Barátság-csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 22.7.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Ezt az eventet mindenképpen meg kell csinálnom! (Pont úgy, mint a többit! ;))
    Nyulam nincs, megeszik az anakondák, vagyont nem fizetek érte, ezért vettem még néhány nyusziólat, és a meglévőkkel együtt kiraktam, hogy kezdésig meglegyen mind.
    A dióból is óriási hiányom van, a piacon nincs, ezért azt is termelnem kell amennyit tudok, közben csak lesz a piacon is. A többi rendben van, talán még piacozhatok is... :D
     
    Utoljára szerkesztett: 22.7.15
    hóóvirág, Dyny, csio70 és 11 más kedveli ezt.
  2. Téboly

    Téboly Utánpótlás-írogató

    Szia!
    A bónuszt nem a felhő lezárása adja, hanem a termék (répás kenyér).
     
    Gio, heureca3, -orgona- és még 1 ember kedveli ezt.
  3. fater030

    fater030 Junior szaki

    Jó kis event igaz a nyúllal gondok lesznek de van mind3-on elegendő csp na meg ez az event nem olyan hogy ne lehessen mellette pajtát töltögetni
     
    Dyny, Gio, heureca3 és 2 más kedveli ezt.
  4. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    J
    Hát így én sem,megyek a piacra kiszorni mindent,még így elnézni,no mindegy
    Már kapisgálom,így hátra arc,pihire felkészülni,nem ér két forintot az event.
     
    AnkaFD, nemethpgabi, Marika312 és 2 más kedveli ezt.
  5. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Köszönöm :D
     
  6. pokers

    pokers Junior szaki

    Nem semmi, FA-ért vehető fa terméséből 480db :eek:
    Eddig azt se tudtam, hogy létezik ringló, a piacon kellett megkeresnem, hogy mi fán terem :oops:
    Egyébként valóban durva mennyiségek. Be kell áldoznom az anakondáknak szánt nyulaimat.
     
    csio70, times84 és mebajah kedveli ezt.
  7. bakfis

    bakfis Fórumszaki

    Izgatottan várom a kezdést nagyon jó kis event lesz. Ezúttal a felröpikre kell ügyelni, és hogy a malom időben induljon, de előre láthatólag lesz időm foglalkozni vele, így remélem nem lesz gond.

    Az előző csevegő már bezárt, így bocsánat érte, de itt osztanám meg az örömöm, ha nem baj (egyúttal egy kis motiváció gyanánt a következőhöz), kifejlődtek a titkosaim, és nagyon jók lettek:
    1 majomkenyérfa, 1 cédrát, xxl: 1 licsi, 1 papaja, 2 brazil dió, 1 gránátalma, 1 mandarin, 1 füge, 1 pisztácia, 2 xl fa
    4 kowhai, 3 xxl fenyő, többi xl fa
    és lett egy kivim és egy kacsacsőrűm :inlove: (gólya, macska, sárga pehelytoll a többi)
    nagyon elégedett vagyok a nyereményekkel és így a magyar eventtel, köszönöm!

    hasonló szerencséket kívánok magunknak a barátság eventhez is! :music:
     
    zelda1956, Menitala, hóóvirág és 13 más kedveli ezt.
  8. dereret

    dereret Fórumőrült

    Volt mostanában nálad olyan event, amit megcsináltál ?
    Nem az eventek miatt szeretjük ezt a játékot ?
    Ha két fillért adna a végén, akkor is megcsinálnám, mert egyébként semmit nem érne ez a játék.
    Ebben az eventben bőven van kihívás, volt a magyarban is és remélem lesz az ezutániakban is.
     
    zelda1956, .Rozmaring., Menitala és 27 más kedveli ezt.
  9. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    Én is mindig kitárgyalom a szomszédommal, "morgolódunk " egy sort, aztán megbeszéljük, hogy ha csak 1 db kacstrágyát adnának, akkor is csinálnánk, ezért vagyunk itt, csak előtte jobb egy kicsit "bosszankodni ", csak úgy megszokásból.:):):):):)
     
    zelda1956, .Rozmaring., Dyny és 10 más kedveli ezt.
  10. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Aminek értelmét látom megcsinálom,ha pár év eltelik lehet hogy másként fogod látni,vannak sokkal jobb dolgok a játékban mint a sablon event a semmiért,de lehet csak én látom így sok sikert az eventezéshez,majd rájösz hogy nem csak sablon eventről szól a játék.
     
