Visszajelzés Barlangkutatás - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 27.1.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen, ez az event sok rutinos játékoson is kifogott.
    Szégyenszemre 65 szupitrágyám maradt... Jó sok elment, csak a felhőre... :(
     
    Utoljára szerkesztett: 2.2.21
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    De gondolj bele , ha álmodozol , sült arany papagájok potyognak majd róla , szőlővel a szájukban . :inlove:
     
    ulmo12, Fenyvesi1010, Tigrislady és 4 más kedveli ezt.
  3. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    :sleepy: Ne fárassz! :D
    Sima papagájok röpködnek a ládából...:p
     
  4. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szép estét!
    A felhő megszerezve, 176 plusz röpim van, esélyem sem volt végig vinni;)
    Standart módban haladtam, az arany középutat választottamxD
     
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszi a képet! Ezt elmentem magamnak emléknek. ;)
    Szia!
    Tények vagy nem tények. :D Ma fél 5- kor hazaértem és még most sem tudtam learatni. Lehet nálam van a gond, de ez már nekem kicsit vicces. Finom megfogalmazás, de ez az igazság. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy egy program megszűnése miatt, hogy lehet így lecsúszni. Nem is írnák mást, mert már tényleg nem látom értelmét.

    #############

    Csak egy gondolat. Érdekes dolog. Most eszembe jutott a privát böngi. Milyen jó, itt működik. Ezt már tényleg nem értem.
    Komolyan mondom, nekem már csak egy dolog hiányzik! ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 2.2.21
    ulmo12, Fenyvesi1010, bocsinet és 5 más kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Adj nekik kriptonitot , és egyből szuper lesz . :inlove:
     
    Fenyvesi1010 és Ninett79 kedveli ezt.
  7. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Az event is kaphatott volna belőle, aztán kilőni az űrbe, akkor itt most legalább nyugi lenne!
     
    Fenyvesi1010, v.edit1 és Sali~*.* kedveli ezt.
  8. tyúkól1017

    tyúkól1017 Junior szaki

    Sziasztok!
    226/571 szinteken tartva rég jártam már úgy, hogy az event feléig jutok, ép hogy összekaparva a röpiket a felhőhöz, és azt is sok-sok szupertrágyával. Mivel nem sikerült a keréken terménybónuszt kipörgetni, a termeléssel sok idő ment el, az 1080 röpi ma késő du. lett meg ( még szerencse, hogy este 10 -ig tart a játék ), így a köv. növényre már nincs idő. Bele olvasva a csevegőbe látom, hogy nem csak én jártam így. Kíváncsi lennék, hogy aki végig meg tudta csinálni mennyit áldozott be. Egy területről ennyi mindent kérni kicsit túlzás volt, amióta nincs flash, a lassúság és a macerás egyebek miatt - ritkán használok kuponokat - a kézzel aratás sokkal tovább tart, erre viszont nincs már ennyi időm, így kezdek elengedni dolgokat. A kalózok barlangja amióta nem villog az új ajánlattal, napokig nem jut eszembe megnézni. Sok sikert a még küzdőknek!
     
    Fenyvesi1010, mingo826, magdoka és 2 más kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Hát azt nem mondanám , mert a napból nyeri az erejét .:D Szóval inkább földet rá , ha már barlang event . xD
     
    Fenyvesi1010 és tandem6 kedveli ezt.
  10. Harnóbá

    Harnóbá Aktív író

    Sziasztok!
    **** a játék jó ideje, ezt mindenki tudja, a magyar moderátorok tényleg megtesznek mindent , ez nagyon rendben.
    Amikor nyitom a ládákat mindig visszaugrik a lista elejére, így ínhüvely gyulladást kapok minden egyes ládanyitogatáskor, a szerencsekereket megállítani nem lehet, sokkal tovább tart mint régebben, akad, sokszor újra kell indítani a játékot és sorolhatnám.
    Régóta játszom, nem tudom de sok éve, de én is gondolkodom hogy abba hagyom, van még kb másfél hónapra való aratógépem, korábban ez volt az egyetlen luxus amit pénzért vettem(hónapos betakarítás) de már három hónapja csak kínlódom.
    Ez egy euró milliókat termelő játék, szégyen gyalázat hogy ide jutott.
    Még él a remény....
     
