálam az volt az alsó, amikor rászűrtem. Nem a leves tésztát. :D Ismertetőben is pont ugyan úgy néz ki. :D ;)
     
    PZoli64, Marika312, stb_farmer és 2 más kedveli ezt.
  13. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Így néz ki az új durián, a másik csak sima, nincs a lombján az a toboz szerű valami.
    [​IMG]
     
    maszilva, ildiko44, magdi06 és 3 más kedveli ezt.
  14. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    :D
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Reméljük hamarosan kap új nevet;)
     
  16. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Én meg pont fordítva. A pajtában van duriánom (termés) a gazdaköriben meg nincs. Aztán én is felébredtem. xD
     
  17. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Köszi szépen.Olyan vagyok,mint aki most játszik először,ki is nevettem magam, mert hiába kerestem ezt a figura fát,nem találtam sehol.Én kis ügyes,kiváltottam ugyan a szentélyben, de nem vásároltam meg.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  18. kiszsuzsi

    kiszsuzsi Haladó

    Sziasztok! Szeretném megkérdezni hogy a tigris papucsról hol találok infót és mikor került játékba? Köszönöm
     
  19. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Parancsolj, itt az infó:
    Tigrispapucs
    [​IMG]
    Termény pajtaértéke: 1.560

    Tigrispapucsműhely
    Műhelyben megépíthető.
    Indításhoz szükséges: 1 db tigristáp, 1 db tigris
    Szükséges szint: 3. baha szint, a maja majmok szentélyéből kiváltott tigriskifutó szobor
    Tárgy mérete: 2x2

    Kép
    .................................
    NévTulajdonságok
    .....................................
    ÉpítőanyagJátékba kerültMegjegyzés
    [​IMG]TigrispapucsműhelyTermény: 1 db tigrispapucs
    Érési idő: 05:30 óra
    Tapasztalatpont: 95 BTP
    Trágya mennyisége: 2 db
    8 itató,
    3 tollgyűjtő robotkéz,
    18 kézi gyalu,
    1000 fa,
    20 fonott kosár
    2022. április
    - baha fejlesztés
    -
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  20. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Még sosem tettem linket hozzászólásba. remélem sikerül! Talán a 2022 áprilisi Bahama fejlesztésben jelent meg. A hozzászólás tetején a tigrisről írnak, alján a terményes ólról.
    https://board-hu.farmerama.com/thre...a-újdonságok-2022-április.22317/#post-1258933
     
    stb_farmer kedveli ezt.