Barátságos idegenek csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Nildia, témanyitás ideje: 6.7.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Éva1970-

    -Éva1970- Aktív író

    Szia!

    Aranyos vagy, hogy engem idézel, de ezt inkább a türelmetlenkedőknek kellene jelezned. És a hozzászólásodban ott a válasz, ha tudnak valamit közzéteszik.:p
     
    Gio kedveli ezt.
  2. Luca_511

    Luca_511 Fórum biztosa

    A takarékosban a kék nem 12?
     
    genka53, Gio, _Cygnus_ és még 1 ember kedveli ezt.
  3. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Szia,

    lehet 12, akkor csak a 4. feladatig kell a kéket teljesíteni és bent hagyjuk a 3 XXL barkácscuccot:
    nekem kell a barkács, még ha fúrót nem is ad... :D
     
    Melan, -vadocka70-, kovacstne és 12 más kedveli ezt.
  4. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Szia!
    Hm szerintem jóval több csigák kellenek mert tenyésztünk!! Darabra ok, viszont azt mindenki össze tudja adni :p
     
  5. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Természetesen, Tenyésztő Professzor Úr,

    azt számoltam össze, amit be kell adni - mert az mindenkinél azonos.
    Hogy az eredményhez miből mennyi kell, játékosonként változó;):D
     
    taga1, -orgona-, MamaMeseKertje és 14 más kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt, picit számolgattam. A kötelezőt megcsinálom az eventből és több csigát látni se akarok, a kertben is bírkózok velük eleget. xDGondoltam hogy tovább is fogom tenyészteni a manufaktúrába de miután csak az első 4 állatot adhatja beváltáskor így gyorsan elvetettem a gondolatot.A farmot nem rendeztem át holnapra, szerintem mire kezdődik a boom addigra még többlet is lesz belőle.
     
    Mikulás48, meszimarsi, Melan és 10 más kedveli ezt.
  7. H-Anita

    H-Anita Aktív író

    Sziasztok Gazdák! Tetszetős kis eventnek ígérkezik, szerencsére kevés gürivel és sok idővel! :p
    56 db ilyenre [​IMG]
    23 db ilyenre [​IMG]
    20 db ilyenre [​IMG]
    7 db ilyenre [​IMG] és
    3 db ilyenre [​IMG] lesz szükségünk az eventablakokban. Illetve még sok-sok nubloncsigára a tenyésztéshez.
    Mindjárt hozok egy nyereményösszesítőt is. :music:

    424400 CSP1 x 12 órás munkáskupon
    513600 TP1 event matrica
    332000 BTP1 "hinni akarok" kitehető
    115 bájital1 "köztünk járnak" kitehető
    46 csillag1 "békével jöttek" kitehető
    25 szupertrágya1 "barátságos idegenek" felhősor
    20 szupertáp1 Titkosügynök-képző
    4 XXL barkácscucc4 "topáz" talányos tiki-tenyészet
    2 XXXL barkácscucc1 Textilmalom
    25 KK szupertrágya1 Szárnybontogató
    75 nubloncsiga
     
    Utoljára szerkesztett: 6.7.16
    potyi120, -orgona-, boldika88 és 27 más kedveli ezt.
  8. Luthien

    Luthien Törzsjátékos

    Sziasztok! :)
    Lehet, hogy buta kerdesnek tunhet, de: HOVA LETT AZ EGYSZEMU ZURTEHENEM???!!!xD:cry:
    Amugy tetszik az event, nem stresszes, tetszenek a jutalmak, remeljuk ugy jonnek a felropik, ahogyan a tesztelesek mutatjak.;)
    Nem tenyesztek tobbet a kotelezonel akkor sem, ha tele lesz a pajta felroppeno csigakkal, az 1. miertje az, hogy nem megy feljebb a 4. emeletnel; a 2. az, hogy lutri, azaz 5 fele allatbol kaphatok majd valamelyiket visszavaltaskor.
    Namost en csirke kacsa pulyka tenyesztesre ez alkalommal nem szeretnek szupitapot pazarolni.:p
    Azt hiszem mivel idom van, lehet, hogy buzazni fogok, nalam mar most 27-28-29 az ara, ha lesz turelmem biztosan lezavarok jopar kort.:music:
    Remelem sokmindenkinek szerencseje lesz es sikeresen vegezni tud az eventel!:)
    Tovabbi kellemes delutant kivanok mindenkinek! :)
     
    -orgona-, iboly54, Melan és 9 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha be lehet adni akkor csiga hegyeket fogok tenyészteni ;)
     
    csodabogár1 kedveli ezt.
  10. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!