    Fenyvesi1010 és Flowers66 kedveli ezt.
  11. hali911

    hali911 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Sikerült végig megcsinálni az eventet nagyon sok party pöri és szuper trágya árán,de nekem megérte mert tudom mik a határaim. Szeretném megköszöni a gazdáknak az önzetlen segítséget mint a Maja maszkban mint taktikai tanácsokban.:)
     
  12. .missrofi.

    .missrofi. Junior szaki

    Nekem a felhő se lesz meg a röpik miatt. Ez az első ami nem lesz meg mióta játszom. Még kb. 120 kell, esélytelen.:(( 1 Panni, és 1 a tölgyön).
     
    Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  13. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Látom sokan nem értetek a végére. Én sem. Készen lett 10 feladat, a többivel nem kínlódok. Úgysem végeznék, max. csak a következővel, de az már 2 esélyes. Van 140 felröpim az sem lenne elég semmire.

    Gratulálok mindenkinek aki elérte a kitűzött célját! :)
     
  14. Döbi65

    Döbi65 Fórummogul

    Remélem a Piccolo láda valami nagyon szuper ajándékot rejt, mert elhasználtam pár ezer szupertrágyát és sok-sok KK-t a befejezéshez. 8)
     
    Fenyvesi1010, Kuzdern és Fuhur kedveli ezt.
  15. Arwen69

    Arwen69 Fórum ismerője

    Sziasztok! Csatlakozom én is azokhoz, akik nem fejezték be teljesen az eventet. A 10. szintig jutottam, de ezzel is meg vagyok elégedve!:) Arra már nagyon hamar rájöttem, hogy esélyem sincs végigvinni, így nem is áldoztam rá túl sok szupertrágyát, de valamennyit így is kellett!
    Hajrá azoknak, akik még az utolsó pillanatig küzdenek! További szép estét mindenkinek!
     
  16. .Khrone.

    .Khrone. Fórumlakó

    Sziasztok! Most lettem kész!
    Nagyon sokba volt, ezért nem érte meg, mert mindaz amit beletettem és amit kaptam nincs arányban. Másrészt nem vettem sem kosarat, sem sztrágyát - azaz a mamutok termésével oldottam meg, azaz a cél, hogy ezt az eventet is megcsináljam, teljesült. Kinek mi a cél, a fontos. A virtuális hozzávalókat nem sajnálom, ezért vannak ugyi!?

    A másik farmomon még kell egy kevés felröpi, 1x2-ön paprika sztrágya, fehérártatlanság, karácsonyi és maja maszk kb. 1 óra alatt meg lesz, pont végzek .... ha a technika engedi:) Ha valakinek már csak kevés kell, javaslom ezt. (kb.27-et kapok)

    Köszönök minden taktikai tanácsot, számolást!
    További jó játékot és holnap 14 órakor újra belecsapunk a lecsóba.....(kettő is vár ránk)
     
  17. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Nálam Jack ajándéka volt benne
     
  18. mani2004

    mani2004 Törzsjátékos

    Hihetetlen ! 7 röpi kell már a felhőhöz !!! Még a végén sikerül !
     
  19. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    6 kell már csak. Mondtam,hogy meglesz! :)
     
  20. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Végszóra én is begyűjtöttem a piccolo ládát is, majd holnap kinyitom, addig melegedjen a raktárban. Maradt 7 felröppenőm, és lett sok sok paprikám, mert azzal szedtem össze a reggel óta hiányzó 300 felröpit. Most nekiállhatok paprika lekvárt csinálni, de nem baj, mert nagyon szeretem.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.