Visszajelzés BAHAMARAMA változásai csevegő

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 13.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Willcsek

    Willcsek Aktív író

    milyen "mind a három" szobor?
     
  2. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szívesen! Nagyon bízom benne, hogy küldhető lesz! :):inlove:
     
    Maszatka47 és -W-595- kedveli ezt.
  3. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Cserenapkor, ha lehetséges vendégem vagy 1 buzogányfára mindenképp ;)
    Csak arra kérlek írj rám, mert szita az agyam és lehet a kiskockásban sem lelem meg xD
     
    Maszatka47, lukimi, Gio és 5 más kedveli ezt.
  4. szepesej

    szepesej Törekvő

    Most látom hogy hiba volt a rendszerbe mert visszaadta a másik két szoborért a aranybanánt nálam úgy mutatta hogy három szobrot kell aktiválni a szentálybe. de köszönöm hogy reagáltál a beírásomra.
     
  5. Willcsek

    Willcsek Aktív író

    megrémültem, hogy nekem miért nincs :)
     
    Maszatka47, szemike50 és szepesej kedveli ezt.
  6. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    sziasztok!
    kiváltottam az új szigetet és magcsináltam a gazdakörit is:)ki is tisztult és tudom használni:)a területeket
    ha nincs farmpengőm hogy tovább lépjek akkor nem tudom addig kiváltani a többit?:sleepy:
    légyszi segitsetek és esetleg hol lehet pengőt szerezni?:)
     
    Maszatka47, Gio, szemike50 és még 1 ember kedveli ezt.
  7. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Találtam egy kis "lokneszi" szörnyet, a folyóból kukucskált ki éppen :)
     
    Maszatka47, Gio, SzabadEurópa és 9 más kedveli ezt.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Most csak 3 területet lehet megcsinálni. Egyet a gazdaköriért, egyet 40 db AB-ért és egyet 400 Pengőért. A többit majd később.
    Pengőt nem nagyon lehet most sehonnan szerezni, 1-2 db van a gazdakörben de ahhoz nagyon sokat kell beadni, nem éri meg. Augusztusban állítólag lehet majd szerezni.
     
    Maszatka47, Gio, Doggyra és 10 más kedveli ezt.
  9. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia:))
    Ott tartok, hogy kiváltottam a dög cédulát, mert muszáj, de üresen, ezerre árválkodik, el szeretném hagyni:( Tudod emlékeztet egy görög .. no comment Tukán bigyura alszom, meg meg mi a frász karika hat ra. :(((( El fogadom a BP döntését. A bahán nem ültetek, ezzel meg kezdek valamit. ) Szeretem a játékot, tudom hol a határ, de tegnap óta a mély padlón heverek. :(
    Drága Kukori, mert mi meg láttuk az Atlantiszt, s egy jó mókát tettünk nemo-kapitánjal. :):inlove: Bocsánat, csak a VV miatt írok gyorsan.
    Most azon aggódom, több terület, több fásítás, hisz a susnyásba azért illik csobbanni. Ha én azt befásítom, azt csak a favágó fogja kiszedni onnan. :(
    Én doktor hallal, meg murénával telepítem. :)
    Sőt, korall zátonyok hegye lesz. :)
    Jöhet a lokneszi is felőlem. :);)
     
    Utoljára szerkesztett: 24.7.17
    Maszatka47, lukimi, benedekbobe63 és 6 más kedveli ezt.
  10. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    2 területet váltottam ki - az AB és a FP-ért kaphatót
     
    -katalinjani-, Maszatka47, genka53 és 7 más kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Erre csak az orvoshoz járásomat tudom felhozni példának. Mindig viszek magammal 600 kg Liberót mert már előre felsorolom magamban hogy milyen lehetőségek jöhetnek számításba. 2 napig gyomorgörcsöm van. Az egyik rosszabb mint a másik.:cry:Bemegyek az orvoshoz és vigyorogva jövök ki mert mindenre gondoltam csak arra nem amit mondott. :D Figyeld meg hogy most is az lesz. Úgy gondoljuk hogy..... aztán teljesen máshogy lesz.;) De ráérünk akkor is morogni amikor egy-két eventen túl vagyunk és már látjuk hogy mennyi az annyi, addig viszont nem érdemes. :)
     
    majoranna65, Maszatka47, genka53 és 10 más kedveli ezt.
  12. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Szia! A varázsfa nagy kincs! Nálam állandóan kinn van. Nem a legrosszabb a tp-je sem és eventkor a felszállóknál igazán jó szolgálatot tesz.
     
