Barátság-csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 22.7.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. imike915

    imike915 Utánpótlás-írogató

    S vajon, ha tudnád, hogy a régi játékosok mennyit dobhattak fel a gőzösre, sok más régi és sokáig nem használt fával együtt?
    Szerencsére én féltve őrizgetem a régi fáimat (a terméseikkel együtt), azokkal nincs is gond, de az új játékosoknak bizony ez sokba is fájhat.
     
    zelda1956, Erzsike5110, kekmaci75 és 10 más kedveli ezt.
  2. dereret

    dereret Fórumőrült

    A ringló kell a gazdakörbe az egyik titokfáshoz, emiatt nem valószínú, hogy olcsóbb lesz, így jól tetted, hogy megvetted
     
  3. anami1980

    anami1980 Fórumszaki

    köszönöm én már képzavarban vagyok! ez a meleg az agyamra ment :cry::cry: utána észrevettem a napokat de hát én nem szeretek rendezkedni.... de mindegy :D ez van ezt kell szeretni
    ;);):p:p:p:p
     
  4. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Tetszik a szántód!
     
    csio70 és pikom kedveli ezt.
  5. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    206 röpi megspórolható , ha az 1/ arany, gyémánt és az 5/ gyémánt kimarad. Ezek nem kellenek a felhősorhoz. De ha úgy jön a röpi, mint a magyarban, akkor összejön. ;) Nekem a 2 nap alatt a 260 fölött még összejött kb.40 plusz puncsra való, meg még jó néhány. Részemről ez is a terv, hogy ezek maradnak a végére;)Első délután felszaporítás, a farmot vissza se pakoltam, főfarm, szédült üres, erdein most óriások, nyulak, mamutok, jégmadár, tekik, kacsacsőrök (de a nyulakat holnap este lecserélem magas tp-s ólakra). Szegfű 1x1-en bevált az első aratáshoz, bahán zöldtea lesz, néhány ól és fa. Mivel rengeteg idő van, lehet, hogy úgy szedem majd vissza az ólakat, hogy pont 500 1x1 legyen kint a farmon- így nekem könnyebb számolni, Bahán nem fogok s.rózsát ültetni, fontosabb, hogy a röpi is jól jöjjön. Így a hét végén ki is lehet végezni az eventgazt, a maradék 3,5 nap elég kell, hogy legyen a röpikre!!!
    :DNE FÉLJ!!!;)
     
    Utoljára szerkesztett: 22.7.15
  6. VividDarer

    VividDarer Fórumlakó

    Nagyon tetszik az event, igazán barátságosak a nyeremények.

    A ringlóval zavarba jöttem, 1 darab fám sincs, de letaroltam a piacot :)
    Kb. 100 darab nyuszika hiányzik csak, de kiraktam 44 ólat, péntekig kint maradnak.
     
    zelda1956, hóóvirág, Dyny és 5 más kedveli ezt.
  7. pikom

    pikom Fórummogul

    Köszönöm szépen :)
    Van termése rendesen.. összedobnánk itt a topik lakóinak a legfinomabb cukros szedret :D
     
    világ1912, hóóvirág, csio70 és 3 más kedveli ezt.
  8. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Sziasztok,

    ez egy könnyű kis eventnek tűnik, gazdag nyereményekkel, tetszik :)

    Érdekes, hogy majdnem pont ugyanannyit kérnek a 4 órás eventnövényből,
    mint a most befejezett 2 napos eventben összesen a 4 és 6 órás eventnövényekből.

    A kitehetők nagyon aranyosak megint, nagy gratula a grafikusoknak! :)
     
    zelda1956, hóóvirág, icus08 és 12 más kedveli ezt.
  9. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Sziasztok!
    Na, szóval számolgattam, hogy miként és hogyan csináljam meg ezt az eventet. Szépen, mint valami kis diák kiírtam mindent lapokra, hogy miből mennyi kell. Szerencsémre az eventes növényen, felröpin, malmos dolgon kívül, mindenem van, annyi amennyi kell. Tehát a tervem a következő:
    Kapunk 10 magot, amit 2*2-be elültetve, kk-va, RA, karácsonyi süti, fehér ártatlanság, gesztenyés felhővel fogok szaporítani. A 10 magból lesz 90db, bónuszok nélkül 1ó30p érés idővel, bónuszokkal kb. 40perc körül lehet majd (aki tudja ezt pontosan írja meg! köszi). Második körben 90 db 2*2-ben lesz kk-val, RA-val 9*90= 810 db növény. Ha az egészet pontban 2kor kezdem, akkor lesz 2 kör 40 perces, hiszen szupitrágyázni fogom, ehhez pedig kell majd összesen kk:100db, szupitrágya:100db,mert elsőnek 10db kell, majd 90db. Ha ezzel megvagyok, akkor már szupitrágya nélkül szaporítom tovább, és már 1*1-en, hiszen ekkora már 810db növényem lesz. Időben pedig ezzel megleszek 80p+192p alatt, vagyis 6-7körül túl leszek egy teljes kör 1*1-en. És most számoljunk, összesen kell 11250db növény, ami 4,9 környit jelent, de számoljunk 5 körrel. Egy teljes kör nettó 2295 db növényt fog adni (itt nekem kiesik pár 1*1-es kocka, mert a varázsfák maradnak, és pár db bahás fa is). Az 5 kör 16 alatt van meg, szaporítás után. És, ha jó vagyok akkor még pénteken megcsinálok 2 teljes környit, vagyis szombaton már csak 3szor kell majd aratnom, és gyúrhatok a felröpikre, amiket azért még kicsit turbózok szaporítás közben 0 perce szegfűvel. Ha a növény mind megvan, akkor indítom a malmot, kikeverem a 180 db barátságsütit, amihez remélem meglesz a 360db felröpim. Ezek után pedig mennek a hosszú érésűek nappalra is, legalább azokat is szaporítom, ha már csatnizok. Remélem tudtam valakinek segíteni a saját kis tervemmel. Mindenkinek hajrá, sok-sok felröpit és sikeres event befejezést kívánok!
     