    Ha kérdésed van, ott van számodra három "help" topic, ahol bárki felteheti a kérdését.
    Ez itt még "mindig" csak egy event csevegő, ahol a moderátorok feladata elsősorban a rend fenntartása és a fórumszabályzat betartatása, nem pedig a kérdések megválaszolása.
    Igen, időnként azokra is igyekszünk sort keríteni, de az csak "opcionális" ezen a helyen. Amikor idő engedi, szükség van rá és van olyan moderátor, akinek ez idejébe belefér.
     
    Cyra65, -orgona-, Mikulás48 és 16 más kedveli ezt.
  11. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ez egy profi összefoglaló. Csak így tovább!
     
    meszimarsi, genka53 és H-Anita kedveli ezt.
  12. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Az utolsó feladatsor 2 XXXL barkácscuccot ad.
    Ha az XL-es csomagban 50 szerszám van és az XXL-esben 500, akkor vajon az XXXL-es csomag 5000 db-ot fog tartalmazni???

    Köszi, valóban! Nem tűnt fel, mert nem is vettem... :music:

    "XXXL barkácscucc
    125 Farmarany helyett 30 farmaranyért 1250 db véletlen kiosztású szerszámmal"
     
    Utoljára szerkesztett: 6.7.16
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Kata:) Én nagyon szívesen látnám az XXXXXXXL-es csomagot is xD, remélem nem csak gépelési hiba.
     
    MamaMeseKertje, Melan, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  14. H-Anita

    H-Anita Aktív író

    Összesítő íráskor én is rácsodálkoztam. De én igazán nem bánnám, ha 5000 db-ot adna. Főleg így a raktárházas gazdakörikhez. ;)
     
    -orgona-, Melan, -vadocka70- és 5 más kedveli ezt.
  15. demeter03

    demeter03 Törzsjátékos

    Szerintem mindenkinél a pajta mélyén bújócskázik csak elvétve néhány szupertáp.....:cry:
    Kevésből csak keveset lehet tenyészteni.:(:cry::cry:

    A nyeremények hiába tetszetősek, hiába jó az event, ha nincs az egyik legfontosabb hozzávaló.....:cry::cry::(:(
    Valamit ki kellene találni, hogy sokasítsuk számukat, mert most nagy csalódás..... A gazdaköriben már nincs egy sem, a fáról is leszüreteltem, az elkeseredésem nagy........:cry::cry::cry::cry:

    Minden nehézség ellenére mégis kívánok mindenkinek sok sikert, s remélem mindenkinek sikerül a terveit teljesíteni!:):):)
     
    -szida-, Melan, Gio és 4 más kedveli ezt.
  16. z2856

    z2856 Fórumprofi

    Szia,

    nemrégiben a barkácscucc akcióban is volt XXXL csomag, az 1250 db szerszámot tartalmazott. Szerintem ez ugyanez lesz :)

    csoki és béke: z2856
     
    -orgona-, Mikulás48, Melan és 5 más kedveli ezt.
  17. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    A megnyerhető barkácsok azonnal ki is nyílnak, vagy a menübe kerül a többi közé és akkor nyitom ki amikor én akarom?
     
    -gyöngy-581, Melan, Gio és 3 más kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Aloha Chi-ga event

    [​IMG]
    Aloha Holdfény

    Nekem is ez mozgatja most a fantáziám.


    Vevők kérhetik? :p
     
    -orgona-, -gyöngy-581, Melan és 3 más kedveli ezt.
  19. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Szia!

    Jobbulást kívánok Neked!

    Tényleg! Mennyit forogtunk a nublon tehenek körül és csak úgy eltűntek.:oops:

    Nem tudom. Nem vettem soha barkácscuccot, de 27 db XXL-es csomag van a pajtámban. Gondolom, event nyeremények lehettek.
     
    -orgona-, gyfa, iboly54 és 9 más kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, az előbb válaszoltam de aztán töröltem. A gazdaköri biztos hogy azonnal nyílik, de nekem van a pajtában XXl-es csomag és az máshonnan nem lehet csak eventből, úgyhogy az a válaszom hogy bekerül a pajtába.
     
    -orgona-, MamaMeseKertje, Melan és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.