    AnkaFD, Marika312, imike915 és még 1 ember kedveli ezt.
  11. Andersen-farmer

    Andersen-farmer Fórum nagymestere

    Sziasztok! Hát ez egy kemény event lesz én azt mondom .. nehéz lesz szerintem .. :D
    Dióból kellet, hogy vegyek, mert az kevés volt .. én is azt mondom, hogy a kicsik nemigen fogják tudni megcsinálni, vagyis csak kevesen .. mert ez húzós event lesz nagyon .. :(
    De a nyeremények nagyszerűek, nagyon örülök neki .. az eventnövénnyel semmi gond nem lesz ... a a felröppenőktől NAGYON FÉLEK!! :D majdnem 1000 db kell .. én nem 0 percezek ha nem muszáj ... kevés a sz.trágyám ..
    van 20 ezer napraforgóm .. szerintetek ezzel mennyit lehet kaszálni a piacon, sokért lehet szerintetek eladni? Meddig várjak az eladással, még nem ment fel túlságosan az ára .. mindegy, valami majd csak lesz, nagyon tetszik az event, reméljük, hogy sikerül! :) ;)
     
    zelda1956, Dyny, iboly54 és 7 más kedveli ezt.
  12. dereret

    dereret Fórumőrült

    5 év alatt talán ha 3 eventet kihagytam vagy nem tudtam befejezni, de az is még a nagyon elején volt.
    Te döntésed, de azért a sablon jelzőt nem aggatnám erre az eventre.
     
    zelda1956, hóóvirág, Dyny és 13 más kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Napraforgót 100 darabonként a piros kosaras ikonnál beszerezve is simán be lehet szerezni az event végéig ,) ennek nem lesz túl magas ára ...
    Jó kis event .... nálam minden készen várja az indulást ... remélem a felreppenő is jön majd szépen ;)
     
    zelda1956, Menitala, Dyny és 8 más kedveli ezt.
  14. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Ha jól számoltam ad 50 szupertápot, kapunk kacsakatát, szupertrágyát, party pörgetést, titokólakat, 9x3 óra munkáskupont, szóval nem "sablon" event:):)

    a kitehetőt pedig nem muszáj a felhőn tartani, ha van hely a kergékben ;)
     
    zelda1956, Erzsike5110, Dyny és 7 más kedveli ezt.
  15. anami1980

    anami1980 Fórumszaki

    Hello mindenki :) előbb is jöhettem volna a fórumra mert be ültettem állatokkal a farmot így most bonthatok le majd mindent hosszúval beültetni, hogy jöjjenek azok a fránya felröpik...
     
    zelda1956, times84, Gio és 4 más kedveli ezt.
  16. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Még nem kezdődött el az event, a növények ára inkább event alatt megy fel.
     
    zelda1956, hóóvirág, kekmaci75 és 7 más kedveli ezt.
  17. dereret

    dereret Fórumőrült

    még ne bontsd le, nem holnap, hanem csak pénteken kezdődik.
     
    zelda1956, hóóvirág, Gio és 2 más kedveli ezt.
  18. 1Daisy

    1Daisy Utánpótlás-írogató

    Hát, az én piacomon egy db dió sem kapható.. így elég esélytelen lesz:D
     
    heureca3 kedveli ezt.
  19. dereret

    dereret Fórumőrült

    ne izgulj! mire be kell adnod, lesz a piacon minden pajta-hozzávalóból.
     
    zelda1956, hóóvirág, kekmaci75 és 3 más kedveli ezt.
  20. 1Daisy

    1Daisy Utánpótlás-írogató

    Remélem:)
    Ringlót mindenesetre vettem, bár talán elkapkodtam, lehet, olcsóbb lesz később.
    Egyébként remek event lesz ez szerintem, tetszenek a nyeremények és nem tűnik olyan megerőltetőnek sem, mint az előző.
     
    zelda1956, Erzsike5110, Gio és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.