    Utoljára szerkesztett: 22.7.15
  10. dereret

    dereret Fórumőrült

    810 db. növényed lesz....
     
    hóóvirág, kekmaci75, Gio és 2 más kedveli ezt.
  11. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Szia!

    Itt már meg is álltam az olvasással. 90 db 2*2-es földről KK-val, csatnival 810 mag lesz.
    3. körre nincs szükség, mehet 1*1-be.

    Hehe.
     
    hóóvirág, progabi, kekmaci75 és 9 más kedveli ezt.
  12. varga1234

    varga1234 Fórumelemző

    sárga rózsánk nem volt már?
     
  13. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Nem tudom, lehet, hogy volt.
     
    hóóvirág kedveli ezt.
  14. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Igen közben rájöttem, hogy valami nem stimmel, csak mivel kiszúrta a szemem, hogy mi nem okés, így nem láttam. :D Hogy az izébe javítom ezt?! :D

    Javítás megoldva, remélhetőleg. :D
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 22.7.15
    hóóvirág, Gio és _Cygnus_ kedveli ezt.
  15. dfecka

    dfecka Fórumlakó

    Sziasztok!Volt már sárga rózsa
     
    Gio, nemethpgabi és _Cygnus_ kedveli ezt.
  16. taga1

    taga1 Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Nagyon jó kis event lesz, nekem személy szerint jobban tetszik az előzőnél. A felhősor is sokkal jobb. Olvasva az event ismertetőjét egyáltalán nem bánom hogy a barátság felhősort nem vettem meg FA-ért. A kicsik szempontjából mostanában nagyon tetszik, hogy termékeket is adnak a felhők, bár tudom nagyon-nagyon sokat kell dolgozniuk, hogy meg tudják szerezni a kitehetőket, és nem is biztos hogy azonnal használni tudják, hisz el kell érni ha jól emlékszem a 60-as szintet. Mindenkinek sikeres event befejezést kívánok.
     
    csio70, Gio, nemethpgabi és még 1 ember kedveli ezt.
  17. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Nem mondhatod, hogy nem olvastuk a hozzászólásod.:D:D

    A második körnél már nem használok KK-t, úgy is lesz 630 mag. Igaz, hogy nem tudok minden területet azonnal beültetni, de az lesz a csonka kör.:D Kevés KK mamutom van, azzal spórolok.

    Csak a mi időnkben volt ilyen megkötés. Most, akinek megvan az 50 csillagja, azonnal kiválthatja a szigetet.
     
  18. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Hát én eddig gyűjtögettem a kk trágyát, meg szupitrágyát, így most van miből használni. De ezt sem fogom mindent elhasználni, mert mindig kell vmennyi tartalék. Nagyon örülök, hogy anno sikerült szereznem összesen 11 mamutot, mert anélkül nem nagyon lehet haladni a játékban.
     
    zelda1956, csio70, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  19. padamak

    padamak Fórum nagymestere

    Mekkora mákjaid voltak! Fa-mákok és ól-mákok egyaránt. Veled örülök! :D

    Itt pedig ez a Barátság event nyereménysora:
    - 189400 TP, 42200 BTP, 47660 CSP
    - 165 szupertrágya, 172 Kacsa Kata szupertrágya,
    - 9 party pörgetés
    - 9 farmmunkás kupon (3órás)
    - 42 szupertáp xD
    - 17 rózsaszín zselé
    - 10 "Sárkány" talányos tenyészet :D
    - 30 csillag
    - matrica
    - felhősor, rá 3 kitehető
    Összességében nem rossz, a kiemelteknek külön örülök! Kezdésre felkészülni 8);)
     
    zelda1956, hóóvirág, Ribiszke és 12 más kedveli ezt.
  20. taga1

    taga1 Fórum biztosa

    Szia!
    Nem a kergére és a kincsesre gondoltam, hanem a paszulyra, csak már nem emlékszem hányas szintig kell eljutni, hogy megszerezhessék, bár lehet, hogy sokkal hamarabb eljutnak a mesterségek völgyébe és tudnak magunknak terméket előállítani. A paszulyon lévő répás-almás csatnihoz biztos vagyok benne, hogy a paszulyon hamarabb hozzá tudnak jutni, mint a pékségnél, hisz ott el kell érni a 4-es szintet.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.