    Maszatka47, lukimi, -kaktuszable- és 2 más kedveli ezt.
  13. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szevasztok!

    Lett még egy felesleges terület. Sokak örömére, akik nem tudnak eleget termelni. Bizonyára nagyon boldogok.
    A baj csak az, hogy nagyon sok cucc kell kiváltani a dolgokat. Főleg azoknak nagyon sok, akik eddig sem tudtak eleget termelni. Most kaptak néhány millányi melót egy zsebkendőnyi területért. Remélem a következő új terület fele ekkora lesz mint ez, és 10 milla fölött kell majd minden soron, hogy akik nem tudnak eleget termelni, eztán tudjanak. Legalább lesz értelme termelniük, kapálhatnak állandóan, és a pajtát is eladhatják, mert az övék kongani fog. Sajna az a tapasztalatom, hogy annak üres a pajtája, aki nem bír eleget termelni. Ez így volt akkor is, amikor egy terület volt. Utána sorra jöttek a területek és még mindig vannak olyanok akik nem bírnak eleget termelni.
    Megnyugtatok minden területfant, hogy az eventekhez eztán még több felröpi kell majd és még több gaz, még kevesebb jutalomért, hiszen lassan Manhattant is felszántjuk.
    Örüljenek a területfanok! Köszönöm, de vidámságukban nem kívánok osztozni, mert a sírásukban sem kívánok majd osztozkodni.
    Kapálni lehet az enyémet is. Egyelőre az látszik, hogy a piacon ugranak az árak, de a kapa a vasasban nem fogy. Szerencsémre én nem kapával piacozok.
     
    Beus85, Fätum, Sali~*.* és 14 más kedveli ezt.
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D:D Jaj de jó hogy jött Professzor Uram ezzel a nagy pozitív hozzáállásával. :D Csak halkan kérdezem hogy Kend kiváltotta? ;)
     
    Beus85, majoranna65, Maszatka47 és 11 más kedveli ezt.
  15. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Kénytelen voltam, annyi kapás volt már a kapuban.xD
    De akinek kellett (kérték) a terület, az még szeptemberben is ezt fogja nyögni.xDxDxDxD
    A következő nagy játékabbahagyók a területkövetelők lesznek. Meglásd. Ugyanis nem nekik való ez a játék.
     
    majoranna65, Fätum, Maszatka47 és 10 más kedveli ezt.
  16. bogika1956

    bogika1956 Törzsjátékos

    Hogy tudtál két területet kiváltani, amikor vagy gazdakörivel, vagy ab-vel vagy fp-gővel lehet kiváltani az első területet, a másodikat még nem kínálja fel?
     
  17. RGICA

    RGICA Utánpótlás-írogató

    Hol tudom megnézni a fák és állatok pajtaértékét? Mielőtt elkezdem bedobálni ki akarom számolni, hogy a pajta mire elég. Köszönöm a válaszokat.
     
  18. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    3at kínál fel. Kattints egy ki nem váltott területre, ha nem hiszed.

    A pajtában.
     
    majoranna65, Maszatka47, genka53 és 7 más kedveli ezt.
  19. bogika1956

    bogika1956 Törzsjátékos

    Köszi!
    Nagyon zavaró hogy a szentélyben is első területet ír, ezért nem mertem kiváltani nem volt egyértelmü hogy ez a második terület, mert azt írták az ismertetőben hogy a többi területről később kapunk infót.:)
     
    újfarm53 és Leho69 kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nekem nagyon jól jött a terület, Te tudod hogy miért. ;)
    Más fejével nem tudok gondolkodni csak az enyémmel. Még nem tudjuk hogy ennek a területnek mi lesz a vonzata. Nem mindenki fogja tudni azonnal az összes területet kiváltani, főleg a pajtát nem szabad lenullázni mert annak tényleg lehetnek hosszútávú következményei.
     
    Fätum, Maszatka47, genka53 és 9 más kedveli ezt.