Visszajelzés Bazsalikom színkavalkád - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 14.8.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Menitala

    Menitala Fórum ismerője

    Vendégek mellett, hál Istennek kész az event! Ez most korrekt volt!!!
     
  2. DRAGON86

    DRAGON86 Fórum ismerője

    Sziasztok!

    Hát Szinkavalkád megint megkavarta az életem, de kész lettem az Eventtel. :)
    Igaz 2-ből csak ez lett meg, mert csak erre volt időm csinálgatni.
    Mivel 2-event már sok :) De ez már lerágott csont téma :)

    Gratulálok akik befejezték és kitartás akik még küzdenek :)

    Üdv: DRAGON86
     
    kovacstne, Leho69 és sajtika200 kedveli ezt.
  3. mismilán

    mismilán Utánpótlás-írogató

    SOS. Én is kérem a segitséget mivel ciánkék bazsit véletlen be adtam és nem kaptam meg az 5 magot pedig már a 8 óra is letelt és már csak az hiányzik, hogy kész legyen, még bele fér a végéig. Kérem a segitségt .köszönöm. ID 19914221.
     
  4. KISHONŐR

    KISHONŐR Fórum ismerője

    Szia! "Zöld, kék, piros bazsalikomot a rendszer 5 óránként kiegészíti 5 db-ra.

    Ciánkék, sárga, bíbor és fehér bazsalikomot NEM ad a rendszer.
    A felszaporításukhoz szükséges kezdőmagok a feladatból szerezhetők.
    Ciánkék bazsalikomot adó automata[​IMG]3.08:006001x1Felhőkre és minden területre. (A teliholdas területeket kivéve.)
    Sárga bazsalikomot adó automata[​IMG]3.08:006001x1Felhőkre és minden területre. (A teliholdas területeket kivéve.)
    Bíbor bazsalikomot adó automata[​IMG]3.08:006001x1Felhőkre és minden területre. (A teliholdas területeket kivéve.)
    Fehér bazsalikomot adó automata[​IMG]3.08:007501x1Felhőkre és minden területre. (A telih
     
  5. mismilán

    mismilán Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a segitséget, de már nem tudom meg csinálni 1 kicsit figyelmetlen voltam. Ráadásul még meg sem találtam.
     
  6. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    Sziasztok!
    Nekem sajnos ezt az eventet sem sikerült befejeznem, ahogy a másikat sem. Nem sok időm volt, a tenyésztésnél meg még szerencsém sem volt. A tiki fát akartam megszerezni, mert nekem az még nincs. Úgy látszik, nem is lesz még egy darabig :) Viszont nem bánkódom most sem, ha nem is mindent sikerült megcsinálnom, nem lett se felhőm, se tiki fám, a 4 AB-t sikerült megszereznem, amivel kitudtam váltani az utolsó növényemet. Most kicsit szaporítom a növényeimet, aztán felkészülök a következő eventre.

    Aki még hajt az utolsó pillanatban, annak sok sikert, akik pedig befejezték az eventet, azoknak jó pihenést, és mindenkinek gratulálok az elért sikerekért!
     
    Ditti58 kedveli ezt.
  7. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    Imi*, asdfghjkl7373, a1a4 és még 1 ember kedveli ezt.
  8. taga1

    taga1 Fórum biztosa

    Szia!
    Mint mindig most is gyönyörűek lettek, már mennek is a többi közé. További szorakoztató játékot kívánok Neked.
     
    Imi* és strawberry49 kedveli ezt.
  9. Ditti58

    Ditti58 Fórum hercege

    Sziasztok! Az elején kicsit bedurciztam, de aztán elkezdtem vetni az eventnövényeket, egész jól megy, fél óra múlva aratom az utolsó szükségest. A fehéret a végén nem váltom ki , nem kell nekem a tiki-totemfa 5000 e.gazért. Viszont a felröpivel leszek bajban, az utolsó beadáshoz még kell 24... :(

    Nekem van 2, az egyiket Neked adom.
     
  10. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    A felhősort tegnap este elértem. Nemrég arattam, 770 db hiányzik az utolsó feladathoz :mad:, úgyhogy most nyomok egy kört felszaporító üzemmódban és besöpröm a Tiki-fát is. xD
     
    rencsike982 és kovacstne kedveli ezt.
  11. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A „Bazsalikom színkavalkád” event végeztével a topicot zárjuk.
    Köszönjük a hozzászólásaitokat, a tapasztalataitokat és a véleményeket is!

    Találkozunk a következő esemény csevegőjében.
     
    HéricsBáró és Imi* kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.