Visszajelzés Barlangkutatás - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 27.1.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Meg lett a hiányzó? ;)
    Gratulálok Sárika! Ügyesen behúztad!:)
     
  2. v.edit1

    v.edit1 Fórumprofi

    Most zsebeltem be a ládát, sok javam rá is ment, de nagyon remélem, hogy ilyen event soha-soha-soha többé nem lesz. Teljesen a pár éve megszűnt BP-os tündéres játékra emlékeztet, ott is rettentő nehéz volt a felrőpi gyűjtése. Legközelebb ha event kezdésekor nem ad annyit felröpit, amennyi föld le van rakva, akkor nem szabad nekiállni.
     
  3. mani2004

    mani2004 Törzsjátékos

    KÖSZÖNÖM ! KÖSZÖNÖM ! SIKERÜLT !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hálás köszönet a segítségekért !
     
  4. adri2983

    adri2983 Junior szaki

    Sziasztok!
    Sikerült eljutnom a felhőig. Persze szerettem volna eljutni a végéig, de ez a feladat bőven kifogott rajtam. Esélyem sem volt. Nagyon rosszul mértem fel a farmomat.
    Közel 2 év kihagyás után ez volt az első event amibe belefogtam. Nagyon sok minden változott, de újra van kedvem játszani.
    Mindenkinek köszönöm a fórumon megosztott tanácsokat. Sokat segített.
    Szép estét.
     
  5. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Nagyon szépen köszönöm!
     
  6. magika

    magika Fórum mestere

    Sajnos a felhő sem sikerül a felröppenők hiánya miatt. Egy nap kb. kimaradt internet zavarok miatt. És valszeg nem volt jó ötlet a rövidebb érésű növénnyel kezdeni. Azt nagy áldozatok árán végül sikerült összehoznom. A hosszú érésű vetsére már nem kerül sor...
     
    Fenyvesi1010 és mani2004 kedveli ezt.
  7. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Nem tetszett ez az event! Tanulság számomra: amíg nem hoznak össze egy működő farmot, ilyen eventeknek neki se fogok!
     
    Marika312 és szöszi50 kedveli ezt.
  8. kftafrika

    kftafrika Fórum-zöldfülű

    Szia! Én a hosszúval kezdtem. A növény meglett, de a felröpi nem elég a felhőhöz. Még úgy sem, hogy ma ráment egy csomó szupertrágyám.:(
     
  9. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Érdekes,hogy szegény modik hiába jelezték a röpik kevés mennyiségét, mégsem történt semmi változás pozitív irányba...
    Ezt az eventet gyorsan el akarom felejteni.
     
  10. Tigrislady

    Tigrislady Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Véghajrában hiányzik még valakinek felröpi? sürgősen jelezze... :)


    Gratula mindenkinek, akinek sikerült, és azok se csüggedjenek, akinek esetleg nem jött össze. Ez egy nagyon szivatós event volt a felröpik száma miatt. :S
     
    Marika312, Fenyvesi1010, szöszi50 és 6 más kedveli ezt.
  11. zamenik

    zamenik Aktív író

    Hát ha nem nyolc órakor jövök rá, hogy nem holnap kettőig tart, hanem ma tízig, akkor lazán megcsinálom, így a vége előtt egy perccel aratandó várható röpi kb 30-cal lesz kevesebb, mint ami kell a piccolohoz, lehet, hogy itt kezdődik a bosszantó érzés?? :eek::sleepy:-.-
     
    jófarmerlány és Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  12. .Khrone.

    .Khrone. Fórumlakó

    Még tudunk küldeni! Kell még?
     
    Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  13. BaloghFarm

    BaloghFarm Fórum-zöldfülű

    Hali, sajna nekem sem fog sikerülni az event! Én a hosszú ültetésűvel kezdtem, de ezzel sem sikerült. Minek ilyen eventtet kezdeni ha be sem lehet fejezni. Csalódtam megint a FARMERAMA-ban!
     
  14. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Hallihallo!
    Készen vagyunk........ az event is meg én isxD
    maradt 12 fölröpi és sok-sok tapasztalat..... a következökben figyelmesen fogom az eventismertetöt olvasni:music:
    az ültetvényre ólakat és pici kütyüket akartam kitenni, de elfelejtettem ... most is növény érik benne:)
    de NEEEEM sisakbab:wuerg::cry::wuerg::cry:
     
    jófarmerlány, Tigrislady és Sali~*.* kedveli ezt.
  15. Rebcsok

    Rebcsok Rutinos

    Sziasztok!
    Kész lettem. De megyek megkeresem a tál savanya szőlőmet. Siskababot szupertrágyázni? Brrr. Hajrá és nagy drukk annak aki még csinálja!!
     
    Kuzdern, jófarmerlány, Fuhur és 3 más kedveli ezt.
  16. BaloghFarm

    BaloghFarm Fórum-zöldfülű

    Szia, nekem csak 228 hiányzik, neked annyi biztos nincs!?
     
    Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  17. zamenik

    zamenik Aktív író

    Köszi szépen az eddigieket is, már nem tudok fogadni, aranyat meg nem ér, lesz piccolo más forrásból :inlove::D;)
     
    Fenyvesi1010 és Tigrislady kedveli ezt.
  18. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Siskabab? Ez milyen szinttől elérhető? Nálam sisakbab van csak..;)xD
    Teljesen kész lettél? :) Ügyi vagy.
     
    jófarmerlány, Fenyvesi1010 és Rebcsok kedveli ezt.
  19. kisegércsaj

    kisegércsaj Junior szaki

    Hát ilyen is ritkán van, hogy az utolsó órában fejezek be egy eventet. De meglett!
     
  20. krokusz28

    krokusz28 Törekvő

    Megvan a felhő! Köszönöm mindenkinek, aki segített. A hiányzó 5 darabot megvettem farmaranyért.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.